Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Psychiatra
Autor Wiadomość
Ahrii
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 82
Wysłany: 2015-11-18, 18:50   Psychiatra

Witajcie chciałam się was zapytać czy ktoś był u Libera a ten wysłał go na badania i psychiatry a jak tak to jakie zadaje pytania psychiatra albo jakie są pytania na teście. I czy może stwierdzić że nie jestem TS
_________________

 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-11-18, 18:53   

a co chcesz się przygotować merytorycznie?
 
 
Ahrii
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 82
Wysłany: 2015-11-18, 19:10   

No chce wiedzieć na czym stoję jak przechodziłes testy powiedz parę pytań które dostałeś.
_________________

 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-11-18, 19:17   

Chcesz wiedzieć na czym stoisz. Cóż, ja ci na to pytanie nie odpowiem, sama sobie odpowiedz.

Pytań ci również nie podam, testy przechodziłem u psychologa nie u psychiatry, z psychiatrą odbywa się zazwyczaj luźną rozmowę
Jeżeli chcesz się przygotowywać i uczyć odpowiedzi które zapewnią ci przejście diagnozy to głupio robisz i ode mnie nie licz na cokolwiek
 
 
Ahrii
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 82
Wysłany: 2015-11-18, 20:48   

Słuchaj nie chcę się uczyć odpowiedzi jestem na 100% pewna że jestem Transseksualna i nie potrzeba mi się uczyć pytań chcę żebyś podał mi 1 pytanie żebym zobaczyła jak one wyglądają.

Czy są psychologiczne i głupie czy bardziej płciowe.

Więc nie odbieraj tego tak negatywnie przeszłam dużo w życiu i ciężko to czytać jak piszesz takie rzeczy uczenie się pytań i tak by wyszło na jaw prędzej czy później.
_________________

 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-18, 20:57   

Liber nie wysyła do psychiatry ale do psychiatry i tak trzeba iść po opinię.
Psychiatra raczej nie robi testów, testy robi psycholog - tak jak już Defiant Ci powiedział. Aczkolwiek ja nie podzielam jego obaw, nawet gdyby był jakiś schemat rozmowy z psychiatrą, to moim zdaniem nie można się go wyuczyć, bo nie zależy tylko od treści pytań ale pewnie oceni Twój całokształt, więc jak coś jest poza TS to i tak pewnie wyjdzie co byś nie mówiła :P
_________________
 
 
Ahrii
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 82
Wysłany: 2015-11-18, 21:08   

Wiem ale chodziło mi o nawet 1 pytanie które są na teście u Psychologa chciałam zobaczyć jakiego one są typu.
_________________

 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-18, 21:15   

To pewnie znajdziesz jakieś w internecie.
A tak w ogóle to jakbyś przeczytała Niebieską stronę to pewnie byś kilka pytań znalazła, kiedyś tam były i pewnie nadal są.
A w sumie pytania zależą od testu, różne są, np. "czy jesteś osobą pewną siebie?" i tam pewnie skala: "tak", "raczej tak", "trudno powiedzieć", "raczej nie", "nie", "czy czujesz się pewnie w towarzystwie obcych osób?" itp.
_________________
 
 
Ahrii
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 82
Wysłany: 2015-11-18, 21:50   

To to są pytania bardziej na psychologie a nie na sprawdzenie czy jestem TS
_________________

 
 
Wednesday
użytkownik
It's alive!


Punktów: 17
Posty: 677
Skąd: Planeta Ser.
Wysłany: 2015-11-18, 22:59   

Nie ma pytań mających potwierdzić, że jesteś ts. One służą, by wykluczyć co innego. Jakbyś trochę się wysiliła i poczytała, to byś wiedziała.
_________________
What a dark and dreadful morning. I love it.
 
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-19, 00:49   

Najważniejsze u psychiatry, nie kłamać bo i tak złapie Cię na kłamstwie a im bardziej kręcisz tym bardziej podpadasz, nie ma schematu, każdy psychiatra bada według własnego uznania i "własnej szkoły" zwykle jest to zupełnie luźna rozmowa.
;-) Psychiatra nie stwierdza czy jesteś TS, tylko czy nie jesteś osobą z problemem psychiatrycznym podlegającym leczeniu bądź obserwacji.

https://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk
 
 
0ZM4
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-22, 03:07   

MMPI-2 jest o tyle świetny, że posiada wbudowane zabezpieczenie przed ludźmi chcącymi odpowiedzieć jak najperfekcyjniej pod daną chorobę. ^^
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-22, 13:21   

0ZM4 napisał/a:
MMPI-2 jest o tyle świetny, że posiada wbudowane zabezpieczenie przed ludźmi chcącymi odpowiedzieć jak najperfekcyjniej pod daną chorobę. ^^

Które da się bardzo łatwo ominąć. Nie wiem jak ty, ale ja pamiętam wcześniejsze pytania podczas wypełniania takich testów i jak mi się pojawi pytanie o to samo, tylko inaczej zadane, to wyłapuję to. :-P Ale fakt, porobiło mi się to dopiero po tym jak na studiach miałam bardzo wiele do czynienia z ankietami i sama musiałam je też układać.
 
 
0ZM4
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-23, 13:19   

Oznaczą cię jako L. ^^
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-23, 18:01   

0ZM4 napisał/a:
Oznaczą cię jako L. ^^

Jako "L"? Co to znaczy?
 
 
Emiele
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-28, 07:40   

Lagertha napisał/a:
Jako "L"? Co to znaczy?

Kojarzy mi się to z pewnym panem, ze specyficznym poczuciem humoru, zajmującym się ts ;>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9