Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
test na płeć mózgu
Autor Wiadomość
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-23, 23:31   test na płeć mózgu

z fejsbuka

raczej zabawa, ciekawostka

mój wynik:

Twój mózg jest
w 20% męski i 80% kobiecy!
Ciężko jest generalizować, ale Twoje myśli w ogromnej większości należą do jednej kategorii: kobiecego myślenia. Często stawiasz potrzeby innych ponad swoje i największą radość sprawia Ci świadomość, że inni są szczęśliwi. Mimo tego, przejawiasz też typowo męskie cechy charakteru, co oznacza, że możesz stawiać pewien opór, gdy ktoś próbuje kwestionować coś, w co głęboko wierzysz. Charakteryzuje Cię mieszanka cierpliwości, oddania i siły.


A wgl zastanawiam się, czemu zawsze mi tak wychodzi :shock:
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-24, 00:15   

eMily_Mae napisał/a:
A wgl zastanawiam się, czemu zawsze mi tak wychodzi

Bo zawsze zaznaczasz te same odpowiedzi :mrgreen:
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-24, 00:24   

link

http://pl.what-character-...gn=trafficcheck
 
 
avery
użytkownik


Kim jesteś: tg
Posty: 97
Wysłany: 2015-05-24, 08:57   

"Your brain is
85% male and 15% female!
Your brain is predominantly male. But what does that mean? Well, it means that you have particularly advanced spatial awareness and tend to think about things logically and practically. But you also have a softer side when you really care for someone. It's a great mix of character traits."

dobrze wiedzieć :lol:
_________________
używam form żeńskich, jestem płci niebinarnej (nie kobietą)

for every warrior down a million born in his place
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-24, 18:32   

Hah no u mnie się totalnie nie zgadza, choć kto tam wie... ^^

Cytat:

Dein Gehirn ist zu
70% männlich und 30% weiblich!
Die Struktur deiner Gedankenwelt ist überwiegend männlich. Was bedeutet das nun? Deine räumliches Vorstellungsvermögen ist besonders ausgeprägt und auch sonst denkst du eher pragmatisch und praktisch. Doch auch du besitzt eine weiche Seite und zeigst diese auch gerne. Die perfekte Mischung macht's!
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-05-24, 19:04   

Na niektóre pytania nie byłem w stanie odpowiedzieć, tak są puste. Jak mam niby odpowiedzieć na pytanie
Cytat:
Reklama fundacji charytatywnej na rzecz pogotowia dla zwierząt trochę Cię zasmuciła. Kiedy ostatni raz zdarzyło Ci się płakać?
Z odpowiedziami o złamanym paznokciu, zabawnych kotkach, stawaniu na wadze..[terefere]?! Opcje ''nie pamiętam'' i ''nigdy nie płaczę'' też nie bardzo mi leżą. No ale trudno.

Cytat:

Twój mózg jest
w 50% męski i 50% kobiecy!
Jesteś niezwykle wyważoną osobą, co odzwierciedla Twój sposób myślenia. Udało Ci się znaleźć kompromis między dwoma skrajnościami, co czyni Cię bardzo niezależną osobą. Potrafisz postawić się na miejscu innych, co nie przeszkadza Ci się z nimi nie zgadzać. Nie boisz się mówić, co myślisz, ale doskonale wiesz, kiedy przestać i kiedy inni potrzebują Twojej pomocy. Jesteś złotym środkiem!
'

Byłoby ok, ale dość tendecyjne te pytania. Generalnie fajnie zrobić dla zabawy, ale nie radzę nikomu podejmować jakichkolwiek decyzji na podstawie tego ''testu''.
_________________
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-05-24, 22:37   

Kiedys ten test u mnie byl w liceum dla zabawy kiedy jeszcze o transseksualizmie nie mialam pojecia, a do zmiany plci podchodzilam sceptycznie.
Wynik byl podany w punktach - mialam ich wiecej niz dziewczyny w klasie (a facetom ciezej sie je zdobywalo na odpowiedziach) :)
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-24, 23:20   

Ha ha Emilka a jednak nie. Bawiłam się tym wczoraj i dzisiaj zaznaczyłam dokładnie te same odpowiedzi i wyniki były zupełnie odwrotne :mrgreen: Nie no naprawdę rewelka trzecie podejście dokładnie te same odpowiedzi i wynik pól na pól :-P Ciekawe pewnie wynik jest wybierany losowo
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-05-24, 23:35   

Gabi napisał/a:
Ha ha Emilka a jednak nie. Bawiłam się tym wczoraj i dzisiaj zaznaczyłam dokładnie te same odpowiedzi i wyniki były zupełnie odwrotne :mrgreen: Nie no naprawdę rewelka trzecie podejście dokładnie te same odpowiedzi i wynik pól na pól :-P Ciekawe pewnie wynik jest wybierany losowo

Czyli test do [terefere]. U mnie w szkole byly te same pytania, ale wynik liczony z klucza.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 10:45   

nikonikt napisał/a:
Na niektóre pytania nie byłem w stanie odpowiedzieć, tak są puste. Jak mam niby odpowiedzieć na pytanie
Cytat:
Reklama fundacji charytatywnej na rzecz pogotowia dla zwierząt trochę Cię zasmuciła. Kiedy ostatni raz zdarzyło Ci się płakać?
Z odpowiedziami o złamanym paznokciu, zabawnych kotkach, stawaniu na wadze..[terefere]?! Opcje ''nie pamiętam'' i ''nigdy nie płaczę'' też nie bardzo mi leżą. No ale trudno.


Też mnie to rozwalilo. :roll:
 
 
zombiak
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 43
Wysłany: 2015-05-25, 13:52   

Cytat:

Twój mózg jest
w 85% męski i 15% kobiecy!


Mnie zabiło to pytanie z PINem. To chcesz powiedzieć, że na ogół kobiety nie są w stanie zapamiętać 4 cyfr które jakby nie patrzeć często trzeba wpisywać? :-P
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 14:07   

A może chodziło o to, że to kobiety mają lepszą pamięć :-P
 
 
Usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 14:15   

Taki test jest nic nie warty i służy jedynie dla rozrywki i zarabiania na reklamach. :P
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 15:00   

Oczywiście że tak. Ale pośmiać się można. ;-)
 
 
sliwka
użytkownik
mirabelka

Punktów: 2
Posty: 181
Wysłany: 2015-05-25, 16:28   

Dyskryminacja ludzi bezkartowych :P
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 19:56   

Dyskryminacja jest wszędzie... Takie czasy :|
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-06-04, 18:53   

Twój mózg jest
w 50% męski i 50% kobiecy!
Jesteś niezwykle wyważoną osobą, co odzwierciedla Twój sposób myślenia. Udało Ci się znaleźć kompromis między dwoma skrajnościami, co czyni Cię bardzo niezależną osobą. Potrafisz postawić się na miejscu innych, co nie przeszkadza Ci się z nimi nie zgadzać. Nie boisz się mówić, co myślisz, ale doskonale wiesz, kiedy przestać i kiedy inni potrzebują Twojej pomocy. Jesteś złotym środkiem!


:D :D :D

Ale fakt, niektóre pytania były durne ._. złamany paznokieć, seriously?
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 19:10   

50 na 50 mi o czymś mocno przypomina :-P no ale jakoś nie w tym przypadku
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-06-04, 19:26   

Mnie zawsze wychodzi wynik 50/50 ;_; :D tak samo jak na używanie półkul mózgowych, też mi wychodzi że obie w równym stopniu są eksploatowane :D
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 19:33   

Mi dawien dawno lekarze zwracali uwagę, że moje półkule są jednakowo rozwinięte i mogę w przyszłości mieć kłopoty z tego powodu. A inne osoby nie kumały tego fenomenu :shock:
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-06-04, 19:35   

Ale w zasadzie to jakie niby kłopoty mogą z tego wynikać, my jesteśmy wybitni a nie *foch na lekarzy* :3 nawet dwuręczny jestem, to co w tym niby kłopotliwego, właśnie życie ułatwia :o
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 19:40   

Wiem coś o dwuręczności
I potwierdza to fakt, że nie rozumieli tego zjawiska
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-06-04, 19:47   

No ja [terefere]... po to ma człowiek dwie ręce, prawda? :D co oni tam mogą nie rozumieć ;_; przynajmniej mamy z nich użytek, a nie że jedna jest tylko "dla równowagi", a jak tą pierwszą złamiesz czy co to już niesamodzielny się robisz :x
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 19:51   

to jak teraz mam zlecenie z licznikami, które są pozastawiane czym się tylko da i jak nie mogę go skręcić jedną ręką, to wtedy udaje mi się drugą :-P
Ale u mnie sprawdza się fakt, że przy równomiernie rozwiniętych półkulach, kłopotliwe robi się rozróżnianie kierunków.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-06-04, 19:57   

O to to, mnie się nagminnie prawy z lewym myli, Tobie też? :x ale właśnie poza tym jest wygodnie, bo chociażby tam, gdzie sobie nie poradzimy jedną ręką, to od czego jest druga :D tak jak z tymi licznikami właśnie :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 20:07   

Też, ale i w terenie kłopoty - coś za coś
Ktoś mi tłumaczył, że pomoże, jeśli, sobie to wytłumaczę na podstawie "gorszej ręki" ( jak u wszystkich typowych osób ) Ale lol, która jest moją gorszą ? :shock:
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-06-04, 20:11   

No nie? skoro obie po równo :o a w terenie orientuję się naprawdę dobrze, to od czego to zależy :o
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
ainiki
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 21:52   

Nie ma czegoś takiego jak męskie i kobiece myślenie, męski czy kobiecy mózg. Jedyne różnice są statystyczne. A statystycznie osoby mk mają takie same mózgi jak biologiczni mężczyźni - nie ma między tym a tożsamością płciową żadnych korelacji.

Test owszem można zrobić jeżeli ktoś się poczuje od tego lepiej - że bardziej wpada w społeczny stereotyp. Sens ich jest jednak mniej taki sam jak mierzenie sobie długości fiutków przez małych chłopców w piaskownicy.
 
 
Jeghideg
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Posty: 6
Wysłany: 2015-08-09, 17:32   

Wszystkie psychotesty online traktuję jako zabawę.
w 70% męski i 30% kobiecy!
Twoje procesy myślowe są przeważająco męskie, ale co to oznacza? Cóż, znaczy to, że cechujesz się szczególnie rozwiniętą wyobraźnią przestrzenną i rozumujesz w sposób logiczny i praktyczny. Potrafisz jednak pokazać się od swojej łagodniejszej strony, gdy naprawdę Ci na kimś zależy. To wspaniała mieszanka cech charakteru.


ainiki napisał/a:
Sens ich jest jednak mniej taki sam jak mierzenie sobie długości fiutków przez małych chłopców w piaskownicy.

Piękny tekst. Muszę go zapamiętać :D


Jakby ktoś chciał się jeszcze pobawić:

http://www.wrozka.com.pl/...sty/psychotesty
http://www.arealme.com/mental/pl/
http://adonai.pl/relaks/psychotesty/
http://www.enneagram.pl/
http://pl.41q.com
_________________
~~PODPIS~~
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-08-10, 10:35   

Też mi wyszło 50/50 :D

ainiki napisał/a:
Nie ma czegoś takiego jak męskie i kobiece myślenie, męski czy kobiecy mózg. Jedyne różnice są statystyczne. A statystycznie osoby mk mają takie same mózgi jak biologiczni mężczyźni - nie ma między tym a tożsamością płciową żadnych korelacji.


To nieprawda. Już w budowie mózgu kobiety i mężczyzny znajdujemy różnice, np ilość połączeń w ciele modzelowatym u kobiet jest większa, dzięki czemu ich dwie półkule lepiej komunikują się ze sobą, co wpływa np na ich emocjonalność i zdolnosci wymagające ścisłej współpracy obu półkul. Nawet rozmieszczenie ośrodków mózgowych jest różne- u kobiet są rozrzucone po obu półkulach, u mężczyzn zwykle ośrodki odpowiadające za podobne funkcje znajdują się w jednej półkuli. Tych różnic jest więcej, nie będę wymieniał dalej, ale one są istotne, więc nie możemy mówić o tym, że mózgi są takie same ;) Jakby ktoś był bliżej zainteresowany to mogę polecić książkę "Płeć mózgu" (A. Moir; D. Jessel). Piszą w niektórych miejscach nieco stereotypowo, ale książka b. ciekawa :)

edit: w tym teście na adonai.pl wyszło mi 10 pkt :D
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
AwesomeAlex
użytkownik


Posty: 40
Wysłany: 2015-08-10, 17:38   

i ja 50/50 :-?
_________________
Wenn du spürst das du anders bist,
Dann musst du lauter schreien!
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-08-10, 18:57   

AwesomeAlex napisał/a:
i ja 50/50 :-?


Ja mam tak samo.
A czułem się taki męski :cry:
Tylko niektóre pytania (a raczej większość) w ogóle mi nie pasowały :lol:
 
 
AwesomeAlex
użytkownik


Posty: 40
Wysłany: 2015-08-10, 18:58   

Te pytania są beznadziejne. xD A co jak nie mam samochodu i nigdy nie parkuję? :v
_________________
Wenn du spürst das du anders bist,
Dann musst du lauter schreien!
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-08-10, 19:05   

A ja za to jeszcze nie korzystam z bankomatów ;___;
Jednak jak wyszedł wynik to się trochę zasmuciłem :-x
 
 
AwesomeAlex
użytkownik


Posty: 40
Wysłany: 2015-08-10, 19:07   

To tylko durny test, nie ma czym się przejmować.
_________________
Wenn du spürst das du anders bist,
Dann musst du lauter schreien!
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-08-10, 19:11   

No pewnie, przecież jestem 100% facetem! *oburzony głupim wynikiem testu*
:lol: :lol:
 
 
Cukierkowy
użytkownik
Witajcie!

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Posty: 32
Skąd: Wrocław- okolice
Wysłany: 2015-10-27, 21:28   

Hmm... Jest gorzej niż myślałem... Obstawiałem 60% męski i 40% kobiecy... :-)
A tu:
Twój mózg jest
w 20% męski i 80% kobiecy!
Ciężko jest generalizować, ale Twoje myśli w ogromnej większości należą do jednej kategorii: kobiecego myślenia. Często stawiasz potrzeby innych ponad swoje i największą radość sprawia Ci świadomość, że inni są szczęśliwi. Mimo tego, przejawiasz też typowo męskie cechy charakteru, co oznacza, że możesz stawiać pewien opór, gdy ktoś próbuje kwestionować coś, w co głęboko wierzysz. Charakteryzuje Cię mieszanka cierpliwości, oddania i siły.
_________________
Witajcie! :-)
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-27, 21:49   

Testy z fejsbunia rzetelnym narzędziem do badania osobowości? Może płci mózgu jeszcze? Wow.. Psychologowie którzy dotychczas robili TS-om dwugodzinne testy moga iść na urlop
 
 
Cukierkowy
użytkownik
Witajcie!

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Posty: 32
Skąd: Wrocław- okolice
Wysłany: 2015-10-27, 22:10   

He, he, wiadomo, że to tylko zabawa, ale ja już nieraz się przekonałem, iż coś jest w nich na rzeczy... ;-)
_________________
Witajcie! :-)
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2015-10-27, 22:17   

Twój mózg jest
w 70% męski i 30% kobiecy!

Twoje procesy myślowe są przeważająco męskie, ale co to oznacza? Cóż, znaczy to, że cechujesz się szczególnie rozwiniętą wyobraźnią przestrzenną i rozumujesz w sposób logiczny i praktyczny. Potrafisz jednak pokazać się od swojej łagodniejszej strony, gdy naprawdę Ci na kimś zależy. To wspaniała mieszanka cech charakteru.


... ale i tak głupie pytania, bo lepiej jest zaparkować na większym obszarze niż na za ciasnym.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 22:26   

Ludzie! przecież tu chodzi o cechy charakteru a nie płeć :mrgreen: płci nie określi żaden test to jest coś co musisz wiedzieć ty.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-27, 22:43   

Taa jasne, rozwiązując test przewidzieć jakie będa wyniki jest łatwo, na Fejsie wyniki są całkowicie odwrotne do tego jakiepowinny być albo całkiem z [terefere] wzięte.

Cechy charakteru hmm, ten http://www.ipersonic.com test jest dobry, robiłem go parę lat temu - ja, znajomi, wszystkim wyszły adekwatne profile.

Zdanie w mojej sygnaturze pochodzi z profilu który otrzymałem po rozwiązaniu testu
http://www.ipersonic.com/type/ED.html

A Fejs no cóż, żenujący poziom zabaw, denny poziom testów marny poziom gier, nie oczekujcie wiele od testu na płeć
 
 
Cukierkowy
użytkownik
Witajcie!

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Posty: 32
Skąd: Wrocław- okolice
Wysłany: 2015-10-28, 14:16   

Hmm... Zrobiłem, ale w wyniku nic nie ma o płci... :-?
_________________
Witajcie! :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9