Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekleństwo efektów subtelnych
Autor Wiadomość
Doll
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: is
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 10
Wysłany: 2024-02-22, 08:33   Przekleństwo efektów subtelnych

Heja.

Jako, że mój sposób wyrażania siebie w 90% opiera się na nożu chirurga lub igle kosmetologa, postanowiłam założyć ten temat, gdzie wzajemnie ostrzegamy się przed kosmetologami i chirurgami, którym płacimy grube pieniądze a w efekcie otrzymujemy wielkie zero.

Słowem wstępu - lekarze w Polsce w 95% przypadków cierpią na jakąś fiksację, na punkcie unikania radykalnych zmian w wyglądzie. Te pozostałe 5% trzeba szukać z świecą i często znajdujemy ich na zasadzie systemu poleceń.

Dla porównania - 2 chirurgów od piersi w Polsce:

a) dr. Jarliński:

Za kwotę 19 500 zł zaproponował mi implanty HP 275cc i twierdził, że jest to absolutne max, aby nie wywołać efektu karykaturalnego i jednocześnie, aby wyglądało to naturalnie. Chciał zrobić implanty pod gruczoł, anatomiczne.

b) dr. Niemkiewicz:

Za kwotę 21 000 zł zaproponował mi implanty HP 400 cc (finalnie dostałam 415) i sam powiedział, że mógłby zgodzić się na większe, ale już nawet moje oko stwierdziło, że wizja posiadania balonów, przez które nie mogę normalnie rąk ułożyć wzdłuż tułowia i ryzyka wywalonych sutków na boki, skutecznie mnie zniechęciła od większych wkładek.

O tym doktorze, na dniach napiszę recenzję - w skrócie POLECAM!

Powiększanie ust:

Katowice Joanna Trzcionkowska:

Nie dość, że wstrzyknięto mi niecertyfikowany preparat (o czym dowiedziałam się dopiero na miejscu), to jeszcze ciągłe podkreślanie, że powiększamy w sposób subtelny i naturalny. Fajnie - posiadaczki wąskich ust (jak ja), które chcą mieć ładne i soczyste usta, będą naprawdę zadowolone z subtelnego zabiegu <rotfl> . Zapłaciłam 700 zł, które dały efekt taki że po zejściu opuchlizny po tygodniu, nikt nie widział różnicy w moim wyglądzie. A wstrzyknięto mi uwaga 1 ml! Całe szczęście, że brak certyfikatu był skorelowany z niską trwałością. Ok - palę papierosy, ale po powiększaniu przestrzegałam wszystkich wytycznych, łącznie z abstynencją tytoniową. Wróciłam, jak już byłam przekonana że efekt jest tragiczny.

Kraków Klinika Medycyny Estetycznej Princesse Kraków

Tutaj recenzja będzie pod koniec marca bo 7 marca mam zabieg na usta i bródkę (usta - powiększanie, bródka - zaokrąglenie szerokiej brody w celu sprawdzenia efektów ewentualnej redukcji bródki w moim przypadku). Tutaj płacę 3000 zł (2k za usta, 1k za bródkę) za certyfikowany preparat. Przeraża mnie lekko wizja wpompowania 2ml w usta na jednym zabiegu :-o ale opinie dobre, więc myślę że klinika da efekt widoczny i radykalny <spoko>

FFS (tu raczej obserwacje efektów bo sama nie wybieram się):

dr Chett (Tajlandia) oraz kliniki koreańskie:

No po prostu widać to wycięcie kawałka twarzy w miejscach męskich :-o korea ma jednak ten minus, że tam ceny są wyższe z racji lokalizacji i więcej płacimy za bilety lotnicze. W Bangkoku jedynym sensownym wyborem, biorąc pod uwagę doświadczenie i efekty, moim zdaniem niezaprzeczalnie jest Chettawut. Biorąc pod uwagę ceny (~35k PLN za szczękę i brodę) to moim zdaniem bardzo spoko opcja i alternatywa do Korei.

dr Kamol (Tajlandia):


Ta klinika obecnie ma coraz gorszą renomę, nie tylko przez coraz częstsze przypadki spapranych SRSów, oraz problemów medycznych po tym zabiegu. Klinika robi FFSy tak subtelne tylko po to, aby pacjentki tam wracały na kolejne poprawki. Widziałam na własne oczy szczękę i bródkę po Kamolu i dla mnie to jest czyste złodziejstwo - lekarz piłuje te kości delikatnie i subtelnie nie dlatego, że boi się radykalnej reducji - on to robi po to, aby dziewczyna po pierwszym FFSie, wróciła na kolejny. Ta klinika jest już na cenzurowanym na Reddicie i szczerze odradzam każdej dziewczynie operowania się tam. Machina złodziejstwa i wyciskania z dziewczyn pieniędzy.

Facial Team (Hiszpania):

Co tu dużo gadać - bulimy ponad 100 tyś złotych za efekty, których nie widać. Tak subtelnych zmian po FFSach nigdzie nie widziałam. No może poza "pierwszoetapowymi FFSami" Kamola. Za 100 tyś złotych dostaniemy w innej klinice tak radykalną zmianę twarzy, że nie pozna nas nawet własna rodzina. Dla mnie nieopłacalny kierunek.

A Wy jak myślicie - z czego może wynikać chęć pójścia drogą subtelności i naturalności u Polskich chirurgów i kosmetologów ?
 
 
urmein
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-02-23, 19:35   

A ja tam jestem dziś wdzięczna mojemu chirurgowi że nie zgodził się przy lip lifcie na wycięcie tak dużo skóry jak ja chciałam, dzięki temu uniknęłam efektu kaczego dzioba, czasem warto zaufać specjaliście który robi mnóstwo takich zabiegów i wie czym kończy się przesada
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9