Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Tranzycja bez mastektomii
Autor Wiadomość
Kyou
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-02-13, 09:11   Tranzycja bez mastektomii

Hej! Chcę tak orientacyjnie się zapytać, czy jest tu ktoś k/m, kto nie decyduje się na jedynkę z jakiegokolwiek powodu. Ja co prawda zamierzam się poddać operacji, jeśli tylko będę miał na to kasę, ale mój kolega właśnie takich planów nie ma i czuje się dość osamotniony w swojej decyzji. Pomyślałem, że się zorientuję, czy znajduje się tu ktoś z podobnym podejściem do niego i będę mógł mu dać namiary na kontakt. Widzę po nim (zresztą sam mi o tym mówił), że chciałby pogadać z chłopakiem, który nie jest ani przed jedynką, ani po niej – po prostu nie zamierza jej robić :)
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2023-02-18, 07:45   

To jest jego sprawa jego życie, do zmiany metrykalnej nie jest potrzebna żadna operacja. To tak jak między m/k jedna chce robić srs inna nie chce. Wspólnego tematu nie będzie ale nie wyklucza to znajomości czy nawet przyjaźni.
 
 
Nataliaa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 112
Wysłany: 2023-02-18, 09:19   

W niektórych przypadkach mogą być medyczne przeciwwskazania. Kwestia finansowa też może mieć wpływ. W takich przypadkach nie można zmuszać ani nakłaniać do żadnej operacji. Niektórym wystarczy uporządkowanie papierów i życie w zgodzie ze sobą z prawnego punktu widzenia. Do tego nie ma potrzeby żadnej ingerencji medycznej. Ja jestem kobietą, póki co też nie planuję żadnych skomplikowanych operacji. Chcę hrt i ewentualnie jakąś korektę twarzy, piersi. Oczywiście bym chciała skorygować wszystko ale biorę pod uwagę ryzyka i koszty. To na co się decydujemy to indywidualna kwestia.
 
 
Kyou
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-02-19, 08:00   

Ale ja w żadnym wypadku nie chcę go do niczego namawiać! Przecież nic takiego nie powiedziałem. Kolega wykazał chęć poznania kogoś, kto również nie zamierza przejść operacji, ponieważ póki co obraca się wśród ludzi po operacji lub planujących ją i chciał nie czuć się "jedyny". Ja szanuję jego decyzję, nie uważam, że jest przez to mniej trans czy mniej mężczyzną. Nie przestanę się też z nim z tego powodu zadawać :D ale sami dobrze wiecie, że miło znaleźć gdzieś kogoś, kto ma podobnie do nas, żeby móc relate'ować. I tyle :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9