Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
Lilianna
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 194
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-11-23, 15:52   Witam wszystkich

Cześć wszystkim, jestem Lilianna choć jeszcze nie w dokumentach. O swojej wyjątkowości wiedziałam w sumie w dzieciństwie, ale nie umiałam tego nazwać. Na skutek prześladowań w okresie dojrzewania załamałam się i odpuściłam, ukryłam wszystko głęboko w sobie. Świat okazał się dla mnie bardzo brutalny. Niestety bardzo tego żałuję co zrobiłam, a czasu nie cofnę. Swój błąd zrozumiałam dopiero wtedy kiedy byłam gotowa popełnić samobójstwo. Aktualnie przynajmniej wiem co chcę w życiu osiągnąć i jak dalej żyć, wiem, że muszę być wreszcie silna, a nie nieśmiała i płaczliwa i uległa jak do tej pory. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wsparcie i pomoc której szukam, być może uda mi się także poznać kilku nowych przyjaciół.

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2022-11-23, 17:20   

Lilianna, witaj na forum.

Na pewno znajdziesz tu mnóstwo ludzi, którzy rozumieją, co przeżywasz.
A tak na marginesie, w dzisiejszej Polsce siła i wzajemne wsparcie są nam potrzebne, jak nigdy wcześniej.
_________________
 
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2022-11-23, 17:57   

Cześć
 
 
ona84
użytkownik
Być i wspierać m/k


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 8
Posty: 131
Wysłany: 2022-11-23, 22:06   

Witaj na forum, Lilianna.
 
 
Lilianna
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 194
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-11-24, 15:28   

Witam ponownie, dziękuję za odzew. Mam jeszcze małą prośbę o możliwość pisania na forum, bo niestety chyba nie mam dostępu. Dziękuję.
 
 
ona84
użytkownik
Być i wspierać m/k


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 8
Posty: 131
Wysłany: 2022-11-24, 18:44   

Lilianna, musisz poczekać aż Freja (administratorka forum) - albo ktoś inny, kto może to zrobić, zaakceptuje Ciebie jako użytkownika i nada Ci uprawnienia do pisania w innych działach niż ten, powitalny.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2022-11-24, 21:04   

Witaj na forum.

Dodałam, gdzie trzeba, i możesz już pisać, gdzie chcesz :)
_________________
Freja Draco
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 540
Wysłany: 2022-11-25, 10:08   

Witaj na forum Lilianna.
 
 
michalina1988
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 61
Skąd: Kościan
Wysłany: 2022-11-26, 14:38   

Liliana witaj na forum. Zapraszam do kontaktu gdybyś chciała pogadać. Pozdrawiam
 
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2022-12-23, 01:31   

Lilianna, Swój błąd zrozumiałam dopiero wtedy kiedy byłam gotowa popełnić samobójstwo.

Wiesz zawsze jest Twój nowy świat trochę jak Isekai gdy zaczynasz od nowa w nowym kobiecym świecie :D
_________________
 
 
Lilianna
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 194
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-12-23, 05:15   

Nie wiem, czy gdzieś wyłapałaś że interesuje mnie japońska manga i anime ale faktycznie Isekai do mnie mocno przemawia. Zresztą miałam marzenia by zasnąć a następnego dnia obudzić się w innym świecie jako prawdziwa ja ;)
_________________
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2022-12-23, 08:10   

Lilianna napisał/a:
Nie wiem, czy gdzieś wyłapałaś że interesuje mnie japońska manga i anime ale faktycznie Isekai do mnie mocno przemawia.


Chyba standard :D To tak jak mogę zgadywać, że jak grasz w gry to masz kobiece postacie i nick-a :-) Ja swego czasu chyba wszystko co leciało z Isekai widziałam (no a już na pewno trans :) ) po za tym nasza kultura chyba nie wyprodukowała nic ciekawego (kilka komedii nie w temacie, ostatnio 2 komiksy – ale nie umywają sią do mangi) chyba że muzyka i sztuka (z galerii). No po tym masz tak że zaczynasz robić te wszystkie drobne błędy? Gubisz klucze/ telefon, wracasz sprawdzić czy zamknęłaś dom nie da rady znaleźć samochodu na parkingu i moje ulubione parkujesz jak baba :D no człowiek traci tą orientację przestrzenną i nie da się nic z tym zrobić… i wiesz jakie to głupie tak spojrzeć na to i się cieszyć z „Boże jestem baba” :D wiesz można się z siebie śmiać po latach „perfekcji” i udawania w końcu wolność i nikt nic z tym nie zrobi więc trzeba zaakceptować swoje wady i jest to takie proste!
_________________
 
 
Nataliaa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 111
Wysłany: 2022-12-23, 08:57   

Ja od zawsze czułam się w 100 % kobietą i z tego też powodu nigdy nie potrafiłam się odnaleźć ani w szkole ani w wielu sytuacjach życia codziennego. Wczuwając się w kobiece postaci czy to w grach, czy w jakiś scenkach w szkole czy też śpiewając kobiece piosenki na Karaoke nabierałam pewności siebie i czułam się autentyczna. Codzienne sytuacje też w sposób jednoznaczny potwierdzały moją kobiecą nature (nawet słownictwo, sposób mówienia, technika prowadzenia samochodu xD, wrażliwość, częste wzruszanie się, empatia). Mózgu się nie oszuka, on działa w sposób poprawny. Naprawdę jestem dumna z tego, że wewnętrznie jestem kobietą i cieszę się, że nie jestem sama, że jest nas więcej.
 
 
Lilianna
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 194
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-12-23, 11:34   

Masz rację, znów mnie opisujesz. Ja też gubię wszystko , zapominam gdzie co jest i "jeżdzę jak baba" - tak powiadają. Każda gra to kobieca postać, zazwyczaj RPG, VN itp.
_________________
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2022-12-23, 12:07   

Lilianna,

Lol aż dziwnie tak wiesz gadać i rozumieć się od razu i wszędzie to samo :) wiesz domyślnie to zawsze "nikt mnie nie rozumie <beksa> " a tu szokers co nie powiesz to "tak tak to samo" :)
_________________
 
 
Lilianna
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 194
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-12-23, 12:13   

Tak już jest. Po prostu jesteśmy podobne lub nawet w części identyczne.
_________________
 
 
interFAN emki
użytkownik
queer-inter


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: is
Preferowany zaimek: on
Posty: 73
Skąd: Z Piątnicy, no bo skąd? (zPoznania)
Wysłany: 2023-03-28, 03:27   

Dzień dobry, Lilianna <spoko>
Lilianna napisał/a:
(...) wiem co chcę w życiu osiągnąć i jak dalej żyć (...)

Ja też wiedziałem. Niestety moja była pracodawczyni przez jej niedbalstwo (brak serwisowania sprzętu) praktycznie uczyniła mnie eunuchem i moje plany na szczęśliwe życie społeczne z małżonką i gromadką dzieci poszły się " :-/ " stałem się interpłciowym trochę mizoginem, więc forumowska braci jestem do Waszej dyspozycji. Teraz mogę kupić ziemię, pobudować dom i mieszkać sam jak palec przez oszczędności bezmózdżki, która finalnie mnie olała, nie wypłacając ani odszkodowania, ani wynagrodzenia, mimo pracy wykonanej wg wskazówek i bez strat. Także czasem nie wychodzi tak jak byśmy chcieli. :-| Ale Tobie życzę powodzenia w celu jaki sobie obrałaś do realizacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10