Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam :)
Autor Wiadomość
EnGirl
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-13, 09:12   Witam :)

Czesc.

Ludzie ktorzy mnie znaja beda wiedziec kto kryje sie pod tym nickiem :p . Raczej aktorka nigdy nie zostane,wiec da sie mnie rozszyfrowac po sposobie pisma :d . Co mnie wiec sprowadza na stare smieci ? Sentyment oraz to,ze dzieki tf/niebieskiemu odzyskalam wartosciowe znajomosci :)

Cos o mnie...przez jednych bardzo lubiana,przez drugich bardzo znienawidzona czyli jak w zyciu "nie kazdemu dogadzam", ale staram sie byc otwarta i wyrozumiala (nie szukam wrogow). Wyznaje zasade szczerosci: Masz cos do mnie,cos Ci sie nie podoba to gadaj wprost a nie udawaj Aniola przy mnie :P . Brzydze sie ludzmi,ktorzy udaja fajnych znajomych na spotkaniu a gdy mnie nie ma to gadaja same zle rzeczy na moj temat. Nie szanuje takich osob.Cenie ludzi szczerych do bolu, majacych swoje pasje, pracowitych zaradnych i samodzielnych i nie poddajacych sie ale nie potepiam tych ktorzy zwatpili i stracili nadzieje..gdyz sama czesto "upadam"

Czas lubie spedzac w pracy, w domu, z znajomymi. Ostatnio na nowo zaczynam odwiedzac lokale LGBT. Jestem ts m/k.

Takze...witam ponownie :)
Pzdr
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-13, 09:46   

Dzień dobry :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Sig
użytkownik
Użyszkodnik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 152
Skąd: glasvegas
Wysłany: 2015-03-13, 21:14   

Witaj i gratuluję ponownego "podniesienia" się. Hipokryci są najgorszym typem ludzia do zadawania się, ale cóż, sam tym grzeszę. Chyba jednak jest lepiej być kimś wzbudzającym skrajne emocje niżeli żadne, więc może stąd przyciągasz takie grupy.
_________________
[/justify]

[/center]
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-13, 22:07   Re: Witam :)

EnGirl napisał/a:
Brzydze sie ludzmi,ktorzy udaja fajnych znajomych na spotkaniu a gdy mnie nie ma to gadaja same zle rzeczy na moj temat.

No takich rzeczywiście nie popieram.

EnGirl napisał/a:
Cenie ludzi szczerych do bolu

Ale takich nie cenię.
Ja cenię ludzi taktownych - jak już musisz powiedzieć komuś coś przykrego, to przynajmniej taktownie. Ale wcześniej pięć razy się zastanów czy naprawdę musisz.
 
 
EnGirl
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 08:34   

wendigo napisał/a:
Ja cenię ludzi taktownych - jak już musisz powiedzieć komuś coś przykrego, to przynajmniej taktownie. Ale wcześniej pięć razy się zastanów czy naprawdę musisz.


Ja w sumie też. Tylko,że w procesie pracy nad samą sobą obiektywna opinia innych ludzi potrafi nam pomóc znaleźć błędy w naszym zachowaniu - w jednej z książek, którą obecnie czytam,jest napisane że jest to bardzo dobra rzecz,gdy mamy kłopoty z rzetelną oceną naszego postępowania. Oczywiście chodzi tutaj o osoby,którym w miarę ufamy i które powiedzą nam prawdę a nie coś co nią nie jest a zostało wypowiedziane w celu "dowalenia nam".

Sig napisał/a:
Chyba jednak jest lepiej być kimś wzbudzającym skrajne emocje niżeli żadne, więc może stąd przyciągasz takie grupy.


Czy przyciągam ? Zastanowiłabym się nad tym,ponieważ analizując ilość ludzi którzy mnie znają dochodzę do wniosku,że liczba tych osób które posiadają takie cechy jest mniejsza niż osób,które są mi przyjazne (ewentualnie stosunek ten wynosi 1:1)
 
 
sza
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 12:08   

Witaj EnGirl. :) Miło cię widzieć na forum.
 
 
EnGirl
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 13:58   

anarchoqueer napisał/a:
Witaj EnGirl. :) Miło cię widzieć na forum.


:) :) :)
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-03-18, 01:57   

Nie znam...ale witam... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9