Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wola wyjaśnienia
Autor Wiadomość
Bronx
użytkownik
Bronx

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 2
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 2021-07-26, 15:52   Wola wyjaśnienia

Witam na forum pisze gdyż wczoraj otwarłem temat i został on zamknięty gdyż ktoś opatrznie zrozumiał to o czym pisze wiec chciałbym przeprosić wszystkich których mógł dotknąć mój post. Celem mojego pisania nie było szukanie lub oferta matrymonialną jak to zostało odebrane a tylko prośbą o pomoc . I odpowiedź na pytanie co sie że mną dzieje że moje myśli kierują się w stronę ludzi trans . Jeszcze raz chciałem przeprosić i życzyć wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2021-07-27, 12:49   

To się dzieje, co się dzieje.

Na takie pytania ani zwykli ludzie, ani naukowcy nie potrafią odpowiedzieć. Po prostu tak jest i już. A nawet gdybyśmy potrafili znaleźć odpowiedź, że np: odpowiada za to taki a taki gen na n-tym chromosomie, albo określone stężenie hormonów w życiu płodowym, albo to , że w wieku 17 miesięcy przestraszyłeś się wiewiórki, to nic by też z tego nie wynikało dla osoby, której spawa się tyczy.

Sensowne pytanie brzmi raczej: no i co ja mam z tym teraz zrobić.
_________________
Freja Draco
 
 
Ayesha
użytkownik
Szukaj na Reddicie

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 4
Skąd: Szukaj na Reddicie
Wysłany: 2021-07-27, 17:57   

Bronx, Bardzo mi przykro ale niestety na tym forum nie zdobedziesz informacji o osobach trans ani transplciowosci, znalezc tu mozna jedynie transmedykalistow i uprzedzenia niestety.
Lecz jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej o osobach trans kobiecych takich jak ja miedzy innymi zapraszam do rozmowy, wysle ci kontakt do mnie w prywatnej wiadomosci.
A wy uzytkownicy tego forum wstydzcie sie, czlowiek wyraznie napisal ze chce sie dowiedziec a nie sie spotkac na seks.
_________________
Polecam szukac informacji na Reddicie
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-07-27, 22:18   

Nick na A hmmm. W dodatku post osikany.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-07-28, 01:01   

Jaga, ta osoba niedawno temu poprosiła o usunięcie konta.
_________________
 
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-07-28, 06:45   

Tak myślałam Wojtku. Dziecinne jest to auto klikanie popieram.
 
 
Ayesha
użytkownik
Szukaj na Reddicie

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 4
Skąd: Szukaj na Reddicie
Wysłany: 2021-07-28, 11:34   

Tak to ja Arisa, przejelam poprzednio skasowane konto od jego poprzedniej wlascicielki po czym poprosilam o skasowanie go.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2021-07-28, 12:10   Re: Wola wyjaśnienia

Bronx napisał/a:
Witam na forum pisze gdyż wczoraj otwarłem temat i został on zamknięty gdyż ktoś opatrznie zrozumiał to o czym pisze wiec chciałbym przeprosić wszystkich których mógł dotknąć mój post. Celem mojego pisania nie było szukanie lub oferta matrymonialną jak to zostało odebrane a tylko prośbą o pomoc . I odpowiedź na pytanie co sie że mną dzieje że moje myśli kierują się w stronę ludzi trans . Jeszcze raz chciałem przeprosić i życzyć wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam


Nie pamiętam co pisałeś, ale jeśli podobają ci się osoby transpłciowe to nic w tym dziwnego, każdemu może podobać się dowolna uroda. Mi podobają się dziewczyny cis ale też tg k/m z nutą dziewczęcej urody oraz tg m/k o dobrym passingu i czasami delikatni mężczyźni z lat 80. Dlatego określam się jako panromantyczny aseksualista.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-07-29, 23:58   Re: Wola wyjaśnienia

Bronx napisał/a:
I odpowiedź na pytanie co sie że mną dzieje że moje myśli kierują się w stronę ludzi trans .

Jeśli chcesz szczerej opinii, to obstawiałbym, że znudziły Cię "zwyczajne" osoby, a osoby trans to pewna egzotyka dla Ciebie i dlatego Cię pociąga. Czy w tym jest coś złego czy nie, to nie mnie oceniać, w sumie jestem facetem i wiem jak to jest jak się szuka nowych wrażeń, tak działają nasze hormony :P Ale jednocześnie niefajnie jest być uznanym za ciekawostkę i dlatego ludzie reagują niechętnie na podobne do Twoich wiadomości... pamiętaj, że chcemy być zwykłymi ludźmi, a nie "tymi trans" dlatego raczej mało kto z nas się ucieszy, że ktoś się nim interesuje DLATEGO, że jest trans... no i stąd "opaczne zrozumienie" Twojego posta.
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2021-07-30, 15:21   

Zakladam tez, ze podobaja sie ci transseksualne dziewczyny a z nimi nie ma tak latwo jak z facetami. Mnie na przyklad najbardziej interesowalo by jaki masz rozmiar i czy nie finiszujesz zbyt szybko, to czy sie ze mna zwiazesz nie mialo by zbyt duzego znaczenia. Jednak transseksualne dziewczyny sa inne - one sa psychicznie kobietami i maja takie same potrzeby jak kobiety - bliskosci zrozumienia, romatycznej milosci. Z nimi raczej nie zrobisz szybkiego numerku, one chca prawdziwego uczucia i zwiazku. Dlatego w ogole nie interesuje je seks dla zaspokojenia cudzej ciekawosci. Ich potrzeba seksu tak samo jak u biologicznych kobiet wystepuje w parze z uczuciem, ktorym darza partnera. Transseksualna kobieta to nie kolezka, z ktorym sobie wspolnie ulzycie.
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 540
Wysłany: 2021-07-30, 15:55   

Ale chyba wyjaśnił, że to nie oferta matrymonialna? Idk.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-07-31, 01:36   

Denver, no to dobrze... ale nami rządzi testosteron i na wszystko patrzymy jakby jednak przez ten pryzmat XD
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2021-07-31, 07:37   

southener napisał/a:
Zakladam tez, ze podobaja sie ci transseksualne dziewczyny a z nimi nie ma tak latwo jak z facetami. Mnie na przyklad najbardziej interesowalo by jaki masz rozmiar i czy nie finiszujesz zbyt szybko, to czy sie ze mna zwiazesz nie mialo by zbyt duzego znaczenia. Jednak transseksualne dziewczyny sa inne - one sa psychicznie kobietami i maja takie same potrzeby jak kobiety - bliskosci zrozumienia, romatycznej milosci. Z nimi raczej nie zrobisz szybkiego numerku, one chca prawdziwego uczucia i zwiazku. Dlatego w ogole nie interesuje je seks dla zaspokojenia cudzej ciekawosci. Ich potrzeba seksu tak samo jak u biologicznych kobiet wystepuje w parze z uczuciem, ktorym darza partnera. Transseksualna kobieta to nie kolezka, z ktorym sobie wspolnie ulzycie.


jeśli jest aseksualna to sobie ułoży.
Nie wszyscy są nastawieni na seks, ja na przykład nie. I nawet lubię być traktowany jako inny, nietypowy - to mi dodaje pewności siebie i podkreśla moją osobę.
Byle nie jako "chory psychicznie" lub "zbok" jak to lubią nas określać niektórzy przeciwnicy wszelkich odstępstw od ich jedynej słusznej normy.
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 540
Wysłany: 2021-07-31, 09:40   

Ogólnie nie wnikam w ten konkretny przypadek. Myślę, że jednak ktoś sam wie najlepiej, co ma na myśli i czego chciał. A to, że ktoś jest facetem czy ma wysokie libido nie znaczy od razu, że lubi szybkie numerki czy ich szuka.
 
 
supersecretstar
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 5
Wysłany: 2021-07-31, 13:19   

southener napisał/a:
Zakladam tez, ze podobaja sie ci transseksualne dziewczyny a z nimi nie ma tak latwo jak z facetami. Mnie na przyklad najbardziej interesowalo by jaki masz rozmiar i czy nie finiszujesz zbyt szybko, to czy sie ze mna zwiazesz nie mialo by zbyt duzego znaczenia. Jednak transseksualne dziewczyny sa inne - one sa psychicznie kobietami i maja takie same potrzeby jak kobiety - bliskosci zrozumienia, romatycznej milosci. Z nimi raczej nie zrobisz szybkiego numerku, one chca prawdziwego uczucia i zwiazku. Dlatego w ogole nie interesuje je seks dla zaspokojenia cudzej ciekawosci. Ich potrzeba seksu tak samo jak u biologicznych kobiet wystepuje w parze z uczuciem, ktorym darza partnera. Transseksualna kobieta to nie kolezka, z ktorym sobie wspolnie ulzycie.


Czyli sugerujesz ze jesli jakas trans kobieta chciala by miec szybki numerek to oznacza ze nie jest naprawde kobieta?
Moze to oznacza ze ma za malo cnot niewiescich twoim zdaniem?
W zyciu nie spotkalam cis mezczyzny ktorego wypowiedzi byly by tak przepelnione pasywna agresja jak twoje.
Specjalista od kobiecej seksualnosci od siedmiu bolesci sie znalazl.
Taki serwerowy "true" prawilniak z ciebie a nie zachowujesz sie ani w 1% tak naturalnie mesko jak dajmy na to taki Denver.
Moze ci sie wydaje ze bycie pasywno-agresywnym 24/7 jest meskie, ale nie jest, jest przeciwienstwem meskosci.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2021-08-01, 17:08   

Niczego nie sugerowalem, transkobiety same czesto o tym pisza. To nie znaczy jednak ze wszystkie maja takie samo do tego podejscie. Jedne lubia seks w oderwaniu od uczuc inne nie - tak samo jak biologiczne kobiety. Sa jednak pewne zauwazalne proporcje nawet na tym forum. A Ty wyluzuj bo nie wiadomo czemu sie tak spinasz, nawiasem mowiac taka nagminna jak u Ciebie chec wyladowywania na kims agresji nie jest cecha typowo kobieca. Tak zachowuja sie naladowane testosteronem samce.
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-08-01, 20:58   

Za długo był tu spokój.
 
 
funnycutecat
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 14
Wysłany: 2021-08-03, 14:12   

no za dlugo byl spokoj
 
 
funnycutecat
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 14
Wysłany: 2021-08-04, 21:12   

A z Bronx pisze sie fajnie, wcale nie spermi czy cos tylko bardzo mily czlowiek z niego i bardzo ogarniety w przeciwienstwie do wiekszosci tego dzikiego motlochu transmedowego na tym forum
 
 
funnycutecat
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 14
Wysłany: 2021-08-04, 21:13   

a wy macie wszystcy PMS.
I w [terefere] mam ze juz nie dostane darmowego kebaba od Denvera bo jestem na diecie zeby sie zmiescic w fajne sukieneczki ktore sobie ponakupowalam w szmateksach.
 
 
Meulugardepaz
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 2
Posty: 2
Wysłany: 2021-08-05, 14:53   

Ayesha napisał/a:
Bronx, Bardzo mi przykro ale niestety na tym forum nie zdobedziesz informacji o osobach trans ani transplciowosci, znalezc tu mozna jedynie transmedykalistow i uprzedzenia niestety.
Lecz jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej o osobach trans kobiecych takich jak ja miedzy innymi zapraszam do rozmowy, wysle ci kontakt do mnie w prywatnej wiadomosci.
A wy uzytkownicy tego forum wstydzcie sie, czlowiek wyraznie napisal ze chce sie dowiedziec a nie sie spotkac na seks.

Widać, że tu dziwny klimat panuje 🤷🏼‍♀️
Niezdrowo jakoś
 
 
funnycutecat
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 14
Wysłany: 2021-08-05, 18:59   

Zgadzam sie, strasznie toksyczna atmosfera tutaj panuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10