Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
skinny fat - ćwiczenia czy termogeniki
Autor Wiadomość
sadgirl
użytkownik

Posty: 25
Wysłany: 2015-09-09, 14:52   skinny fat - ćwiczenia czy termogeniki

tak sie składa że spadła mi waga
głównie spaliła się tkanka mięśniowa a tłuszcz pozostał - widać to po ciele i po stanie skóry

wiadomo ze ts mają przerąbane i powinniśmy unikać ćwiczeń bo mamy inny kształt mięśni oraz większą ilość włókien mięśniowych a właśnie wyrobienie mięśni jest jedynym lekarstwem na skinny fat.

No wiec tak pomyslalam ze skoro skinny fat to tłuszcz a robienie mięśni może szkodzić naszej figurze to pomyślałam o termogenikach i diecie niskokalorycznej + masaże na ujędrnienie skóry oraz ciepło/zimne prysznice. Na logike skoro mięśnie nie to można by spalić tłuszcz thermo a nadmiar skóry pozbyć się kosmetykami oraz masażami

chyba że znacie inny pomysł ?

Apropo spalaczy - polecam :
http://forum-sportowe.pl/...nnibal-inferno/
Chaos & Pain Cannibal Inferno - bardzo mocny, silnie spala tkankę tłuszczową, swoje kosztuje ale nie jest to placebo pokroju "Therm Line"
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-09, 15:19   

Ćwiczenia są okej, tylko trzeba je robić tak, jak na portalach kulturystycznych NIE zalecają. Popatrzyć, jak należy sobie ustalić grafik ćwiczeń, by mięśnie ładnie rosły, a następnie robić odwrotnie. Jeśli nie dasz po wysiłku mięśniom odpocząć odpowiednio, to poprzerywane włókienka się nie pozrastają i w efekcie potracisz mięśnie. Tak samo z ćwiczeniami na głodniaka - niepolecane, bo zdziera mięśnie zamiast je budować.
 
 
sadgirl
użytkownik

Posty: 25
Wysłany: 2015-09-09, 15:23   

Hjalmar napisał/a:
Ćwiczenia są okej, tylko trzeba je robić tak, jak na portalach kulturystycznych NIE zalecają. Popatrzyć, jak należy sobie ustalić grafik ćwiczeń, by mięśnie ładnie rosły, a następnie robić odwrotnie. Jeśli nie dasz po wysiłku mięśniom odpocząć odpowiednio, to poprzerywane włókienka się nie pozrastają i w efekcie potracisz mięśnie. Tak samo z ćwiczeniami na głodniaka - niepolecane, bo zdziera mięśnie zamiast je budować.


W ten sposób utraciłam tkankę mięśniową właśnie: głodzenie połączone z ćwiczeniami siłowymi. Po prostu mięśnie nie dostawały "pokarmu" do ich rozrostu. Tylko teraz pozostał skinny fat na który nie wiadomo jaki jest sposób - wyrobienie mięśni jest ryzykowne a mój sposób - nie wiem czy by pomógł

dlatego się pytam

ewentualnie ćwiczyć niesiłowo na silnych termogenikach (taki jak np. podałam wyżej) bo wtedy tłuszcz spala się bardzo szybko a mięśnie rosną .... tylko właśnie w przypadku ts to może nie podziałać = / więc jak ten skinny fat pozbyć ?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7101
Wysłany: 2015-09-09, 18:30   

Osobiście głównie jeżdżę na rowerze, a do tego trochę takich typowo babskich ćwiczeń na nogi-tyłek, brzuszki rozciąganie.

A ogólnie ty chyba jakieś aeroby powyżej godziny, bo wtedy dopiero zaczyna się spalanie tłuszczu:
http://www.treningaerobow...rening-aerobowy

Trzygodzinna sesja na rowerze 20-25 km/h raz na 2-3 dni, robi cuda i jedyne zastrzeżenia mam do mięśni łydek, bo reszta może być.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9