Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Chciałbym się przywitać :)
Autor Wiadomość
Molly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 2
Skąd: Sopot
Wysłany: 2020-05-02, 02:24   Chciałbym się przywitać :)

Tak więc witam wszystkie obecne tutaj osoby :)

Coś o mnie: Nazywam się Jakub i mam 25lat, jeśli chodzi o transpłciowość w moim przypadku... To zacznijmy od początku: w okresie przejściowym 6 klasa podstawówki a 1 klasa gimnazjum miałem coś takiego, że źle się czułem w formie chłopaka. Raptem zacząłem się interesować modą damską, zastanawiałem się jak to by było być dziewczyną. Jako że w tedy mieszkała jeszcze ze mną starsza siostra to nie było problemu żeby pogrzebać jej w szafce gdy nikogo nie było :p na początku było tylko oglądanie, nawet nie wiem kiedy zacząłem zakładać jej rzeczy. Któregoś dnia gdy nikogo nie było w domu, postanowiłem się całkowicie przebrać za dziewczynę, poszedłem do pokoju siostry i od zera zacząłem nakładać na siebie jej ubrania łącznie z bielizną. Kiedy już się ubrałem poczułem wielką przyjemność, że przypominam dziewczynę lecz w środku bolało mnie to że jestem chłopakiem i nie mogę chodzić tak normalnie po ulicy, więc jak nikogo nie było w domu to ubierałem damskie ciuszki i udawałem że jestem dziewczyną. Jednak pewnego takiego dnia gdy byłem przebrany, matka szybciej wróciła do domu i gdy mnie zobaczyła zrobiła mi dużą awanturę o to, kazała mi to natychmiast wszystko ściągać i odłożyć na miejsce (nikomu o tym nie powiedziała wiec siostra nie miała o niczym pojęcia), za to ja miałem bardzo długą „pogawędkę” o tym, że jestem jakiś pojebany, że co ja se myślałem i miałem już nigdy tego nie robić. Przez pewien czas biłem się z tymi myślami ale jakoś się udało... uznałem, że jestem chłopakiem i tego nie zmienię. Tak więc myślami nie wracałem do tamtego okresu, zapisałem się drużyny sportowej więc było mi łatwiej o tym nie myśleć i nawet zapomniałem, że taki incydent miał miejsce.
Jednakże jakoś 4 lata temu wszystko wróciło i od tamtej pory irytuje mnie bycie facetem, dość często mówię coś z damską końcówką (na początku był z tym problem i się pilnowałem lecz jakoś szybko nie zwracałem na to uwagi, osoby które mnie znają też im już to nie przeszkadza). W szafce mam więcej ciuchów dla dziewczyn niż faceta :p transwestytą nie jestem, po prostu odzież damską traktuję jako normalny sposób ubierania się a nie żeby zaspokoić jakiś fetysz. O możliwości zrobienia korekcji płci dowiedziałem się jakiś czas temu, niestety przez rodzaj pracy który wykonuję miałem bardzo mało czasu wolnego, więc nie miałem nawet jak usiąść i poczytać o tym. Dla tego jak by była możliwość, to chciałby się dowiedzieć więcej informacji na ten temat żeby uwolnić się od niechcianej formy faceta i zacząć żyć jako kobieta.

Przepraszam że takie długie ale chciałem dobrze opisać moją sytuację jak się czuje.
A jak bym miał wybrać dla siebie imię damskie to podoba mi się imię Molly

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-05-02, 08:45   

Witaj na forum, Molly - na forum dla wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób wpisują się w transpłciowość.
_________________
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-02, 12:14   

Cześć :-) Witaj na forum.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2020-05-02, 14:23   

Cześć Molly :)
_________________
Freja Draco
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-02, 21:06   

Się przywitałaś.

Witaj na forum.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2020-05-03, 12:43   

Ada75 napisał/a:
Się przywitałaś.


I zostałaś przywitana.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-03, 19:40   

Freja, się czepiasz.

Pawiem więcej, myszujesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9