Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2018-10-24, 21:07   Cześć

Jestem zmeczony. Nie znosze swojej szkoly pracy rodziny swojego ciala i wielu innych rzeczy. Lubie tylko swojego psa i kolor zielony. Pozdrawiam.

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-10-24, 21:15   

Witaj na forum Bernard.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-10-24, 21:26   

Cześć, Bernard.

Bernard napisał/a:
Lubie tylko swojego psa

Nie dziwi mnie to, bo zwierzaki kochają nas za to, że jesteśmy, a nie za to, kim jesteśmy.
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-24, 21:41   

Cześć.

Może kogoś tu polubisz?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2018-10-25, 12:39   Re: Cześć

Bernard napisał/a:
Jestem zmeczony. Nie znosze swojej szkoly pracy rodziny swojego ciala i wielu innych rzeczy. Lubie tylko swojego psa i kolor zielony. Pozdrawiam.

Cześć :)

Lapidarnie, ale w zasadzie zrozumiale.
Dobra, to jeszcze dodaj "czego poszukujesz na naszym forum", żeby zadośćuczynić wymogom regulaminowym i dodamy do pełnoprawnych użytkowników.
 
 
Nickbread
użytkownik
Gremlin z Podziemia


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 28
Posty: 105
Skąd: Londyn
Wysłany: 2018-11-02, 18:22   

Witamy serdecznie :)
_________________

 
 
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2019-10-15, 13:19   Re: Cześć

Freja napisał/a:
Bernard napisał/a:
Jestem zmeczony. Nie znosze swojej szkoly pracy rodziny swojego ciala i wielu innych rzeczy. Lubie tylko swojego psa i kolor zielony. Pozdrawiam.

Cześć :)

Lapidarnie, ale w zasadzie zrozumiale.
Dobra, to jeszcze dodaj "czego poszukujesz na naszym forum", żeby zadośćuczynić wymogom regulaminowym i dodamy do pełnoprawnych użytkowników.


Czy jest juz za pozno na inicjacje xD ? W ogole nie umiem w format forow internetowych.
A szukam odpowiedzi! Pomocy. Ludzi w podobnej sytuacji.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-10-15, 14:09   

Bernard, Nie dostaniesz odpowiedzi póki nie zadasz pytania ;-)
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-10-15, 14:39   

Jakież to problemy Cię terapią?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2019-10-16, 12:30   

Pajonczyca, Bardzo różne. W zasadzie same problemy. Na razie skupiam się na kwestii szukania mieszkania i odpowiedniego lekarza, bo jedno mam już za sobą - długo zastanawiałem się, jak daleko chcę iść z tranzycją jako osoba niebinarna i ostatnio mi się to wyklarowało. Stąd powrót na forum. Jestem zdeterminowany, aby wrócić do tematu, ale boję się kolejnych ścian na mojej drodze.
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-10-16, 23:35   

Powodzenia, służymy tu pomocą o ile pozwolą na to możliwości :-)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2019-10-18, 13:13   

Pajonczyca, dzieki c:
 
 
Erebus
użytkownik
Towarzysz

Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 11
Wysłany: 2019-10-21, 20:10   

Witam niebinarnego kolegę.
 
 
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2019-10-29, 12:32   

Erebus, A witam, witam :)
 
 
Lithium
użytkownik
Julia


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 13
Posty: 112
Skąd: Honolulu
Wysłany: 2019-10-29, 20:57   

Bernard napisał/a:
Pajonczyca, Bardzo różne. W zasadzie same problemy. Na razie skupiam się na kwestii szukania mieszkania i odpowiedniego lekarza, bo jedno mam już za sobą - długo zastanawiałem się, jak daleko chcę iść z tranzycją jako osoba niebinarna i ostatnio mi się to wyklarowało. Stąd powrót na forum. Jestem zdeterminowany, aby wrócić do tematu, ale boję się kolejnych ścian na mojej drodze.


I jaka decyzja co do tranzycji, jakieś plany?
_________________


Not everybody lives, but everybody dies.
 
 
 
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2019-10-30, 08:09   

Lithium, Wydawało mi się, że chcę tylko jedynkę, że zmiana dokumentów nie jest mi potrzebna. Że mogę mieć "dwa życia". Ale sprzedawałem ostatnio trochę rzeczy na facebookowych grupach, gdzie funkcjonuję jako m, i musiałem podawać dane do przelewu z kobiecym imieniem. Zrozumiałem, że nie ma grania na dwa fronty :^/ Także zdecydowałem się już na imię i pogodziłem z faktem, że będę musiał brać T, ale tu mam nadzieję na żel, bo nie zależy mi na dużych zmianach.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 08:42   

Możesz zmienić imię na neutralne płciowo bez przechodzenia procesu sądowego czy brania hormonów. Jeżeli to imię jest problemem.
 
 
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2019-10-30, 12:36   

Sven, Zapomniałem o tej opcji, szczerze mówiąc. Nie wiem, czy chciałbym mieć "jakieś" imię, żeby tylko było. Muszę się rozejrzeć, może coś mi się jednak spodoba. Dzięki za przypomnienie c: Ale jedynki chyba nie zrobię bez zmian hormonalnych czy zmiany dokumentów. Popraw mnie, jeśli się mylę.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 12:51   

Jedynkę da się zrobić bez HRT tylko to zapewne to kosztuje więcej. Nie orientuję się w temacie, ale jak poszukasz na forum w dziale k/m i nb, to było tam coś o tym. Można w PL prywatnie lub za granicą.
 
 
Lithium
użytkownik
Julia


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 13
Posty: 112
Skąd: Honolulu
Wysłany: 2019-10-30, 14:32   

Sven napisał/a:
Jedynkę da się zrobić bez HRT tylko to zapewne to kosztuje więcej. Nie orientuję się w temacie, ale jak poszukasz na forum w dziale k/m i nb, to było tam coś o tym. Można w PL prywatnie lub za granicą.

Tak, też pamietam, że był jakiś sposób, ale nie pamietam co i jak. Na pewno da się też bez zmiany danych zrobić, bo pamietam, że moj znajomy k/m dane zmieniał dopiero po operacji a nie odwrotnie jak u m/k
_________________


Not everybody lives, but everybody dies.
 
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-10-30, 15:33   

W Polsce, żeby zrobić "jedynkę" (nawet odpłatnie) trzeba być na HRT i mieć papier od lekarza prowadzącego. Zmienione dane wymagane są, gdy zabieg jest w ramach NFZ.
_________________
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 15:39   

Dr Lubomir Lembas robi dla nb masektomię. O innych lekarzach nie pamiętam. Na pewno na forum jest napisane, jeżeli są i coś o tym wiadomo.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-10-31, 00:46   

Sven napisał/a:
Jedynkę da się zrobić bez HRT tylko to zapewne to kosztuje więcej.

Jeśli lekarz ma stała stawke to nie :V
Pisałem już kiedyś o tym da się w Polsce zrobić jedynkę bez hrt ale jej efekt nie jest taki jak myślę większość osób sobie wyobraża, to nie będzie klata typowego samca bo estro sprawia że tam wciąż będzie gromadził się tłuszcz.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-31, 10:00   

Nie mówię, że u jednego lekarza czy w tej samej klinice. Wszystko, co nie jest standardem kosztuje więcej. Spróbuj mieć np stary dom i niewymiarowe otwory drzwiowe w związku z tym <rotfl3>
 
 
Bernard
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 17
Wysłany: 2019-10-31, 11:36   

Mr. X napisał/a:
w Polsce zrobić jedynkę bez hrt ale jej efekt nie jest taki jak myślę większość osób sobie wyobraża, to nie będzie klata typowego samca bo estro sprawia że tam wciąż będzie gromadził się tłuszcz.

Właśnie to mnie martwi. Bo zastanawiałem się nawet nad zrobieniem tego prywatnie za granicą, ale jeśli moje ciało będzie próbowało wrócić do "poprzedniego stanu", to jednak wolałbym hrt :^/
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-31, 12:27   

Jeżeli masz tendencję to kumulowania w piersiach tłuszczu, to będzie się kumulował. Ale gruczoł raz wycięty nie odrośnie i nic sporego miał nie będziesz.

No. Tak czy inaczej jest wybór, dwie różne opcje, jak wolisz.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-11-03, 10:12   

Bernard napisał/a:
i pogodziłem z faktem, że będę musiał brać T, ale tu mam nadzieję na żel, bo nie zależy mi na dużych zmianach.

to tak nie działa... żel to normalny testosteron, te zmiany może na początku będą wolniejsze, ale ogólnie takie same jak na zastrzykach.
_________________
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-03, 13:17   

wendigo napisał/a:
te zmiany może na początku będą wolniejsze, ale ogólnie takie same jak na zastrzykach.

Chyba jak się za przeproszeniem sra pieniędzmi :/ Ja używam żelu do wspomagania swojej nieistniejącej brody, jedna porcja żelu 20mg testo + mam swój prolo 100mg i powiem, że testo wcale zbyt nie podskoczyło choć można by uznać że jak żel ma 20mg na dzień to wychodzi 240 mg na 12 dni czyli łącznie 340 dostarczane na 12 dni, a różnica krwi nie jest taka jak przy poniesieniu dawki ponad 3. Znaczy to że straty wchłaniania żelu są znaczne i jedyne co to może on się w jakiś tam niewielkich ilościach kumulować a to jest koszt 250-300zł na miesiąc więc trzeba wydać kilka tys na jakikolwiek efekt.

Pytałem kiedyś endokrynologa o te żele i powiedziała że w Polsce nikt tego do terapii nie stosuje (chyba że ktoś jest inter) bo to nieefektywne, stawiam też że początkowe stosowanie samego żelu rozwala gospodarkę hormonalną bo lol to są małe dawki testo które nie są w stanie zagłuszyć estro.
Trochę jest zachodnich filmików o żelach ale dużo z tych osób przeszło na żel, choć startowała z zastrzyków. Na jednej stronie jest że wchłanialność to 10%.
Testo nie ma działania na zasadzie działa "tylko troszkę" jak już przebije się przez estro to po prostu działa, tylko ule czasu zajmie mu przebicie przy ilości 30 mg na 12 dni kiedy standard (no powiedzmy jeden ze standardów) to 100 mg/12...hmm trzeba by znać okres półtrwania tego żelowego testo...chyba widzę świetne zadanie tekstowe na chemie rozszerzoną ^__^
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-11-04, 00:09   

Mr. X napisał/a:
wendigo napisał/a:
te zmiany może na początku będą wolniejsze, ale ogólnie takie same jak na zastrzykach.

Chyba jak się za przeproszeniem sra pieniędzmi :/

Być może ;) myślałem po prostu o realiach niemieckich - część osób zaczyna od żelu i część w ogóle na żelu zostaje...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9