Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy raz w gimnazjum
Autor Wiadomość
Laurenty
użytkownik

Posty: 34
  Wysłany: 2015-07-28, 12:12   Pierwszy raz w gimnazjum

Po wakacjach idę pierwszy raz do gimnazjum, będzie tam trochę osób z mojej starej szkoły ale oni znają mnie i raczej akceptują. Tylko co będzie z nowymi osobami, i klasą? jak wejdę na rozpoczęcie nikt nie będzie widział we mnie ani trochę kobiety, ale potem będzie na przykład czytanie obecności: Laura M.! / Jestem!. i bardzo mnie ciekawi jak to będzie wyglądać w oczach uczniów i nauczycieli :roll: i oczywiście chodzenie do łazienki... do której męskiej czy damskiej? Macie może jakiś pomysł co zrobić z ich pierwszymi reakcjami, pytaniami? żeby mówili do mnie po imieniu Laurek? itd.
 
 
Zagubiony
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 64
Skąd: Mazury
Wysłany: 2015-07-28, 14:18   

Jeśli chodzi o chodzenie do łazienki to będziesz musiał chodzić do damskiej.
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-07-28, 16:03   

Zagubiony napisał/a:
Jeśli chodzi o chodzenie do łazienki to będziesz musiał chodzić do damskiej.

Niekoniecznie, o ile rodzice porozmawiają z dyrekcją, a ta na tej podstawie zgodzi się zmienić wpis w dzienniku i ewentualnie poinformować kadrę nauczycielską. Możliwe, że będą potrzebne zaświadczenia od psychologa.
Mam koleżankę, która poszła do liceum zapisana jako dziewczyna i tylko dyrektorka oraz pedagog szkolny wiedziały o jej prawdziwych danych.

Jedyny problem to zgoda opiekunów prawnych na takie działania - przed 18 rokiem życia dziecko jest ubezwłasnowolnione.

Można jakoś z tego wyjść przedstawiając się jako "Laurek" (co chyba jest zdrobnieniem od Laurentego) - możesz po prostu powiedzieć, że takie przezwisko do ciebie przylgnęło w podstawówce.
 
 
Laurenty
użytkownik

Posty: 34
Wysłany: 2015-07-28, 16:40   

Tsaa ale z rodzicami może być problem bo mama jakby sama się domyśliła nigdy o tym z nią nie rozmawiałem tak jakby próbuję przede mną ukryć że to wie a tak to mi na wszystko pozwala odnośnie fryzury i ciuchów, tylko głupio wyjdzie jak poprzedstawiam się jako facet, wyglądam jak facet a nauczycielka będzie do mnie mówić laura.
 
 
Wolf00
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 33
Wysłany: 2015-07-28, 20:49   

Co do tego to Ci nie pomoge, bo u mnie w gimnazjum jestem z cala klasa z podstawowki, ale jak bedzie jakis inny problem mozesz smialo pisac do mnie
 
 
Laurenty
użytkownik

Posty: 34
Wysłany: 2015-07-28, 21:05   

spoko
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-28, 22:22   

Laurenty napisał/a:
Tsaa ale z rodzicami może być problem bo mama jakby sama się domyśliła nigdy o tym z nią nie rozmawiałem (...)

To tak trochę nie wiem czego oczekujesz. Jeśli chcesz oficjalnie coś zdziałać w gimnazjum, to rodzice MUSZĄ wiedzieć i być po Twojej stronie i zgodzić się Tobie pomóc, samemu nie załatwisz nic.
Jeśli będą wiedzieć i zgodzą się Ci pomóc to może być tak jak Alpaka pisze. Chociaż obawiam się, że miesiąc to trochę krótko by wszystko tak zdążyć załatwić...

W przeciwnym razie zapomnij, że ukryjesz przed kolegami i koleżankami żeńską płeć, bo będzie tak jak mówisz - nauczyciel będzie Cię wyczytywał jako dziewczynę i do takiej też łazienki będziesz musiał chodzić (dlatego nigdy nie chodziłem do łazienki w szkole :P a jak już naprawdę musiałem, to szedłem na lekcji).
_________________
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-30, 00:32   

Ja chodziłam do łazienki na lekcji, bo nauczyciele nie byli w stanie zwalczyć palenia w kiblach, a ja w takich warunkach nie wytrzymałabym pięciu sekund...
 
 
Laurenty
użytkownik

Posty: 34
Wysłany: 2015-07-30, 11:04   

No.. ok coś się wykombinuję, jakoś sobie poradzę :->
 
 
end_of_words
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-30, 12:48   

Poproś rodziców o pomoc, będą w stanie załatwić dużo rzeczy. W dodatku poproś też psychologa o zaświaczenie, że to dla twojego dobra. To + poparcie rodziców to będą mocne argumenty za tym, żeby wpisać cię w dzienniku jako chłopca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9