Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak ukryć Toto + Nogi
Autor Wiadomość
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-20, 16:33   Jak ukryć Toto + Nogi

Hej :)
Nawiązując do tuckingu, jakie sposoby polecacie?

Trochę mi zależy żeby Toto nie skakał tam i nazad i szukam jakiejś wygodnej kostrukcji która nie będzie przeszkadzać na codzień i nie rozpadnie się po pierwszej lepszej wizycie w toalecie :|
Taśmy kinezjologiczne trzymają idealnie, nic nie lata i nie przeszkadza jak się przywyknie, problem z nimi taki, że wizyta w toalecie to koszmar. Obcisłe majtki? Średnio to wygodne na dłuższą metę + nie zawsze wszystko idealnie trzymają.



Sprawa druga to nogi, po ogoleniu mimo peelingu i późniejszego nawilżenia wyskakują mi czerwone kropki i strasznie włoski wrastają, jakieś pomysły? :oops:
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-20, 16:45   

Zacznij golić z włosem, czyli generalnie w dół. Jak przyzwyczaisz skórę będą mniej wrastać. Polecam golenie w wannie, przy kąpieli i dobry balsam.
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2018-06-21, 14:31   

Ja używam majtek kąpielowych bo uprawiam parę sportów i nie dość że szybko w sporcie schną, do tego wygodne, to jeszcze świetnie wszystko chowają/zakrywają. Tyle że to takie figi muszą raczej być a nie stringi :P Leci się w tym na siłownię i ma się z głowy :) A jak się jedzie na rowerku i trafi się jakiś staw to i orzeźwić się można wiedząc że zaraz wyschniesz. Proponuję do tego wziąć 2 te same pary majtek z allegro i kupić jeden rozmiar swój i jeden o jeden numer mniejsze i zobaczyć. Wydatek do 50 zł za 2 pary to żaden wydatek.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-06-21, 17:36   

Noszę figi wyszczuplające i jestem zadowolona. Ale nie każde się nadają. Wypróbowałam dwa rodzaje i pasują mi takie. Nie cisną bardzo wszerz, a dobrze trzymają z dołu. Wypróbowałam rozmiar zwykły i mniejszy. Oba okazały się ok.
Inny typ bardzo cisnął, a i tak słabo ukrywał :-|
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
andrzej
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 56
Posty: 159
Skąd: W-wa
Wysłany: 2018-06-21, 23:28   

Zamiast golić polecałbym codziennie po parenaście sztuk wyrywać pęsetą. Naciągaj przy tym skórę, to nie będzie podrażnień. Wymaga to cierpliwości ale po jednorazowym (góra 2x) usunięciu w ten sposób osłabisz cebulki na tyle, że będziesz mogła później kupić sobie depilator i bez wielkiego bólu usuwać sobie włosy razem z cebulkami unikając większych podrażnień. A po kilku takich zabiegach zrobią się na tyle cienkie i rzadkie, że nie będziesz już miała żadnego problemu z podrażnioną skórą. Tylko nie zniechęcają się. To potrwa pewnie ok pół roku ale efekt gwarantowany. Wiem bo sam zawsze miałem gęste czarne włosy i walczyłem z nimi jak jeszcze funkcjonowałem jako kobieta. I kup sobie w aptece żel z aloesu i smaruj nim codziennie.
 
 
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-22, 03:46   

Jenny napisał/a:
Wypróbowałam dwa rodzaje i pasują mi takie.

Jeszcze jakby był mój rozmiar to bym sprawdziła <rotfl3> Pomysł z tymi majtkami sportowymi/wyszczyplającymi jest dobry :) Muszę sprawdzić

andrzej napisał/a:
wyrywać pęsetą

:-o To będzie męka przy tej ilości, jak bródka czy wąsik to nie problem, tak obie nogi? :D Spróbuję, dzięki za podpowiedź :)
 
 
Moni Sosnowska
użytkownik
Monia S


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 30
Posty: 114
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-06-22, 09:04   

Depilator od razu , za pierwszym razem poboli ale za miesiąc będzie już ok :D
I zwykłe damskie figi się sprawdzają.
_________________
 
 
andrzej
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 56
Posty: 159
Skąd: W-wa
Wysłany: 2018-06-22, 11:34   

Moni jak ktoś ma tendencję do podrażnień, to depilatorem sobie zrobi oskubanego kurczaka na nogach i to może się utrzymywać kilka miesięcy (ja tak miałem). Dopiero parę miesięcy później, jak mi skóra wróciła do normy, mogłem podejść do tematu drugi raz i wtedy już zrobiłem to stopniowo. Po pół h dziennie zabawy przez kilka tygodni ale bez efektu kurczaka przynajmniej. I jak dokładnie będziesz wyrywać z cebulkami (najlepiej naciągnąć skórę i wyrywać "z włosem"), to później duuużo mniej wyrośnie.
 
 
Majka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-22, 16:55   

Andrzej, myślisz, że wosk lub plastry dadzą podobny efekt? :) Szczerze mówiąc jestem troszkę leniwa ale jeśli mus to mus :p
 
 
andrzej
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 56
Posty: 159
Skąd: W-wa
Wysłany: 2018-06-23, 01:14   

Wosk i plastry dają taki sam efekt jak depilator
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10