Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hejo
Autor Wiadomość
Gyara
użytkownik

Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Posty: 14
Wysłany: 2018-05-09, 15:35   Hejo

Witam wszystkich :D
Jestem... Ach, no właśnie, kim ja jestem? Właśnie po to przychodzę tutaj, żeby rozwiać wszelkie swoje wątpliwości co do tego kim jestem. Na pewno zaprzeczyć się nie da że lat mam 18 (no, 17 ale tylko miesiąc został), jak przyszedłem na świat to mówili że chłopiec, no i od jakichś 4 lat (z jedną przerwą na nieudany związek) zastanawiam się czy się ci lekarze nie pomylili deczko.
Moje hobby? Lubię pisać - wiersze, powieści, opowiadania... Słowo pisane moją miłością, że tak powiem. Poza tym lubię sobie w coś pograć na komputerze (którym posługuję się nienajgorzej i w sumie kariera idzie w stronę informatyka) a poza tym seriale animowane lubię, w szczególności RWBY.
Mam szczerą nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: "kim jestem?", a i poznać ludzi zawsze miło, chociaż " społecznym motylkiem", jak to mówią anglojęzyczni, bynajmniej nie jestem... Ale kto wie, płeć można zmienić, to i to pewnie też :mrgreen:

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Gyara
użytkownik

Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Posty: 14
Wysłany: 2018-05-09, 15:58   

Tak, dobrze rozumiesz, właśnie o to chodzi... Sęk w tym, że sam nie mam już pojęcia co sądzić, a dość intensywnie nad tym myślę... Całość sprawy przedstawię już w dziale "Kim jestem?" jak mnie już zatwierdzą, bo tu to chyba byłby nieco offtop
Ale poczytać o przejściach innych nie omieszkam, a nuż ktoś miał podobną sytuację :-)
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-09, 17:45   

Witaj.

Za "a nuż"
lubię Cię już.
 
 
Gyara
użytkownik

Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Posty: 14
Wysłany: 2018-05-09, 19:24   

Ada75 napisał/a:
Witaj.

Za "a nuż"
lubię Cię już.


Miło mi :mrgreen:


Arisa napisał/a:

Też jeżeli czujesz się kobietą nie krępuj się tu na forum zaznaczyć "ona"


Hm, myślę że może na to za wcześnie... Owszem, nie byłoby dla mnie problemem żeby inni się tak do mnie zwracali (ba, nie rozważałbym poważnie tranzycji gdyby przeszkadzało), ale chyba na razie najpierw bym chciał sam się do siebie zacząć zwracać jako kobiety zanim inni zaczną (jeżeli ma to jakiś sens?)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9