Poprzedni temat «» Następny temat
Moje zdjęcia
Autor Wiadomość
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2020-06-13, 19:05   Moje zdjęcia

Fotografuję amatorsko zjawiska natury, niebo, księżyc, wschody, zachody, tory kolejowe, miasto.
Zapraszam do obejrzenia :)

https://drive.google.com/folderview?id=1tjjzJKTttpLGsuXrMF9NfZrJUU494WLj
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 446
Posty: 2620
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-06-13, 20:01   

Świetne <okok>
_________________
 
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-06-13, 21:07   dziękować

WojtekM napisał/a:
Świetne <okok>


dziękuję :) :-D <spoko>
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-14, 07:29   

Całkiem niezłe. Dlaczego niektóre zza szyby okna?
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-06-14, 13:23   

Ada75 napisał/a:
Całkiem niezłe. Dlaczego niektóre zza szyby okna?


Bo akurat bywam w lokum u siebie, a widoczek wydawał się mi fajny, też takie nieraz szybko znikają i mogę nie zdążyć znaleźć na dworze odpowiedniej perspektywy. Albo mam natłok obowiązków i czasu brak :(
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-06-25, 17:21   

światełkoPEACE napisał/a:
mam natłok obowiązków i czasu brak :(


Czym zajmujesz się prócz robienia zdjęć?
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-06-25, 19:11   

Melk4 napisał/a:
światełkoPEACE napisał/a:
mam natłok obowiązków i czasu brak :(


Czym zajmujesz się prócz robienia zdjęć?

różnymi rzeczami, praca, spotkam się ze znajomymi, poczytam coś itd, jak chcesz porozmawiać to napisz na PW :) bo to nie ten wątek.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Mira
junior breast developer


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 919
Posty: 7262
Wysłany: 2020-06-25, 20:12   

Studium do monografii: Kolor nieba ;)
_________________
Jestem Mira, kocham Majkę i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych :)

portfolio.drakonica.pl
drakonica.pl
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-06-26, 13:22   

Freja napisał/a:
Kolor nieba


Złap te kolory jakie mam pod nickiem.

światełko napisał/a:
PW bo to nie ten wątek.


W moim temacie "Nikogo nie szukam" (regulamin nie pozwala :-| ) w dziale "Przywitaj" są PW dla wszystkich. Zapraszam tam.
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-26, 21:19   

Masz piękną duszę skoro utrwalanie poezji pejzażu ma dla Ciebie znaczenie. Mała szkoda, że niektóre fotki są poruszone lub nieostre. Czasem to wina pośpiechu lub słabego oświetlenia. Czasem automatyka coś popsuje, a czasem nie dbamy o soczewki. Jeśli mają nalot lub są zmatowione lub mają startą warstwę przeciwodblaskową to zdjęcia nie są już tej jakości. Uważam że wskazane jest by zdjęcia artystyczne, np. pejzaże miały świetną jakość techniczną. Co innego zdjęcia turystyczne lub towarzyskie. Zainteresowanie i hobby jak najbardziej na plus. Masz piękną duszę. Ja w życiu też zrobiłam sporo fotek. Turystyczne, pejzaże, pamiątkowe, osobiste, techniczne. Nie wszystkie udało zrobić się perfekcyjnie technicznie ale większość z nich była chętnie oglądana. Znajoma osoba powiedziała do mnie kiedyś: MASZ OKO DO APARATU. Od dawna nie robię zdjęć żadnych i niektóre zrobione wcześniej skasowałam. Teraz sądzę, że bieganie moje za widokami nie odkryje żadnej Ameryki i szkoda na to czasu i pieniędzy. Wiele odkryć estetycznych związanych z fotografią od dawna jest dostępne dla wszystkich w internecie. Myślę sobie i tak, że w życiu piękne są tylko chwile. One są ulotne jak motyle. Wszyscy powinniśmy nauczyć się je zauważać i zapamiętywać. To ma swoją wartość i gdy kolejny raz zauważymy coś fascynującego, będzie to stanowiło dla nas jeszcze większą radość i przeżycie.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Pati
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 3
Wysłany: 2026-05-22, 22:55   

światełkoPEACE napisał/a:
otografuję amatorsko zjawiska natury, niebo, księżyc, wschody, zachody, tory kolejowe, miasto.


Bardzo fajnie, że są tu kreatywne dusze. Mogę Ci polecieć kilka książek, które zmienią Twoje spojrzenie na fotografię - też fotografuję. ;-)
Cytat:
Kandyński - Punkt i linia a płaszczyzna
Alain Briot - Fotografia artystyczna

Pomimo, że nie skończyłam ostatniej to zastanawiam się nad czymś do sesji portretowych - wiecznie mało.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9

Szukasz kreatywnego redaktora, copywritera, ghostwritera? Kogoś do napisania artykułu, felietonu, recenzji, kursu, poradnika, e-booka albo opisu produktu? W takim razie właśnie znalazłeś! Zajrzyj do portfolio copywritera i zapoznaj się z bogatą ofertą tekstów w rozsądnych cenach.