|
Moje zdjęcia |
| Autor |
Wiadomość |
światełkoPEACE
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47 Posty: 365 Skąd: Poznań
|
|
|
|
 |
WojtekM
moderator

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 446 Posty: 2620 Skąd: Łódź
|
Wysłany: 2020-06-13, 20:01
|
|
|
Świetne |
_________________
 |
|
|
|
 |
światełkoPEACE
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47 Posty: 365 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2020-06-13, 21:07 dziękować
|
|
|
| WojtekM napisał/a: | Świetne |
dziękuję |
_________________ Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 |
|
|
|
 |
Ada75 [Usunięty]
|
Wysłany: 2020-06-14, 07:29
|
|
|
| Całkiem niezłe. Dlaczego niektóre zza szyby okna? |
|
|
|
 |
światełkoPEACE
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47 Posty: 365 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2020-06-14, 13:23
|
|
|
| Ada75 napisał/a: | | Całkiem niezłe. Dlaczego niektóre zza szyby okna? |
Bo akurat bywam w lokum u siebie, a widoczek wydawał się mi fajny, też takie nieraz szybko znikają i mogę nie zdążyć znaleźć na dworze odpowiedniej perspektywy. Albo mam natłok obowiązków i czasu brak |
_________________ Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 |
|
|
|
 |
Melk4
użytkownik użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7 Posty: 157 Skąd: Skąd:
|
Wysłany: 2020-06-25, 17:21
|
|
|
| światełkoPEACE napisał/a: | mam natłok obowiązków i czasu brak |
Czym zajmujesz się prócz robienia zdjęć? |
|
|
|
 |
światełkoPEACE
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47 Posty: 365 Skąd: Poznań
|
Wysłany: 2020-06-25, 19:11
|
|
|
| Melk4 napisał/a: | | światełkoPEACE napisał/a: | mam natłok obowiązków i czasu brak |
Czym zajmujesz się prócz robienia zdjęć? |
różnymi rzeczami, praca, spotkam się ze znajomymi, poczytam coś itd, jak chcesz porozmawiać to napisz na PW bo to nie ten wątek. |
_________________ Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 |
|
|
|
 |
Mira
junior breast developer

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 919 Posty: 7262
|
Wysłany: 2020-06-25, 20:12
|
|
|
Studium do monografii: Kolor nieba |
_________________ Jestem Mira, kocham Majkę i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych
portfolio.drakonica.pl
drakonica.pl |
|
|
|
 |
Melk4
użytkownik użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7 Posty: 157 Skąd: Skąd:
|
Wysłany: 2020-06-26, 13:22
|
|
|
| Freja napisał/a: | | Kolor nieba |
Złap te kolory jakie mam pod nickiem.
| światełko napisał/a: | | PW bo to nie ten wątek. |
W moim temacie "Nikogo nie szukam" (regulamin nie pozwala ) w dziale "Przywitaj" są PW dla wszystkich. Zapraszam tam. |
|
|
|
 |
Liza
użytkownik Zawsze kobieta

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17 Posty: 105 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2020-06-26, 21:19
|
|
|
| Masz piękną duszę skoro utrwalanie poezji pejzażu ma dla Ciebie znaczenie. Mała szkoda, że niektóre fotki są poruszone lub nieostre. Czasem to wina pośpiechu lub słabego oświetlenia. Czasem automatyka coś popsuje, a czasem nie dbamy o soczewki. Jeśli mają nalot lub są zmatowione lub mają startą warstwę przeciwodblaskową to zdjęcia nie są już tej jakości. Uważam że wskazane jest by zdjęcia artystyczne, np. pejzaże miały świetną jakość techniczną. Co innego zdjęcia turystyczne lub towarzyskie. Zainteresowanie i hobby jak najbardziej na plus. Masz piękną duszę. Ja w życiu też zrobiłam sporo fotek. Turystyczne, pejzaże, pamiątkowe, osobiste, techniczne. Nie wszystkie udało zrobić się perfekcyjnie technicznie ale większość z nich była chętnie oglądana. Znajoma osoba powiedziała do mnie kiedyś: MASZ OKO DO APARATU. Od dawna nie robię zdjęć żadnych i niektóre zrobione wcześniej skasowałam. Teraz sądzę, że bieganie moje za widokami nie odkryje żadnej Ameryki i szkoda na to czasu i pieniędzy. Wiele odkryć estetycznych związanych z fotografią od dawna jest dostępne dla wszystkich w internecie. Myślę sobie i tak, że w życiu piękne są tylko chwile. One są ulotne jak motyle. Wszyscy powinniśmy nauczyć się je zauważać i zapamiętywać. To ma swoją wartość i gdy kolejny raz zauważymy coś fascynującego, będzie to stanowiło dla nas jeszcze większą radość i przeżycie. |
_________________ Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO ! |
|
|
|
 |
Pati
użytkownik

Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 3
|
Wysłany: 2026-05-22, 22:55
|
|
|
| światełkoPEACE napisał/a: | | otografuję amatorsko zjawiska natury, niebo, księżyc, wschody, zachody, tory kolejowe, miasto. |
Bardzo fajnie, że są tu kreatywne dusze. Mogę Ci polecieć kilka książek, które zmienią Twoje spojrzenie na fotografię - też fotografuję.
| Cytat: | Kandyński - Punkt i linia a płaszczyzna
Alain Briot - Fotografia artystyczna |
Pomimo, że nie skończyłam ostatniej to zastanawiam się nad czymś do sesji portretowych - wiecznie mało. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|
| Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9 |
|
|