|
Hej :) |
| Autor |
Wiadomość |
werawera
użytkownik
Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4 Posty: 23
|
Wysłany: 2025-06-19, 16:39 Hej :)
|
|
|
Zakładam konto aby dzielić się swoimi doświadczeniami w tranzycji. Kiedyś tu byłam, co jakiś czas zaglądam. Jestem po tranzycji społecznej i mam nowe, całkiem fajne życie. Idealnie nie jest, ale lepiej niż "przed".
Dodałam do użytkowników. /Mira |
|
|
|
 |
Nataliaa
użytkownik
Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12 Posty: 177
|
Wysłany: 2025-06-20, 11:33
|
|
|
Hej Wiadomo, że idealnie to chyba nie jest nigdy (ponoć stan idealny nie istnieje), jednak - przynajniej po sobie widzę, że tranzycja to jedyne słuszne rozwiązanie, o tym co było "przed" to najlepiej chciałabym zapomnieć. Powodzenia ! |
|
|
|
 |
Justa60
użytkownik
Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3 Posty: 43
|
Wysłany: 2025-06-20, 12:15
|
|
|
| Witaj. Ja też rozpoczęłam w późnym wieku i nie żałuję decyzji, a można wiedzieć ile masz wiosen? Powodzenia. |
|
|
|
 |
Mira
junior breast developer

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 919 Posty: 7262
|
Wysłany: 2025-06-20, 12:47
|
|
|
Witaj na fourm, dziewczyno |
_________________ Jestem Mira, kocham Majkę i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych
portfolio.drakonica.pl
drakonica.pl |
|
|
|
 |
werawera
użytkownik
Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4 Posty: 23
|
Wysłany: 2025-06-20, 21:16
|
|
|
| Dzięki! Tranzycja społeczna to całkiem spory wyczyn, którego nie planowałam, ale to "samo się" tak poukładało w pewnym momencie mojego życia. Idealnie by było jakbym miała bardziej krągłą buzię, ale nadrabiam fryzują i makijażem i jest OK. Passing to nie tylko sama buzia, to całokształt, sposób bycia, zachowanie, ubranie... |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|
| Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9 |
|
|