Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum

NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Meet Warszawa
Autor Wiadomość
Hiszpanka
użytkownik
Hiszpanka

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Wysłany: 2024-01-19, 16:29   Meet Warszawa

Hejka! Chętnie spotkałabym się z jakąś bratnią duszą z Warszawy na spacer, pizzę, film - cokolwiek, jestem otwarta ;) Ostatnio rozpoczęłam w fundacji terapię psychologiczną w związku z czym mam tysiące myśli i jeden wielki mętlik emocjonalny. Być może spotkanie i poznanie się z kimś kto również przechodzi przez coś podobnego (lub już przeszedł) okazało by się dla mnie pomocne. Akurat najbliższy weekend mam wolny, a w poniedziałek kolejną sesję, także być może coś się uda zorganizować :) ) Jestem otwarta na propozycje!

Syśka
użytkownik

Wysłany: 2024-04-04, 13:59   

Hej

Wiem, że trochę minęło od tego tematu, ale widzę, że cały czas jesteś aktywna na forum. Ostatnio zaczęłam znacznie bardziej poznawać siebie i często jeżdżę do stolicy z mojej miejscowości, aby pokazać się wśród ludzi jako Sylwia - jakoś tam jest łatwiej.

Dopiero zaczynam swoją oficjalną "przygodę", bo 15 kwietnia będę miała pierwsze spotkanie w celu diagnozy z psychologiem. Ale nie ukrywam, że też chętnie bym się spotkała z kimś, kto może odczuwać to co ja.

Na forum dość rzadko zaglądam, ale będę patrzyła jakbyś chciała się spotkać 😉 Jeżeli masz discorda, możesz też napisać tam "ditru." - nie zapomnij o kropce na końcu.

Hiszpanka
użytkownik
Hiszpanka

Wysłany: 2024-04-08, 15:49   

Syśka, być może dawno dodany post, ale jak najbardziej nadal aktualny ;)
Bardzo mi miło, że napisałaś. Już zaczynałam myśleć, że może być ciężko poznać kogoś z okolic Warszawy przez forum, bo zauważyłam, że jest mniejszy ruch niż zazwyczaj. A tu niespodzianka :-D
Jak chcesz to możemy porozmawiać na Discordzie. Wysłałam Ci zaproszenie do znajomych z nicku s****yna

AnnaJulia
użytkownik

Wysłany: 2024-05-13, 13:20   

Hej dziewczyny, jestem z Waw i chętnie bym Was poznała osobiście :)

Liza
użytkownik
Zawsze kobieta

Punktów: 17
Wysłany: Wczoraj 5:59   Pozdrawiam

Taaaak...- Ja mam te chwile już dawno za sobą. Obecnie jestem pełno prawną kobietą. Prawnie również. Nieraz flirtował ze mną mężczyzna CIS. A więc nie muszę mieć i w takiej kwestii jakiegoś niedowartościowania osobistego. Od ponad sześciu lat mieszkam w Warszawie. Przeżyłam tu różne chwile. Od bardzo pięknych do niefajnych lecz nie z powodu tranzycji. To co spotkało nasz świat zastało mnie tu w Warszawie. O tym lepiej nie pisać na tym forum, bo wiem jak jest, i Wam też to radzę. To się jeszcze nie skończyło. Tylko się przyczaiło. To i tamto, i takie tam. Wicie rozumicie. A tak ogólnie to jestem zapracowana. I niestety lub stety mam mało czasu na życie towarzyskie. W każdym razie pozdrawiam Was i życzę mocnej psychiki, mądrości i dużo wytrwałości. Przemiana jest żmudna i trwa bardzo długo. Ale czapka do góry :)

Odpowiedz do tematu