Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa praca nad systemem AMS aka LS - Moje nowe WWW
Autor Wiadomość
lyliyth
użytkownik
Wredna istotka


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 162
Skąd: Leicester, UK / Legnica, PL
Wysłany: 2015-12-08, 04:00   Nowa praca nad systemem AMS aka LS - Moje nowe WWW

Co prawda to jest gotowiec, ale sama bym zrobiła coś mega podobnego, tylko że nie wyglądało by to tak spektakularnie.
Czym to jest? Obecnie tylko panelem kontrolnym dla klientów połączonym z moją bazą kliencką.
Czemu ma to służyć? Przejrzystemu i szybkiemu przedstawieniu wykonanego przeze mnie projektu dla klienta. Część stylu strony została przeze mnie zmieniona - stworzone animowane logo po najechaniu na nie...

Tajemnica strony: Kliknij w logo ;)
Oceńcie jak nawigacja w tym itp. Przy okazji możecie zobaczyć mój obecny projekt nad którym pracuję i nie idzie zbyt dobrze bo klientka ciut zajęta... Heh...

Oczywiście na stronie są moje stare dane które mam w papierach, by nie było podejrzliwości klientów, ale mam nadzieję że to wkrótce zmienię nawet jak nie będą na papierze :)
Mój system/panel kontrolny dla klientów

Mi się nawet podoba, a to dziwne... zwykle nie lubię swoich "pomysłów" i "kreacji".
Dziękuję za ocenę, poświęcony mi czas i w ogóle...
Miłego oglądania.

Tu Oryginał...
_________________
"Wszystko nie ma sensu, tylko jedyne to to że sens tkwi w naszym pragnieniu." @inka

 
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-08, 04:15   

Ucięłabym z strony "amateur" - nie potrzebne. Reszta wydaje się być OK. Btw. Logo ma mieć jeszcze jąkś funkcje, czy też tylko ładnie się kręcić? :P
 
 
lyliyth
użytkownik
Wredna istotka


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 162
Skąd: Leicester, UK / Legnica, PL
Wysłany: 2015-12-08, 04:33   

Jak klikniesz na głównej stronie (http://ara9al.xyz/) to przejdziesz do Panelu jak pisałam. Tam już nie ma zbytnio żadnej funkcjonalności ze względu na to by nie zrobić "miss click'a"... No i Dalej to już są numery klienckie i zawartość projektów... :)
_________________
"Wszystko nie ma sensu, tylko jedyne to to że sens tkwi w naszym pragnieniu." @inka

 
 
 
Requiem
użytkownik
for a dream


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 19
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-12-08, 19:09   

Tu będzie też archiwum projektów czy tylko WIP?
Pochwalam kod, przejrzyście napisany, chociaż po co ten script pod koniec? To znaczy - jestem zwolennikiem tworzenia x-dyliarda plików i odnośników do nich. :D
_________________
Znużony - odejść pragnę; lecz chęć w sobie dławię:
Jeśli umrę, sam na sam z światem Cię zostawię.
 
 
 
lyliyth
użytkownik
Wredna istotka


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 162
Skąd: Leicester, UK / Legnica, PL
Wysłany: 2015-12-09, 22:44   

Requiem napisał/a:
Tu będzie też archiwum projektów czy tylko WIP?
Pochwalam kod, przejrzyście napisany, chociaż po co ten script pod koniec? To znaczy - jestem zwolennikiem tworzenia x-dyliarda plików i odnośników do nich.

Strona główna to nie mój twór, a dopiero co też się nauczyłam np. CSS'a z tych plików... Ale mniej więcej podobnie piszę, nie lubię oszczędności w postaci wszystko w jednej linijce bo takie żeczy można robić z generatorami, a co to za przyjemność. Przyszłościowo powstanie z tego moja wizytówka z archiwum i może jakaś część mnie w postaci Małego Tajemniczego projektu "AMS to LŁS" Lub "AS to LS" Z wielkim nagłówkiem "A. Such to 'Los Santos'?" Ale to kiedyś, w chwili obecnej jestem na etapie zamknięcia każdego projektu więc wkrótce i ten pewnie zniknie, będzie wielki napis 'Project Droped and Closed'
Nie mam ochoty zbytnio rozwijać niczego... Sorry... I dziękuję za uwagę...
_________________
"Wszystko nie ma sensu, tylko jedyne to to że sens tkwi w naszym pragnieniu." @inka

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10