Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Instagram
Autor Wiadomość
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-14, 01:14   Instagram

To kto jeszcze ma? :mrgreen: ostatnio zacząłem się w to bawić, fajne jest to że można prosto z komórki fotkę wrzucić, nic nie trzeba wysiłku :lol: (a nie planuję nic głębokiego ani artystycznego tam umieszczać :lol: ). Ale bym kogoś poobserwował :D (skrót do mojego na moim bogu po prawej stronie trochę niżej ;) ).
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 03:29   

Ja mam, tak się złożyło, ze właśnie sobie wczoraj założyłam. Wyśle Ci na PW :)
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-10-14, 12:26   

Mój to malakhaix, jakby coś. Tylko nie jestem pewien czy nie pisane przez duże I zamiast małego l :D
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-14, 13:01   

dobrze napisane ;)
_________________
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-14, 22:05   

co wszyscy z tym instagramem? przeciez tam tylko fotki są, nawet nie mozna porozmawiac. I wszystkie foty sa publiczne. Fb tysiac razy lepszy. Jakos nie ogarniam fenomenu insta ;) a wszyscy zakladaja jak widze...
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-14, 22:25   

nie mam komórki z androidem, nie mam smartfona, ani nie wbijam na inste niepotrzebne mi to.. i fakt porozmawiać się tam nie da - facebook też mnie nudzi, a do tego męczy bo napiszę parę komentów, przychodzę parę godzin później na 5 minut i widzę kilkaset odpowiedzi, nie interesuje mnie taka rozrywka
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-15, 00:04   

Maja napisał/a:
co wszyscy z tym instagramem?

Ja Ci wyjaśnię, to jest pewien fenomen bo otwierasz zamrażarkę, cykasz fotkę trzem pudełkom lodów, wybierasz jeden z filtrów, który do zdjęcia dodajesz, aplikacją natychmiast udostępniasz fotkę i już masz fchooj artystyczne zdjęcie dodane z komórki prosto do internetu za które dostajesz lajki :mrgreen: - mój autentyk z wczoraj :lol:
To jest ten fenomen, minimum wysiłku, minimum czegokolwiek, a można zrobić coś fajnego/ ładnego (aż sam jestem zdziwiony jak ładnie mi ta fotka wyszła :lol: ).
A poważnie (choć powyższe jest napisane poważnie), ja po prostu lubię robić zdjęcia różnym głupim rzeczom ;) tylko jak mam je potem ściągać z aparatu czy komórki, przycinać i poprawiać odpowiednio, a potem ładować na jakiegoś fotobloga, to mi się nie chce :P tu aplikacja instagram robi to wszystko za mnie :P

Maja napisał/a:
przeciez tam tylko fotki są, nawet nie mozna porozmawiac.

Tu rozmawiamy, nie wszędzie trzeba rozmawiać :P Ale jak się uprzesz to tam też można - są komentarze, można pisać.

Maja napisał/a:
I wszystkie foty sa publiczne.

Ale ja nie zamierzam fotografować siebie raczej :P

Maja napisał/a:
Fb tysiac razy lepszy.

Zależy do czego, też mam FB bo się czasem przydaje, ale rzadko tam zaglądam, to co znajomi umieszczają na tablicy żenuje mnie tak często ;)

Defiant napisał/a:
nie mam komórki z androidem

Też nie mam, android jest błee ;) (Windows Phone <3 ;) )

Defiant napisał/a:
nie mam smartfona

Jak Ty żyjesz ;) (ale nie, poważnie... moja mama też nie chce smartfona ale ciężko w ogóle w dzisiejszych czasach wybrać coś innego sensownego).
_________________
 
 
moonchild
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 126
Wysłany: 2015-10-15, 01:00   

Maja napisał/a:
co wszyscy z tym instagramem? przeciez tam tylko fotki są, nawet nie mozna porozmawiac. I wszystkie foty sa publiczne. Fb tysiac razy lepszy. Jakos nie ogarniam fenomenu insta ;) a wszyscy zakladaja jak widze...


Porozmawiać można, jest opcja wysyłania wiadomości, ostatnio została nawet ulepszona - kiedyś, żeby napisać coś do kogoś trzeba było wysłać zdjęcie, teraz można pisać bez żadnych załączników.

Nie wszystkie zdjęcia są publiczne - możesz wysłać komuś zdjęcie na priv lub ustawić profil prywatny, wtedy nie będzie można wyszukać Twoich zdjęć po hashtagach, do tego nikt, kto nie dostanie Twojej 'zgody' nie będzie mógł oglądać Twojego profilu. Pełna kontrola nad tym, kto nas podgląda ;-)

Uważam, że Instagram ma jedną, niesamowicie dla mnie ważną, przewagę nad FB. Zero spamu. Oglądasz tylko to, co chcesz. Aktywność Twoich znajomych jest w osobnej zakładce, nie musisz tam w ogóle wchodzić, a szczerze mówiąc średnio mnie obchodzi, co moi znajomi lajkują :mrgreen: Wolę pooglądać ładnie zrobione śniadania na Instagramie, niż czytać masę spamu, łańcuszków czy (modnych ostatnio u mnie) quizów na Facebooku.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-15, 13:02   

Na FB aktywność znajomych też chyba do pewnego stopnia można wyłączyć, ja w każdym razie nie pamiętam żeby mi się pokazało co lajkują ostatnio :P ale nawet bez tego pokazuje mi się taka masa pierdół, że nie patrzę w ogóle na tablicę... a jak popatrzę to mam poczucie straty czasu ;)
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2015-10-15, 14:47   

wendigo napisał/a:
otwierasz zamrażarkę, cykasz fotkę trzem pudełkom lodów, wybierasz jeden z filtrów, który do zdjęcia dodajesz, aplikacją natychmiast udostępniasz fotkę i już masz fchooj artystyczne zdjęcie dodane z komórki prosto do internetu za które dostajesz lajki :mrgreen: - mój autentyk z wczoraj :lol:


moonchild napisał/a:
Wolę pooglądać ładnie zrobione śniadania na Instagramie, niż czytać masę spamu, łańcuszków czy (modnych ostatnio u mnie) quizów na Facebooku.


Dzięki :D

Dzięki wam zrozumiałam wreszcie na co to komu w ogóle potrzebne.

p.s. Facebooka też nie trawię. Wolę jakieś tematyczne grupy dyskusyjne/fora/portale, gdzie mam jakiś wpływ na to, co będę czytać i oglądać.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-15, 15:20   

Do usług :mrgreen:
_________________
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-16, 22:11   

moonchild napisał/a:


Porozmawiać można, jest opcja wysyłania wiadomości, ostatnio została nawet ulepszona - kiedyś, żeby napisać coś do kogoś trzeba było wysłać zdjęcie, teraz można pisać bez żadnych załączników.

Nie wszystkie zdjęcia są publiczne - możesz wysłać komuś zdjęcie na priv lub ustawić profil prywatny, wtedy nie będzie można wyszukać Twoich zdjęć po hashtagach, do tego nikt, kto nie dostanie Twojej 'zgody' nie będzie mógł oglądać Twojego profilu. Pełna kontrola nad tym, kto nas podgląda ;-)

Uważam, że Instagram ma jedną, niesamowicie dla mnie ważną, przewagę nad FB. Zero spamu. Oglądasz tylko to, co chcesz. Aktywność Twoich znajomych jest w osobnej zakładce, nie musisz tam w ogóle wchodzić, a szczerze mówiąc średnio mnie obchodzi, co moi znajomi lajkują :mrgreen: Wolę pooglądać ładnie zrobione śniadania na Instagramie, niż czytać masę spamu, łańcuszków czy (modnych ostatnio u mnie) quizów na Facebooku.


wendigo napisał/a:

Ja Ci wyjaśnię, to jest pewien fenomen bo otwierasz zamrażarkę, cykasz fotkę trzem pudełkom lodów, wybierasz jeden z filtrów, który do zdjęcia dodajesz, aplikacją natychmiast udostępniasz fotkę i już masz fchooj artystyczne zdjęcie dodane z komórki prosto do internetu za które dostajesz lajki :mrgreen: - mój autentyk z wczoraj :lol:
To jest ten fenomen, minimum wysiłku, minimum czegokolwiek, a można zrobić coś fajnego/ ładnego (aż sam jestem zdziwiony jak ładnie mi ta fotka wyszła :lol: ).
A poważnie (choć powyższe jest napisane poważnie), ja po prostu lubię robić zdjęcia różnym głupim rzeczom ;) tylko jak mam je potem ściągać z aparatu czy komórki, przycinać i poprawiać odpowiednio, a potem ładować na jakiegoś fotobloga, to mi się nie chce :P tu aplikacja instagram robi to wszystko za mnie :P

Maja napisał/a:
przeciez tam tylko fotki są, nawet nie mozna porozmawiac.

Tu rozmawiamy, nie wszędzie trzeba rozmawiać :P Ale jak się uprzesz to tam też można - są komentarze, można pisać.


widze ze instagram ma swoich obrońców ;) nie no racja, pewnie fenomen nie wziął sie z niczego. szkoda ze nie mozna kogos obserwowac sie jak nie ma tam konta, np przez fb. moze kiedys zaloze ale jakos nie mam pomyslu co moglabym tam zamieszczac, nie robie fajnego jedzenia ktorym moglabym sie pochwalic ;/
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-10-16, 23:21   

Gdybym miała oprócz fb, jeszcze insta to bym chyba nie ruszyła się od komputera. :)
_________________
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-16, 23:24   

IzaIzulka napisał/a:
Gdybym miała oprócz fb, jeszcze insta to bym chyba nie ruszyła się od komputera. :)


hahhahah wciaga nie? ja mam jeszcze queer i czasem bywa ciężko
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-17, 00:54   

e tam, na insta zaglądam tylko jak chcę sam coś dodać, zerknę szybko na tablicę i tyle, przecież to nie forum że trzeba absolutnie wszystko widzieć ;) W sumie na FB tak samo, a nawet jeszcze rzadziej zerkam na tablicę :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9