Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czuję sie Zagubiona.
Autor Wiadomość
adsura22
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-02, 18:38   Czuję sie Zagubiona.

Nie wiem co że sobą zrobić niby chcę zacząć się ubierać jak kobieta i malować. a drugiej strony boję się otoczenia. wychodzi z tego jeden paradoks. inni mówią mi żeby zacisnąć żeby i poczekać. jedni mówią że nie mogę dawać się ograniczać. Nie wiem co że są robić. z każdym dniem jest co raz gorzej.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2015-10-02, 20:12   

To jest zbyt powierzchownie opisana sytuacja, żeby coś radzić.
Żeby coś radzić, trzeba by wiedzieć na czym stoisz, jakie masz fundusze, w jakich jesteś relacjach z rodziną i znajomymi, jaką masz osobowość itp.
_________________
Freja Draco
 
 
adsura22
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-02, 20:26   

Freja napisał/a:
To jest zbyt powierzchownie opisana sytuacja, żeby coś radzić.
Żeby coś radzić, trzeba by wiedzieć na czym stoisz, jakie masz fundusze, w jakich jesteś relacjach z rodziną i znajomymi, jaką masz osobowość itp.
Jeśli Chodzi o fuduszę. to odkładam na konto. uczę się jeszcze. Rodzice i tam dwie osoby że znajomych wiedzą mama mnie wspiera. ale boj się żeby mi się krzywda nie stała dlatego ni chcę żeby się zaczęła ubierać. tata spokojny. on taki objęnty dość. najgorszy jest brat. jest potworem traktuję mnie strasznie jak śmiecia. Zawsze przeżywa mnie od niedojebanych itp. prawie dowiedział się że jestem ts zaczoł mnie od pedałów wyżywać. naszczęście . mama wcisnęła mu jakiś kit. To po za tym Nie mam z kim pogadać. Co dziennie to samo szkoła praktyki dom. Nic się nie zmienia jak pójdę do seksuologa to coś to zmieni.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-02, 20:41   

I rodzice nie reagują no to jak Cię traktuje brat? To aż dziwne ze tacy tolerancyjni ludzie wychowali kogoś takiego :?
No w każdym razie jak masz rodziców po swojej stronie to juz duży plus :) ile masz do końca tej szkoły?
_________________
 
 
adsura22
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-02, 20:54   

wendigo napisał/a:
I rodzice nie reagują no to jak Cię traktuje brat? To aż dziwne ze tacy tolerancyjni ludzie wychowali kogoś takiego :?
No w każdym razie jak masz rodziców po swojej stronie to juz duży plus :) ile masz do końca tej szkoły?
Nie dużo Ostatni roku do czerwca. Reagują a ale co mu zrobią.Mama mu wybacza i i też go kocha. ja też mu wybaczam jednak on jest zdyb agresywny i impulsywny.Zrządzi się w domu przynajmniej jak taty nie ma. tata robi za granicą. w niemcech.Teraż pracuję do wieczora to przynajmniej. mam spokój.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2015-10-02, 21:28   

Z pobieżnego oglądu rada jest taka: dociągnąć jakoś chociaż do końca szkoły, a na uczelnię wystartować już w nowym wcieleniu.
_________________
Freja Draco
 
 
Kalomea
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Posty: 19
Wysłany: 2015-10-03, 12:01   

adsura22 napisał/a:

ale boj się żeby mi się krzywda nie stała dlatego ni chcę żeby się zaczęła ubierać.


Moja rada - w życiu nie bierz pod uwagę aż nadto szczęścia i losu Twojej matki, ojca, brata, kuzyna czy kogokolwiek z rodziny no chyba, że naprawdę bardzo ktoś z Twojej rodziny Ci pomógł to taka osoba wtedy zasługuje na miłość. W innym wypadku to jest tak, że mocno przejedziesz się na tej stereotypowej miłości do rodzica.

adsura22 napisał/a:

najgorszy jest brat. jest potworem traktuję mnie strasznie jak śmiecia. Zawsze przeżywa mnie od niedojebanych itp. prawie dowiedział się że jestem ts zaczoł mnie od pedałów wyżywać. naszczęście . mama wcisnęła mu jakiś kit.


Wyrwać chwasta i po problemie. Normalna matka takie coś (dla mnie osoby tak zachowujące się wobec rodzeństwa nie są ludźmi) powinna wykopać na zbity pysk i odciąć od finansowania takiego szczyla...tym bardziej moim zdaniem Ty nie powinnaś mieć do niego odrobiny szaunku.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-04, 02:23   

To zgadzam się z Freją - na kilka miesięcy może nie warto robić rewolucji... Warto chyba natomiast już teraz zastanowić się jak to zrobisz żeby dalej wystartować będąc już sobą :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 10