Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czasami / często mam ochotę rozwalić wszytko dookoła
Autor Wiadomość
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2022-07-03, 13:27   Czasami / często mam ochotę rozwalić wszytko dookoła

Jest takie pytanie w teście osobowości jakim traktuje się transów podczas diagnozy powtarza się tam ono chyba jak większość pytań w kilku różnych mutacjach, a brzmi z grubsza:

Cytat:
Czasami / często mam ochotę rozwalić wszytko dookoła.


I pamiętam, że dawno temu odpowiedziałam na nie:

- Każdy ma czasem ochotę coś takiego zrobić.

I wtedy taka odpowiedź wydawała mi się oczywista i naprawdę byłam przekonana, że zapewne wszyscy ludzie na świecie czasami tak mają. A parę dni temu uświadomiłam sobie, że gdybym dziś miała uczciwie odpowiedzieć na tego typu pytanie, to odpowiedź brzmiałaby:

- Nie.

I tylko wcale nie jestem pewna, czy to dobry objaw.

-----------------

A że tu się ostatnio toczą rozkminy na tema emocjonalności i braku emocjonalności, to się was chciałam zapytać. Jak wy odpowiedzielibyście na podobne pytanie? Teraz, w przeszłości, przed tranzycją, po tranzycji.
_________________
Freja Draco
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2022-07-03, 15:34   

Podczas diagnostyki pewnie też natknąłem się na takie pytanie, ale nie pamiętam, jakiej udzieliłem odpowiedzi. Natomiast wydaje mi się, że przed tranzycją z równowagi wyprowadzały mnie pewne zdarzenia. I, tak, miałem wówczas ochotę rozwalić wszystko, choć nigdy tego nie zrobiłem.
Obecnie mam dużo bardziej wywalone na to, co dzieje się wokół mnie, natomiast zdarzają się tacy ludzie (konkretne osoby), które na tyle podnoszą mi ciśnienie, że czasem mam ochotę im przyp*******ć. Na szczęście, kończy się to na samej chęci, a nie działaniu ;)
_________________
 
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2022-07-03, 21:32   

Nie.

I to szczerze nie, mimo, że czuję w pytaniu chęć ujawnienia skrajnej frustracji badanego.
Ciężko mi strasznie we wszelkiej maści testy psychologiczne, bo widzę często drugie dno jak by pierwszego nie było.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2022-07-04, 01:46   

Ja też nie. Chyba nigdy nie, a na pewno nie często ;) Czasami miałem ochotę rozwalić konkretny przedmiot, który odmawiał posłuszeństwa, ale wszystko dookoła to nie... teraz nawet to zdarza się rzadko.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11