Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry tani paker z EU
Autor Wiadomość
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-23, 18:00   Dobry tani paker z EU

Hej słuchajcie, nie wiedziałem, że taka chwila kiedyś nadejdzie ale od jakiegoś tam czasu mam potrzebę/ochotę przypakowania...no wiadomo gdzie.
Ale nie chcę wydać na to fortuny. Ma być tanio, dobrze, wygodnie. :mrgreen: Ktoś może coś polecić?

Szukam też sposobu, żeby móc...no cóż sikać "na faceta", tu zamierzam spróbować tego:
https://www.youtube.com/watch?v=5VmmcAWOuRw

Bo wielu ludzi narzeka na STP te profesjonalne, choć czasem wydają na nie niemałe pieniądze. Poza tym w wielu wypadkach, wydaje mi się to...niehigieniczne jednak.
i mało praktyczne, żeby nosić ze sobą wszędzie. a potem, żeby użyć jako pakera, to trzeba by wyciągać to rurkę ze środka, jeszcze nie wiadomo co. nie wyobrażam sobie w miejscach publicznych, zresztą w ogóle czyszczenie tego...bleeeh :-P :-P

No więc pakera szukam :mrgreen:
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-09-23, 18:30   

Za pakera można użyć nawet skarpetek :D

Ale ktoś tutaj na forum polecał kiedyś taki http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4787974722 i sprawiłem go sobie i jest naprawdę spoko, 2 w 1 że tak powiem, bo ma kręgosłup :D Ale można go wyjąć :) A koszt jest całkiem przyzwoity i firma też, bo jak mi się rozkleił po kilku dniach to mi go wymienili i teraz z pół roku ma się już świetnie :)
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-23, 20:13   

Aha :-) Dzięki za rekomendację-wygląda naprawdę nieźle. :-D
Tylko do tego trzeba jeszcze jakąś uprząż no nie? :-P Jak to rozwiązałeś? Jakieś DIY?
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-09-23, 20:19   

Generalnie w bokserkach dobrze się trzyma, ale tak - zrobiłem DIY uprząż - gumka od spodni/bokserek i do tego przyszyty taki gumowy pierścień (ze sklepu dla dorosłych, kosztuje kilka złotych i możesz go zamówić w jednej przesyłce w tym sklepie) i się nie przemieszcza wcale ;)
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-23, 20:29   

Aha...No to dzięks :-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-24, 00:40   Re: Dobry tani paker z EU

Misiek napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=5VmmcAWOuRw

Możesz spróbować :P ja próbowałem takiego czegoś ale wiadomo - już po operacji, więc miałem dużo łatwiej.
_________________
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-02, 09:27   

sorry ale facet żeby zrobić k... musi kucnąć w lesie lub usiąść na sedes.. i co to taki obciach? ja pod takim "pretekstem" wchodzę w męskim do kabiny, i nie komplikuje sobie i tak skomplikowanego już życia, i nie stresuje dodatkowo stresem podczas czynności które powinny być przeprowadzone bezstresowo :lol: ... a już chyba większy stres jest z tym "nieokiełznanym" pakerem jaki by nie był, niż bez niego - przynajmniej dla mnie.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-02, 11:04   

Ograniczam konieczność korzystania z WC w miejscu publicznym, wbrew niektorym pozorom wcale nie jest to uciążliwe i wcale nie robię tego tylko ze względu na 'sikanie na stojąco czy siedząco' a jak już muszę to preferuję toalety tzw. dla inwalidów: przestronne, samodzielne, duże. Luksus. Zamykasz się i nikt Cię nie widzi. Cudem, zawsze są.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-02, 11:31   

nooo ja już się tak nie pcham dla inwalidów.. po tym jak się zainteresowała ochrona galerii ;/ musiałem kłamać że zmieniałem opatrunek na nodze i wyszedłem "kulawy", żeby się gorzej nie przyczepili

..
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-10-02, 12:25   

marco-polo napisał/a:
nooo ja już się tak nie pcham dla inwalidów.. po tym jak się zainteresowała ochrona galerii ;/ musiałem kłamać że zmieniałem opatrunek na nodze i wyszedłem "kulawy", żeby się gorzej nie przyczepili

..

Rozbawiłeś mnie tą wymówką 8-)
Niektórym z ochrony już na mózg pada - założą mundur i myślą, że są panami i ich pracą jest zaglądanie w każdy zakamarek - ja bym powiedział że następnym razem niech wejdzie ze mną i zapytał wprost czy ma chęć 8-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-02, 13:06   

Przy pisuarze to bym nie stanął nawet z pakerem (i pewnie nawet nie po falloplastyce) ale jednak w kabinie też bym wolał stać...
_________________
 
 
Wednesday
użytkownik
It's alive!


Punktów: 17
Posty: 677
Skąd: Planeta Ser.
Wysłany: 2015-10-02, 15:16   

Ee, ja nawet jako genetyczny bym nigdy nie stawał przy pisuarze. Ja w ogóle publicznych toalet nienawidzę i nie ma to związku z transpłciowością. Brzydzę się ich, stresuję się, że muszę się spieszyć, a za cienkimi drzwiami kręcą mi się obcy ludzie. Ja nawet przez ten czas, co teraz w akademiku byłem, to kibla unikałem, bo syf był nie z tej ziemi, poza tym najchętniej zamykałbym wtedy nie tylko drzwi od kibla, ale od łazienki w ogóle, problem polegał jeno na tym, że zamki tam były... ale od zewnątrz. :lol: Także nawet dobrze się nie dało zamknąć podczas brania prysznica (choć ja po kąpieli w tamtym miejscu czułem się brudniejszy niż przed).
_________________
What a dark and dreadful morning. I love it.
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-02, 16:40   

To też prawda...
Ale może jednak jako genetyczny nie miałbym takich traum ;)
_________________
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-02, 18:05   

...moim najczęstszym koszmarem jest koszmar "publicznej toalety".. że drzwi nie mają zamknięcia, że są za niskie i głowa wystaje, że brakuje papieru a ja akurat się osr.., że kibel się zapchał i wybija... o matko! :oops:
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-02, 18:16   

Tiaa... W szkołach nie było zamknięć :? Tak się zastanawiam czemu miało to służyć poza właśnie rozwinięciem się traum u niektórych...
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-11-17, 22:19   

marco-polo napisał/a:
..moim najczęstszym koszmarem jest koszmar "publicznej toalety".. że drzwi nie mają zamknięcia, że są za niskie i głowa wystaje, że brakuje papieru


xDDD Mi się czasem śni, że muszę się wysikać, a tu wszystkie kible bez drzwi, albo nawet bez kabin.
Chociaż jakbym był genetyczny, to nie miałbym problemu z sikaniem przy innych kolesiach.

Misiek napisał/a:
Szukam też sposobu, żeby móc...no cóż sikać "na faceta", tu zamierzam spróbować tego:
https://www.youtube.com/watch?v=5VmmcAWOuRw


https://www.youtube.com/watch?v=qEnaoS5dSfI
To jest też niezły patent.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-22, 01:30   

Odświeżam wątek. Przymierzam się do kupienia pakera typu STP. Macie jakieś rekomendacje? Jesteśmy biednymi Polakami, więc najlepiej takie, żeby kieszeń z mamoną nie ucierpiała za bardzo.
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-22, 09:08   

Armand napisał/a:
Misiek wrote:
Szukam też sposobu, żeby móc...no cóż sikać "na faceta", tu zamierzam spróbować tego:
https://www.youtube.com/watch?v=5VmmcAWOuRw


https://www.youtube.com/watch?v=qEnaoS5dSfI
To jest też niezły patent.


Trochę lat minęło, lejki do lania na stojąco są dostępne za niewielkie pieniądze, ostatnio sobie taki zamówiłem, zobaczymy, czy zda egzamin :)
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-22, 09:28   

jatadosh napisał/a:

Lejek do lania, a paker STP to jednak dwie różne rzeczy

Dlatego też odwołałem się do postów powyższych :P
Mnie, póki co, najbardziej zależy na możliwości odlania się po ludzku w **ujowych (haha, o ironio) warunkach.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-08-22, 10:51   

Cytat:
xDDD Mi się czasem śni, że muszę się wysikać, a tu wszystkie kible bez drzwi, albo nawet bez kabin.
Chociaż jakbym był genetyczny, to nie miałbym problemu z sikaniem przy innych kolesiach.


O masz mam te same koszmary...+ inne kiblowe kombinacje lacznie z zapchanym kiblem i brakiem papieru..

A waracajac do tematu, na syruacje plenerowe, czy podrozowe mam lejek - ten fioletowy. Jest ok ale trzeba pocwiczyc w domu zeby sie w terenie nie oblac hehe
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-23, 14:06   

marco-polo napisał/a:
mam lejek - ten fioletowy

No to komplet info i już wszystko wiadomo XD
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 9