Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć!
Autor Wiadomość
Mirinda2
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 6
Wysłany: 2021-04-21, 05:18   Cześć!

Jakiś czas temu już tutaj zawitałam z podobnym nickiem. Ale przez brak czasu nie miałam jak tutaj zaglądać i zapomniałam passy do poprzedniego konta :( Tak więc wrzucam jeszcze raz opis o sobie :)

"Witam, jestem chłopakiem, ale mam wrażenie, że lepiej czułbym się jako dziewczyna. Od młodych lat lubię kobiece rzeczy:) Sam jeszcze chciałbym się " o sobie " czegoś dowiedzieć i utwierdzić w swoim przekonaniu. Chciałbym tu znaleźć coś o tym czy wygląd jest zadowalający po operacji na kobietę. Czy ktoś przypadkowy na ulicy pozna, że coś jest nie tak? Myślałem, że może znajdę tu czyjeś zdjęcie po transformacji. Jest jakiś sposób na razie mniej inwazyjny jak operacja (nie wykluczam hormonów) żeby poczuć się bardziej kobieco? Ubrania, paznokcie i ewentualny makijaż już był. Myślę tu żeby nabrać kobiecej figury itp. Jestem na razie zielony z tym wszystkim i lekko speszony:) Więc sam nie wiem o co dokładnie pytać i czy nie przesadzam.

Jeszcze raz siemka i pozdrawiam:)"

Podczas tego czasu bez forum stwierdziłam, że nie ma sensu dłużej ze sobą walczyć i jestem już gotowa na kolejny krok żeby osiągnąć swój cel, dlatego też tu wróciłam. Bardzo bym prosiła o przydzielenie mnie do stałych użytkowników.

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Mirinda2
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 6
Wysłany: 2021-04-21, 13:41   

Mój pierwszy post tutaj był dość mało szczegółowy więc chętnie coś dorzucę.. Może bardziej nakreślę swoją osobę, będziecie mieli okazję mnie trochę poznać i może coś doradzić.

Tak jak mówiłam od dzieciaczka zawsze wolałam paznokcie, długie włosy i damskie ubrania. Kiedy tylko mogłam przebierałam się i spędzałam tak ubrana nawet kilka godzin. Zazdrościłam kobietom wszystkiego.. Budowy ciała.. Seksapilu.. Cały czas wydawało mi się że to wszystko to fetysz i mi przejdzie. Ale ciągnie się to już 20 lat i ciągle o tym myślę. Jak bardzo chciałabym urodzić swoje dziecko.. Widząc swoje męskie ciało czuję lekkie obrzydzenie i nawet nie umiem opisać jak zazdroszczę kobietom biustu, bioder, dziurki, możliwości ubierania sukienek, szpilek itp. W głębi duszy zawsze wiedziałam, że chcę być kobietą, ale starałam się o tym nie myśleć albo jakoś zagłuszyć te myśli. Pociągają mnie kobiety, ale na myśl o cudownym seksie z mężczyzną gdzie ja jestem osobą zdominowaną w swoim wymarzonym kobiecym ciele i mogę figlować na wszelkie sposoby wprawia mnie w zachwyt^^ Albo gdy myślę o tym jak mogłabym sprawiać swojemu facetowi przyjemność przez zrobienie loda. Nigdy tego nie robiłam ze względu na swoją biologiczną płeć. Ale gdybym tylko miała magiczny przycisk do zmiany życia na kobiece, nie wahałabym się minuty i bym go wcisnęła. A potem zniszczyła, spaliła wyrzuciła. Chciałabym móc wyjść na ulicę ubrana jak mi się podoba... Baaaa... Chętnie posiedziałabym też tak w domku.. Ale jest mi po prostu wstyd. Jakiś czas temu brat widział mnie w domu w spódniczce, seksownym body, rajstopach, staniku itp. Przyjął to zaskakująco dobrze.. Porozmawiał ze mną co mnie męczy itp. Chciałam go poprosić o możliwość chodzenia przy nim w sukience czy coś gdy jesteśmy sami w domu. Ale też nie zdobyłam się na odwagę. Przez te 20 lat chowałam tą fantazję o byciu kobietą głęboko w głowie. Ale z czasem to jest coraz silniejsze. Chcę przeżyć i zobaczyć jak rosną mi długie włosy, piersi, biodra. Od rozpoczęcia pandemii myślałam żeby pójść do lekarza, dostać odpowiednie leki i wrócić po pandemii jako prawdziwa ja:) Ale niestety nie mam na tyle odwagi.. Całe życie zwodziłam się za nos, ale myślę, że jestem gotowa i chce tego. Chcę hormony, operacje feminizujące czy zrobienie sobie biustu. Jarają mnie wszystkie kobiece czynności sprawy. Chciałabym to zrobić ale tak jak mówię.. Boje się odrzucenia przez społeczeństwo. Przeprowadzka jest oczywiście pewną opcją. Ale raczej tego nie chce. Jeśli byłby ktoś w stanie mi pomóc z wyborem lekarza itp. to chętnie zapraszam na priv:) Chciałabym to załatwić jak najszybciej, zacząć przyjmować leki i zmieniać życie... przed tym jak znowu obleci mnie cykor:( Na codzien mówię o sobie w formie męskiej.. Ale gdy tylko jestem sama bardzo chętnie zmieniam ją na żeńską.

Nie wiem czy opisałam wszystkie spostrzeżenia. Pewnie nie bo trochę ich w moim życiu było. Jakbyście mieli jakieś pytania lub napisałam coś bez sensu to piszcie!
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2021-04-21, 14:12   

Cześć :)
_________________
Freja Draco
 
 
Mirinda2
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 6
Wysłany: 2021-04-27, 03:11   

Hejka, chciałabym się zapytać do jakiego lekarza musiałabym pójść żeby mnie zbadał i żebym dostała leki? Psycholog, psychiatra, seksuolog? Może jest jakaś wyszukiwarka takich lekarzy w okolicy danego miejsca zamieszkania? :)

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi i dobranoc misiaki:)
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-04-27, 10:12   

Hej. Prowadzę bloga , takiego dla Siebie, ale czasem wrzucam jakieś ogólne nfo na temat tranzycji płciowej, więc za pozwoleniem AngryTrans, dodałam mapę lekarzy, oraz zaktualizowałam o kilka miejsc w Katowicach. Może Ci się przyda. Pozdrawiam
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-04-28, 23:31   

Mirinda2, seksuolog, ale psychologa i psychiatrę też będziesz musiała odwiedzić. Jest taka wyszukiwarka: https://portal.transseksualizm.pl/?sfid=2087 choć może tam jeszcze niektórych lekarzy brakować :)
_________________
 
 
Mirinda2
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 6
Wysłany: 2021-04-30, 17:18   

Chciałabym się jeszcze tylko zapytać który z wymienionych lekarzy zapisuje hormony? Wolałabym wiedzieć z góry i już od początku poruszyć ten temat.



Pozdrawiam cieplutko:)[CIACH]
Ostatnio zmieniony przez QueenK 2021-05-01, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-05-02, 01:04   

Seksuolog.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10