Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wniosek formalny.
Autor Wiadomość
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 15:02   Wniosek formalny.

Jako użytkowniczka forum wznoszę oficjalnie o usunięcie z grona administracji i moderacji osoby OneLotusPetal.

Osoba użyła wobec usuniętej użytkowniczki słów "śpij aniołku", następnie ponowiła skrótem R.I.P.

OneLotusPetal wielokrotnie stawał się sędzią we własnej sprawie, bez konsultacji z resztą moderacji. Zdarzały się przypadki, gdzie kasował całe niewygodne dla niego wątki. Przykładem może być wątek w którym wykazał się ignorancją na temat nowych badań nad komórkami macierzystymi, wątek po prostu zniknął.

Osoba OneLotusPetal za nic ma kierowane w jego stronę uwagi, ignoruje opinie nieprzychylne dla siebie. Od czasu objęcia funkcji administratora uważa członków forum za podległych sobie.

Bardzo proszę o dyskusję, przekazywanie własnych uwag o administratorze OneLotusPetal w tym tych przychylnych. Jeśli się pomyliłam wniosek cofnę.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2021-01-19, 15:37   

"Osoba użyła wobec usuniętej użytkowniczki słów "śpij aniołku", następnie ponowiła skrótem R.I.P."

no już bez przesady. może jeszcze zakażmy oddychania, bo kogoś może urazić i ktoś może to ŹLE ODEBRAĆ? takich słów powszechnie się używa w przypadku bana. jeśli odczytujesz w tych słowach nakłanianie tej osoby do samobójstwa, albo coś w ten deseń, to masz podobny problem, co usunięta użytkowniczka - widzisz rzeczy, których nie ma i przypisujesz autorowi wypowiedzi jakieś dziwne intencje.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-19, 16:20   

Wydaje mi się że cały komentarz został za bardzo rozdmuchany. Proponuję nabrać trochę dystansu do siebie i do innych tutaj. Niedługo juz nic nie będzie można napisać bez kogoś kto za moment o cos tam się obraża. Alvena ma rację.

Proponuję trochę sie rozluźnić i wyciągnąć kija z tyłka. Kilku osobą tutaj wyszłoby na dobre tutaj.

Ewidentnie było za spokojnie i trzeba sie czegoś przyczepić.

Do tego dorzucę że uczestniczę w dyskusjach na zagranicznych forach i tylko tutaj użytkownicy stwarzają sobie takie petty problems... nie wiem jak to ująć po Polsku więc zostanie po Angielsku. ;)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 18:22   

...

Od siebie tylko dodam, że nie wiem, o który temat z komórkami macierzystymi chodzi. Nie widzę czegoś takiego w archiwum. Proszę zgłaszać problemy ze znikającymi tematami na bieżąco, bo potem ciężko coś z tym zrobić bez większej ilości informacji.
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 18:27   

Czy możemy dopiąć QueenK, do tego wątku? Obydwie osoby właściwie moderują jak im się podoba, OLP już dodawał nowe reguły po fakcie kiedy ktoś zrobił co mu się nie podoba, bo ma swoje prywatne bóle co do tego co ludzie mówią na tematy związane z jego pracą.
 
 
mikimaus86
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 18:40   

Nyaa, Słuszna uwaga.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-19, 18:47   

Nyaa, zaczyna myśleć że masz jakąś dziwną nie za bardzo zdrową obsesję na moim punkcie :D Przykro mi ale raczej nie jesteś w moim typie.... soz hun. Oh niee e.. już wiem to chyba przemawia ten zielony potwór zwany zazdrością. Z miłą chęcią podyskutuje z Tobą prywatnie na temat dlaczego się tak mnie uczepiłaś? Zapraszam na priva... ;-)

"Moderują jak im się podoba.." a to ciekawe. Proszę o przykłady bo nie bardzo wiem co masz na myśli koleżanko droga?

Wszystkim się nigdy nie dogodzi niestety. Takie czasy, takie życie, zawsze tak było jest i będzie. Zamiast skupiać się na personalnych wycieczkach nie zapominajmy po co i dlaczego tutaj jesteśmy. Szukaj informacji , pogawędek, wsparcia i skup się na sobie a nie na innych. To nie Big Brother ...


Edit:

I.... dodam że twoje ciągle publiczne mieszanie mnie z błotem z jakiś dziwnych ubzduranych pozorów jest przykre i męczy mnie już. Jeszcze nie ostrzeżenia ale lekko kieruje Cię w stronę regulaminu:


9 .1.Wulgarne, agresywne, obrażające, poniżające, oczerniające, napastliwe, nawołujące do przemocy i nienawiści względem użytkowników forum bądź grup społecznych.[1 pkt]
9.2.Nie łamiące wprost punktu a. odnośnie wulgarności czy agresji noszące jednak znamiona trollingu, prowokujące kłótnie, antagonizujące społeczność, obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum.[1 pkt]...

Bo powoli trace cierpliwość nad twoim pastwieniem się nadmna. Nie jako moderatorka, użytkowniczka forum tylko jako osoba.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 19:27   

Nyaa napisał/a:
OLP już dodawał nowe reguły po fakcie kiedy ktoś zrobił co mu się nie podoba, bo ma swoje prywatne bóle co do tego co ludzie mówią na tematy związane z jego pracą.

Wszystkie zmiany były zawsze omówione wśród moderatorów.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-19, 19:32   

Jak już dyskutujemy o tekście ze śpiącymi Aniołkami to dodam że ( Alvena- wybacz proszę, mam nadzieję że nie będziesz miała mi tego za złe) ...

Jak warunkujemy co jest fair a co nie? Zbanowana użytkowniczka ( słynna chyba już w całym środowisku) wypisała masę przykrych i okrutnych rzeczy o Alvena... osoba która zmaga się ze swoim demonami ( buziulelk kochana- zawsze jestem tu i Ty to wiesz) I cierpi na depresję... to jest ok. Nawet jedno z was nie zerkelo na tą sytuacją z tej strony? Alvena jest z żelaza oczywiście... ALE... Wysłać Aniołka upierdliwca do łóżka żeby o 3 w nocy nie szargała ludzia nerwów...blee... zabije się. Dzwońcie na paly... prokuratura i publiczne kamieniowanie. Litości.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 19:42   

QueenK, nie widzę potrzeby obrzucania ciebie błotem w DMkach, bo ty to sama robisz w stosunku do osób niebinarnych na forum, gdzie jest ich pełno. Nie rozumiem decyzji reszty moderacji z nadaniem tobie uprawnień, bo po takich wypowiedziach nie ufałabym tobie z niczym związanym z tym forum i bardzo straciłam poczucie że ktokolwiek tutaj się przejmuje, a wszystko sprowadza się do osobistych power tripów. No cóż, wyjedziesz z polszy ale polsza nie wyjedzie z ciebie.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-19, 19:56   

Nyaa, Nie możesz mnie zmusić do tego żeby wielbiła Margot. GET OVER IT. Nadajesz jak zdarta płyta. Wszyscy nie możemy być tacy sami- stąd też decyzja. Przykro mi że odbierasz to tak personalnie i tracisz swoje "poczucia"- to już nie moj problem tylko twój. Każdy kogo znam na tym forum właśnie bardzo się przejmuje NASZYMI sprawami i po to jest to forum. Po co nie jest i czego tutaj nie chcemy to właśnie takich negatywnych, plujących jadem osób. Więc teraz masz dwie opcje- albo zaczniesz mnie szanować i przestaniesz mnie szykanować. Postawimy kropkę nad tą fascynująca konwersacja -albo polecą punkty i jeśli sytuacji się nie zmieni to się pożegnamy. Bo nie będę dłużej tolerowała twoich sarkastycznych kąśliwych i piętnujących mnie komentarzy. Kapeesh? Bueno.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 19:57   

OneLotusPetal napisał/a:
...

Od siebie tylko dodam, że nie wiem, o który temat z komórkami macierzystymi chodzi.


Dlatego każdy następny twój wyczyn zamierzam dokumentować, o ile oczywiście zauwarzę i w porę uda mi się to zrobić.

Nie interesują mnie tłumaczenia o slangu jaki by ten slang nie był. To nie jest forum kowali, którzy dyskutują o wadze młotka, temperaturze koksu i innych sprawach od których nie zależy ludzkie życie. Na forum obowiązuje język polski, znaczenie słów które użyłeś jest jednoznaczne. Łaciński skrót również.

Jeśli chodzi o królową, ja uważam, że jej sukces, podejście do życia, pokazanie tego jaką jest jest dla nas wszystkich bardzo cenne. Kamilo, dziękuję ci, że się tym z nami dzielisz na co dzień.

Do jej moderacji do tej pory nie miałam zastrzeżeń. Ona tego nie robi dla podbudowania swojego ego. Ma wypracowane poglądy, z którymi nie muszę się zgadzać ale je szanuję.

Do wymienionego w moim pierwszym poście człowieka szacunek straciłam.

Była tu kiedyś administratorka twardą wojskową ręką zarządzająca forum. Jeśli kiedykolwiek moja wypowiedź do niej trafi bardzo ją proszę, wróć.
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 20:00   

QueenK, nie czuję się zobowiązana do tolerowania twojej nietolerancji. Tu nie chodziło o Margot, tylko o atakowanie osób, które są na forum.

Ada75 napisał/a:
Do jej moderacji do tej pory nie miałam zastrzeżeń. Ona tego nie robi dla podbudowania swojego ego. Ma wypracowane poglądy, z którymi nie muszę się zgadzać ale je szanuję.


Dla mnie ona była stracona zanim tutejsza śmietanka ją wybrała.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-19, 20:05   

Raz jeszcze... przykro mi. I raz jeszcze... wszystkich się nie uszczęśliwi. I jakoś będę musiała żyć z twoim niezadowoleniem...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-01-19, 20:52   

Ada75, jak ja przeczytałam twoje uwagi w wątku "Witam" to wzięłam to za zabawny sarkazm. A jednak się okazuje że faktycznie robisz problem z tak absurdalnego powodu. Totalnie nie rozumiem twojego oburzenia, "Śpij aniołku", serio? Przecież w tym zwrocie nie ma nic dokuczliwego. Zamęt o nic.

Nyaa, a kiedy były te jej domniemane ataki na osoby niebinarne? Pół roku temu? Przejrzałam tamten wątek raz jeszcze i nie widzę żeby szkalowała osoby nb, ot krytyka skrajnych zachowań lewicy i osób nb, do tego własna teoria dotycząca zaistnienia niebinarności. Jej mała uwaga na początku wątku jasno wskazuje jakie miała intencje.
Cytat:
Otwarcie mówię że nie uznaje niebinarnosc. Poprostu nie wieże. Nie znaczy że nie szanuje bo każdego człowieka trzeba szanować.

Mała dygresja, zgadzam się z tym co napisała tam QueenK, podobnie myślę, i jak ona nadal szanuje każdego człowieka w równym stopniu. Daleko mi do szkalowania osób nb, ponieważ... są mi obojętni, tak jak każdy człowiek z którym mnie nic nie łączy.
Wracając, z waszej dwójki bym wskazała że to ty Nyaa robisz problemy a nie Kamila. Co raz odkopujesz stare brudy by dokuczyć po raz kolejny QueenK, zawsze wtedy gdy jest mowa o technicznych sprawach forum. Nie wystarczyłoby raz napisać, zwrócić uwagę i przeprowadzić kulturalną dyskusje? Bo na ten moment to wygląda tak że ty ją napastujesz. A jeśli już naprawdę czujesz potrzebę przedyskutowania tego problemu to zrób to w odpowiednim miejscu, na przykład w wątku "Nie wierzenie w niebinarność", zamiast zaśmiecać forum tymi uwagami, dla mnie jest to już serio męczące widząc po raz kolejny ten sam temat.
Nyaa napisał/a:
QueenK, nie widzę potrzeby obrzucania ciebie błotem w DMkach

Ah, czyli jednak masz zamiar ją obrzucać błotem, tylko że publicznie.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-19, 21:22   

Emilia, widzę ten wątek jako kolejną szansę pokazania dlaczego niektóre osoby tutaj nie nadają się do moderowania, więc podnoszenie tego brudu tutaj jest jak najbardziej stosowne. Dzięki że przytoczyłaś istotną wypowiedź, nie musiałam się jej doszukiwać. Problem jest prosty, mogła swoje opinie zachować dla siebie zamiast w delikatny sposób podkopywać innych. W takich kwestiach milczenie jest złotem.
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-01-19, 21:28   

Ja nie mam zastrzeżeń do QueenK, te jej szkodliwe wypowiedzi były wcześniej jak napisała użytkowniczka Emilia, ale teraz jest dobrze, nie postuje takich rzeczy.
@Ada75 A skąd wiesz, że ten temat o komórkach macierzystych usunął OneLotusPetal? A co do slangu, ten zwrot to internetowy żart, więc nie wiem o co ten problem. Nie jest on jakiś nowy. A argument o języku polskim jest bez sensu, to nie forum jak np. elektroda, że ekipa forum będzie świrować np. za nie do końca poprawną pisownię.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-01-19, 21:37   

"Kolejną szansę" <rotfl3> dobre. Tak by było jakbyś miała jakiś kolejny argument przygotowany, a zamiast tego ciągle to samo powtarzasz. Jeszcze ty to ogłaszasz w taki sposób jakbyś wiedziała najlepiej jak jest, nie zostawiając pola do dyskusji. Przyznaj szczerze, masz obsesje na tym punkcie.
Nyaa napisał/a:
mogła swoje opinie zachować dla siebie

Znakomity pomysł, wprowadźmy auto-cenzure, najlepiej nie wymieniać się swoimi opiniami żeby przypadkiem płatki śniegu się nie obraziły.
Nyaa napisał/a:
W takich kwestiach milczenie jest złotem.

Skoro tak uważasz to może się sama dostosuj do tej myśli, na ten moment to ty stwarzasz problemy, nie Kamila.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-01-19, 23:21   

QueenK napisał/a:
Proponuję trochę sie rozluźnić i wyciągnąć kija z tyłka.

A ja jednak myślę, że moderatorzy jeednak powinni 2x bardziej uważać na słowa.Tak trochę są tu (a przynajmniej powinni być) opiekunami.

QueenK napisał/a:
Nyaa, Nie możesz mnie zmusić do tego żeby wielbiła Margot. GET OVER IT.

Ale nie chodzi tylko o Margot, a o Twoją inną wypowiedź, tą z resztą zacytowaną w tym temacie.

Ada75 napisał/a:
Na forum obowiązuje język polski, znaczenie słów które użyłeś jest jednoznaczne.

No nie było to jednoznaczne, bo piszą że to jakiś slang, a ja myślałem, że OLP chciał się wpasować w wypowiedź "słodkiej laleczki" i "koteczka" i stąd ten aniołek :P Szczerze mówiąc to "idź spać" też nie jest jednoznaczne, za moich szkolnych czasów znaczyło to "spadaj", ale może też znaczyć "idź spać dziecko, bo już późno".

Emilia napisał/a:
Jej mała uwaga na początku wątku jasno wskazuje jakie miała intencje.
Cytat:
Otwarcie mówię że nie uznaje niebinarnosc. Poprostu nie wieże. Nie znaczy że nie szanuje bo każdego człowieka trzeba szanować.

Mała dygresja, zgadzam się z tym co napisała tam QueenK, podobnie myślę, i jak ona nadal szanuje każdego człowieka w równym stopniu.

Gdybym powiedział: "Otwarcie mówię, że nie uznaję ts bez SRS. Po prostu nie wierzę że można być ts i nie zdecydować się na SRS. Nie znaczy że nie szanuje bo każdego człowieka trzeba szanować." - to jakby to Twoim zdaniem zabrzmiało? bo ja myślę, że jednak niezbyt ładnie.
_________________
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-01-20, 00:25   

wendigo napisał/a:
A ja jednak myślę, że moderatorzy jeednak powinni 2x bardziej uważać na słowa

No już bez przesady. Nawet w przywołanym wątku użytkownicy się wykłócali o post Lotusa o garniturach. Czy też ChaoticRed szkaluje Alvene o jej wypowiedź dotyczącą TV. Proponuję dla każdego odrobinę dystansu i luzu.

Podjęłabym dyskusje, próbując zrozumieć Twój punkt widzenia i przedstawić swój. Albo bym to miała po prostu gdzieś, tak jak średnio mnie obchodziły niedawne wypowiedzi Doroty o SRS, i wolałam zająć się swoimi sprawami.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 06:15   

Jeszcze raz powtarzam, tam nie było "idź spać", tam było "Śpij aniołku" ponowione po czasie R.I.P..

Dopóki ja jestem na tym forum, nikt tu nie będzie nikomu życzył śmierci. Nie interesuje mnie co OLP miał na myśli w pierwszym tekście bo jednoznacznie wyjaśnił co w drugim.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-20, 11:29   

Emilia napisał/a:
wendigo napisał/a:
A ja jednak myślę, że moderatorzy jeednak powinni 2x bardziej uważać na słowa

No już bez przesady. Nawet w przywołanym wątku użytkownicy się wykłócali o post Lotusa o garniturach. Czy też ChaoticRed szkaluje Alvene o jej wypowiedź dotyczącą TV. Proponuję dla każdego odrobinę dystansu i luzu.

Podjęłabym dyskusje, próbując zrozumieć Twój punkt widzenia i przedstawić swój. Albo bym to miała po prostu gdzieś, tak jak średnio mnie obchodziły niedawne wypowiedzi Doroty o SRS, i wolałam zająć się swoimi sprawami.



Wypisywanie jakichś cudow o tv prosi sie o co najmniej ostrzezenie. Co do ocen Lotusa... Ponioslo chlopa i warto by czytal co pisze i dopiero publikowal.
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-01-20, 14:22   

Co tu się stało? o.O Czemu Sven i Ada75 mają usunięte konta?
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2021-01-20, 15:22   

Katarzyna napisał/a:

Wypisywanie jakichś cudow o tv prosi sie o co najmniej ostrzezenie. Co do ocen Lotusa... Ponioslo chlopa i warto by czytal co pisze i dopiero publikowal.


ze niby moich? ciekawe jakie cuda niby wypisywałam? a może masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, tak samo jak tamta użytkowniczka, która przeinacza moje słowa i wmawiała mi rzeczy, których nigdy nie pisałam?
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-01-20, 16:00   

Czy administracja może wyjaśnić czemu konta Sven, Ada75, Katarzyna, mikimaus86 i Nyaa zostały usunięte? Czy jeszcze jakieś konta spotkał ten los, oraz czy w niedługim czasie będzie więcej perma banów? Ja tylko poszłam zrobić sałatkę rybną a wy już zaczęliście rozrabiać :shock:
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-01-20, 16:12   

Emilia napisał/a:
czemu konta Sven, Ada75, Katarzyna, mikimaus86 i Nyaa zostały usunięte?

Też chciałbym to wiedzieć.
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-20, 16:21   

I ja. Przykro mi ale narazie nie mamy info co dokładnie się stało. Jak się już czegoś dowiemy to się podzielimy.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2021-01-20, 16:50   

Jak za KGB prawie. Ciekawe czy jakbym napisała od siebie o paru niewygodnych faktach to też moje konto by poleciało. Może nawet jeszcze po tym wpisie poleci, kto wie. Tak czy inaczej ja o to nie prosiłam.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-01-20, 20:14   

Emilia napisał/a:
Czy administracja może wyjaśnić czemu konta Sven, Ada75, Katarzyna, mikimaus86 i Nyaa zostały usunięte?

zaraz nie będzie w ogóle z kim dyskutować na tym forum, jak najfajniejsi użytkownicy znikają...
_________________
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2021-01-20, 20:17   

wendigo, I tak dużo osób już stąd odeszło...
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-01-20, 20:21   

Ale jest pewna różnica pomiędzy odejściem z forum (z własnej woli) a zastaniem usuniętego konta.
_________________
 
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2021-01-20, 20:23   

Dokładnie i takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-01-20, 20:30   

Fallen_Angel napisał/a:
wendigo, I tak dużo osób już stąd odeszło...

być może ale Ada75, Katarzyna, mikimaus86 to osoby, które akurat dobrze kojarzę i darzę sympatią, a inne albo kojarzę mniej, albo aż tak mi ich nie brakuje ;)
_________________
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2021-01-21, 15:37   

Brakuje mi na forum Lagertha :(
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2021-01-21, 21:27   

Co tu się odjaniepawla?!?!?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-01-21, 21:35   

Co się tutaj stało.....kilka wątków i wybuchła drama i to mega. A i dowiedziałam się wgl o niej z zewnątrz....przerażające.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2021-01-21, 22:08   

Ja tam uważam, że to fascynujące i żałuję, że tu nie wchodzę od dawna i dowiedziałem się z zewnątrz, bo bym sobie pośledził z popcornem xD
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 221
Wysłany: 2021-01-21, 22:22   

Nie bylo czego obserwowac. Tak szybkiego ataku histerii tu nigdy nie bylo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9