Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hello World
Autor Wiadomość
Matrycja
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-17, 20:13   Hello World

Hej wszystkim! Jestem... w sumie, to nie wiem, jak kogoś takiego jak ja się określa. W każdym razie podczas moich narodzin przypisano mi płeć męską i tak jakoś egzystuję po dziś dzień. Mimo to możecie nazywać mnie Matrycją (połączenie matrycy i Patrycji, fajne nie?). Zaimki są mi obojętne, ja zazwyczaj używam neutralnych form albo męskich, bo używając żeńskich, czuję się trochę jak imposter (ehh). Do rejestracji na forum skłoniła mnie chęć podzielenia się swoimi odczuciami i poznania opinii kogoś z podobnymi doświadczeniami. (Tak naprawdę to nie tylko chęć, ale po prostu muszę z kimś wreszcie porozmawiać o tym co czuję, bo nie daje już rady.)

Na dzień dzisiejszy mam (za dużo) 24 lata. Moje pierwsze napady czegoś w rodzaju dysforii pojawiły się jakieś pięć lat temu. Aczkolwiek obecnie patrząc wstecz na moje dzieciństwo, widzę wiele odchyłów, które wskazywały na moją przypadłość. Obecnie nie mam wielu zainteresowań, lubię rzeczy związane z komputerkami jak programowanie, a także ćwiczenia siłowe przy dźwiękach muzyki. Stereotypowo damskich zainteresowań unikam głównie dlatego, że triggerują u mnie coś w rodzaju dysforii. Mając jednak normalne ciało, fajnie byłoby zająć się tańcem, makijażem, ubraniami...

PS: Chcę podziękować administratorom za prowadzenie tego forum. Jak również dla wszystkich osób trans, które nie ukrywają swojej tożsamości w cieniu. Dzięki waszej odwadze innym jest łatwiej zaakceptować siebie.

Zostałaś dodana do użytkowników. /Freja
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-17, 20:26   

Matrycja, witaj na forum.

Masz już dostęp do reszty forum.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7093
Wysłany: 2020-12-17, 21:02   

Witaj :)
_________________
Freja Draco
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-12-17, 21:10   

Hej :)

Witamy :-)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2571
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-12-17, 21:27   

Cześć, Matrycja.
_________________
 
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-17, 21:33   

Witam na forum.
Cytat:
Mając jednak normalne ciało, fajnie byłoby zająć się tańcem, makijażem, ubraniami...

Napisz coś więcej o tym.
 
 
Matrycja
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-19, 21:02   

Dzięki wszystkim za powitanie, forum naprawdę mi się podoba!

klaudia233 napisał/a:
Witam na forum.
Cytat:
Mając jednak normalne ciało, fajnie byłoby zająć się tańcem, makijażem, ubraniami...

Napisz coś więcej o tym.


klaudia233

no wiesz, chodzi mi o to, że widząc swoje odbicie w jakiś damskich ubraniach, albo robiąc jakieś kocie ruchy biodrami, dostaje szału. nie wspominając o tym, jak przy zakładaniu niektórych ubrań samcza anatomia daje o sobie znać, gdy nie da przełożyć pięty przez nogawkę w leginsach, mam ochotę obciąć sobie stopę. chociaż nawet patrząc w lustro mam takie – kto to k... jest? no chyba nie ja. ale to może być przez moją wyjątkowo nieprzyjemną aparycję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9