Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Proteza piersi
Autor Wiadomość
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-10-08, 17:41   Proteza piersi

Witam was, lepiej kupić jako taką "protezę" takie 2 silikonowe piersi za jakieś 12 USD z Aliexpress? Można do tego też razem kupić specjalny biustonosz.
Czy może lepiej użyć biustonosza z kilkoma wkładkami? Też tak w Internecie udało mi się znaleźć.
Najważniejsze, żeby dobrze się trzymało i dawało dobre wypełnienie biustonosza. Takie coś wkładane przez głowę mnie nie interesuje, bo to tylko pod ubraniem ma być i tyle.
 
 
Anne Sophie
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 16
Wysłany: 2020-11-04, 19:55   

Kochana ja polecam Amoena gdyż posłuży ci bardzo długo. Na olx znajdziesz dużo rozmiarów jak i ceny różne. Przeważnie większość to essential bo najtańsze i refundowane wiec sprzedaj za mniej niż 80-90 zł za sztukę. Pytaj tylko czy nie używane przez osobę paląca i czy nie popękane.
Mam nadzieje ze pomógłam
 
 
Anne Sophie
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 16
Wysłany: 2020-11-04, 19:58   

A co do stanika. Polecam szukać zwykłych trójkątnych tak by zakrywały co trzeba. Miałam taki z amoeny i był straszny gdyż nic się nie dało do niego założyć :-o polecam zatem miękki stanik bez pushup i innych bajerow a jak chcesz zakryć protezę to szukaj dodatkowo trójkątnej miseczki
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-11-04, 23:59   

Ja sobie kupiłem protezy na allegro w całkiem dobrej jak na protezy cenie (mniej niż 200 zł) i sprawdzają się bardzo dobrze, zakładam do nich zwykły w sensie nie taki specjalny na protezy stanik i osobiście czuję się świetnie :)
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-03, 20:36   

Anne Sophie napisał/a:
A co do stanika. Polecam szukać zwykłych trójkątnych tak by zakrywały co trzeba. Miałam taki z amoeny i był straszny gdyż nic się nie dało do niego założyć :-o polecam zatem miękki stanik bez pushup i innych bajerow a jak chcesz zakryć protezę to szukaj dodatkowo trójkątnej miseczki

A jak mam dobrać typ i rozmiar? Znalazłam coś takiego, ale wciąż nie wiem jaką wybrać: https://www.amoena.com/gl...-fitting-guide/
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-04, 23:46   

Jeszcze chciałabym się dowiedzieć jak to się trzyma w staniku, bo te protezy piersi Amoena Essential nie są samoprzylepne a Anne Sophie pisała o takim zwykłym i w internecie nie mogłam znaleźć jakichś dokładniejszych informacji na ten temat.
 
 
Anne Sophie
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 16
Wysłany: 2021-02-05, 11:40   

W kwestii doboru to oczywiście kwestia indywidualna ja przedstawię na sobie.
Jak wspomniała
klaudia233 napisał/a:
https://www.amoena.com/gl...-fitting-guide/
w tym linku jest wiele pożytecznych informacji i tabelka jak dobrać rozmiar.
Ja przykładowo zaczęłam od 6 i to takie 80c lubie je bardzo ale czasem są za duże i wyglądam dziwnie wiec z czasem dokupiłam 5
Pierwsze 6 mam natury pełne czy 3, lewa i prawa i tu pierwsza kwestia pełna proteza to dla nas :mrgreen: druga kwesti protezy z wersja lewa prawa lepiej wypełniają boczki ale gorzej nosi się w normalnym staniku bo trafiają na fiszbiny i trudniej wyłapać na necie używki. Tak naprawdę natura czyli ze ma żelowa cześć od środka jest w mojej ocenie lepsza bo lepiej oddaje ciepło i subiektywne uczucie ze mniej plastikowo. Kolejny minus natury klejenie do ciała jest ryzykowniejsze przez te cześć żelowa bo może się potargac. Nie przytrafiło mi się to ale tak to wyglada.
Co do essential mam 5 symetryczne czyli nie ma kwestii lewa prawa i jest w kształcie łezki trojkata jak zwał tak zwał. Jest cała jednolita bez żadnych żeli. Plus: jest tania, daje radość, łatwiejsza powierzchnia do klejenia i zmywania na tym koniec. Bo jest mniej prawdziwa jak dla mnie w dotyku. Nagrzewa się jak kawałek plastiku przyklejony do ciała a natura jak twoje ciało( brzmi dziwnie ale ja mam takie odczucia) szybciej się starzeje.
Polecam branie mniejszych niż wymarzone ale to kwestia indywidualna.
Co do zagadnienia klejenia to kleje protezę do ciała klejem do protetyków (charakteryzatorski) zarówno do stoi kąpielowych jak i do noszenia bez stanika ( tylko uwaga w upały) a i czasem do zwykłego stanika by pracowało to z ciałem i np przy przewrotach nie zadziałało jak pocisk :lol:
Jak coś pytajcie bo może coś ominęłam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 9