Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy pisać o sobie na gay-profilu?
Autor Wiadomość
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-06, 00:38   Czy pisać o sobie na gay-profilu?

Powiedzmy że chcę sobie zrobić profil na gejowskim portalu randkowym i tym co do czego mam największe wątpliwości jest pytanie z tematu: pisać na profilu wprost kim się jest, czy nie? Chętnie poznam zdanie nie tylko chłopaków, więc wszyscy się mogą wypowiedzieć :) z czasem też coś dopiszę, ale na razie nie chcę rozwijać, tylko poznać Waszą odpowiedź na tak postawione pytanie.
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-09-06, 00:50   

A jesteś gejem? A chcesz się ujawnić? A po co chcesz ten profil - jakim celu? Bo to ma znaczenie.
 
 
Wednesday
użytkownik
It's alive!


Punktów: 17
Posty: 677
Skąd: Planeta Ser.
Wysłany: 2015-09-06, 00:59   

Ja nigdy nie pisałem. Po co ma wiedzieć każdy, kto tylko zawiesi oko na profilu? Moim zdaniem lepiej wspomnieć o tym konkretnej osobie dopiero wtedy, gdy się do niej wystarczająco zbliży, a pozostałym nic do tego. Inaczej ludzie będą oceniać głównie przez pryzmat transpłciowości, a przecież nie o to chodzi.
Chyba że chodzi tylko o seks. To wtedy tak. :P
_________________
What a dark and dreadful morning. I love it.
 
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2015-09-06, 01:25   

Jezeli szukasz bliskiej osoby to nie pisz od razu. Dopiero jak sie poznacie blizej i obaj bedziecie pewni, ze cos z tego moze byc. Nie warto czekac jednak zbyt dlugo, bo pozniej rozstanie moze byc bolesne. Jezeli zas szukasz kogos na seks, to tez nie wiem czy warto to umieszczac w profilu, sa tego plusy i minusy. Jezeli bedzie to widoczne dla innych to wiadomosci, ktore otrzymasz beda od osob ktorym to nie bedzie przeszkadzalo. Jednoczesnie oczczedzisz sobie w ten sposob czas, bo nie bedziesz kazdemu, kto do Ciebie napisze wyjasniac kim jestes. Minusy tego sa takie, ze wielu taka informacja zniecheci do kontaktu z Toba. Nie beda mieli mozliwosci spotkania Cie osobiscie, wiec beda kierowac sie roznymi sterotypami np takim ze kaem to taka troche zmaskulinizowana kobieta. Jezeli sie szuka kogos na seks to informacje o byciu TS nalezy ujawnic na duzo wczesniejszym etapie znajomosci, niz gdy ma to miejsce w przypadku relacji. Zawsze zanim dojdzie do spotkania, na ktorym ma sie uprawiac seks.
 
 
Martyna
użytkownik
VHS->TS->HD


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 200
Skąd: Berlin
Wysłany: 2015-09-06, 09:47   

Też bym tego nie pisała w końcu jesteś normalnym facetem jak każdy inny gej.
Tylko jedno mnie ciekawi, czy już może wcześniej gdzieś na jakimś portalu założyłeś sobie konto gdzie napisałeś że jesteś TS i jakie były wtedy reakcje?
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-06, 15:01   

Defiant napisał/a:
A jesteś gejem? A chcesz się ujawnić? A po co chcesz ten profil - jakim celu? Bo to ma znaczenie.

Noo ja sam nie wiem :P Tzn. chcę profil w celu poznania kogoś... tylko no właśnie nie wiem czy poznania w celu związku czy seksu :P
Wygląda na to, że się najpierw co do tego muszę zdecydować :lol:

Martyna napisał/a:

Tylko jedno mnie ciekawi, czy już może wcześniej gdzieś na jakimś portalu założyłeś sobie konto gdzie napisałeś że jesteś TS i jakie były wtedy reakcje?

Na stricte randkowym - jeszcze nigdy...


To może ja teraz rozwinę: wolałbym tego nie pisać, bo właśnie nie chciałbym żeby to było coś co mnie definiuje. Jednocześnie jak tylko sobie wyobrażam, że mam w jakimś momencie to komuś poznanemu bliżej powiedzieć, to na samą myśl wpadam w panikę ;) Napisanie tego wprost oszczędziłoby mi przynajmniej tego mówienia... ale jednocześnie i obniżyło szanse - taki dylemat...
_________________
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-06, 16:41   

Ja miałem dwa profile, zwykły oraz informujący o byciu trans. Potem zostawiłem tylko ten drugi, bo to mi się lepiej sprawdzało. Polecam podobną metodę ;)
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-06, 23:21   

skoro szukasz tam partnera na dłużej lub krócej to warto od razu wyjawić kim sie jest bo prawda i tak wyjdzie na jaw. Co innego jakbyś szukał po prostu znajomych ale nie do tego te portale sluza
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2015-09-06, 23:33   

Oczywiscie ze wyjdzie. Jednak gdy ktos szuka kogos na dluzej to lepiej zaczac tak jak w realu. Jak spotykasz kogos to przeciez nie mowisz mu 'Czesc jestem transom, czy chcialbys mnie blizej poznac?' Zaczynasz od tego czy w ogole taka znajomosc ma szanse przerodzenia sie w cos blizszego, probujesz ustalic czy cos was ze soba laczy. Jesli widzisz szanse na udana relacje wtedy dajesz sie poznac blizej. Jezeli takiej sznsy nie ma to konczysz znajomosc bez wchodzenia w jakies sprawy bardziej osobiste.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-07, 00:34   

Ryu napisał/a:
Ja miałem dwa profile, zwykły oraz informujący o byciu trans. Potem zostawiłem tylko ten drugi, bo to mi się lepiej sprawdzało. Polecam podobną metodę ;)

Serio się sprawdzało? pisali w ogóle do Ciebie?
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2015-09-07, 01:15   

Ja na przemian umieszczalem informacje o transseksualizmie a potem ja zdejmowalem. Tak jakies do 6 razy. Pozostale informacje w profilu mialem bez zmian. Za kazdym razem rezultat byl jeden: jak akurat w profilu nie bylo info o transseksualizmie to mialem dosyc sporo maili, jak wstawialem informacje z powrotem to maile sie urywaly, doslownie nikt nie pisal. Szukalem na seks wiec nie wiem jak to by bylo gdybym chcial poznac kogos na dluzej, ale podejrzewam, ze tak samo. Dlatego uwazam, ze lepiej dac sie innym poznac z roznych stron nie tylko przyciagac ich uwage swoim transseksualizmem.
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-07, 01:21   

wendigo napisał/a:
Ryu napisał/a:
Ja miałem dwa profile, zwykły oraz informujący o byciu trans. Potem zostawiłem tylko ten drugi, bo to mi się lepiej sprawdzało. Polecam podobną metodę ;)

Serio się sprawdzało? pisali w ogóle do Ciebie?

Pisali, umawiali się, wchodziliśmy w krótsze i dłuższe relacje.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Wolf
użytkownik
Auuu.


Tożsamość płciowa: m
Posty: 16
Wysłany: 2015-09-07, 01:45   

Potraktuje ten wątek tak, jakby był o zwyczajnym portalu (nie mam doświadczenia z innymi).
Moim zdaniem to z czego się leczyłeś/przez co przeszedłeś nie jest tym "kim jesteś". Nie lepiej zaprezentować się z normalnej/zwyczajnej strony? Zawsze możesz złamać kilka stereotypów w bardziej rozbudowanych znajomościach (jeżeli będziesz chciał), a dodatkowo:

- Przecież i Ty sam się nie zaciekawisz każdym... Tak wizualnie jak i literkowo. Nie ma co się łudzić, że będzie Ci się chciało pisać/gasić światło z każdym człowiekiem, który do Ciebie napisze bo wstępnie nie odrzuci za takie nie inne słowo na profilu. Przecież może się taki znaleźć, po kilku sekundach wejdziesz na jego profil... i będziesz się zastanawiać ile kieliszków musisz wypić, żeby to przetrwać :P
- Piszecie "no chyba, że seks" tak jakby na seks się chodziło z człowiekiem, który nam nie odpowiada, bo to przecież seks. Nie wiem jak wy, ale ja bym do łóżka nie poszedł z panią, która mi się nie podoba i przy której nie czuję się po prostu fajnie. Lubię sobie pogadać, pośmiać się i czuć, że to idzie w dwie strony. To już naprawdę sporo czynników do spełnienia...
- Jest milion innych rzeczy, oprócz przebytego ts, które musiałbyś dołączać do profilu chcąc dać w pełni obraz przebytych chorób, przeżyć, fobii i innych. Nie widzę w tym sensu przy prezentowaniu się totalnie obcym ludziom
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2015-09-07, 01:47   

Jak ktos ma twinkowy wyglad i do tego jest z calym oryginalnym dolnym wyposazeniem to znajduje partnerow. Tez umawialem sie, ale na pierwszym spotkaniu dowiadywalem sie, ze wygladam zbyt mesko, ze nie tego sie spodziewali po trans. Aha i jesli juz ktos chce uniknac tlumaczenia ludziom pewnych rzeczy osobiscie to powinien w profilu dokladnie poinformowac jakiego typu transem jest bo wiekszosc ludzi tego nie ogarnia. Wiekszosc zaklada ze jestes bio facetem, ktory lubi przenierac sie za kobiete
 
 
misias
użytkownik

Punktów: 7
Posty: 94
Wysłany: 2015-09-07, 08:50   

Temat dosyć trudny, bo zależy czego szukasz na takim portalu. Moje doświadczenia są mieszane. NA początku nie podawałam żadnych informacji na temat bycia trans, jednak po kilku znajomościach zakończonych po tym jak się ujawniłam, stwierdziłam, że lepiej aby ktoś wiedział od samego początku, więc takie informacje zamieściłam. Fala transfobii i hejtów zmusiła mnie do usunięcia tych informacji...Teraz mam normalne zdjęcie w formie "unisex" i jeśli kogoś poznam to nie czekam długo z tą informacją, w którymś z pierwszych maili podaję tą informację. Zaskoczyło mnie jak tolerancyjni potrafią być faceci. Gdy człowiek się raz oparzy to potem dmucha na zimne.
Radziłabym tak, jeśli szukasz tylko seksu, daj tą informcję, unikniesz nieprzyjemnych rozmów na temat co chcesz a czego nie chcesz robić.
Jeśli szukasz kogoś na stałe, pozwól mu poznać siebie, jednak nie czekaj za długo, to nie fair w stosunku do tej osoby.
 
 
Martyna
użytkownik
VHS->TS->HD


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 200
Skąd: Berlin
Wysłany: 2015-09-07, 09:25   

A Ja bym zrobiła podobnie jak Ryu pisał.
Np gdybym teraz chciała kogos poznać to bym założyla dwa profile. Jeden z informacją iż jestem TS a drugi bez, byłabym bardzo ciekawa reakcji.
Domyślam się że jednak na profil z informacją o TS było by znacznie mniej wiadomości od potencjalnych chłopaków.

Też myślę Wendigo aby taką relację potraktować tak jakby była prowadzona w realu. W realu Ja nie mówię nikomu -Hej jestem Martyna i sikam na stojąco bo mam wacka. ;-)
Tylko mówię lub nie to takiej osobie co do której mam już jakieś tam zaufanie bądź z nią obcuję na co dzień i wolę powiedzieć bo czuję się bardziej komfortowo.

Więc chyba dobrze gdybyś o tym iż jesteś TS powiedział dopiero w momencie kiedy relacja z takim chłopakiem by się rozwinęła do pewnego (dobrego) momentu.
Przynajmniej do tego czasu dałbyś się poznać tej drugiej stronie jako fajny, normalny chłopak.
Tak samo to działa w przypadku eMeK.
Lepiej nie mówić na początku znajomości o TS bo po prostu ktoś może to źle odebrać i można sobie przekreślić w ogóle całą znajomość. Lepiej dać się poznać jako fajna, normalna przeciętna osoba którą warto poznać.
A o TS powiedzieć dopiero gdy już faktycznie ta druga strona wyraża tak duże zainteresowanie nami że myśli o poważnym związku z Nami.
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-07, 18:11   

southener napisał/a:
Ja na przemian umieszczalem informacje o transseksualizmie a potem ja zdejmowalem. Tak jakies do 6 razy. Pozostale informacje w profilu mialem bez zmian.

O tym też myślałem i może wybiorę jednak takie rozwiązanie na początek.

Wolf napisał/a:
Nie lepiej zaprezentować się z normalnej/zwyczajnej strony?

Na pewno lepiej, problemem jest mój strach. Toż ja już na samą myśl, że na jakimś etapie miałbym o tym powiedzieć mam palpitację serca, a jakbym już był w tej sytuacji, to chybabym prędzej zszedł na zawał ;)

@misias - dzięki za Twoją relację :)

southener napisał/a:
Aha i jesli juz ktos chce uniknac tlumaczenia ludziom pewnych rzeczy osobiscie to powinien w profilu dokladnie poinformowac jakiego typu transem jest bo wiekszosc ludzi tego nie ogarnia. Wiekszosc zaklada ze jestes bio facetem, ktory lubi przenierac sie za kobiete

A to to na pewno zrobię, mam dobry zwięzły tekst.
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-08, 12:55   

Ahm.. Tak szczerze. to ja bym na twoim miejscu nie pisała publicznie o TS. W końcu jesteś mężczyzną, po SRS z tego co się orientuję. Zawsze możesz już potencjalnemu partnerowi powiedzieć to osobiście jak coś..
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-09-08, 17:41   

Lagertha napisał/a:
W końcu jesteś mężczyzną, po SRS z tego co się orientuję. Zawsze możesz już potencjalnemu partnerowi powiedzieć to osobiście jak coś..

Problem w tym, że SRS (szczególnie ten kmowy) nie rozwiązuje problemów łóżkowych.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-08, 21:39   

Dokładnie jak pisze Alpaka... a jak by jeszcze miało chodzić tylko o łóżko, to w sumie chyba podstawa...
_________________
 
 
Wolf
użytkownik
Auuu.


Tożsamość płciowa: m
Posty: 16
Wysłany: 2015-09-08, 22:52   

Cytat:
szczególnie ten kmowy


Już bez przesady. Są naprawdę porządne SRSy obecnie, a problem Wendigo... Cóż, myślę, że nawet metrowa, murzyńska p..a by go nie rozwiązała. Problem leży w głowie.
Poza tym nie sądzę, że ktokolwiek jest w stanie zrobić obiektywne porównanie zadowolenia z życia łóżkowego. Wiadomo, że większość ludzi będzie bronic jak lew swojego życia/wybranego lekarza i tak dalej. Ludzie zawsze tak robią. To, że ktoś opowiada Ci, że doznaje miliona orgazmów nie musi oznaczać, iż doznaje choćby jednego (przykład "niedoskonałości" SRS z drugiej strony: wielu facetów podnieca "minetka"*, a jak niby wytłumaczyć "no ale wiesz co... ja nie mam soczków?"). W jaki sposób weryfikowałaś/łeś (nie wiem Alpaka kim jesteś), że akurat M/K po nie wychodzą z łóżka miesiącami i jest super? Niestety na relacje pooperacyjne trzeba patrzeć z dużą dozą rezerwy.
Poza tym seks to też doświadczenia, umiejętności, dogranie partnerów i ich otwartość.

* Nie wiem jak to mniej dosłownie ująć
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-09-08, 23:37   

Wolf napisał/a:
Już bez przesady. Są naprawdę porządne SRSy obecnie,

To zalinkuj, bo nawet bardzo dobry mkowy bardzo ogranicza funkcjonowanie seksualne.
Ostatnie co widziałam to okropne efekty falloplastyki i całkiem ok metoido, ale metoido to nie jest w pełni funkcjonalny narząd.
Wolf napisał/a:
oza tym nie sądzę, że ktokolwiek jest w stanie zrobić obiektywne porównanie zadowolenia z życia łóżkowego.

FSFI jest w miarę obiektywny, bo określa takie rzeczy, których nie da się zbytnio wypaczyć.

Wolf napisał/a:
W jaki sposób weryfikowałaś/łeś (nie wiem Alpaka kim jesteś), że akurat M/K po nie wychodzą z łóżka miesiącami i jest super? Niestety na relacje pooperacyjne trzeba patrzeć z dużą dozą rezerwy.

Nie rozumiem tego stwierdzenia.
Czytałam badania dotyczące życia seksualnego mk po operacji. Z nich wynika, że tylko hetero mk (a ja się do nich nie zaliczam) osiągają prawie tak samo dobre wyniki jak kobiety bez problemów seksualnych.
Reszta ma takie, jak kobiety z problemami, to dużo mówi o tym jaki naprawdę jest SRS.

W moim stwierdzeniu chodziło o to, że mimo SRS narząd jest nadal nieidealny, szczególnie w przypadku km, toteż przy pierwszym intymnym kontakcie prawda wyjdzie na jaw, dlatego wendigo pisał o swoim transseksualiźmie.

Ogólnie się z tobą zgadzam, chyba po prostu mnie źle odebrałeś.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Wolf
użytkownik
Auuu.


Tożsamość płciowa: m
Posty: 16
Wysłany: 2015-09-09, 19:16   

Cytat:
To zalinkuj, bo nawet bardzo dobry mkowy bardzo ogranicza funkcjonowanie seksualne.

Nie da się. Musisz być userem for yahoo, które mają restrykcje dostępu. I nie, nie zamierzam rzucać zdjęć pooperacyjnych ludzi, którzy myślą, że są na takich forach w miarę bezpiecznie. Jeżeli Ci bardzo zależy to spróbuj uzyskać dostęp do grup etc (poczekasz około miesiąca-dwóch na weryfikację). Ja mam akurat gdzieś przekonywanie. Widziałem dobre, Ty widziałaś/widziałeś okropne. Serio, nie widzę sensu przekonywania Cię (ani nikogo innego). Po prostu odnoszę wrażenie, że nie wszyscy potrafią wyszukiwać informacje.

Cytat:
FSFI jest w miarę obiektywny, bo określa takie rzeczy, których nie da się zbytnio wypaczyć.

I gdzie masz porównanie zadowolenia z życia seksualnego k/mów i m/k? Jakieś wiarygodne badania najlepiej podaj, uwzględniające liczbę związków/staż etc. A tak serio... Naprawdę wierzysz w to, że da się zmierzyć na ile ktoś jest zadowolony z seksu? :mrgreen: Można ewentualnie sprawdzić czy po SRS nie ma z tym fizycznych problemów. Nie da się zmierzyć "radości", poziomu "spełnienia". Orgazmy też, z tego co wiem, nie są do policzenia.

Cytat:
przy pierwszym intymnym kontakcie prawda wyjdzie na jaw

Nie musi. Nie zapominaj, że wygląd k/m często jest na tyle jednoznaczny, że wystarczy sprzedać dowolną bajkę na temat dołu (zależnie czy to meto czy nie). Chyba zapominasz ilu genetycznych boryka się z różniastymi problemami. Jeżeli wyglądasz zwyczajnie to równie łatwo kupić ts co "urodziłem się z takim" albo "miałem takie i takie problemy" albo "miałem wypadek" (przemnóż razy sto). Oczywiście nie namawiam nikogo do kłamstwa, ale można to po prostu zrobić.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2015-09-09, 22:44   

Co w sumie sprowadzi sie do jednego niezaleznie od przyczyny nieposiadania pelnosprawnego penisa; brak wytrysku, protezy jader, protezy penisa (u tych po fallo) penis naturalnie nie staje lub jest bardzo maly. Przeciez jesli niektorzy geje nie wyobrazaja sobie seksu z kaemami to nie z tej przyczymy kim jestesmy, ale wlasnie dltego, ze tym gejom w seksie z kaemami brakowalo by pewnych rzeczy (wlasnie tych wymienionych wczesniej). Tak czy inaczej niezaleznie wiec czy komus powiemy przed zblizeniem intymnym, czy nie to i tak nasze niedoskonalosci wyjda na jaw, gdy sie zdecydujemy na seks z kims, niezaleznie, czy komos powiemy czy nie to i tak musimy liczyc na to, ze znajdziemy kogos, komu nasze niedoskonalosci w budowie i funkcjonowaniu narzadow nie beda przeszkadzac.
 
 
Wolf
użytkownik
Auuu.


Tożsamość płciowa: m
Posty: 16
Wysłany: 2015-09-09, 22:55   

Cytat:
brak wytrysku

U m/k jest podobnie - brak "soczków" czyli naturalnego efektu podniecania kobiety, który jest jednocześnie uwielbiany przez mężczyzn. To też takie zwilżenie na tarcie :P

PS. Ciekawostka: są tacy, którzy mają wyjątkowo dużo "substancji" przed i nie zatrzymuje im się wydzielanie po 3. Nie pytajcie mnie o co chodzi dokładniej bądź jak to działa (nie kończyłem medycyny i operacji nie wykonuje), po prostu widziałem kilka takich przypadków (nawet jeden filmik) na Internetach. Więc wtedy wydzielasz płyn, tylko koloru przeźroczystego. Ale na ile to fakt a na ile ciekawostka to nie wiem :P

Cytat:
lub jest bardzo maly

To zależy od tego, co masz na dole wyjściowo. Fakt, że generalizując tak, ale zdarzają się wyjątki ;) (to jak z innymi parametrami).

No ale wracając - fakt, że to może być dla kogoś problem. Oczywiście. Tylko, że wielu z was patrzy na siebie przez ten pryzmat zapominając o tym, że seks ma wiele składowych i to nie do końca narząd i jego wielkość/wygląd zadecyduje o tym czy ktoś pójdzie z wami do łóżka.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-09, 22:57   

Wolf napisał/a:
Są naprawdę porządne SRSy obecnie,

Nie żartuj, no chyba że masz na myśli te m/k, to się zgodzę.

Wolf napisał/a:
Cytat:
To zalinkuj, bo nawet bardzo dobry mkowy bardzo ogranicza funkcjonowanie seksualne.

Nie da się. Musisz być userem for yahoo, które mają restrykcje dostępu.

Zapodaj jakąś wartą tego grupę, to się postaram o dostęp, jestem w jednej na yahoo, to mogę dołączyć i do kolejnej.

Wolf napisał/a:
wygląd k/m często jest na tyle jednoznaczny, że wystarczy sprzedać dowolną bajkę na temat dołu (zależnie czy to meto czy nie).

Gorzej jak góra też nie wyszła super :/
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1153
Wysłany: 2015-09-10, 00:19   

Przeciez nie chodzi o to czy jest mokro, czy nie jest. Tak sie sklada, ze na wielu gejow sperma dziala podniecajaco, chodzi o widok - bo podobno mezczyzni sa wzrokowcami. Dla wielu gejow jakies inne soki moga byc po prostu nie do zaakceptowania, w takim przypadku to nawet gorzej dla kaema, jesli wciaz je ma.

Nie wyglad narzadow decyduje - akurat Ci uwierze. Wszystko uklada sie wspaniale, wiele facetow jest w stanie przelknac wiadomosc o transseksualizmie i dopiero gdy dochodzi do konfrontacji z rzeczywistoscia czyli jakie narzady ma potencjalny partner to na tym etapie sie wycofuja.
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-09-11, 22:04   

Cytat:
I gdzie masz porównanie zadowolenia z życia seksualnego k/mów i m/k?

Pisałam tylko o mk.
Wolf napisał/a:
. A tak serio... Naprawdę wierzysz w to, że da się zmierzyć na ile ktoś jest zadowolony z seksu?

W takim razie żaden test psychologiczny nie jest rzetelny.
Alpaka napisał/a:
Można ewentualnie sprawdzić czy po SRS nie ma z tym fizycznych problemów. Nie da się zmierzyć "radości", poziomu "spełnienia". Orgazmy też, z tego co wiem, nie są do policzenia.

Są fizyczne problemy w opisowym wniosku z badań wyszło, że są problemy z lubrykacją, bólem i orgazmami.
Co jak co ale ja potrafię określić swoje problemy łóżkowe i wiem, że SRS ich nie rozwiąże.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Ata
użytkownik
Zaklinacz Pluszaków


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 15
Wysłany: 2015-11-10, 01:42   

Ja na portalu dla gejów zarejestrowałam się, żeby znaleść sobie jakiegoś uroczego bi, a większość osób, które poznałam to inne m/k :-P Jak nie boisz się zagadać, to masz nawet w czym wybierać, większość facetów nie ma problemu z tym, że uważam się za kobietę i dokładnie tak wyglądam, zwykle reagują ciekawością albo całkowitą obojętnością.

Ponieważ sama szukam, a nie jestem szukana, rozbudowany opis na wiele się nie przydaje, warto tylko wspomnieć, że jestem trans przed operacją, szukam bi i co to znaczy, że jestem trans, bo inaczej wzyscy mnie biorą za nastolatka (btw, dawno nie miałam takiego brania, k/m, róbcie notatki :-> ). Prosto z mojego profilu:
Cytat:


Trans-kobietą jest osoba, która urodziła się mężczyzną ale ze względu na pewne problemy psychologicznę postanowiła zmienić płeć (włącznie z operacją zmiany płci).

Trans-kobietą nie jest:

transwestyta - mężczyzna, który lubi czasami być uważany za kobietę, ale na co dzień żyje jako mężczyzna i nie czuję się z tym specjalnie źle,
cross-dresser - mężczyzna, który ubiera się w damskie ciuszki, zwykle jako fetysz (mnie nie podnieca noszenie damskich ubrań, tak jak ciebie nie podnieca noszenie męskich ubrań),
shemale - twór przemysłu pornograficznego, osoba, która wygląda jak kobieta, ale specjalnie jej nie przeszkadza to, co jej zwisa między nogami


Nie wiem jak to jest z długotrwałymi związkami, bo jestem tam dopiero drugi dzień, ale już zdążyłam znaleść trzech zainteresowanych i pewną śliczną m/k, z którą mogę pogadać właściwie o wszystkim. W środę mam pierwszą randkę od kiedy identyfikuje się jako k, życzcie mi szcżęścia 8-)
_________________
Nie wyważaj raz otwartych drzwi, rozbij szyby i wejdź przez balkon.

 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-10, 05:13   

Ata napisał/a:
większość facetów nie ma problemu z tym, że uważam się za kobietę i dokładnie tak wyglądam, zwykle reagują ciekawością albo całkowitą obojętnością.

No tak, ale jesteś m/k :P K/m maj moim zdaniem trudniej... Chyba nawet u gejów.

Ata napisał/a:
Prosto z mojego profilu:

Ja bym jeszcze dopisał, że k/m o wyjaśnił co to jest :P tak ku edukacji :P
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-10, 18:00   

Ata napisał/a:
Trans-kobietą jest osoba, która urodziła się mężczyzną ale ze względu na pewne problemy psychologicznę postanowiła zmienić płeć (włącznie z operacją zmiany płci).

Ach, to ty...
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-11-10, 18:22   Re: Czy pisać o sobie na gay-profilu?

wendigo napisał/a:
Powiedzmy że chcę sobie zrobić profil na gejowskim portalu randkowym i tym co do czego mam największe wątpliwości jest pytanie z tematu: pisać na profilu wprost kim się jest, czy nie? Chętnie poznam zdanie nie tylko chłopaków, więc wszyscy się mogą wypowiedzieć :) z czasem też coś dopiszę, ale na razie nie chcę rozwijać, tylko poznać Waszą odpowiedź na tak postawione pytanie.


wal prosto z mostu, choć w sieci/necie chyba można NIE KŁAMAĆ /UKRYWAĆ czy co tam, co Ci zależy.. bo jak będziesz ukrywał to jak z kimś wpadniesz sobie w "klawiaturę" bo nie oko :-P , to co potem znów bedziesz się cykał jak mu powiedzieć prawdę przed spotkaniem na żywo? boję się i trele morele.. a tak to sytuacja czysta i git
 
 
Ata
użytkownik
Zaklinacz Pluszaków


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Posty: 15
Wysłany: 2015-11-11, 12:06   

DeadSally, znamy się?
_________________
Nie wyważaj raz otwartych drzwi, rozbij szyby i wejdź przez balkon.

 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-11, 19:25   

Ata napisał/a:
znamy się

Nie. Łażę po profilach z nudów.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2015-11-12, 02:12   

wendigo napisał/a:
K/m maj moim zdaniem trudniej... Chyba nawet u gejów.


Rozwiń :)


Jak się chce coś budować, to lepiej na prawdzie... inna rzecz, że czasem warto wybrać odpowiedni moment...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-12, 17:43   

No co tu rozwijać? ;) Generalnie faceci są bardziej wzrokowcami i bardziej im zależy na ciele partnera niż kobietom (tak, uogólniam, jasne że na pewno są wyjątki ale mówmy o ogóle). Geje to faceci, więc nie różnią się tu za bardzo od heteryków (to nie ma nic wspólnego z byciem tolerancyjnym itp.). No a k/m ma z ciałem gorzej nawet niż m/k (chodzi mi o narządy płciowe, chociaż reszta też zwykle nie jest idealna).
_________________
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2015-11-12, 18:13   

Ale za to k/m ma łatwiej w znalezieniu partnerki cis, bo właśnie kobiety nie patrzą tak bardzo na wygląd... a dodatkowo jak się ubierze w męskie spodnie+koszule+buty przed tranzycją to nie patrzą na nią jak na faceta w kiecuni? ;) O potędze unisexu nie wspomnę ;)

Coś za coś ;) Może warto poszukać gej-k/m? :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-12, 19:06   

Fadi napisał/a:
Ale za to k/m ma łatwiej w znalezieniu partnerki cis, bo właśnie kobiety nie patrzą tak bardzo na wygląd... a dodatkowo jak się ubierze w męskie spodnie+koszule+buty przed tranzycją to nie patrzą na nią jak na faceta w kiecuni? ;) O potędze unisexu nie wspomnę ;)

Prawda. Tylko że ni jak nie pomaga to tym k/m, których pociągają faceci ;)

Fadi napisał/a:
Może warto poszukać gej-k/m? :)

Widzisz... ja nie jestem inny niż inni faceci... ;) Nie no, nie wykluczam faceta tylko dlatego, że jest k/m, ale tak mi się marzy żeby w moim związku był chociaż jeden genetyczny penis długości większej niż 5cm ;) (powiedzmy że mam swoje fantazje erotyczne, które chciałbym spełnić ;) ).
_________________
 
 
Emiele
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-14, 02:10   

Ata napisał/a:
Trans-kobietą nie jest:

[ Emiele Emieńczyk
nie był, nie jest i nie będzie :-P
Amen ]
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2015-11-14, 02:29   

wendigo napisał/a:
ale tak mi się marzy żeby w moim związku był chociaż jeden genetyczny penis długości większej niż 5cm ;) (powiedzmy że mam swoje fantazje erotyczne, które chciałbym spełnić ;) ).


Heh egoista ;) Rozumiem, że wszelkie erotyczne zabawki odpadają, bo masz wybujałą fantazję... :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-14, 12:35   

Zabawki erotyczne mogę wykorzystać i bez związku ;) A właśnie taką mam "fantazję" żeby był żywy ;)
_________________
 
 
Magenta
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Posty: 23
Wysłany: 2016-01-03, 22:01   

A moim zdaniem warto od razu napisać i mieć spokój od pajaców, którzy za chwilę gotowi Cię zwyzywać.
Też mam profil w serwisie gejowskim, choć prezentuję się tam jako dziewczyna trans. Ma to ten plus, że piszą osoby, którym to nie przeszkadza... minus, że pisze więcej zboczków, no ale z dwojga złego wolę odmówić zboczkowi niż czytać znowu wynurzenia półinteligentów.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-03, 22:18   

Magenta napisał/a:
gotowi Cię zwyzywać

też dostajesz groźby śmierci lub okaleczenia?
 
 
Magenta
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Posty: 23
Wysłany: 2016-01-03, 22:29   

W zasadzie można tak powiedzieć. Ale nie w stylu "zrobię ci to i to", tylko "trzeba cię to i to".
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-03-10, 19:59   

To nie jest stary temat, jest zawsze aktualny i się cieszę z nowych wypowiedzi :P
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-03-10, 20:49   

Jatadosh, a mogę spytać, na jakim portalu miałeś profil? I rzeczywiście udawało Ci się znaleźć jakichś mężczyzn?
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-03-11, 02:19   

No to w sumie nie jest takie trudne, tylko trzeba być tam aktywnym, a ja mam z tym problem ;) I w ogóle ta specyfika czatu - nie lubię :( Powiedzcie jak przekonać facetów, żeby "listy" zechcieli pisać, a nie "cześć" i tyle :P
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-03-11, 23:34   

Aaa no widzisz, to może trzeba jednak samemu zaczynać ;) póki co jeszcze się za to nie wziąłem :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10