Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
hello
Autor Wiadomość
nth078
użytkownik
nth078

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 1
Wysłany: 2020-10-03, 12:49   hello

siemka, możecie mi mówić en, jestem nonbinary, mam 19 lat i studiuje od 2k19.

generalnie to jestem już po coming oucie względem moich znajomych, już od kilku lat, i jakiegoś czasu tez już rodziny. wszyscy przyjęli to pozytywnie, a ja zbieram się w końcu na próbę rozpoczęcia terapii hormonalnej, o czym myślę już od jakiegoś czasu oczywiście, ale że mam już skończone te 18 i względną stabilność w życiu to teraz w końcu bardziej mam to w teraźniejszych planach (moja nie/zasłużona nieufność do lekarzy i inne problemy spowolniły cały proces dojścia do tego punktu, ale w końcu, czas wziąć się za siebie, więc jak ktoś ma do polecenia jakiś specjalistów w Katowicach i okolicach z własnych/znajomych doświadczeń to lmk). boję się o to że mogę mieć problem z tym z okazji tego że w polsce nie uznaje się prawnie niczego poza binarnym byciem trans, ale wiem że innym osobom jakoś się udało iść na hrt i dalej załatwiać rzeczy będąc nb, i chce przynajmniej spróbować, albo próbować póki nie osiągnę jakiś wyników.
raczej preferuje oni/ich zaimki, ale on/jego też mi odpowiadają.

najbardziej interesuję się filmem, ale poza tym spędzam mój wolny czas na wielu różnych innych rzeczach które na dany moment przykuły moją uwagę (czy to jakiś serial/gra/czytanie/sport itp.), rysuję amatorsko.
(przepraszam za wszystkie błędy w pisowni i gramatyce)

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9