Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy i nie wie kim jest
Autor Wiadomość
facetkobieta
użytkownik
facetkobieta

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 2
Wysłany: 2020-10-03, 02:54   Nowy i nie wie kim jest

Witam serdecznie,
Od zawsze ciągnęło mnie do damskich ciuszków, za młodu ubieram mamy biustonosze i majtki. Aktualnie siedzę w stringach i biustonoszu mojej dziewczyny wypchanym skarpetkami. Uwielbiam zakładać jej obcisłe spódnice, bluzeczki, rajstopy...
Właściwie to nie wiem czy lepiej to ukryć gdzieś głęboko w sobie czy powiedzieć jej o tym, od zawsze mówi mi że jest BI ale jak ostatnio chciałem poruszyć delikatnie ten temat, nawet założyłem jej stringi to niestety była sceptycznie nastawiona....

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-10-03, 07:55   

Witam na forum.
Masz wyłącznie potrzebę zakładania "damskich" ubrań? Zaznaczyłeś "kim jesteś: ts". Nic nie napisałeś o swojej tożsamości płciowej, jedynie o tych ubraniach.
 
 
facetkobieta
użytkownik
facetkobieta

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 2
Wysłany: 2020-10-09, 16:43   

nie wiem do końca jak to ze mną jest, lubię siedzieć w damskich ciuszkach, stringi, rajstopy, spódnica, szpileczki. czasami wsadzę sobie coś w dziurkę
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-10-09, 17:44   

facetkobieta napisał/a:
nie wiem do końca jak to ze mną jest, lubię siedzieć w damskich ciuszkach, stringi, rajstopy, spódnica, szpileczki. czasami wsadzę sobie coś w dziurkę

Mi to brzmi jak TV fet, ale przez forum nikt tego nie zbada, mogę co najwyżej wnioskować z tego co napisałeś.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-09, 20:56   

QueenK, jakbyś nie znała tego wkładania w dziurkę.

Wyluzujcie, ktoś nie bardzo wie co ze sobą począć, zakręt przed nim ostry i źle profilowany w dodatku leje.

Facet, jeśli cię to grzeje seksualnie, to korzystaj, często jest tak, że ludziom się te ciuszki nudzą i im przechodzi. Puki co, nie wróży to dobrze twojej relacji, tym bardziej, że nikt nie lubi jeśli ktoś podbiera i nosi jego rzeczy osobiste.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-09, 22:02   

To jest forum dla wszystkich spod literki T I nie ma znaczenia, czy to tylko przebieranki, czy coś innego. Nie będę tolerował wyśmiewania, nabijania się. Wyzywanie od trutransów również nie jest mile widziane. Mam wrażenie, że im łagodniejszy jestem, tym bardziej dajecie mi powody, by was ukarać. To moje ostatnie ostrzeżenie. Potem polecą osty i przysięgam, że nie będzie to jakiś jeden punkt.

Nowego użytkownika witam. Jesteś tu mile widziany, ale większość osób tu to transseksualiści/osoby transpłciowe.
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-10-10, 22:00   

Witaj na forum :)
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9