Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Stracony czas i szansa
Autor Wiadomość
Sadlife
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 6
Wysłany: 2020-09-29, 09:43   Stracony czas i szansa

Hej,hej witam wszystkich😉
Założyłem konto na forum bo szukam odpowiedzi na pytanie które mnie zadręcza od długiego czasu, historia będzie długa więc myśle, że w przyszłości udzieli odpowiedzi wielu innym zagubinym duszom takim jak ja. Zaczynamy!
Od kiedy pamietam zawsze miałem fantazje o byciu kobietą..w bardzo młodym wieku podczas gdy wszyscy koledzy ogladali filmy z kobietami 18+ ja fantazjowałem jak to jest być w roli.. Dziewczyny..
Nie wiem czy to nie wynika z faktu, że za dziecka byłem czasami tępiony przez starszych kolegów czy przez to, że mój ojciec nadużywał alkoholu i poprzez brak męskiego wzroca degradowałem się do uległej roli.. Osiągnąłem wiek 13lat i wszystko zanikną.. Miałen dziewczyne jedna, druga, trzecią i byłem szczęśliwy.. Niestety spotkała mnie mocno złamane serce gdy byłem na studiach i w wieku 22l coś we mnie pękło.. Nigdy nie miałem kontaktów seksualnych z mężczyznami bo sie poprostu boje, nastomiast mam depresje spowodowaną tym iż nigdy nie podjąłem się feminizacji.. Popadłem w wir ogladania trans dziewczyn i tych pięknych przemian w ciągu roku czy pół roku natomiast wiem, że to tylko zdjecia z internetu i jest mało realne aby osiągnąć takie rezultaty w tak szybkim czasie.. Obecnie mam 27l i czuje, że nie jestem w takim cielę w jakim bym chciał nawet spotykanie się z kobietami nie sprawia mi przyjemnośći.. Nie czuje się gejem..bo nie wyobrażam sobie poprostu takiej relacji... A mam wiele propozycji od facetów.. Przechodząc do brzegu jestem na rozdwojeniu dróg bo codziennie chodze jak zbity pies marżąc o tym by być kobieta i spełniać się w takiej roli a z drugiej strony obawiam sie, że koszty i cały ten ciężki kawałek drogi do przebycia mnie stłamsi i nie dam rady tymbardziej w moim wieku.. Jeżeli chodzi o sfere seksualna to nie chce się otwierać tak bezpośrednio natomiast było by bardzo miło jak by ktoś doświadczony/na odezwał się na priv
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi natomiast osobom które podjęły się tak ciężkiej decyzji o zmianach w swoim życiu gratuluje odwagi i życze powodzenia! 😉

Dodałam do użytkowników. /Freja
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-10-03, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-29, 10:05   

Hej. Witamy.

Podjęcia decyzji o tranzycji samo w sobie nawet nie jest takie trudne, trudne sa jej konsekwencje . Jedank dla większości jest to najlepsza decyzja w życiu.

Nie zakładaj z góry porażki- bardzo możliwe ze zamiast bycia stlamszonym poprostu rozkwitniesz i tego Ci życzę. Wiek nie ma znaczenia tak bardzo i 27 to wcale nie tak dużo. Co do finansów tez jest to w miarę osiągalne jeśli masz dochód i trochę oleju w głowie to napewno sobie poradzisz

Proponuję przejrzeć naszą sekcję z lekarzami I zacząć od tego.

Co do igraszek w łóżku...cóż... Sama uwielbiam kiełbaski <rotfl3> Testuj wody, eksperymentuj. Sex to rzecz ludzka i nie ma się czego bać. Powodzenia
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-29, 10:08   

Sadlife napisał/a:
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi natomiast osobom które podjęły się tak ciężkiej decyzji o zmianach w swoim życiu gratuluje odwagi i życze powodzenia!

To nie była kwestia odwagi, u mnie była to już wegetacja i siedziałem na psychotropach.

Witaj. Mam nadzieję, że na forum znajdziesz odpowiedzi na dręczące cię pytania i trochę ci to rozsjaśni w głowie.
 
 
Sadlife
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 6
Wysłany: 2020-09-29, 10:11   

Najgorsze jest to, że ten stan się ciągle pogarsza w moim przypadku i popad w coraz to wieksze załamania.. Bywają dni, że nie chce mi się wstawać z łóżka cały dzień taką mam załamke.. A czas nie działa na moją korzyść..
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-09-29, 10:52   

Hellou
Sadlife napisał/a:
ja fantazjowałem jak to jest być w roli.. Dziewczyny.

Ależ to nic niezwykłego, sama przez to przechodziłam, aż w okolicach 19-stki zrozumiałam że męczy mnie od dziecka dysforia cielesna i że sama jestem trans.
Sadlife napisał/a:
bo codziennie chodze jak zbity pies marżąc o tym by być kobieta i spełniać się w takiej roli

To czy jesteś trans-kobietą nie wyznacza samo rozmarzanie. Do tego potrzeba także dysforii cielesnej, zdecydowania że chcesz żyć jako kobieta oraz no... czucie się kobietą. Na początku zacznij od używania zaimków żeńskich, sprawdzisz czy coś takiego ci odpowiada. Jak nie wiesz dalej co z tym zrobić to polecam udać się rekomendowanego psychologa, który powinien ci w tym pomóc.
Sadlife napisał/a:
Nie czuje się gejem..bo nie wyobrażam sobie poprostu takiej relacji

Okej, mam wrażenie że się naczytałeś jakiś głupot że trans musi być hetero. No nie musi :lol: , możesz być homoseksualną kobietą, sama jestem lesbą a jednak mam pozytywną opinie psychologiczną i za niedługo będę zmieniała płeć metrykalną.
Sadlife napisał/a:
obawiam sie, że koszty i cały ten ciężki kawałek drogi do przebycia mnie stłamsi i nie dam rady tymbardziej w moim wieku.

Bądźmy szczerzy, jak nie masz naturalnych predyspozycji to czas oczekiwania na efekty HRT i ilość operacji feminizujących będzie większa, ale cóż, równie dobrze taka 16-latka może przechodzić masę operacji bo nadal wygląda zbyt męsko. To czy zdecydujesz się na dodatkowe operacje to już zależy od twoich potrzeb. Sama tranzycja wcale nie jest taka trudna, na pewno jest łatwiejsza od ukończenia wymiarów ciemności w Super Meat Boyu ;-) , gorzej z konsekwencjami, ponieważ wywracasz całe swoje życie do góry nogami i musisz je sobie na nowo ułożyć, przyzwyczaić się do nowej roli, przyzwyczaić do nowej siebie rodzinę i znajomych, przejść sądowną rozprawę. Jednak dla osób trans, droga zmian jest najlepszą możliwą, inaczej się do końca życia cierpi i żałuje że się nie podjęło kroków wcześniej.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sadlife
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 6
Wysłany: 2020-09-29, 11:07   

Jeżeli chodzi o dysforie cielesną chodzi ona za mna całe życie.. Próbowałem to jakoś gasić poprzez częste.. Wiadomo co 😂.. Ale zawsze wraca jak bumerang :-| taka natalie mars zaczeła przed 30 i jest idealna ale kurde to ewenementy plus góra pieniedzy £€
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-09-29, 13:32   

Sadlife napisał/a:
taka natalie mars zaczeła przed 30 i jest idealna ale kurde to ewenementy plus góra pieniedzy £€

Czy ja wiem... różnie to bywa. Można wyglądać przekonująco nawet zaczynając po pięćdziesiątce :) wiadomo - każdy chce być ładny a nie tylko przekonujący ale no w sumie to już nie jest zależne od bycia trans, bo nie każda cis osoba jest też ładna ;) A chyba lepiej być przekonującym i szczęśliwym, niż żyć w niewłaściwym ciele i być nieszczęśliwym.
_________________
 
 
Sadlife
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 6
Wysłany: 2020-09-29, 14:10   

Zgadzam się z tobą, ale całkowicie nie znam środowiska trans wiec nigdy nie widziałem jak to faktycznie wygląda
:) starałem się to zawsze wypierać a teraz jest to silniejsze odemnie, :-| boje się, że będę poprotu wyglądac jak przebrany facet.. Znacie może dziewczyny co zaczynały w moim wieku i jakie osiagneły efekty?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-29, 21:24   

Sadlife, witaj na forum.

Sporo mówisz o seksie, aż za dużo na mój gust, ale jeśli cię to tak męczy, to czas spróbować. Seksuolog prowadzący, psycholog do pomocy i pewnie znajdziesz właściwą drogę na resztę życia.
 
 
Sadlife
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 6
Wysłany: 2020-09-30, 12:53   

Uważam, że spełnienia się w sferze seksualnej też jest wyznacznikiem szczesliwego życia, bo wsumie cały świat kręci się wokół dwóch rzeczy... [terefere] i pieniedzy <idiota>
 
 
marta
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 38
Posty: 122
Wysłany: 2020-09-30, 15:07   Re: Stracony czas i szansa

Sadlife napisał/a:
Hej,hej witam wszystkich😉
😉


Dopóki nie spróbujesz - nie dowiesz się. Jeśli nie jesteś pewien to zacznij od psychologa.
Jak jesteś na mur beton żelazobeton pewien - wal do lekarza.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-09-30, 15:13   

Nie wiem skąd przypuszczenie że seks ma się zmienić na gorsze na HRT, prędzej na lepsze ponieważ twoje ciało staje się kobiece. Jedyne co się zmienia to penis, jest miększy, gładszy, bardziej się słucha, robi się damski. Orgazmy nadal są, mogą być równie mocne co wcześniej jeżeli ćwiczysz ten narząd ;-) No i spermy robi się bardzo mało, w krótkim czasie tracisz również płodność, same plusy :]
Sadlife napisał/a:
Znacie może dziewczyny co zaczynały w moim wieku i jakie osiagneły efekty?

Ja może i mam 20 lat, ale odpowiem na to pytanie. Moje ciało uległo feminizacji, nabrało kształtów, owłosienie się zmniejszyło, jakość skóry się poprawiła, nawet trądzik znikł, ale twarz nadal miałam męską, przez bardzo długi czas, i z tego co mi wiadomo, większość transek ma problem z twarzą ponieważ niewiele się ona zmienia. W sumie dopiero po 1,5 roku HRT odważyłam się wyjść na ulice jako kobieta, bo wcześniej moja twarz nie pozwalała na bezpieczne i komfortowe wyjście :-? W ciągu tych miesięcy moja twarz się trochę poprawiła, dodałam do tego odpowiedni makijaż i fryzurę, wyszłam i wyglądałam całkiem nieźle. Jeśli chcesz mieć passing to do tego trzeba dużo cierpliwości i pracy nad swoim wyglądem.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-30, 15:14   

Sadlife napisał/a:
Uważam, że spełnienia się w sferze seksualnej też jest wyznacznikiem szczesliwego życia, bo wsumie cały świat kręci się wokół dwóch rzeczy... [terefere] i pieniedzy <idiota>
Zgadzam się z tym. To że jesteśmy ts nie znaczy że mamy żyć w celibacie. Czasy też sie zmieniły. Seks to nie temat tabu, nie tylko po ciemku i nie tylko na misjonarza 🤣🤣

Masz ochotę to sie bzykaj, facet, babka czy nawet wszystko razem. Trans nie trans. Operacja czy nie. Wszystko to jest jak najbardziej ludzkie i naturale i zdrowe!

Nie ma nic bardziej relaksującego jak pożądna sesja w łóżku. Czy gdzie Ci się tam podoba :) Ja najbardziej lubię w jacuzzi lub pod prysznicem. Woda dla mnie to afrodyzjak 🔥🔥
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-30, 15:32   

Zaznaczę w związku z pytaniami, że o lekarzach i terapii można rozmawiać w tym wątku, w starym wątku o danym lekarzu, założyć nowy wątek. Wydzielony wątek jest od początku tylko o kontrowersji na temat jednego medyka.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-30, 15:32   

Emilia,
Cytat:
No i spermy robi się bardzo mało,
🤣🤣🤣 u mnie juz nic nie leci 🤣🤣 Mam suche orgazmy. Czasami to nawet lepiej bo jak juz mam dosyć albo juz mi się nie chce to mogę zrobić fake orgazm i po sprawie 🤭🤭🤭
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sadlife
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 6
Wysłany: 2020-09-30, 15:57   

widze ,że wątek wzbudził ruch i zainteresowanie :D
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-10-01, 09:01   

QueenK napisał/a:
Hej. Witamy.

Podjęcia decyzji o tranzycji samo w sobie nawet nie jest takie trudne, trudne sa jej konsekwencje . Jedank dla większości jest to najlepsza decyzja w życiu.

Nie zakładaj z góry porażki- bardzo możliwe ze zamiast bycia stlamszonym poprostu rozkwitniesz i tego Ci życzę. Wiek nie ma znaczenia tak bardzo i 27 to wcale nie tak dużo. Co do finansów tez jest to w miarę osiągalne jeśli masz dochód i trochę oleju w głowie to napewno sobie poradzisz

Proponuję przejrzeć naszą sekcję z lekarzami I zacząć od tego.

Co do igraszek w łóżku...cóż... Sama uwielbiam kiełbaski <rotfl3> Testuj wody, eksperymentuj. Sex to rzecz ludzka i nie ma się czego bać. Powodzenia

Dla mnie decyzja o tranzycji jest trudna, na polskich grupach na Facebooku też spotykam posty osób, które jeszcze nie wiedzą, czy chcą HRT.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2021-12-19, 18:28   

Emilia napisał/a:

To czy jesteś trans-kobietą nie wyznacza samo rozmarzanie. Do tego potrzeba także dysforii cielesnej, zdecydowania że chcesz żyć jako kobieta oraz no... czucie się kobietą.

Inni transpłciowi mówili, że dysforia cielesna wcale nie jest konieczna. Więc uważam to założenie za bardzo wprowadzające w błąd.
Ludzie się różnią.
A czucie się kimś w ogóle wydaje mi się abstrakcyjne.
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 540
Wysłany: 2021-12-19, 22:38   

Z tą dysforią chodzi o to, że trzeba mieć sporo motywacji i zacięcia, żeby znosić pewne niedogodności, uciążliwości leczenia... Także trzeba czy nie trzeba? Myślę, że jak się nie ma silnej, to po prostu się człowiekowi nie chce nic zmieniać - to z własnego doświadczenia w tym temacie. Do czucia się tak czy inaczej każdy ma prawo, w sensie identyfikowania się w jakiś sposób, bycia męskim, kobiecym czy cokolwiek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 11