Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja historia
Autor Wiadomość
Abi1980
użytkownik
Abi

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 7
Skąd: Lelystad (NL)
  Wysłany: 2023-01-09, 14:25   Moja historia

Jestem menszczyzną po 40, mam wspaniałą żonę, która mnie toleruje i dzieci.
Przebieram się od 13 roku życia , próbować nawet moją od mienność traktować jak chorobę, ale nie potrafię się z tego wyleczyć, to mnie kręci i to jest moje hobby.
W sercu Jestem zamkniętą kobietą, w męskim ciele. Chciałbym wyjść z cienia, ale to chyba nie wykonalne, gdyż mam ponad dwa metry wzrostu i rozmiar 5xl, z chęcią bym poszedł na całość , ale to chyba nie może się udać, chyba muszę żyć w cieniu.
_________________
Abi
 
 
Abi1980
użytkownik
Abi

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 7
Skąd: Lelystad (NL)
Wysłany: 2023-01-09, 14:51   

Dodam że żona wie o wszystkim, nie przeszkadza jej mój ubiór, dzieci już dorastają i nic nie wiedzą, mama wie że się przebieram , prawie od samego początku, lubię się malować, chodzić w sukience, a czym bardziej przypominam kobietę tym bardziej mnie to kręci, w tej chwili jestem na etapie zapuszczania włosów. Jak wyjść z cienia, by nie być wyśmianym???
_________________
Abi
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2023-01-09, 16:34   

Na pewno pogadaj z psychologiem pomoże ułożyć w głowie i idąc z celem chcę się lepiej czuć a nie "osiągnąć nieosiągalne" może dać to Tobie lepszy efekt. Dysforia to choroba pamiętaj że wszystko zależy od Ciebie. Tożsamość jest w Twojej głowie i nawet jeżeli nie chcesz "iść na całość" to może być niejedna opcja która da Tobie szczęście ^^. Widzisz nie tylko Ty masz rodzinę kajaki na nogach czy wzrost ponad światło framugi ^^ natomiast są rzeczy które pozwalają na odczucie ulgi i zmniejszenie dysforii.

Jeżeli chodzi o leczenie możesz zastanowić się nad mikrodawkami hormonów albo częściowe blokowanie testosteronu czasami inny łeb wystarcza wiele osób i tak funkcjonuje w dwóch trybach a sama terapia hormonalna nie musi zmienić Ciebie w kobietę (wiele dziewczyn tutaj by tak chciało: od jutra hormony a po jutrze wszyscy patrzą no 100% kobita! niestety nie działa to tak ale może to być mała szansa dla Ciebie by funkcjonować na dwa fronty)

Opcji jest wiele nie każda musi skończyć się w ten sam sposób i możesz się identyfikować jako kobieta a prezentować jako mężczyzna a nawet być osobą niebinarną co nie oznacza że włosy zafarbują się tobie na niebiesko i urośnie Ci konto na YouTube :P

Z hormonami trzeba uważać bo to nie jest zabawka i tylko po diagnozie i po terapii ale nie ma dwóch takich samych osób na tym świecie i nie ma jednej drogi życia. Jest natomiast cel jaki możesz sobie postawić przed sobą: "szczęście" bo im będziesz szczęśliwsza tym więcej szczęścia dasz swojej rodzinie ^^ (no i możesz swobodnie używać na forum żeńskich zaimków nikt nie będzie Ciebie za to krytykować no w końcu w życiu używasz męskich to dla równowagi tutaj możesz żeńskich :P a możesz poczuć małą radość jak ktoś zwraca się do Ciebie taaaaaak ładnie :) )
_________________
 
 
Abi1980
użytkownik
Abi

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 7
Skąd: Lelystad (NL)
Wysłany: 2023-01-09, 20:12   

Dziękuję za słowa sparcia, przemyśle rozmowę z psychologiem, ale muszę znaleźć Polsko jezycznego, bo w żadnym języku nie rozmawiam na tyle dobrze by wszystko zrozumieć, na stale przebywam w Holandii
_________________
Abi
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2023-01-09, 21:46   

Powiem że u nas jest problem z psychologami (seksuologami) i ja preferuje rozwiązanie typu pierwsza (i co "n"-ta) wizyta osobiście a reszta 9/10 online. I u mnie działa więc możesz po prostu z Polskim psychologiem gadać i jest super ^^ no i ceny pewnie w promocji :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10