Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Margot wypuszczona z aresztu
Autor Wiadomość
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-08-29, 09:45   Margot wypuszczona z aresztu

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26249971,margtot-uwolniona-aktywistka-stop-bzdurom-opuscila-areszt.html

https://www.polityka.pl/t...ja-ma-sens.read

Co myślicie o tym?
Ja przyznam, że jestem zadowolona. Areszt był nieadekwatnym środkiem zapobiegawczym. Z wolnej stopy odpowiadają nieraz ludzie, którzy gwałcą, mordują.
Zatem tutaj w moim odczuciu areszt był decyzją polityczną.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-29, 21:19   

Że ją wypuścili to dobrze, ale z każdym kolejnym newsem przekonuję się, że to jednak prymitywna chamka jest. Co jednak nie czyni zasadnym aresztowania nikogo na 3 miesiące.

_________________
Freja Draco
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-29, 21:26   

Freja napisał/a:
Że ją wypuścili to dobrze, ale z każdym kolejnym newsem przekonuję się, że to jednak prymitywna chamka jest. Co jednak nie czyni zasadnym aresztowania nikogo na 3 miesiące.

Obrazek
Przynajmniej się ogolia do fotki...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-29, 21:31   

Po wyjściu pierwsze, co powiedziała: "Koledzy z więzienia kazali przekazać, że Ziobro jest jeb*** ch****. Niniejszym to czynię. Do zobaczenia ziomeczki - jeszcze do was wrócę."

Trochę brak mi słów... więc ograniczę się jedynie do pogratulowania wyjścia z aresztu.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-29, 21:58   

OneLotusPetal napisał/a:
Po wyjściu pierwsze, co powiedziała: "Koledzy z więzienia kazali przekazać, że Ziobro jest jeb*** ch****. Niniejszym to czynię. Do zobaczenia ziomeczki - jeszcze do was wrócę."

Trochę brak mi słów... więc ograniczę się jedynie do pogratulowania wyjścia z aresztu.


A z drugiej strony przeczytałam dziś komentarz ideologicznego przeciwnika, mówiący, że:

Cytat:
Poręczyli za nią tylko Żydzi i heretycy


I na ten moment to najbardziej mam ochotę wyprowadzić się z tego kraju, bo branie udziału w dyskusji w temacie robi się nieco żenujące.
_________________
Freja Draco
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-29, 22:03   

No ale żeby tak heterycy, no wie pani... co uni jeszcze w tej Warszawie wymyślom.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-29, 22:30   

Też nie mam na to siły.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-31, 23:10   

 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-01, 20:18   

https://queer.pl/news/204810/ministerstwo-badziewa-i-joanna-darc-lewicy-palec-ktory-podzielil-polske-podsumowanie-reakcji-na-gest-margot

Nawiązując do zachowania Margot po wyjściu z aresztu, komentarze są różne. Pozytywne i negatywne. Podrzucam bo może warta lektura.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-01, 22:15   

https://www.tokfm.pl/Tokf...tml#s=BoxOpImg9

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26258732,margot-o-pobycie-w-areszcie-straznicy-po-kilkanascie-razy.html#do_w=46&do_v=58&do_a=288&s=BoxNewsImg2

https://oko.press/margot-z-nienawiscia-sobie-poradzimy-wywiad/

i kolejne info po jej wyjściu z aresztu jest.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-09-02, 00:08   

Osoby z kolektywu "Stop Bzdurom" w komentarzach wyzywają Rafała Trzaskowskiego :roll:

https://www.msn.com/pl-pl...9?ocid=msedgntp
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-02, 08:42   

światełkoPEACE napisał/a:
https://queer.pl/news/204810/ministerstwo-badziewa-i-joanna-darc-lewicy-palec-ktory-podzielil-polske-podsumowanie-reakcji-na-gest-margot

Nawiązując do zachowania Margot po wyjściu z aresztu, komentarze są różne. Pozytywne i negatywne. Podrzucam bo może warta lektura.
Podoba mi się komentarz Tomasza Lisa i Agnieszki Gozdyr. Totalnie się zgadzam z tym co mówią. Margot nie jest odpowiednią liderką tylko wulgarną prostaczką.
Bruce napisał/a:
Osoby z kolektywu "Stop Bzdurom" w komentarzach wyzywają Rafała Trzaskowskiego
Tragedia. Personalnie lubię go jako polityka. Takie komentarze pokazują klasę tej całej "paczki"
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-09-02, 15:18   

QueenK napisał/a:
Podoba mi się komentarz Tomasza Lisa i Agnieszki Gozdyry

<spoko> + Jana Hartmana.
Dla mnie takim symbolem, o jakim mowa w artykule, była, jest i będzie Ania Grodzka, podobnie jak Ewa Hołuszko.
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-02, 15:37   

Do tego strasznie mnie wnerwia to łączenie nas z całą anarchią. Przecież to wcale nie my? Tylko maleńka cząstka nas. Właśnie się wykłócam na instagramie z jakimś młotkiem który to wszystko łączy. Przez takie zachowania, wypowiedzi i wlanczanie nas w upolityczniona grupy dajemy tylko więcej amonicji naszym przeciwniką. Dlatego nie chcę byc powiązana z Margot ... to nie jest nasz wojna ani też nie dla nas. Takie jest moje zdanie.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
jcmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 80
Posty: 295
Wysłany: 2020-09-03, 10:09   

QueenK napisał/a:
Do tego strasznie mnie wnerwia to łączenie nas z całą anarchią. Przecież to wcale nie my? Tylko maleńka cząstka nas. Właśnie się wykłócam na instagramie z jakimś młotkiem który to wszystko łączy. Przez takie zachowania, wypowiedzi i wlanczanie nas w upolityczniona grupy dajemy tylko więcej amonicji naszym przeciwniką. Dlatego nie chcę byc powiązana z Margot ... to nie jest nasz wojna ani też nie dla nas. Takie jest moje zdanie.

Nie jesteś powiązana z Margot, podobnie, jak ja - z Gozdyrą i Hartmanem.
Margot jest sobą, Ty jesteś sobą, ja sobą, itd.
To już problem bigotów, że zlewają nas w jednolitą papkę, jakbyśmy nie mieli własnych osobowości.
Nic na to nie poradzisz, że jesteśmy różni.
Ty nie chcesz być łączona z anarchizmem jak Stop Bzdurom, a ja - z konserwatywnym liberalizmem jak Lis.
Kto nas szanuje, ten wie, że jesteśmy ludźmi, a ludzie mają to do siebie, że są różni i mają rozmaite poglądy i sposoby życia.
Pod tym względem jesteśmy tacy sami, jak osoby cispłciowe: jesteśmy tak samo różni.
A że będą nas łączyć, zlewać w jedno wbrew naszej woli? Że będą warunkować poparcie dla naszych praw zachowaniem, moralnością i estetyką działaczek? Cóż, na tym polegają uprzedzenia. I wielu z nas też im ulega, i to jest najgorsze.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-03, 10:54   

jcmar, W pewnym sensie jestem powiązania z Margot tak jak my wszyscy bo niestety już wpadliśmy do tego samego worka bardzo dawno temu i nikt nas o to też nie pytał. Podkreślam że to jest wyłącznie moje zdanie ale... ja walczyłam o swój wizerunek bardzo dawno temu. Przeszłam juz ta wojnę i byłam bardzo zadowolona z tego jak jestem odbierania przez otoczenie. Całą szopka z Margot rozchwiała ten wizerunek. Może to brzmi samolubnie ale nie jestem skłonna do tego żeby walczyć znowu o szacunnek i poważanie które juz mam. A do tego to wszytko sie kieruje..

I masz rację. Mam uprzedzenia. Nie dlatego że Margot jest trans ale dlatego że ma powiązania z upolitycznionynmi grupami których nie popieram. Polska nie jest gotowa na tak wielkie zmiany w tak krótkim czasie. Nawet na zachodzie wszytkie zmiany dotyczące osób trans zachodziły stopniowo, systematycznie. Powiązane z większą edukacją społeczeństwa, akceptacja rosła i to umożliwiało dalsze dialogi.
Nie popieram działań Margot i stop bzdurą do pewnego zakresu. Napewno zwrócili uwagę medialną... ale czy pomogli naszemu społeczeństwu? Jak narazie tego nie widzę.... i dlatego lobbystyka Margot i jej paczki ma inne cele i tak naprawdę chodzi tylko o politykę i ich poglądy. My jesteśmy tylko pionkami w grze... nasza odmienność i opresja zostaje użyta do innych celów.

Zmienię zdanie jeśli zobaczę efekty....
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
jcmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 80
Posty: 295
Wysłany: 2020-09-03, 11:26   

Rzecz w tym, że jeśli osoba spoza LGBT+ zrobi coś głupiego, złego czy nieestetycznego, to jest sądzona z paragrafu zło, głupota lub nieestetyczność.
Ale jak osoba LGBT+ zrobi coś złego, głupiego czy nieestetycznego, to jest sądzona z paragrafu LGBT+.
Na domiar złego za czyny jednej osoby z mniejszości sądzone są osoby postronne, na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej.
(Nie mam na myśli Margot, tylko ogólnie.)

Moje zdanie jest następujące:
nas i tak nie szanowano albo szanowano warunkowo (czyli nie szanowano po prostu).
Ale nie wypada, jeśli chce się uchodzić za liberała czy nowoczesnego Europejczyka, przyznać się, że osoby transpłciowe uważa się za nieco gorsze.
A teraz takim powierzchownym liberałom spada z nieba Margot, której można użyć jako usprawiedliwienie dla swoich uprzedzeń. (Uff! Jednak osoby trans są niegrzeczne, agresywne, radykalnie upolitycznione, itd. Już NIE MUSZĘ ich szanować, mogę z czystym sumieniem ustawić się jako rozsądny obywatel, tolerancyjny, ale bez przesady.)

To forum, jak żadne inne, pokazuje, jak bardzo różni jesteśmy, jak skrajnie różne mamy sposoby życia, poglądy polityczne, a nawet zapatrywania na to, czym jest transpłciowość i jak należy walczyć o swoje prawa.

Rozumiem Cię, QueenK, wiem, co chcesz mi powiedzieć - i po ludzku, jako odmieniec i człowiek szykanowany przez polskie prawo i obyczaj, rozumiem, czemu nie chcesz wychodzić przed szereg i bierzesz do siebie to, że inni wychodzą. Rozumiem, ale się nie zgadzam. W szczególności nie lubię takich nieciekawych moim zdaniem publicystów, jak Lis czy Gozdyra.
A Margot podziwiam, bo sam jestem tchórzem i grzecznym chłopcem, który sobie żyje spokojnie we w miarę ogarniętym otoczeniu. Ale uważam to również za swój przywilej - mam gdzie mieszkać, jestem binarnym transem z dostępem do leczenia hormonalnego, nie muszę się aż tak mocować na co dzień z ludźmi, mam ugodowy charakter, a zarazem jestem uparty i mocny.
Każdy jest inny. Każdy orze, jak może.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-03, 13:42   

jcmar, Naprawdę szanuje taką dyskusyjne i tak jak piszesz, jesteśmy różni.
Cytat:
Rozumiem Cię, QueenK, wiem, co chcesz mi powiedzieć - i po ludzku, jako odmieniec i człowiek szykanowany przez polskie prawo i obyczaj, rozumiem, czemu nie chcesz wychodzić przed szereg i bierzesz do siebie to, że inni wychodzą. Rozumiem, ale się nie zgadzam. W szczególności nie lubię takich nieciekawych moim zdaniem publicystów, jak Lis czy Gozdyra.
Tu się nie zgodzę. Nie boję się wyjść z szeregów. Wręcz odwrotnie. Jedank nie wystąpię z szeregu który nie ma ze mną dużo wspólnego.

Mogę walczyć o prawa człowieka, o prawa trans i o lepsze warunki dla nas. Ale nigdy nie będę za upolitycznianiem naszej grupy pod jakimkolwiek wątkiem. My, jako Społeczność różnimy się totalnie od obrazku w mediach wykreowanych przez tą grupę. Mogę protestować, chodzić na manify ... popierać LGBT i wspierać ludzi. Jednak nie poniże się do lewelu Margot i Stop Bzdurą... Rant over.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
jcmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 80
Posty: 295
Wysłany: 2020-09-03, 14:28   

Nie chodzi mi o to, że utożsamiam się z kolektywem Stop Bzdurom, choć bliżej mi do nich, niż do Lisa i Hartmana.
Bronię prawa osób trans do reprezentowania różnych nurtów politycznych, również w odniesieniu do walki o prawa mniejszości. Twoją niechęć do łączenia LGBT+ z konkretnymi poglądami politycznymi też szanuję.
Ruchy na rzecz praw LGBT mogą mieć różne odcienie. Różnorodność świadczy o dojrzałości ruchu, teraz można zaprezentować inne podejścia, a queerowy anarchizm jest jednym z możliwych, ale nie jedynym.
Nie biorę do siebie tego, że dana działaczka może być sojuszniczką w jednej sprawie, a w innych już nie.
Może dla Ciebie Stop Bzdurom przekroczyło granice akceptowalności i wolisz umiejscowić swoje poparcie w innych kręgach.

A teraz najważniejsze: nie chcę, żebyśmy strofowali się wzajemnie na zasadzie, że nie noś tego, nie popieraj tego, nie prowadź takiego życia, nie zachowuj się tak, bo szkodzisz naszemu wizerunkowi.
Nigdy nie upilnujemy wszystkich działaczy i znanych postaci LGBT+, żeby zachowywali się zawsze tak, jak wypada.
Musielibyśmy pilnować się wzajemnie i wykluczać bardziej, niż przeciętny bigot, któremu aż tak nie zależy przecież na naszym wizerunku.
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-03, 14:54   

Tymczasem ciąg dalszy nastąpił. Apropos przesłuchania po aresztowaniu. Nie wiem jak Wy, ale ja mam nieodparte wrażenie, że policja działa na polityczne zlecenie. Może i wiedzą, że biorą udział w politycznej farsie, ale tez co mają zrobić, w końcu to formacja podległa rządowi. Ech....nie wiem. Niby na tęczowych demonstracjach chronią, źle im to nie wychodzi nawet, ale noooo moje zaufanie spada w dół.

https://oko.press/poslowie-w-sejmie-pytaja-o-brutalnosc-policji/
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/aresztowanie-margot-sejmowa-komisja-zapoznala-sie-z-informacja-szefa-mswia/g60bn18
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-03, 14:57   

światełkoPEACE napisał/a:
Tymczasem ciąg dalszy nastąpił. Apropos przesłuchania po aresztowaniu. Nie wiem jak Wy, ale ja mam nieodparte wrażenie, że policja działa na polityczne zlecenie. Może i wiedzą, że biorą udział w politycznej farsie, ale tez co mają zrobić, w końcu to formacja podległa rządowi. Ech....nie wiem. Niby na tęczowych demonstracjach chronią, źle im to nie wychodzi nawet, ale noooo moje zaufanie spada w dół.

https://oko.press/poslowie-w-sejmie-pytaja-o-brutalnosc-policji/
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/aresztowanie-margot-sejmowa-komisja-zapoznala-sie-z-informacja-szefa-mswia/g60bn18
Masz rację. Ale strasznie podoba mi się to że te pytania padają i muszą się tłumaczyc. To tez wiele świadczy o malutkich zmianach... pozytywnych. Trzymam kciuki!
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-03, 18:45   

QueenK napisał/a:
światełkoPEACE napisał/a:
Tymczasem ciąg dalszy nastąpił. Apropos przesłuchania po aresztowaniu. Nie wiem jak Wy, ale ja mam nieodparte wrażenie, że policja działa na polityczne zlecenie. Może i wiedzą, że biorą udział w politycznej farsie, ale tez co mają zrobić, w końcu to formacja podległa rządowi. Ech....nie wiem. Niby na tęczowych demonstracjach chronią, źle im to nie wychodzi nawet, ale noooo moje zaufanie spada w dół.

https://oko.press/poslowie-w-sejmie-pytaja-o-brutalnosc-policji/
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/aresztowanie-margot-sejmowa-komisja-zapoznala-sie-z-informacja-szefa-mswia/g60bn18
Masz rację. Ale strasznie podoba mi się to że te pytania padają i muszą się tłumaczyc. To tez wiele świadczy o malutkich zmianach... pozytywnych. Trzymam kciuki!


Mi też, bo to znak że patrzą im na ręce. Policja niezbyt lubi się tłumaczyć, partia rządząca też.
Pytać trzeba.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-09-04, 01:33   

QueenK napisał/a:
Nie popieram działań Margot i stop bzdurą do pewnego zakresu. Napewno zwrócili uwagę medialną... ale czy pomogli naszemu społeczeństwu? Jak narazie tego nie widzę.... i dlatego lobbystyka Margot i jej paczki ma inne cele i tak naprawdę chodzi tylko o politykę i ich poglądy. My jesteśmy tylko pionkami w grze... nasza odmienność i opresja zostaje użyta do innych celów.

Zgadzam się, zresztą wiesz to od paru tygodni :) Ale... zgadza się również - uwaga! - red. Tomasz Terlikowski :shock: ja też byłem w szoku, że jednak jakoś zmienił swoją narrację na temat osób TS, tzn. powiedział, że TS związany jest z ogromnym cierpieniem i że Margot robi z tego happening... Tutaj w wywiadzie dla Moniki Jaruzelskiej, przewińcie do około 1:10:00 - https://www.youtube.com/watch?v=obmfdl_OOCM
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-04, 08:30   

Bruce napisał/a:
Zgadzam się, zresztą wiesz to od paru tygodni Ale... zgadza się również - uwaga! - red. Tomasz Terlikowski ja też byłem w szoku, że jednak jakoś zmienił swoją narrację na temat osób TS, tzn. powiedział, że TS związany jest z ogromnym cierpieniem i że Margot robi z tego happening... Tutaj w wywiadzie dla Moniki Jaruzelskiej, przewińcie do około 1:10:00 - https://www.youtube.com/watch?v=obmfdl_OOCM
Oj Brucccce! Nie mów tak bo zaraz będzie że trzymamy sztame i budujemy ruch oporu przeci Margi-bardzi 😂🤣 A co do Terlikowskiego... cóż... ten wywiad sprawił że moja kawa smakowała wyśmienicie 👑 Jak już pisałam do ŚwiatełkoPEACE- kolejny mały Kroczek ze nastawienie i opinia publiczna powoli się zmieni. Traktuje to jak mały sukces! 😊
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-09-04, 23:38   

QueenK napisał/a:
Oj Brucccce! Nie mów tak bo zaraz będzie że trzymamy sztame i budujemy ruch oporu przeci Margi-bardzi 😂🤣

A pewnie, że przydałby się taki "Ruch Oporu przeciw Stop Bzdrurom" :mrgreen: (już na facebook'u powstała grupa o nazwie "LGBT przeprasza za Stop Bzdurom").

Są grupy/profile osób nieheteronormatywnych, które nie chcą uczestniczyć w tej wojence ideologicznej, m.in. "Jakuboski76 - gadam bo lubię" (gej nietęczowy), gdzie na grupie udziela się nasz dawny forumowy elektryk ;-)

Jest też profil - "Trochę nie tęczowa" - TS m/k, która zrezygnowała z pełnej tranzycji dla swojej rodziny, ale nie z crossdressingu. Śledzę jej posty i tam ludzie, nawet prawicowi, mają dla niej zrozumienie i akceptują to, że raz na jakiś czas wychodzi na miasto w makijażu i damskim ubraniu.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-05, 00:16   

Bruce, Fajne! Już wysłałam zaproszenia 😊 Dzięki!! 😍
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-09-05, 10:02   

Ciekawy wywiad z Margot:

https://www.polityka.pl/t...c-symbolem.read

Po jego przeczytaniu stwierdzam, że z mojego puntu widzenia jest to zwierzę absolutnie egzotyczne, nie wiem, czy nie bardziej niepojęte dla mnie niż przeciętny PiS-owiec, niemniej z tej rozmowy wyłania się przynajmniej ktoś wyraźnie odmienny od intelektualnego pierwotniaka, za jakiego ją wcześniej brałam.

Co nie zmienia jednak mojej zdecydowanie krytycznej opinii na temat obranych przez nią metod i ich szkodliwości dla odbioru środowiska jako całości.
_________________
Freja Draco
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-05, 10:52   

Mnie już nudzi ten cały temat Margot i reszty bandy LGBT. Jeśli tylko sie sprzeciwisz bandzie w kolorowych wlosach Probują Cię wtloczyc w ramy jedynie slusznej postaci osoby transpł. Masz sie bac i byc agresywna. Męczennicy, ból i tragedia to nasze całe życie. Niewazne ze tak sie nie czujesz, tak ma byc i juz... jak to się mówi w moich stronach " that's not my cup of tea " ...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-09, 16:00   

Przynajmniej widzę, że nie jestem jedyną, która nie popiera Margot i nie chce być z nią utożsamiana.
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-15, 11:27   

https://www.google.com/am...nia/0f7ph8q.amp

Sprawa nabiera dalszego biegu. Akt oskarżenia
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9