Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Lew Starowicz
Autor Wiadomość
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-21, 14:26   

Najbardziej śmieszne sa komentarze kobiet cis negujących homoseksualizm mężczyzn 🤣😂 Jak coś takiego czytam to odraz mam takie skojarzenia:
A- pewnie miała jakieś mega zauroczenie i koleś okazał się gejem
B- Albo została porzucona przez geja w szafie dla innego mężczyzny ( to może trochę zryc psychikę)
C- Kościelna- z tym że Kościelna prawdziwa raczej nie bluzga.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-21, 14:40   

śmiech na sali, co on wypisuje, choć z niektórymi fragmentami się zgadzam, np że to idiotyczne, że seks oralny traktuje się jak pieszczotę, a nie seks. (wkładanie członka np w tyłek to już zaawansowany seks, ale wkładanie go w usta, którymi ktoś je, mówi, musi czuć jego zapach, smak, to pieszczota, a nie seks. no proszę ja was, to najgłupsze przekonanie jakie panuje w społeczeństwie)

przecież to skandal, że uważa, że tożsamość płciowa kształtuje się od wychowywania dziecka! [terefere]! ja byłam wychowywana jako chłopak i co?
i że wychowując dziecko tak, by samo zdecydowało kim jest zniszczy mu psychikę i tożsamość płciową. CO?!
rozumiem, jeśli wychowywać np chłopca na siłę jako dziewczynkę i mu wmawiać, że nią jest, bo rodzice mają taki kaprys, to może skrzywić psychikę, mnie skrzywiło oczekiwanie ode mnie bycia facetem, ale wychowywanie agender i pozwolenie dziecku samemu to odkryć???
kiedyś dzieci obu płci ubierane były do któregośtam roku życia unisex, w białe kiecki, i co? świat się zawalił? dymorfizm ciuchowy xD czyli różowe ciuszki dla dziewczynek to wymysł kapitalizmu, new age, by zbijać kasę na strojeniu dzieci. przez katolicyzm mu odwala na stare lata.
Ostatnio zmieniony przez Alvena 2020-08-21, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-21, 14:45   

Cytat:
, np że to idiotyczne, że seks oralny traktuje się jak pieszczotę, a nie seks. (wkładanie członka np w tyłek to już zaawansowany seks, ale wkładanie go w usta, którymi ktoś je, mówi, musi czuć jego zapach, smak, to pieszczota, a nie seks. no proszę ja was, to najgłupsze przekonanie jakie panuje w społeczeństwie)
Ja w sumie też uważam że to raczej gra wstępną niż sex... może jestem zdemoralizowana 🤣😂🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-21, 14:51   

no jesteś, jesteś xD czyli według twojej logiki
>wkładanie członka w tyłek, którym em.. wydalasz pewne rzeczy = prawilny seks
>wkładanie członka w usta, którymi jesz, mówisz, śpiewasz, widzisz tego członka w zoomie, czujesz jego smak, zapach, chcąc nie chcąc zjadasz jego wydzieliny = a to tylko taka zabawa, pieszczota, gra wstępna.

no proszę cię xD seks oralny zwie się SEKSEM oralnym nie bez powodu :)
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-21, 15:03   

Alvena napisał/a:
no jesteś, jesteś xD czyli według twojej logiki
>wkładanie członka w tyłek, którym em.. wydalasz pewne rzeczy = prawilny seks
>wkładanie członka w usta, którymi jesz, mówisz, śpiewasz, widzisz tego członka w zoomie, czujesz jego smak, zapach, chcąc nie chcąc zjadasz jego wydzieliny = a to tylko taka zabawa, pieszczota, gra wstępna.

no proszę cię xD seks oralny zwie się SEKSEM oralnym nie bez powodu :)


[ciach] 🤣😂🤣😂 Jesteś bardzo szczegółowa 🤣😂🤣No ale tak... dlatego jest zawsze kolejności! Najpierw do rączki, później do buzi... a później to wiesz 🤣😂 inaczej raczej bym się nie skusiła na oral 🤣😂 - Edit- w sumie po penetracji vaginalnelj może bym się skusiala. To tylko płyny ustrojowe... miałam gorsze rzeczy w buzi 🤣😂🤣😂😇
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
Ostatnio zmieniony przez 2020-08-21, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-21, 18:04   

Cytat:
przecież to skandal, że uważa, że tożsamość płciowa kształtuje się od wychowywania dziecka

Nadmierna psychologizacja, ignorowanie udziału biologii.

Alvena napisał/a:
kiedyś dzieci obu płci ubierane były do któregośtam roku życia unisex, w białe kiecki, i co? świat się zawalił?

Jest nawet zdjęcie małego Winstona Churchilla w sukience.

Ciekawe jak to będzie wpływało na te dzieci wychowywane jako „agender”, którym się w ogóle nie sugeruje, jakiej są płci. Bo dużo rodzin nie zwraca uwagi na stereotypy płci np. „płeć” zabawek, zajęć. Mnie też tak wychowywano.

Ale co do samej tożsamości i tak większość osób okaże się cis... więc w sumie po co tak duże przedsięwzięcie? Być otwartym na potrzeby dziecka, słuchać, nie być LGBT-fobem - tak. Wychowywać dziecko od początku jako osobę agender - nie mam pewności, czy to dobry pomysł. Czy potencjalnie nie wygeneruje dziecku dużo stresu przez który nie musiałoby przechodzić. Funkcjonowanie w takim transgenderowym „limbie” jest trudne (mówię z własnego doświadczenia).
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-21, 23:57   

Alvena napisał/a:
no jesteś, jesteś xD czyli według twojej logiki
>wkładanie członka w tyłek, którym em.. wydalasz pewne rzeczy = prawilny seks
>wkładanie członka w usta, którymi jesz, mówisz, śpiewasz, widzisz tego członka w zoomie, czujesz jego smak, zapach, chcąc nie chcąc zjadasz jego wydzieliny = a to tylko taka zabawa, pieszczota, gra wstępna.

no proszę cię xD seks oralny zwie się SEKSEM oralnym nie bez powodu :)

Tak się zwie, ale dla mnie to też tak nie bardzo seks :P Wiesz dlaczego? Bo dla mnie sex to penetracja. Wiem, zaraz powiesz, że może być penetracja ust, ale to dość nieuchwytne - może być tylko lizanie i już nie ma tej penetracji. No ogólnie dla mnie seks to kontakt między narządami płciowymi lub tymi w ich okolicy ;)

Sven napisał/a:
Ale co do samej tożsamości i tak większość osób okaże się cis... więc w sumie po co tak duże przedsięwzięcie? Być otwartym na potrzeby dziecka, słuchać, nie być LGBT-fobem - tak. Wychowywać dziecko od początku jako osobę agender - nie mam pewności, czy to dobry pomysł. Czy potencjalnie nie wygeneruje dziecku dużo stresu przez który nie musiałoby przechodzić. Funkcjonowanie w takim transgenderowym „limbie” jest trudne (mówię z własnego doświadczenia).

Mam takie samo zdanie i kompletnie nie wiem po co takie rzeczy robić. Być otwartym i słuchać dziecka - tak, ale po cu mu utrudniać zatajając przed nim jego własną płeć? Bez sensu.
_________________
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-22, 03:51   

no nie wytrzymam, trzymajcie mnie. i znów:
>wkładanie członka doodbytniczo, skąd em.. wydala się pewne rzeczy = prawilny seks
>wkładanie członka w usta, którymi jesz, mówisz, śpiewasz, widzisz tego członka w zoomie, czujesz jego smak, zapach, chcąc nie chcąc zjadasz jego wydzieliny = a to tylko taka zabawa, pieszczota, gra wstępna.

w seksie oralnym też jest często penetracja.. tylko że ust. to również otwór. nie wiem czemu panuje jakiś kult otworów wydalniczych jako czegoś lepszego.

strasznie mnie to denerwuje, bo na portalach randkowych, kiedy wspominam komuś o tym, że nigdy nie uprawiałam seksu, to padają pytania "a oral?", "nawet lodzika nie?". nawet, NAWET. trzymajta mnie. i wtedy muszę tłumaczyć po raz tysięczny, co jest syzyfową pracą, żę oral to seks oralny. SEKS. ma w nazwie seks. a skoro mówię, że nie uprawiałam seksu, to nie uprawiałam też SEKSU oralnego. syzyfowa praca z ludźmi. no tak, na seks analny nie bylam gotowa psychicznie/nie spotkałam odpowiedniej osoby, ale włożenie czyjegoś członka do swoich ust to już nic takiego i może chociaż to robiłam -_-

dla mnie, jako wokalistki, moje gardło to świętość. takie przyjemności to tylko z miłości :P
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-22, 10:04   

Cytat:
że nigdy nie uprawiałam seksu, to padają
Alvena, :-o :-o :-o :-o serio? To jestem pełna podziwu!!

Ja wychodzę z założenia że tylko dlatego że mamy dysforia nie znaczy że musimy żyć w celibacie. Mój lekarz prowadząc na każdej wizycie pytał się czy jestem aktywna seksualnie i musiałam raportować czy dramatycznie spadło mi libido. W UK pilnują żeby hormony były tak dobrane żeby nie pozbawiać ludzi pociągu seksualnego bo jest to nie zdrowe dla psychiki.

W sumie należę chyba do grupy osób " wyzwolonych seksualnie " - Nic co ludzkie obce mi nie jest. Jednak pisząc to muszę dodać że Polacy są świetni odnośnie wartości. Związek itd.. tego akurat brakuje Angliką. Chciałbym bym poznać Polaka bo to jednak zupełnie inna kategoria. Teraz generalnie jestem sama i odpuściłam sobie randki. Mój SRS juz za rogiem... i nazywajcie mnie perwerą ale nie mogę się doczekać żeby wypróbować i odkrywać swoją nową broszke 😇😇😇

Alvena, Tobie kochana życzę żebyś poznała jakiegoś fajnego Pana i żeby ten Pan pokazał Tobie co jest pięć 😉😂🤭 Nie odbieraj sobie przyjemności 😉
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-22, 13:18   

QueenK napisał/a:
Ja wychodzę z założenia że tylko dlatego że mamy dysforia nie znaczy że musimy żyć w celibacie. Mój lekarz prowadząc na każdej wizycie pytał się czy jestem aktywna seksualnie i musiałam raportować czy dramatycznie spadło mi libido. W UK pilnują żeby hormony były tak dobrane żeby nie pozbawiać ludzi pociągu seksualnego bo jest to nie zdrowe dla psychiki.


Wielkie dzięki za informację. Ja wolę nie mieć popędu bo jestem aseksualna i czuję wstręt do seksu. Kiedy zaczęło wracać mi w BARDZO zmniejszonym stopniu libido, dysforia na punkcie moich genitaliów poszybowała do góry. Mam nadzieję że lekarze rozumieją, że niektórym lepiej bez pociągu i nie będą celowo knocić celowych poziomów. Na dodatek, przy moich poziomach testosteronu nie ma czegoś takiego jak pryszcze.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-22, 18:45   

QueenK

oj oj chyba masz błędne wyobrażenie o polakach, wyidealizowane. to, że ja mam fetysz związku nie znaczy, że każdy polak tak ma. przeżywszy 28 lat w polsce radzę ci: uciekaj od polaków dziewczyno xD
nie no wiadomo, żę nie każdy polak jest taki sam. więc nie można wszystkich wrzucić do jednego worka. ale polacy również lubią skakać z kwiatka na kwiatek. a jeszcze jak jesteś trans to w ogóle syf, kiła i mogiła. prawie zerowa szansa na związek. od żadnej, ŻADNEJ nacji nie otrzymałam tyle nienawiści, co od polaków, za bycie trans. i w ogóle zauważyłam, że nie podobam się polakom, za to od innych nacji dostaję sporo atencji na portalach randkowych. ale to nic, że polacy mnie nienawidzą, bo ja ich też :D ofc nie bierzcie tego do siebie, nie to że wszystkich, nie nienawidzę was. wiadomo, są wyjątki. ale z góry jestem negatywnie nastawiona do naszego narodu po moich doświadczeniach. serio mam antyfetysz polaków. jak widzę przystojnego faceta, a jest polakiem, to zainteresowanie od razu drastycznie spada, wydaje mi się brzydszy niż jest w rzeczywistości ;x jak skończę w związku z polakiem to to będzie niesamowity cud :D

zresztą jesteś w anglii, a tam, a przynajmniej w londynie, jest tyle mniejszości etnicznych, że jak nie chcesz anglika, to możesz sobie przebierać :P

a moje libido jest niskie, ale na tyle wysokie, że nadal popełniam onanizację, choć nie aż tak często jak kiedyś. nie narzekam.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-22, 23:43   

Alvena napisał/a:
nie wiem czemu panuje jakiś kult otworów wydalniczych jako czegoś lepszego.

Napisałem wyżej ;) a jeszcze dodam: w ustach nie czujesz przyjemności z tego, że tam jest czyjś członek ;) (może Cię to psychicznie kręcić i taką psychiczną przyjemność odczuwać z tego, że kogoś tak zadowalasz - jasne, ale jednak w ustach nie czujesz :P ).

Alvena napisał/a:
ale włożenie czyjegoś członka do swoich ust to już nic takiego i może chociaż to robiłam -_-

Szczerze? bo dla mnie to nic takiego, nie przepadam ale jak ktoś lubi to mogę mu sprawic tą przyjemność w ramach wstępu ;)

QueenK napisał/a:
Cytat:
że nigdy nie uprawiałam seksu, to padają
Alvena, :-o :-o :-o :-o serio? To jestem pełna podziwu!!

Nie ma tu co podziwiać, ja w jej wieku też nie :P I jak mówię: to nie podziw tylko najpierw zbyt duża dysforia, a potem zbyt duże kompleksy. Właśnie dopiero gdzieś w jej wieku poszedłem na psychoterapię, która mi pomogła.
_________________
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-23, 04:59   

poddaje sie z wami :X

a co do seksu to nie tylko jest to kwestia dysforii/kompleksow, choc to tez ma duze znaczenie. u mnie dochodzi teżfakt, ze potrzebuję związku, bliskości emocjonalnej z kimś, by móc się spełniać seksualnie, czuć z tego przyjemność (to nie mój wybór). a o to strasznie ciężko, będąc tranzystorem.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-23, 09:22   

Alvena napisał/a:
wiadomo, żę nie każdy polak jest taki sam. więc nie można wszystkich wrzucić do jednego worka. ale polacy również lubią skakać z kwiatka na kwiatek. a jeszcze jak jesteś trans to w ogóle syf, kiła i mogiła. prawie zerowa szansa na związek. od żadnej, ŻADNEJ nacji nie otrzymałam tyle nienawiści, co od polaków, za bycie trans
Myślę że to jest chyba tak wszędzie. Niestety żyjemy w takim świecie. Ludzie nie szanują już związków tak jak kiedyś. Wszytko stało się takie na chwilę i bez żadnych więzi. Jednak jak by nie było Polacy w moich oczach nadal przynajmniej potrafią zadbać o kobietę. Zastawi się ale postawi. Chyba że naprawdę trafisz na jakiegoś oferme życiowego. Mimo tego na serio, pomimo że jestem taką suką nadal jestem okropną romantyczką i wieże w miłości. Mój Tinder zawsze szaleje w Polsce 😂😂🤣 A mam tam dokładni opisane kim jestem. Jak byłam w Październiku zeszłego roku nawet udało mi się stworzyć kilka fajnych relacji. Z czasem się wykruszyło przez moje nie zdecydowanie i fakt że nie wiedziałam czy wracać czy nie.
Cytat:
zresztą jesteś w anglii, a tam, a przynajmniej w londynie, jest tyle mniejszości etnicznych, że jak nie chcesz anglika, to możesz sobie przebierać
Ahahaha totalnie mnie to nie kręci. Nie wiem dlaczego Polki mają takie ciśnienie na inne grupy etniczne. Arabi, Turcy, Pakistanczycy, dużo czarnych , Romanów i Albancow poprostu szaleje tutaj za ts... jeszcze Polka to już totalnie. Moje media społecznościowe az roja się od Mohammedow, Allahów, Hassanow, Sanjitow... na ulicach zresztą też. Może jestem snobka bo mnie to poprostu odrzuca. Pomimo tego że Turcy, Romuni i Albancy sa strasznie przystojni.

Cytat:
a co do seksu to nie tylko jest to kwestia dysforii/kompleksow, choc to tez ma duze znaczenie. u mnie dochodzi teżfakt, ze potrzebuję związku, bliskości emocjonalnej z kimś, by móc się spełniać seksualnie, czuć z tego przyjemność (to nie mój wybór). a o to strasznie ciężko, będąc tranzystorem
Hej! Ja też! Ale o to ciężko i nadal mam potrzeby. Poza tym ... nie bierze się całej świni do domu tylko po to aby dostać kawałek kiełbaski 😉🤭
Cytat:
Wielkie dzięki za informację. Ja wolę nie mieć popędu bo jestem aseksualna i czuję wstręt do seksu. Kiedy zaczęło wracać mi w BARDZO zmniejszonym stopniu libido, dysforia na punkcie moich genitaliów poszybowała do góry. Mam nadzieję że lekarze rozumieją, że niektórym lepiej bez pociągu i nie będą celowo knocić celowych poziomów. Na dodatek, przy moich poziomach testosteronu nie ma czegoś takiego jak pryszcze.
Nikt nie będzie nic knocic i Cię namawiać żebyś rozkładała nogi. Nie martw się tym. Każdy przechodzi dysforia inaczej. Ja kiedyś też nienawidziłam swojego ciała. Teraz je kocham bo jest piękne. Nie jestem idealna, mam kompleksy ale widzę 100% kobiecości. Nawet z celulitem i z brzuchem kebab 😂🤣😂
Alvena napisał/a:
a moje libido jest niskie, ale na tyle wysokie, że nadal popełniam onanizację, choć nie aż tak często jak kiedyś. nie narzekam.
Kurdę... ja bawię się codziennie! Chyba bym nie usnęła. Teraz włączyła mi się faza na tantre. Tantra to coś w rodzaju medytacji seksualnej;) Polecam
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-23, 13:45   

u mnie jest na odwrót. w polsce praktycznie nie mam powodzenia u polaków. polacy mnie nienawidzą. kompletnie. no dobra, zdarzy się może jeden na 1000, co mu się podobam. 90% matchy to obcokrajowcy. a ich w polsce kilku na krzyż. jeśli dam lajka polakowi, niezależnie czy obiektywnie przystojny czy brzydki, na 70% mi tego lajka nie odda. ale jak oddam lajka obcokrajowcowi, to praktycznie każdy mi tego lajka oddaje.

za to jak zmienię lokalizację na jakiś inny kraj, np ustawie na badoo, że mieszkam w londynie - moje badoo się trzęsie od wiadomości. co najlepsze, polacy mnie w polsce nienawidzą i im się nie podobam, ale polacy na emigracji w londynie to już spamują moją skrzynkę wiadomościami xD no poza tym jeszcze wszystkie grupy etniczne jakie tam są. włosi, pakistańczycy, francuzi, etc.

to zabawne, bo w polsce polacy traktują mnie jak dziwoląga i odrzucają. a jak sami są na emigracji i mają łatkę "innych", to nagle traktują mnie jako "o, nasza!" xDDD no oczywiście nie wszyscy, wczoraj zdarzył się jakiś cebulak, co jak przeczytał mój opis to mnie wyzywał od p*dałów, i życzył mi, żebym zdechła. typowa cebula xD kazałam mu wracać do polski, bo wstyd tam przynosi swoim cebulactwem.

nie wiem co ty w polakach widzisz. ja to marzę o facecie z czarnymi włosami i dużą ilością owłosienia, mam fetysz czarnych włosów. więc takim arabem nie pogardzę :>
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-23, 14:33   

Cytat:
nie wiem co ty w polakach widzisz. ja to marzę o facecie z czarnymi włosami i dużą ilością owłosienia, mam fetysz czarnych włosów. więc takim arabem nie pogardzę
Już na podryw razem byśmy nie poszły 😂🤣😂🤣 Bo mam identyczny typ. Taki kudlaty misio. Piotr Stramowski to face idealnym. Właśnie oglądam z nim serial i prawie się slinie🔥🔥🔥🤤🤤🤤🤤
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-23, 14:38   

Alvena napisał/a:
obiektywnie przystojny

Nie ma czegoś takiego, jak "obiektywnie ładna/przystojny". To odczucie jest subiektywne, bo ktoś, kto według Ciebie jest np. przystojny, na kimś innym nie zrobi żadnego wrażenia i zostanie uznany za całkiem przeciętnej urody - i vice versa. Jeszcze się taki człowiek nie urodził, który by podobał się wszystkim.
_________________
 
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-23, 15:33   

WojtekM napisał/a:
Alvena napisał/a:
obiektywnie przystojny

Nie ma czegoś takiego, jak "obiektywnie ładna/przystojny". To odczucie jest subiektywne, bo ktoś, kto według Ciebie jest np. przystojny, na kimś innym nie zrobi żadnego wrażenia i zostanie uznany za całkiem przeciętnej urody - i vice versa. Jeszcze się taki człowiek nie urodził, który by podobał się wszystkim.


no nie urodził, co nie znaczy, że nie istnieje coś takiego jak KANON PIĘKNA, i przez obiektywnie przystojny rozumiem fakt, że większość osób by jednak uznała, że taki ktoś jest przystojny.
zresztą z takich statystyk tindera widać, że niektórzy faceci dostają ogrom lajków, niektórzy prawie wcale. statystyki nie kłamią. nie ma co się oszukiwać, są pewne cechy w danej osobie, które są powszechnie postrzegane jako pożądane, choćby symetryczna twarz.

QueenK napisał/a:
Już na podryw razem byśmy nie poszły 😂🤣😂🤣 Bo mam identyczny typ. Taki kudlaty misio. Piotr Stramowski to face idealnym. Właśnie oglądam z nim serial i prawie się slinie🔥🔥🔥🤤🤤🤤🤤


no stramowski całkiem niezły.
ja się śliniłam jak ustawiłam sobie tindera na saudi arabię, jezus maria, tyle ciach T_T
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-23, 16:52   

Alvena napisał/a:
co nie znaczy, że nie istnieje coś takiego jak KANON PIĘKNA

Tyle tylko, że ten kanon piękna się zmienia z dekady na dekadę i to co 10-20-50 lat temu było uznawane za ideał, do którego starało się dążyć większość lasek / facetów obecnie jest już passe.

Istnieje pewnie jakaś iczba urodowych uniwersaliów typu: zdrowa cera bez wyprysków, ale poza takim skromnym zbiorem przymiotów, praktycznie każda inna cecha wyglądu może podlegać zmiennym gustom zależnie od czasu i regionu geograficznego.
_________________
Freja Draco
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-08-23, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-23, 17:36   

Ludzie potrafią się kłócić nawet o to, czy ktoś spełnia punkty kanonu piękna, czy nie. Więc...
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-23, 18:14   

pewne rzeczy sie zmieniają w kanonie piękna, ale pewne rzeczy nie. pewne rzeczy są ewolucyjnie w nas zakodowane i mało jest ludzi, których gust od tego odbiega (np mało jest osób, które pociąga brak kończyn).
poza tym w ogóle po co to analizować? ja po prostu mowilam o facetach, ktorzy są wedlug obecnie panujacych standardow uznawani za przystojnych i dostają statystycznie dużo atencji od dziewczyn m.in. na tinderze (podczas gdy inni są olewani i nie dostają lajków). a to czy za 100 lat taki wygląd nadal będzie na topie, czy nie, to już sprawa drugorzędna.

a wspomnialam o tych "obiektywnie przystojnych" dlatego, żeby zaznaczyć, że nie jest ważny czyjś wygląd jeśli chodzi o lubienie mnie na portalach randkowych przez polaków - nieważne czy koleś ma powodzenie u dziewczyn, czy jest brzydki i nie ma, i tak statystycznie jest to samo - polacy mnie nie lubią.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-23, 21:59   

Alvena napisał/a:

poza tym w ogóle po co to analizować?

Yy, no bo np. jeśli mnie pociąga coś, co nie należy do kanonu, to co mnie kanon w sumie obchodzi? :P A jeśli Ty nie spełniasz ich kryteriów, to jasne - rozumiem, że to jest ciężkie, ale tak samo - jest mnóstwo ludzi, których pociągają osoby spoza kanonu, więc w nich trzeba szukać :)
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-23, 22:46   

wendigo napisał/a:
Alvena napisał/a:

poza tym w ogóle po co to analizować?

Yy, no bo np. jeśli mnie pociąga coś, co nie należy do kanonu, to co mnie kanon w sumie obchodzi? :P A jeśli Ty nie spełniasz ich kryteriów, to jasne - rozumiem, że to jest ciężkie, ale tak samo - jest mnóstwo ludzi, których pociągają osoby spoza kanonu, więc w nich trzeba szukać :)
Dokładnie!!

Mnie takie typy z love island np nie kręcą a teraz laski za nim sie moczą... wole z poza kanonu 😉 Ludzkości robi się coraz bardziej próżna i commercyjna. Wszyscy gonimy za perfekcja które przeważnie nie jest warta posiadania;)

Chyba było takie powiedzeniem kiedyś... "z ladnej miski się nie najesz "
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-23, 23:02   

QueenK napisał/a:
Mnie takie typy z love island np nie kręcą a teraz laski za nim sie moczą...

Myślę, że to też trochę sprawka wypromowania w mediach. Celebryci często mają powodzenie nawet wtedy, gdy nie są urodziwi.

Mam tak samo jak ty. Jest kilka aktorek, które są rozchwytywane, a mi się totalnie nie podobają, a wręcz mnie odpychają, np. Julia Roberts. I nawet nie chodzi tu o hmmm typ urody, styl, figurę czy coś w tym stylu, po prostu nie podoba mi się jej twarz na tyle, żebym uznał ją za atrakcyjną.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-24, 00:23   

wendigo napisał/a:
Alvena napisał/a:

poza tym w ogóle po co to analizować?

Yy, no bo np. jeśli mnie pociąga coś, co nie należy do kanonu, to co mnie kanon w sumie obchodzi? :P A jeśli Ty nie spełniasz ich kryteriów, to jasne - rozumiem, że to jest ciężkie, ale tak samo - jest mnóstwo ludzi, których pociągają osoby spoza kanonu, więc w nich trzeba szukać :)


ale ja mówię tylko o polakach. nie jest mi smutno z tego powodu, że się polakom nie podobam, jedynie, że mieszkam w polsce, między nimi ;p jeny, chodzilo mi o to, ze niezaleznie czy facet postrzegany przez zdecydowaną wiekszosc osob jako atrakcyjny, który może w dziewczynach przebierać, czy brzydki polak, który nie ma kompletnie powodzenia, wszyscy odrzucaja mnie tak samo. wiec tu nie chodzi o bycie ponizej czyjejs "ligi". ten problem mam tylko z polakami. nie wiem o co chodzi. czyżby jakaś klątwa antypolska na mnie ciążyła? xD
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-24, 00:35   

Swoją drogą, przeczytałem w całości właśnie ten artykuł z linka i jestem w szoku :O Znam Starowicza od kompletnie innej strony (nie osobiście, oczywiście, ale byłem na seminariach, gdzie robił wykłady), pierwszy raz słyszę od niego takie wypowiedzi. To na pewno są jego słowa, a nie podrobione?
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-24, 08:49   

Alvena, Jejku przestań marudzić 🤣😉😜😛 Jak byś częściej wychodziła z domu i pokazywała tą swoją śliczną buzke jakiś fajny Polaczek napewno by się zakręcił przy Tobie ( Ludziska słuchajcie! Alvena to taka dzaga! Wiem bo widziałam!)
OneLotusPetal napisał/a:
Myślę, że to też trochę sprawka wypromowania w mediach. Celebryci często mają powodzenie nawet wtedy, gdy nie są urodziwi.

Mam tak samo jak ty. Jest kilka aktorek, które są rozchwytywane, a mi się totalnie nie podobają, a wręcz mnie odpychają, np. Julia Roberts. I nawet nie chodzi tu o hmmm typ urody, styl, figurę czy coś w tym stylu, po prostu nie podoba mi się jej twarz na tyle, żebym uznał ją za atrakcyjną.
Pewnie. To napewno. Media też dyktują i promują co jest pożądane itd.

Zostaw biedna Julię w spokoju <rotfl3> Ale tak. Wiem o co chodzi ;-)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-24, 11:09   

Alvena, wniosek nasuwa się jeden: do diabła z tymi Polakami. Niestety - mam podobne doświadczenia. Do gustu cebulaków nie warto aspirować. Są na świecie dużo fajniejsi faceci i kobiety.

OneLotusPetal, może go fatalnie wyredagowali?
 
 
mlem
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 30
Posty: 47
Wysłany: 2020-08-24, 19:21   

wPolityce.pl to prawicowy szmatławiec (inny przykład, gdzie używanie preferowanych form to "szaleństwo"), nie zdziwi mnie jakby go wyredagowali.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-24, 19:39   

Pamiętam więcej kontrowersyjnych osądów profesora i mam mówiąc szczerze na niego alergię.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-24, 23:18   

Ada75, ano, on jest jakiś dziwny ;) tzn. ja nie sądzę żeby on był negatywnie nastawiony i nawet wiele jego wypowiedzi wskazuje na coś przeciwnego. Ale z drugiej strony są te inne wypowiedzi :D on jakby nie potrafił właściwie przekazać tego... co chce przekazać ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 12