Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Boję się o znajomych
Autor Wiadomość
Natalia.
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 6
Posty: 11
Wysłany: 2020-08-16, 03:35   Boję się o znajomych

Czy teraz wymordują nas wszystkich ?
https://wolne-forum-transowe.pl/art-projekt-poselski-artykulu-10d-ustawy-covidowej

Naziści wczoraj nazwali nas dewiantami seksualnymi podczas nielegalnego zbiegowiska. Policja nie ruszyła nawet 4 liter. Nasza flaga im przeszkadza, ale flaga położona przez nazistę jest oki ?
https://wolne-forum-transowe.pl/art-homofobiczna-furgonetka-oraz-protest-w-zwiazku-z-margot

Czy Trans Fuzja, Lambda i KPH coś mogą z tym zrobić ? Ile będzie trwał terror policyjny ?
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-16, 08:53   

Prawo wytrych, strzelam że wszystkie obawy się nie spełnią, ale to nie znaczy że dla osób LGBT będzie bezpiecznie.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-08-16, 09:28   

Natalia. napisał/a:
Nasza flaga im przeszkadza

Tak szczerze mówiąc to mam już tego trochę dość i jak dla mnie moją flagą jest https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b0/Transgender_Pride_flag.svg/1920px-Transgender_Pride_flag.svg.png a nie tęcza. Odcinam się od tego społeczeństwa.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-16, 09:40   

Mnie irytuje jeszcze jedna rzecz - "tęczowa" społeczność, w tym również "tęczowe" organizacje zapominają, że LGBT to nie tylko lesbijki i geje, a walka ze społeczną fobią nie jest wyłącznie walką z homofobią.
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-16, 10:13   

Fallen_Angel, WojtekM, Cieszę się że nie tylko ja mam takie odczucia!! ❤❤❤

Natalia., cóż to ja tu czytam... teraz zapobieganie covid ( który co dla niektórych jest już conspiracją) według tamtej strony to przykrywka by uderzyć w lgbt? Buahahahaha... to tyle na ten temat. Dramatyzacji, histeria i bajki... czemu we wszystkim widzimy podstęp, haczyk, atak? Nawet nie doczytałam tego do końca.

Też nie znoszę masek, utrudnień ( dystans- większe kolejki w sklepach, itd itp) ale... stosuje rządowe zalecenia nawet po to aby mieć łatwiejsze i spokojniejsze życie.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-16, 10:50   

Piccola, Ja widzę to zupełnie inaczej. Kolejne szukanie problemów na siłę. Cały czas powtarzam że nie wierzę że dojdzie w Polsce do takich akcji. Świat na to nie pozwoli, tymbardziej w Europie. Tez mi się to nie podoba, nie podoba mi się Pis i cała reszta. Może jestem naiwna... ale to krecenie dramy z byle czego to nie tylko Pis ale lgbt tez.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-16, 11:43   

QueenK napisał/a:
Świat na to nie pozwoli, tymbardziej w Europie.


EU jest bardzo ślamazarne jeśli chodzi o odpowiedź na takie sytuacje. Zauważ że Węgry nie mają na pieńku z Unią za swoją redefinicję prawnej płci, w Polsce dopiero zrezygnowali z jakichś groszy dla paru gmin za kartę rodziny, a Brexit ciągnie się od lat i nadal się nie skończył. Myślę że liczenie że EU wejdzie i rozgoni syf kiedy stanie sięzbyt źle (a Margot pięknie doprowadziła w jednej sytuacji do końcowego stanu zeby PiS mógł zrobić pokazówkę swojej siły) jest po prostu głupie. Oni nie mają żadnej armii ani niczego innego żeby po prostu wejść i zatrzymać przemoc, a zmiany w funduszach nie dzieją się z dnia na dzień i wymagają sporo biurokracji.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-16, 11:48   

Nyaa, A może UE widzi Węgry jako porażkę i właśnie nie pozwoli na podobne zachowania w innych krajach ?

Armia? Po co im armia? Przecież nie zaczną nas zabijać. Oczywiście, też widzę jak Margot dodała rozgłosu tych problemów.

Mamy wielu sojuszników i trzeba być dobrej myśli. ❤
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-16, 12:09   

Piccola, i bardzo się cieszę że Ty też to widzisz. Musimy to zwalczyć- pewnie, nie podlega to dyskusji ale tym samym nie możemy wpadać w obłęd. Jest opozycja, jest coraz większe poparcie i są też protesty. Musimy wierzy że to się zmieni i walczyć z tym z rozumem. Nie straszyć się nawzajem pogromami i wpadać histerie. Jest źle ale tez nie jest tak najgorzej. Nadal żyjemy, nadal jesteśmy, nadal możemy zmieniać swoje życie. Nadal mamy dostęp do tranzycji, leczenia i legalnego rozpoznania naszej mniejszości. Obojętnie jak jest to kosztowne, trudne i czasochłonne ale nadal mamy ta opcję. I z tego można się nadal cieszyć. ❤
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-16, 12:24   

Piccolka - Byliśmy, Jesteśmy i Będziemy. Obojętnie co by się nie stało nikt nie odbierze nam poczucia samowartosci i nikt nie zakwestionuje naszego istnienia. Czy to w Polsce czy zagranicą. 💖 obojętnie czy stało by się to nielegalne...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
jcmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 80
Posty: 295
Wysłany: 2020-08-16, 13:19   

Chyba mam odmienne od większości zdanie.
A oto moje zdanie:
jest lepiej, niż było.
To konserwy rozpowszechniają bzdurę, jakoby przedtem, zanim zaczęło być o nas głośno, wszyscy nas akceptowali, bo "nikogo nie obchodzi, kto prywatnie...".
Tak, to jest ten szczyt akceptacji konserwatystów: nie obchodzisz mnie, nie chcę wiedzieć, że istniejesz, schowaj się, bo jak nie, to...
Jest gorzej dla konkretnych osób, ale lepiej ogólnie.
Dlatego trzeba teraz wspierać represjonowanych, bo to dzięki ich odwadze wszyscy coś uzyskamy, a represji niestety nie udało się uniknąć. Wspierać trzeba się nawzajem.
 
 
mlem
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 30
Posty: 47
Wysłany: 2020-08-16, 13:41   

Zgodzę się z powyższymi wypowiedziami, mianowicie, jest taki cytat, dokładnego pochodzenia nie znam, ale brzmi tak:

Cytat:
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.


Byliśmy ignorowani i wyśmiewani, a teraz z nami walczą. Kwestia 10-15 lat i przegrają.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-16, 13:53   

mlem, W 100% 👏👏👏👏👏👏 Mam nadzieję ze może nawet za te 5 lat ;)

Narazie musimy dalej robić swoje i żyć tak jak chcemy. Czy się to komuś podoba czy nie.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-16, 14:07   

Tak mniej pozytywnie naładowała ta rozmowa. ❤ I tak powinno byc tu zawsze. Uwielbiam was ❤❤❤❤
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
jcmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 80
Posty: 295
Wysłany: 2020-08-16, 14:17   

QueenK napisał/a:
Tak mniej pozytywnie naładowała ta rozmowa. ❤ I tak powinno byc tu zawsze. Uwielbiam was ❤❤❤❤

Tak trzymać!
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-08-16, 14:38   

WojtekM napisał/a:
Mnie irytuje jeszcze jedna rzecz - "tęczowa" społeczność, w tym również "tęczowe" organizacje zapominają, że LGBT to nie tylko lesbijki i geje, a walka ze społeczną fobią nie jest wyłącznie walką z homofobią.


Też tak myślę. Tematy trans i bi pojawiają się za rzadko.
I nie mówię tego tylko dlatego, że sama identyfikuję się też jako bi oprócz nb, ale tak po prostu jest. Od święta.....
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-18, 06:21   

WojtekM napisał/a:
Mnie irytuje jeszcze jedna rzecz - "tęczowa" społeczność, w tym również "tęczowe" organizacje zapominają, że LGBT to nie tylko lesbijki i geje, a walka ze społeczną fobią nie jest wyłącznie walką z homofobią.


dokladnie. w ogóle LGBT powinno się nazywać GLBT, czyli w hierarchii od najważniejszej grupy do najmniej ważnej.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-19, 19:04   

Natalia., jesteś kolejnym wcieleniem Arisy czy tylko tak sobie promujesz tą jej paranoiczną stronę?

Nad jakimiś innymi źródłami, to może bym się i pochylił, ale strona, która zamieszcza swoje teksty w formie grafiki, bo się boi, że ktoś je skopiuje, jest dla mnie niepoważna.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9