Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Offtop: pogromy
Autor Wiadomość
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-02, 20:47   

Tak przewiduje w ciagu 90 dni, ze powinny sie zaczac pogrom w PL. Uwazajcie bo inflirtuja portable spolecznosciowe w celu namierzenia osob trans.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 21:57   

Juicy Lucy pije sok z gumijagod i stad te wizje. :D
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 22:36   

Hmmm... szykuje popcorn.... 🤓🤓🤓🤓
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 23:47   

JuicyLucy napisał/a:
Tak przewiduje w ciagu 90 dni, ze powinny sie zaczac pogrom w PL. Uwazajcie bo inflirtuja portable spolecznosciowe w celu namierzenia osob trans.


Chciałabym wiedzieć na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski, bo na tą chwilę nie widzę żadnych podstaw do tego co mówisz.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-03, 01:12   

Wiem, ze przygotowywane sa listy z osobami lgbt. Jam sie kryzys poglebi to maja te listy byc przekazane srodowisku kibolskiemu w celu siania ferment tak aby przykryc kryzys.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-03, 09:08   

JuicyLucy, I co mamy zrobić Lucy? Masz dla nas jakieś cenne wskazówki?
Zamknąć wszystkie social media? Iść na lekcję samoobrony? Zbudować trans arkę i popłynąć za ocean szukając lepszego bytu? Co jeszcze jest w twoich wizjach?

Ah! Nieeee... FBi? 🤔
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-03, 09:37   

Smiejcie sie Smiejcie a ja wiem swoje. Jak Trump wygra to tak bedzie. Polska jest ich poligonem w Europe. Jam Biden to faszysci bede w odwrocie. Warto poczekac do listopada. Jak nie bedzie po naszej mysli to uciekajcie z Polski I to szybko. Tutaj troche o maskarycznej sytuacji osob trans w US

https://medium.com/age-of-awareness/transgender-americans-are-living-in-a-third-world-country-5c8905e1872e
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-03, 09:54   

Nie ma co ukrywać że faktycznie w USA w niektórych stanach sytuacji trans nie jest najlepsza, niestety to nie jest coś nowego i dzieje się to od dawna. Nie tylko dlatego że Trump jest prezydentem. Sprawa tam jest o wiele bardziej skomplikowana bo dochodzą do tego czynniki rasowe. ( jak np. Black Trans Life Matter) . Nie ma co porównywać.

Owszem każdy ma swoje poglądy i przekonania i szanuje to. Jednak Polacy to panikarze ( bez obrazy). Nie będę wchodziła teraz w tą dyskusjie.

Musimy pamiętać że wiele ludzi przychodzi na to forum żeby znaleźć trochę ukojenia, wsparcia i pomocy... a co czytają?

Lucy straszy pogromem i kibolami? Ktoś już zmienia dokumenty bo przecież nas spalą wszystkich. Któraś rzuca wszystko i już leci do honolulu...

Nie żyjemy w łatwych czasach. Samo bycie trans jest czasami trudne, po co dolewać oliwy do ognia? Jeśli coś się stanie i te zagrożenia sa realne wtedy można myśleć o ich rozwiązaniu....

Dziennik QueenK:
Spożyte kalorie: za dużo
Facet: Zero
Nowe zmarszczki : 1 i 1/4 pod lewym okiem
Dni do pogromu: 89 🤣🤣🤣🤣🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-04, 17:18   

A w sumie, to jakie obserwacje skłoniły cię do wyciągnięcia takich wniosków?

Bo jak patrzę na wydarzenia z ostatnich dni, to zaczynam się zastanawiać, czy aby jednak nie gadasz z sensem :/
_________________
Freja Draco
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-08-05, 06:34   

Ja sama rozważam emigracje ale nie wiem do jakiego kraju. Język angielski słabo mi wchodził, zawsze nawet jak byłam za granicą to mówiłam nie gramatycznie
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-05, 19:40   

Europa jest wielka i roznorodna a krajow do wyboru mamy bez liku. Od Islandi, Fimlandii do Hiszpani. Tak wiec nie ma co plakac. Jezyka mozna sie nauczyc w rok.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-05, 20:50   

JuicyLucy napisał/a:
Europa jest wielka i roznorodna a krajow do wyboru mamy bez liku. Od Islandi, Fimlandii do Hiszpani. Tak wiec nie ma co plakac. Jezyka mozna sie nauczyc w rok.


Dokladnie.
 
 
Helena
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 46
Posty: 84
Skąd: WWA
Wysłany: 2020-08-06, 09:12   

Aktualnie bardziej boje się państwa i [policjantów] którzy zawijają moich przyjaciół za wieszanie tęczowych flag niż pogromów xd
[ciach]
_________________
cel
marzenia
atak
życie
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-07, 19:03   

Oh Piccola ale ty nic nie rozumiesz. Nie Mozna, bo wladza musi znalezc sobie wyimaginowanego wroga. A przy tym lgbt a w szczegolnosci kobiety trans sa szczegolnie narazone na take ataki. Po pierwsze szpoloeczenstwo plakac nie bedzie a po druggie czy taka kobieta trans potrafi odeprzec fizyczny atak na nia.? Nie. Wkrotce dojdzie do tego, ze bedziecie atakowane na ulicach w bialy dzien. A jak zawolacie police to ta was zawinie I sad was skaze na wiezienie. Tak wiec to do piero poczatek. To Co was czeka to nawet nie mialyscie w najczarniejszych snach. Najpierw eleminacja z przestrzeni publicznej a poem eleminacja fizyczna. Uciekac z PL poki jeszcze mozna.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-07, 21:37   

Myślę że Amnesty International, EU nie pozwolą na taką bezkarności. Miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie. A co do wyjazdu z kraju... owszem, polecam. Nawet w trakcie tranzycji czy tez przed lub po. Nigdzie nie jest łatwo ale przynajmniej nie musisz się bać o takiego rodzaju absurdy. Zagranica = łatwiejsze życie i zdrowie psychiczne.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-08, 12:15   

LadyKwiecista99 napisał/a:
JuicyLucy napisał/a:
Oh Piccola ale ty nic nie rozumiesz. Nie Mozna, bo wladza musi znalezc sobie wyimaginowanego wroga. A przy tym lgbt a w szczegolnosci kobiety trans sa szczegolnie narazone na take ataki. Po pierwsze szpoloeczenstwo plakac nie bedzie a po druggie czy taka kobieta trans potrafi odeprzec fizyczny atak na nia.? Nie. Wkrotce dojdzie do tego, ze bedziecie atakowane na ulicach w bialy dzien. A jak zawolacie police to ta was zawinie I sad was skaze na wiezienie. Tak wiec to do piero poczatek. To Co was czeka to nawet nie mialyscie w najczarniejszych snach. Najpierw eleminacja z przestrzeni publicznej a poem eleminacja fizyczna. Uciekac z PL poki jeszcze mozna.


Masz rację, i żadna "unia europejska" nam nie pomoże, tylko wielu osobą trudno wyjechać, bo raczej trzeba mieć około te 10 15 tysięcy na start, nie wyjedziesz za darmo.

Można mieć okrągłe zero na koncie. Znaleźć pracę typu live-in (mieszkasz w pokoju pracowniczym za darmo albo pracodawca obcina ci za czynsz z pensji), posiłki pracownicze, w gastronomii/hotelarstwie to całkowita normalka. Trzeba mieć jedynie na podróż ale to nie kosztuje 10k.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-08, 12:35   

Co nie zmienia faktu, że nie każdy może sobie na to pozwolić, nie tylko z powodów finansowych, ale też np zdrowotnych, rodzinnych czy ze względu na to, że ma wyuczony zawód, a wtedy nie wezmą do roboty za miskę ryżu, a taka praca przyprawi o depresję nawet jeżeli się ją dostanie. Z kolei ubieganie się o pracę w zawodzie w innym kraju trwa i jest dyskryminacja.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-08, 13:03   

Ja tylko chcę pokazać, że wyjazd nie jest niemożliwy i nie trzeba do tego nie wiadomo ile pieniędzy. Mówię to, bo może ktoś ma tutaj taką wizję wyjazdu, wchodzi w wątek i widzi, że bez 10-15k nie ma nawet mowy o przeprowadzce i może się przez to zniechęcić abo pomyśleć, że jest skazany na Polskę.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-08, 13:12   

Ja właśnie straciłam pracę w sumie przez Covid. Teraz z pracą nawet w UK jest ciężko. Sama od Kwietnia siedzę w domu :/
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-08, 14:08   

LadyKwiecista99 napisał/a:
oczywiście że da się wyjechać za mniej, znaleźć pracę z zakwaterowaniem zbierając warzywa, z kilkoma polakami w pokoju/mieszkaniu na jednej łazieńce

Czemu opisujesz skrajności? Ja wyjechałem do UK i moje życie kompletnie tak nie wyglądało... Nawet Rumuni pracujący jako sprzątacze hotelowi, bez języka, mieli prywatne pokoje. A łazienka była na 2-3 osoby.
Polecam Thatcher's Hotel w East Horsley, oni zawsze tam szukają kogoś do pracy na praktycznie każdej pozycji, bo zwyczajnie nikt nie chce tam pracować.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-08, 14:26   

LadyKwiecista99, Jak będziesz miała takie negatywne podejście to wszystkie te kwiatki Tobie padną;) I z kwiecistej lady zostaną same chwasty ;-)

Jest masa opcja. Jest też tutaj dużo wsparcia ze strony znajomych np. Albo można zgrać się w paczkę i wyjechać razem? Trzeba czasami spojrzeć na takie rzeczy " outside the box" ;)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-08, 18:42   

Ja sobie teraz studiuje part time (maskarycznej ciezko) ale tez prowadze nauke pupilow jako korepetytorka. Biore nie duzo bo 15 do 20 funtow za godzine. Teraz troche mniej nauki ale panstwo wyplaca mi Co trzy miesiace kolo 2000. Jak sie grant skoncza to ide ponraz pierwszy raz w zyciu na benefit bo zbieram na operacja plastyczna. In a sprawa ze duzo pracy zdalnej to po studiach planuje z dwiema trans wynajac dom nad oceanem I pracowac tak zdalnie. I w moim zyciu byloby fajnie gdyby nie moje przygody z depresja. Dopada to be powodu w dowolnym momemncie I tez samo znika ale potrafi dac w kosc. Co do sytuacji w PL to mam kuzenke Marte Wcislo ktora jest poslanko PO I ona mowi ze Pis bedzie szlo na zwarcie z lgbt az calkowicie spacyfikuja has. Zalozyli jakis Ron. Docelowo ma byc jak w Rosji. Szukaja tez now ego wirtualnego wroga. Moze to byc Unia Europejska ale tu jeszcze nie wiadomo. Tak czy owak lgbt w PL idzie na odszczal I to bedzie brutalne I o to chodzibaby igrzyska byly.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-09, 08:15   

Nieciekawie to wygląda:
https://youtu.be/XhYgLipu1O0?t=11

Nie wiadomo, co się tam dokładnie działo wcześniej, ale na tym nagraniu Margot ewidentnie rozrabia. Nie żeby to uzasadniało areszt na 2 miesiące, ale nie pomaga czymś takim nam ani sobie :/
_________________
Freja Draco
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-09, 08:45   

Jestes w absolutnym bedzie. Margo robi swietna robote. Gdyby takich jako ona bylo wiecej to tej nagonki w PL w ogole by nie bylo.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-09, 09:35   

JuicyLucy, w Polsce to tak nie działa. Daj Polakowi wroga, wobec którego zjednoczy się większość narodu i ten wróg ma przechlapane.

Vide powstania pod zaborami, WW2, PRL.

Wszystko wskazuje na to, że "teraz k. My", tylko w drugą stronę.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-09, 10:05   

Ja popieram Freje, Ade i Piccolke ... faktem jest ze to co zrobila to wykroczenie. Nie fajne jest to jak zostala potraktowana. Wiekszosc z was wiem ze mnie np daleko do calego aktywizmu i nie koniecznie popieram i zgadzam sie z LGBT ale... faktycznie wladza i rzad przesadzili i to widac... na calym swiecie, bo mowi sie o tym teraz wszedzie. Co tez sprzyja troche nam.

Nie ma co gdybac... zobaczymy jak to sie dalej potoczy. Ziobro i Duda i samarzady powili zmieniaja spiewke mowiac o tolerancji i kraju dla wszystkich. Czyzby czuli nacisk?
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-08-09, 11:32   

Ja nie wiem co myslec. Jest mnostwo manipulacji z jednej i z drugiej strony. Ciężko w tym wszystkim znalezc prawde. Z tego co wiem Margot zostala aresztowana za zdemolowanie samochodu. Gdyby ktokolwiek lazil po ulicy, malowal sprejem samochody a do tego zachowywal sie agresywnie jak ona to tez mialby nieprzyjemnosci. Na filmikach ktore sprobuje wstawic widac jak one obie prowokuja. Czy takie zachowanie ma przekonac spoleczenstwo do mniejszosci seksualnych? Absolutnie nie. Mam kolezanke ktora jest lesbijka. Ze swoja partnerka kupily mieszkanie, mieszkaja i zyja sobie i nic mi nie wiadomo o przesladowaniach. W moim bloku mieszka para gejow i tez sobie zyja. Czy takie zwyczajne zycie nie jest najlepszym swiadectwem ze nie jestesmy potworami? O co ta cala walka lgbt? Mam wrazenie ze to niedzwiedzia przysluga. Bo zwyczajni ludzie beda kojarzyc mniejszosci wlasnie z takim zachowaniem jak na filmikach.

https://www.facebook.com/...81253728571779/

https://www.facebook.com/...81006218737952/
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-09, 11:45   

Nikita napisał/a:
Czy takie zwyczajne zycie nie jest najlepszym swiadectwem ze nie jestesmy potworami? O co ta cala walka lgbt? Mam wrazenie ze to niedzwiedzia przysluga. Bo zwyczajni ludzie beda kojarzyc mniejszosci wlasnie z takim zachowaniem jak na filmikach.
Amen siostro! Zgadzam sie w 100%

Pisalam juz o tym w innym poscie. Na dodatek powiem ze sama czasami mam ataki i rzucam k i ch na lewo i prawo ale... ogladajac takie filmiki to wyglada jakby zgarneli jakis meneli spod monopolowego i zaangazowali w protest. Nie tedy droga tenczowe owieczki ;) ;-)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-08-09, 12:30   

Ja się zgodzę i jest jedna zasada mimo im niereligijna: Nie tyka się symboli religijnych, nie chodzi o osoby ale obrazki i miejsca kultu, tak jak Pussy Riot w cerkwi. Wtedy często neutralnych ludzi zmienisz we wrogich. Można polemizować itp ale w aktywzmie miejsc kultu się nie tyka. Wyobraźcie sobie rekcje np zrobiono tak z koranem
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-08-09, 12:52   

Cukierkowa napisał/a:
Ja się zgodzę i jest jedna zasada mimo im niereligijna: Nie tyka się symboli religijnych, nie chodzi o osoby ale obrazki i miejsca kultu, tak jak Pussy Riot w cerkwi. Wtedy często neutralnych ludzi zmienisz we wrogich. Można polemizować itp ale w aktywzmie miejsc kultu się nie tyka. Wyobraźcie sobie rekcje np zrobiono tak z koranem


Dokladnie, wyjelas mi to z ust.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-09, 15:41   

Cytat:
Zastanawia mnie w ogóle to, że w kontekście tego zajścia mówi się tylko o Margot a na nagraniu widać, że na tego typa rzucił się wpierw i zaczął go bić ktoś inny? :-|

Bo tak naprawdę to chcieli ją capnąć za "znieważenie pomnika", a że wcześniej sama podłożyła się takim zagraniem, to mieli już pretekst, żeby uznać, ją za niebezpieczną zbrodniarę i zamknąć prewencyjnie na dwa miesiące.

A swoją drogą, to cała ta napaść, to jakiś "gang Olsena".
_________________
Freja Draco
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-09, 15:53   

A I tak wychodzi na mojeni tak
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zatrzymanie-margot-i-aktywistow-lgbt-demonstracje-w-polsce-najnowsze-informacje/vysdw0d
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-09, 18:09   

Swoją drogą publiczne znieważanie ludzi, to nie jest problem i policja może nawet po cichu ochraniać takiego obrażacza. Ale zawieszenie tęczowej flagi na figurze, to już prawdziwa obraza boska i kryminał :p

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/mokotow/warszawa-furgonetka-anty-lgbt-w-towarzystwie-policyjnych-wozow-4656088

--------

Niemniej podtrzymują opinię, że niszczenie mienia czy przemoc nie jest sensowną metodą walki z homofobią i anty-lgbt-owską nagonką.
_________________
Freja Draco
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-11, 11:44   

Ta furgonetka namawia do nienawisci przede wszystkim do homoseksualistow. Tak wiec spor ten dotyczy nas w mniejszyn stopniu, aczkolwiek w cywilizowanym kraju takie cos nie do pomyslenia. Nie slyszalam tez o takim patencien w US. Z doswiadzczenia z Terfs z UK uwazam tez ze dla nas transek byloby dobrze gdyby ten ogolny swiatopogladowy spor znowu stal sie bardziej sporem o aborcje I homoseksualizm. Wtedy nas trans zostawia w spokoju. Jak ponad 50 kobiet glosowalo na Dude to niech I one sie martwia.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-11, 20:21   

Sluchajac podcastu jak sa traktowane osoby trans w PL to placz I wscieklosc. Jak bym zostala w PL to prawdopodobnie bylabym juz martwia bo ja bym takie go czegos nie zdzierzyla

https://wyborcza.pl/podcast/0,172673.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR0LOCjbeVtVLAmt2XjgfnpTQc26Ml5ECHNlXoURBUadg6knY-M1VkgjoWQ
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-11, 20:34   

Co to w ogóle ma być? Julia jest taką trans ze zwraca się do siebie w męskiej formie? Tfuuuu.. . Z czym do ludzi. Reprezentacji lgbp...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-11, 20:52   

Sluchaj no ty. Sa osoby trans mezczyzna do kobieta I kobieta do mezczyzna. On jest tym drugim przypadkiem. A ty jestes albo malo rezolutna albo kret, Co lubi Trumpa brexit I nie szanuje nawet innych osob trans. Czy ty akurat jestes tym za kogo sie podajesz?

Ps te posty sa warte wysluchania. Posluchajcie tez tego drugiego postu.
Ostatnio zmieniony przez JuicyLucy 2020-08-11, 20:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-11, 20:54   

JuicyLucy napisał/a:
Sluchaj no ty. Sa osoby trans mezczyzna do kobiet I kobiata do mezczyzna. Ona jest tym drugim przypadkiem. A ty jestes albo malo rezolutna albo kret, Co lubi Trumpa brexit I nie szanuje nawet innych osob trans. Czy ty akurat jestes tym za kogo sie podajesz?


Czy w takim wypadku Wyborcza nie odwaliła numeru i używała deadname cały czas?
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-11, 22:16   

A moze to osoba trans k do m ale nie ma zmienionych dokumentowni uzywa starego imienia. Czy tak to ciezko zrozumiec? Ja tu w UK uzywam Lucy I nawet to robilam jak bardziej wygladalam na tego niz ta I jakos nikt z tym problem nie robil. Jest intetesujaca obserwacja tutaj. Mianowicie ja prezentuje wiekszy problem a wy go degradujecie I obalacie swoje logice tylko przez jakies tam imie. My to profesjonalnie okresalmy jako element of adversarial strategy w mikrotargetowaniu czy to w marketing czy w polityce. Szalenie interesujace, tj. Fakt ze kogos bija jest drugorzedny w stosunku do trywialnego imienia. Fascynujaco prymitywne.
Ostatnio zmieniony przez JuicyLucy 2020-08-11, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-11, 22:21   

QueenK napisał/a:
Co to w ogóle ma być? Julia jest taką trans ze zwraca się do siebie w męskiej formie? Tfuuuu.. . Z czym do ludzi. Reprezentacji lgbp...

Julia jest z urodzenia kobietą, ale bez tranzycji (i z tego co zrozumiałem bez chęci przejścia tranzycji) i mówi o sobie w formie męskiej. Tak po krótce.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-12, 11:05   

To po co dawał stare dane do wywiadu? Przecież nie kazali mu się legitymować? Gazeta wyborcza to nie sad, nie musiał podawać. Prowokacja.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-12, 13:08   

No przeciez on nie zmienil dokumentow to na policji musial podac dane zgodne z tymi jakie ma w dowodzie. [ciach]
Ostatnio zmieniony przez 2020-08-12, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-12, 13:58   

Ale wywiad przeprowadzała redaktorka z wyborczej nie policja. To czy ma zmienione dokumenty czy nie ma znaczenia jeśli przedstawil się tak jak się przedstawił. To kto popełnił błąd? On czy redaktor?

[ciach]
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
Ostatnio zmieniony przez 2020-08-12, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-12, 16:20   

QueenK napisał/a:
Ale wywiad przeprowadzała redaktorka z wyborczej nie policja. To czy ma zmienione dokumenty czy nie ma znaczenia jeśli przedstawil się tak jak się przedstawił. To kto popełnił błąd? On czy redaktor?

Nie rozumiesz. Bycie "trans" Julii polega na tym, że mówi o sobie w rodzaju męskim. I tyle. Imię "Julia" jest celowe, a nie pomyłką.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-12, 18:37   

JuicyLucy napisał/a:
Sluchaj no ty. Sa osoby trans mezczyzna do kobieta I kobieta do mezczyzna. On jest tym drugim przypadkiem. A ty jestes albo malo rezolutna albo kret, Co lubi Trumpa brexit I nie szanuje nawet innych osob trans. Czy ty akurat jestes tym za kogo sie podajesz?

Ps te posty sa warte wysluchania. Posluchajcie tez tego drugiego postu.


Poprostu nie widzę powiązania jak Trump i Brexit mają wpłynąć na sytuację osób trans w Polsce. A Ty uwielbiasz sie nakręcac jakimiś głupotami i do tego nakręcac innych. Celowo szukasz jakiś negatywnych rzeczy, publikujesz je i powiazujesz je ze swoimi dziwnymi historyjkami. I ja jako jedyna tutaj kwestionuje twoje brednie bo poprostu mam małą tolerancję na bullshit, zero filtra i niewyparzoną gębę... więc nie boję się odezwać i powiedzieć co inne osoby tez myślą.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-12, 20:14   

/wycinka/Meczysz mnie poza tym. Generalnie ludzka ignorancja jest irytujaca /wycinka/

Za wycieczki osobiste punkt karny. WojtekM
Ostatnio zmieniony przez WojtekM 2020-08-12, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-12, 20:26   

🤣😂🤣😂 Wręcz przeciwnie jestem bardzo rezolutna. Chyba mylisz pojęcia. I non stop mi ubliżasz. Właśnie czytam dużo dlatego jak muszę czytać twoje farmazony to moje IQ cierpi.

Może powinnaś pomyśleć o założeniu profilu na jakimś forum sci-fi? Fantasy? Twoje posty pasowały by tam idealnie!
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-08-12, 20:53   

No to czytaj jak umiesz

https://www.nytimes.com/2...bour-party.html
https://www.thelondonecon...-britain/31/01/

A tu masz dlaczego ten Trump
https://www.ft.com/conten...cb-0994e384dffe

A to tlumaczy wszystko
https://qz.com/1843373/how-political-campaigns-decode-voters-opinions-with-personal-data/


Niestety 95% nie jest w stanie pojac w/w zjawisk. Poza tym mowilam przeciez ze firmy pokroju Cambridge analytica wspieraj polski rzad pis w zamian za drogie zakupy w USA i dostep do EU baz danych.

Mysle, ze powzsze liniki koncza temat. Jak ktos sie chce ustosunkowac to niech poprzez swoje wywody lub kontrwywody zalaczy jakies linki a nie plecie bzdur. Z drugiej strony to dobrze, ze sa osoby , ktore chca zabrac tu glos i usiluja krytykowac. To pokazuje jak wielka musi byc wykonana praca aby uswiadomic ludzi w jakiej rzeczywistosci jest im dane zyc. Tylko prosze sie troszeczke wyslic aby ta krytyka byla choc troche konstruktywna aby trzymac jakis tam standard.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-12, 22:40   

Gdzies w internetach pisali o jakichs jaszczurach rzadzacych swiatem... No i Masoni i Ci na "Ż" I rowerzysci nie wiem czy tez onanisci...
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-13, 02:42   

Cóż, co do Julii, osoby niebinarne też są pod literą T.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-13, 20:58   

Właśnie mi się coś przypomniało... odnośnie cudnej pracy margot i co zawdzięczamy jej i lgbt. Pamiętam akcję z przed 2 lat chyba z Nina Kukawska aka Rafalala. Bardzo podobny incydent. Jednak Nina nie dostała żadnego wsparcia. Została pożarta przez władze i media. Zbesztana z błotem, nazywana o wielegorzej niż margot, bez żadnego wsparcia. Gdzie było lgbt? Gdzie Pan Biedron? Gdzie transfuzja? Zero.... może dlatego że nie była taka trendy jak Margot i jej ekipa z tenczowymi włosami. Nina nie była trendem... taka mała refleksja z mojej strony... ;-)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-13, 22:09   

Rafalala jest znana od dobrych kilkunastu lat, a przez ostatnich kilka generuje coraz dziwniejsze incydenty. O ile wiem, nie dotknął jej żaden prewencyjny areszt ani nic podobnego.

O Margot usłyszałam pierwszy raz w życiu kilka dni temu i na początku myślałam w ogóle, że to jakaś buczowata leska. Gdyby nie aresztowali jej na dwa miesiące, nikt również nie robiłby dramy.
_________________
Freja Draco
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-13, 22:14   

Wolę Rafalale niz Margot 😉 Ja w ogóle myślałam że to ta w różowych włosach na początku. 😅
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-13, 23:40   

QueenK napisał/a:
Właśnie mi się coś przypomniało... odnośnie cudnej pracy margot i co zawdzięczamy jej i lgbt. Pamiętam akcję z przed 2 lat chyba z Nina Kukawska aka Rafalala. Bardzo podobny incydent. Jednak Nina nie dostała żadnego wsparcia. Została pożarta przez władze i media. Zbesztana z błotem, nazywana o wielegorzej niż margot, bez żadnego wsparcia. Gdzie było lgbt? Gdzie Pan Biedron? Gdzie transfuzja? Zero.... może dlatego że nie była taka trendy jak Margot i jej ekipa z tenczowymi włosami. Nina nie była trendem... taka mała refleksja z mojej strony... ;-)

Mam takie jakieś podobne przemyślenia, odczucia...
Tak sobie myślę, że jak się jest osobą LGBT, to się trzeba dwa razy bardziej pilnować żeby nie podpaść jako łamiący prawo...
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-14, 00:45   

wendigo napisał/a:
Tak sobie myślę, że jak się jest osobą LGBT, to się trzeba dwa razy bardziej pilnować żeby nie podpaść jako łamiący prawo...
W Polsce napewno.
Ja byłam aresztowana raz w UK🤫🤫🤭🤭🤣😂 Nie mogę narzekać na tutejsze służby porządkowe. Spędziłam noc na posterunku. Poznałam bardzo przyjazne prostytutki. Panowie policjanci nawet przywieźli mi MCdonalda. Na następny dzień nawet odwieźli mnie do domu... prawie jak kiepski hotel z personalnym Uberem 🤭🤭 A wszystko zaczęło się bardzo niewinnie, kilka kieliszków wina po pracy... a później kung fu 🤣😂🤣

Kolejny incydent z Policją też miałam raz podczas awantury w barze, znów jedyne co mogę to tylko pochwalić. Wybuchła jakaś zadyma i jacyś Panowie strasznie się pobili. Wszyscy musieli wyjść z lokalu. Akurat jak przyjechała Policją Królowa Kamila straciła balans i wpadła w krzaki... Pan Policjant mnie wyciągnął i znalazł mój pantofelek 😂🤣🤣 Dbają tu o mnie 😉🤫🤭
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-08-14, 01:26   

Nie wiem ludzie, co Wy z macie z tymi policjantami... :-p Pani aspirant z komisariatu z moim okręgu jest moją znajomą, jak również funkcjonariusze ze Straży Miejskiej. I nie raz z nimi piłem i jadłem. Okazjonalnie, oczywiście po służbie :-D

QueenK napisał/a:
Wolę Rafalale niz Margot

Rafalala jest ekscentryczną osobą. Niektórzy piszą o niej "attention wh**e", więc osobom transpłciowym też robi zły PR. Zwłaszcza, że nie ma zmienionych dokumentów.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-14, 09:53   

Cytat:
Rafalala jest ekscentryczną osobą. Niektórzy piszą o niej "attention wh**e", więc osobom transpłciowym też robi zły PR. Zwłaszcza, że nie ma zmienionych dokumentów.
Może i masz rację Bruce, jednak wolę taki PR od bandy niezdecydowanych nastolatków, zagubionych, podpinajacych się pod parasol LGBT [ciach]

Co do dokumentów Niny to nie wiem. Ale wiem że wygląda fajnie, rozumiem jej frustrację i zmagania i rozumiem co przechodzi/la. Łatwiej mi identyfikować się z nią i czuć sympatię niż z Margot. Która/Który podaje się za część naszej społeczności a jednak ja nie widzę żadnego powiązania bo nie określa się jasno. A jeśli ja , osoba trans nie rozumiem- jak moze zrozumieć społeczeństwo?
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
Ostatnio zmieniony przez 2020-08-14, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-08-15, 01:34   

JuicyLucy napisał/a:
Co do sytuacji w PL to mam kuzenke Marte Wcislo ktora jest poslanko PO I ona mowi ze Pis bedzie szlo na zwarcie z lgbt az calkowicie spacyfikuja has.

Według Lucy, poseł Marta Wcisło jest jej kuzynką. To dlaczego nie ma jej w znajomych na fb? Od razu coś mi tu nie pasowało... :roll: :| :shock:

W sumie, to mam dalszych znajomych, którzy osobiście znają panią poseł i zawsze mogą zapytać się jej, czy ma kuzynkę w UK. Bo już zwyczajnie łapię się za głowę i nie wiem, jak nazwać to, co się dzieje w tym temacie... Userka pisze na forum dla mniejszości transpłciowej, straszy ich pogromami i jednocześnie powołuje się, że rozmawiała o tym z kuzynką, która jest posłanką.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-15, 14:52   

Bruce, Uwielbiam Cię! Jesteś moim hero!! ❤
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-15, 18:01   

Bruce, a czy Lucy ma konto na Facebooku?
Bo jeśli nie, to całe twoje śledztwo właśnie padło.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-15, 18:28   

Ada75, Ma czy nie ma... co za różnica. Po co te akcje o pogromach i zastraszanie ludzi bzdurami. Poza tym to forum o tematyce trans a ja się czasami czuje jakby to było newsy polityczne i wszytko kręci się do około tego.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-15, 18:45   

QueenK napisał/a:
Ada75, Ma czy nie ma... co za różnica. Po co te akcje o pogromach i zastraszanie ludzi bzdurami. Poza tym to forum o tematyce trans a ja się czasami czuje jakby to było newsy polityczne i wszytko kręci się do około tego.


To wina tego że rząd zrobił sobie świętą wojnę. Po prostu teraz jest taka sytuacja że ten temat jest w mainstreamowej polityce i sytuacja nie jest miła, więc ludzie trzymają rękę na pulsie.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-15, 18:58   

Nyaa, Oczywiście, każdy zdaje sobie z tego sprawę i każdy chyba jest na topie tego co się dzieje. Nie znaczy to jednak że trzeba rozprzestrzeniać paranoję w środowisku. Na serio czy nie mamy wystarczająco dużo problemów żeby umeczac sie Trumpem i kiblami w stanach? Rozpowszechnianie fake news i niepotwierdzone informacje są Poprostu zbędne. Do tego szykanowania życie trans w uk? Bzdury. Wcale nie jest ciężko i praktycznie jakiekolwiek ryzyko nieprzyjemności jest małe. Skoro jest tak źle jak Lucy piszę to po co nadal tutaj mieszka? Przecież nie trzyma się jej tu na siłę? I cała reszta " dobrych rad"...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-08-15, 19:01   

QueenK napisał/a:
Bruce, Uwielbiam Cię! Jesteś moim hero!! ❤

Dzięki, ale naprawdę nie ma za co :-D

Ada75 napisał/a:
Bruce, a czy Lucy ma konto na Facebooku?
Bo jeśli nie, to całe twoje śledztwo właśnie padło.

Ma konto. Wczoraj wieczorem wszedłem na profil osoby, która była w partii lewicowej (do której czasem zaglądam, by sprawdzić, co u niej słychać) i właśnie tam był komentarz naszej userki, która nie miała żadnej osoby o nazwisku Wcisło w swoich znajomych.

I uwaga, od razu uprzedzam. Nie będę dzielił się linkiem do profilu, ponieważ jest ochrona danych osobowych i wiedzę na ten temat pozostawiam wyłącznie dla siebie.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-15, 23:19   

QueenK, nie sugerowałam że zgadzam się z Lucy, tylko stwierdziłam że obawy mają swoje postawy. Sama boję się sytuacji gdzie miałabym mieć do czynienia z policją w tym kraju i dopiero teraz zaczęłam patrzeć cokolwiek na polską politykę, bo normalnie kompletnie mnie ona nie obchodzi.

Nie każdy będzie miał idealne wyczucie co jest istotne a co nie.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-16, 08:12   

Bruce, ok.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-18, 05:36   

no widzę, że był tu temat o margot i ekipie.

po 1 też się dziwię, że głośno jest tylko o niej, a nie o tym typie, który jako 1 rzucił się na tego kierowcę? ciekawe czy jego też zaaresztowali? Może po prostu nie jest o nim głośno, mimo że też został aresztowany, bo środowiska lewicowe promują Margot, a na innych kładą ch. chyba chodzi o to, że ta cała Margot to przywódczyni stada, razem ze swoją dziewczyną, Łanią. a może tez oto, ze bycie trans nb się dobrze sprzedaje w mediach?

po 2 nie popieram tego co ta ekipa wyprawia, ale oni doskonale wiedzą co robią. żyją ze zbiórek, więc starają się, by było o nich głośno, odpierdzielając manianę, a potem udają ofiary w mediach. i jaki efekt? dorobili się niezłej sumki, 300 tyś zł zarobili na ostatniej zbiórce. przyznam, że doceniam ich spryt, dobrze grają na emocjach ludzi.
ale zgadzam się, że areszt to jakaś kpina i chamstwo. ten areszt jest bezpodstawny. areszt to NIE jest kara. karą jest więzienie, a o tym, czy margot powinna tam trafić, zadecyduje dopiero SĄD. nie jest tak groźnym przestępcą, by stosować tak radykalny środek zapobiegawczy.

po 3 słyszałam info, rozpowszechnione przez kogoś, kto znał łanię i margot ze studiów. ale nie są niczym potwierdzone, nie traktować tego jako prawdy objawionej, w końcu każdy może naściemniać i upierać się, że to prawda. po prostu słyszałam, że margot, wtedy jeszcze funkcjonując jako michał, zakochała się w łani, która była lesbijką. chcąc ją obsesyjnie zdobyć, margot zdecydowała, że od teraz "czuje się" kobietą, a łania na to przystała i dzięki temu są razem.
w ogóle to niezła magia. wyglądasz tak samo, zachowujesz się tak samo, wszystko jest tak samo, po prostu zmieniasz zaimek i z dnia na dzień osoba, która wcześniej nie była tobą w ogóle zainteresowana, bo była lesbijką, chce z tobą być. #lifehack
wiem, że to tylko plotka, ale pewne rzeczy za nią przemawiają:
-margot wciąż się myli i raz mówi o sobie jako o kobiecie, raz jako o mężczyźnie "zrobiłEm", "poszedłEm", itd. niby można to zrzucić na jej bycie NB, ALEEEEE oficjalnie, od innych, wymaga używania kobiecych końcówek, identyfikując się z nimi. więc coś mi tu nie gra.
-mogę się mylić, ale na moje oko nie rozpoczęła tranzycji (tzn nie bierze hormonów) i coś wątpię, by podjęła jakieś kroki, by zmienić sądownie dane, dysforia u niej też widzę nie raczej jest.. zbyt silna
-na wielu nagraniach, po jej zachowaniu i ruchach ciała w życiu bym nie powiedziała, że ta osoba czuje się kobietą. można to zrzucić na testosteron, który wpływa na zachowanie, bo sama nie byłam przecież szczytem kobiecości z zachowania, gdy go miałam dużo, ale.. no nie no, nie aż tak...

no ale... potraktujcie to jako gdybanie czepliwej osoby. czy miałam rację pokaże czas, może faktycznie się mylę i intuicja mnie zawiodła. jeśli tak będzie, to z góry przepraszam za podważanie autentyczności jej tożsamości.

ale muszę powiedzieć, że może z tego wszystkiego faktycznie coś dobrego wyniknie? będziemy mieć w polsce mini stonewall, a unia zainterweniuje i nakaże polsce wprowadzić zmiany w prawie, np dodać W KOŃCU związki partnerskie.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 09:03   

Nooo tak, w końcu obejrzałem jakieś zdjęcia i filmy na ten temat, rzeczywiście, jeżeli Margot stara się wywierać wrażenie kobiety, nie widać tego po niej. Co jest okej, ale już rozumiem, czemu mówicie, że to co innego niż ts, bo zestaw problemów, z którymi się taka osoba boryka jest inny. I jakoś tak ogólnie, odnoszę wrażenie, że jest inna niż osoby trans czy nawet homo, które znam.

Z opowieści wyobrażałem sobie trans kobietę bez passingu: długie włosy, damskie ubrania, gesty... i niestety męska budowa, twarz, głos. Niestety wobec osób trans bez passingu, ale dokładających więcej starań, żeby wyglądać jak swoja płeć odczuwana (nawet mogą brać hormony, przechodzić operacje), też padają niepochlebne komentarze nawet w naszym środowisku (przecież ona wygląda jak facet, to jest facet, nie trans kobieta, itp.), więc założyłem, że o to chodzi.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 09:25   

Trans kobiety bez passingu... większość z nich przynajmniej się "stara". Margot się nie stara, ma totalnie wywalone na wyglad i trzyma się typowej męskiej prezentacji. Nie mam absolutnie nic do takich osób, tylko czemu one chcą być ze mną w tym samym worku, no dziwnie mi z tym :/
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 09:27   

OneLotusPetal napisał/a:
Trans kobiety bez passingu... większość z nich przynajmniej się "stara". Margot się nie stara, ma totalnie wywalone na wyglad i trzyma się typowej męskiej prezentacji. Nie mam absolutnie nic do takich osób, tylko czemu one chcą być ze mną w tym samym worku, no dziwnie mi z tym :/


👏👏👏👏👏👏👏👏- wiwaty - owację- oklaski! Zgadzam się!!
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 09:53   

Dla wszystkich którzy martwili sie Trumpem. Nie udało mu się. Reformy sa zablokowane. Tak jak już wspominałam... nie ma co panikować i straszyć pogromami.

https://www.latimes.com/w...t-the-11th-hour
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 10:34   

Nooo właśnie widzę, o co Wam chodzi z Margot.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 10:39   

Sven napisał/a:
Nooo właśnie widzę, o co Wam chodzi z Margot.
Trochę żenujący. Jak ją oglądam to mam mega cringe.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 16:46   

Piccola, Może masz rację. Jednak jak widzisz wielu osobą w środowisku nie podoba się to że ona reprezentuje osoby trans. Chodzi o odbiór publiczny, społeczeństwo nie jest w stanie tego sprocesowac. Rozumiesz o co mi chodzi? Jeśli będą mowy o transgenged ludzie odrazu będą widziec Margot- i to trochę nas boli.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-18, 19:54   

Piccola napisał/a:
No ale widzieliście jej zdjęcia prywatne czy tylko medialne? No bo, nie wiemy co robi gdy jest w swoim bezpiecznym miejscu; ruszając na akcję na której mogą mnie zawinąć też chciałabym wyglądać na tyle neutralnie na ile to możliwe, w końcu łatwiej w razie czego uciekać przed kimś w zwykłych, sportowych ciuchach, no i do ewentualnego aresztu męskiego też lepiej nie trafić w damskich ciuchach. :-p Generalnie nie bronię jej, ale kogo spodziewaliście się zobaczyć? Drag queen? To, że ktoś jest NB nie znaczy, że w każdej sytuacji będzie chciał się stroić; przecież wy Też na co dzień możecie mieć po prostu spodnie i koszulkę. Nie wiem może gdyby miała zarost to bym była bardziej nie ufna, ale nie ma, więc kto wie, może faktycznie jest NB, skoro tak mówi... Po co mi to oceniać; wolę oceniać człowieka po czynach a te świadczą o niej źle.


czy czytałaś mój komentarz? ja nawet o ubiorze nie wspomniałam słowem, a głównie o zachowaniu. ja sama ubieram się unisex. nawet do długości włosów się nie przyczepiam, przecież jest mnóstwo kobiet w krótkich, zwłaszcza wśród feministek, no i czują się one kobietami. chodzi tylko o osobę margot, jej zachowanie. upiera się, że jest trans kobietą, a nie widzę tego po niej wcale, wymaga mówienia o niej po żeńsku, a nawet sama się myli, jeśli chodzi o końcówki (zrobiłem, poszedłem, etc.).widzę agresywnego faceta, kipiącego testosteronem. i powtarzam, mówiąc "faceta" chodzi mi o samo zachowanie tej osoby, jej mimikę, ruchy. no i jeszcze fakt, że raczej tranzycji też nie podjęła i nie widzę po niej dysforii, raczej zabawę w trans.

https://www.youtube.com/watch?v=Z8SjsrSqkVk

nie widziałam nigdy kobiety, która tak się zachowuje i tak tańczy (2:20), nawet taniec pogo, nawet będąc transkobietą przed hormonami. powiem wręcz, że tańczy tak męsko, że, gdy tańczy, nawet trochę mi się podoba xD

niestety pijaru dla osób trans nie robi dobrego. szkoda, że społeczeństwo jest tak glupie, że panuje odpowiedzialność zbiorowa, jeśli chodzi o lgbt, i będę potem oceniana przez pryzmat tego, co odpierdala margot. no i taki to będzie wizerunek osób trans :(
 
 
gabe
użytkownik
Gabe

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 7
Wysłany: 2020-08-18, 20:19   

Cytat:
piera się, że jest trans kobietą, a nie widzę tego po niej wcale

I nie ma obowiązku Ci nic udowadniać. Jej wygląd jej sprawa.
Cytat:
no i jeszcze fakt, że raczej tranzycji też nie podjęła i nie widzę po niej dysforii, raczej zabawę w trans

No patrz! Tyle czasu i pieniędzy poszło na specjalistów wszelakich, a wychodzi na to że o diagnozę mogłem po prostu zapytać Ciebie, bo widzę że jesteś autorytetem w tej kwestii. Ile oszczędności by było!
Cytat:
widzę agresywnego faceta, kipiącego testosteronem

Osoby trans są bardziej wyczulone na takie rzeczy*. Często ze względu na własne poczucie niepewności ;-)
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 20:30   

gabe napisał/a:
Cytat:
widzę agresywnego faceta, kipiącego testosteronem

Osoby trans są bardziej wyczulone na takie rzeczy*. Często ze względu na własne poczucie niepewności ;-)

Właśnie jestem na wyjeździe z kolegą, który jest cis hetero. Pokazałem mu zdjęcie Margot i poprosiłem, żeby opisał, co widzi. Powiedział, że młodego faceta.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-18, 21:04   

Alvena napisał/a:
[Margot] upiera się, że jest trans kobietą

O ile mi wiadomo, twierdzi, że jest niebinarna.
_________________
Freja Draco
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 21:09   

No bo właśnie to jest różnica między ts a tg. To jak bieseksualiści a homo... Nie są "gorsi", ale są inni i mają inne doświadczenia, perspektywę. Oczywiście to raczej zgrubny opis, są różne wariacje, żeby nie było, ludzie w różnym stopniu i na różne sposoby się przechylają na którąś stronę. (mówię to jako osoba bi)

I tak, widziałem jak dziewczyna tak tańczy nie raz.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-18, 21:10   

Alvena napisał/a:
[Margot i spółka] dorobili się niezłej sumki, 300 tyś zł zarobili na ostatniej zbiórce

Skąd to info?
_________________
Freja Draco
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 21:48   

Cytat:
Skąd to info?


Z własnej frustracji.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-18, 22:19   

Ada75 napisał/a:
Cytat:
Skąd to info?


Z własnej frustracji.


wystarczy poszukac, a nie zarzucac mi opowiadanie bajek, bo jestem sfrustrowana. prosze, najnowsza zbiorka, mam nadzieje, ze teraz ci glupio:
https://zrzutka.pl/ex3vfh
jak widać robienie szumu się im opłaciło :>

no i ile razy mam powtarzać, że chodzi o to, że wersja tej margot jest niespojna. kaze do siebie zwracac per ona, mowi, ze jest kobietą, jej koledzy z teamu się rzucają do dziennikarzy, że jak oni śmieją, transfoby jedne, używać jej deadname i mówić o niej w męskich końcówkach, bo TO KOBIETA. a jednoczesnie sama margot sie myli i mowi o sobie raz per ona, raz per on, choć od innych wymaga końcówek per ona. w dodatku jest non binary i nie zanosi sie, by planowała tranzycję.
lewicowe media też płaczą, ze biedna margot trafiła do męskiego aresztu, że jak ona się musi czuć, kobieta wśród mężczyzn. to w końcu jest kobietą czy non binary? jesli bardziej non binary to niech sie nie domagaja, by trafila do wiezienia dla kobiet. to wszystko jest jakieś takie grubymi nićmi szyte. kompletnie tego nie kupuję.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 22:45   

Cytat:
Anna Grodzka czy Kinga Kosińska,
Jejku. Dopiero teraz się zorientowałam że Kinga była jedną z pierwszych osób z którymi rozmawiałam na początku swojej tranzycji wieki temu 😊 Nie wiedziałam że wydała książki? Nasze drogi się rozeszły i kontakt urwał. Miłe wspomnienia. Ciekawe czy mnie pamięta 😊
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 23:00   

Ja pierdziele... nie ma mnie 5 minut a tu takie skandale. Szykuje popcorn 🤣🤣🤣Alvena, Mają kasę/ nie mają... zazdrość to brzydka cecha 😉 Teraz jest taka dziana , może Margot się ogarnie i zrobi sobie piersi? Nos raczej też do poprawy...no i te ciuchy... ja już bym wbijała do Louis Vuitton... a na śniadanie pilabym szampana. Dopiero później mogła bym isc wieszać flagi... 😂😂😂😂

W sumie znudziły mi się gadki o Margot. Ciekawe czy ma fajnie w pace? Ja zawsze lubiłam bad boys 😉 Ma 300 tyś i ekscytujacy urlop kuzwa biorę się za aktywizm 🤣🤣🤣OneLotusPetal, Jak urlopik mój drogi? Wypoczywamy?
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
Ostatnio zmieniony przez QueenK 2020-08-18, 23:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-18, 23:04   

QueenK napisał/a:
Nie wiedziałam że wydała książki

"Brudny róż" nawet polecałem na forum. Świetna książka :)
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 23:08   

WojtekM napisał/a:
QueenK napisał/a:
Nie wiedziałam że wydała książki

"Brudny róż" nawet polecałem na forum. Świetna książka :)
Właśnie szukam!! Amazon - out of stock. Identyczne Polska księgarnia w UK.

Mogę gdzieś dostać wersję na audiobook? Lub kindle? Nie musi być hard cover.

Kinga miała przesrane tam gdzie mieszkała z tego co pamiętam. Juz ją stalkuje na social media
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-18, 23:12   

Freja napisał/a:
Alvena napisał/a:
[Margot] upiera się, że jest trans kobietą

O ile mi wiadomo, twierdzi, że jest niebinarna.

Hmm. W wielu artykułach pisali, że Margot identyfikuje się jako kobieta, a na fanpage'u Stop Bzdurom widziałem liczne wpisy o Margot i Łani typu "Dziewczyny trzymają się dzielnie". Link: https://www.facebook.com/...20120488568943/

To w końcu nb czy kobieta/dziewczyna...?

Tak samo jak Alvena, widzę tu brak konsekwencji.

QueenK napisał/a:
Jak urlopik mój drogi? Wypoczywamy?

Aktywnie. Dziś mieliśmy deszcz w Szklarskiej, ale nawet on nas nie zatrzymał przed wspinaniem się na całą długość Skał Kruczych :D Jutro huta szkła w Piechowicach i zamek w Sobieszowie.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-18, 23:30   

OneLotusPetal napisał/a:
Aktywnie. Dziś mieliśmy deszcz w Szklarskiej, ale nawet on nas nie zatrzymał przed wspinaniem się na całą długość Skał Kruczych Jutro huta szkła w Piechowicach i zamek w Sobieszowie.
Oh wow. Ja zrobiłam dziś cardio 10 min na skakance i prawie dzwoniłam po ambulans 😉 Podziwiam! Góry jednak nie dla mnie... byłam w Karpaczu kilka razy z rodzicami ale w zimie. W lato byłam w Pecu pod śnieżka... Może i bym była skora do chodzenia po górach ale tam są zmije... a ja mam ostrą fobie i musiałabym być pijana 🤭😂🤣😂

P.s nie wiedziałam o zamku w sobieszewie? Klikaj fotki i podziel się! Kocham zamki!!
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-18, 23:52   

QueenK napisał/a:
Właśnie szukam!!


Książkę możesz kupić w Gandalfie (mają również wysyłki zagraniczne). Kupuję u nich książki, więc mogę polecić.
Kinga Kosińska - Brudny róż
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-19, 00:07   

Dzięk😊😊 Znalazłam już i zamówiłam 🥰

https://ksiazka.co.uk/index.php?s=karta&id=9788362795413.

P.S - nie wiem czy mi się spodoba. Nie wiedziałam że ona jest tak religijna? Co się stanie jak książkę dostanę, zacznę czytać i stanę w plomieniach? 🤣🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-08-19, 01:56   

Piccola napisał/a:
Tylko, że Margot mówi o sobie (a przynajmniej tak zrozumiałam z różnych wiadomości) że jest osobą niebinarną, dlatego mimo wszystko mam nadzieję, że obraz osób transseksualnych będzie jednak wciąż bardziej kojarzył się z osobami takimi jak np. pani Anna Grodzka czy Kinga Kosińska, a Margot no cóż...

O właśnie, Anna Grodzka wniosła dużo do polskiej polityki, przede wszystkim merytoryczność w dyskursie o tożsamości płciowej. Niestety, ustawa została zawetowana, a może i stety, bo ustawę można unieważnić drugą ustawą (sytuacja na Węgrzech), a wyroki Sądu Okręgowego chyba nie podlegają dalszej dyskusji (niech Kicur się wypowie).

Natomiast Kinga, jeśli miałaby w środowisku dużo wsparcia i również dużą odwagę, to mogłaby reprezentować środowisko TS, ponieważ zburzyłaby stereotyp osoby TS m/k - chociażby jak Lynn Conway w USA - ponieważ jest ona w jakimś sensie trochę konserwatywna, do tego wierząca i bardzo wiarygodna, na co polscy katolicy zrobiliby wieeelkie oczy, o takie -> :shock:
- https://www.youtube.com/watch?v=NVQd0E9694o
- https://www.youtube.com/watch?v=JSNZm2Vj0UY
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-19, 09:31   

Jak zwykle zgadzam się z Bruce, :)

Właśnie takich osób nam potrzeba bardziej niż Margotki 😉 Społeczeństwo musi też widzieć trans z totalnym passingiem bo takich tez mało. Dlaczego to piszę... bo czasy tez się zmieniają. Zaczynamy tranzycje wcześniej i takie dobre efekty wpływają super na to jak się realizujemy w społeczeństwie. Już tyle razy pisałam że muszą zacząć widzieć naszą zwyczajność i przestać nas odbierać jak okazy z cyrku.

Może zabrzmi to dziwnie ale ja np teraz nie czuję się wcale jak trans. Nie że to dobrze czy źle. Poprostu przestałam zwracać na to uwagę. I nie mam z tym juz problemu...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-19, 09:41   

Kobieta czy nb... jeden z przypadków pośrednich, o których mówiłem. Ludzie to ludzie, a nie odlewy z wzorca. Nie trzeba być transseksualistą, żeby być mężczyzną albo kobietą psychicznie.
 
 
Sandra
użytkownik
Sandra44

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 29
Posty: 175
Wysłany: 2020-08-19, 14:36   

Sven, Ale w większości to nie zdaje egzaminu odnośnie czucia się psychicznie kobietą lub facetem

(poprawiłem tytuł postu /Sven)
_________________
Sandra
Ostatnio zmieniony przez 2020-08-19, 14:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-19, 17:06   

Sven napisał/a:
Kobieta czy nb... jeden z przypadków pośrednich, o których mówiłem. Ludzie to ludzie, a nie odlewy z wzorca. Nie trzeba być transseksualistą, żeby być mężczyzną albo kobietą psychicznie.


bez sensu kompletnie.. nic nie rozumiem z 2 czesci twojego komentarza.
jeśli twierdzisz, że margot to powiedzmy 75% kobieta, czyli że jest pomiędzy nb, a trans kobietą (coś na wzór orientacji heteroflexible, gdzie ktoś jest bi, ale jest dominująco heteroseksualny), no ok, bardzo możliwe.
no to i tak nie tłumaczy KOMPLETNIE tego co napisałam w ostatnim komentarzu, że informacje o płciowości margot, otrzymywane od samej margot i jej znajomych, już nie wliczam w to mediów, są często KOMPLETNIE ze sobą sprzeczne. ta bajka jest grubymi nićmi szyta.

zaś co do płaczu w mediach o areszt męski: rozumiem, że dla transseksualnej, a raczej w tym wypadku transgenderycznej, kobiety to trauma być w areszcie dla mężczyzn, ja bym tego psychicznie nie wytrzymała, ale no.. co miała zrobić policja? dać ją do aresztu dla kobiet, mimo że nie ma żadnych dowodów na jej tranzycję, prócz jej słów, zaś sama zainteresowana raz mówi o sobie per on, raz per ona?
gdyby policja na coś takiego przystała, to potem mielibyśmy takie przypadki jak Stephen Wood, gwałciciel, który o swoim transseksualiźmie sobie przypomniał dopiero na sali sądowej, by móc trafić do żeńskiego więzienia i dalej nękać kobiety. oczywiście nie twierdzę, że margot to jakiś gwałciciel, że ma złe intencje. chodzi o to, że później faceci mogliby wykorzystywać taką "możliwość" i kłamać, że są kobietami.

https://www.theguardian.c...jailed-for-life
Ostatnio zmieniony przez Alvena 2020-08-19, 17:25, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-19, 17:11   

Alvena napisał/a:
jeśli twierdzisz, że margot to powiedzmy 75% kobieta, czyli że jest pomiędzy nb, a trans kobietą (coś na wzór orientacji heteroflexible, gdzie ktoś jest bi, ale jest dominująco heteroseksualny), no ok, bardzo możliwe.

Tak, coś takiego mam na myśli.

Alvena napisał/a:
no to i tak nie tłumaczy KOMPLETNIE tego co napisałam w ostatnim komentarzu, że informacje o płciowości margot, otrzymywane od samej margot i jej znajomych, już nie wliczam w to mediów, są często KOMPLETNIE ze sobą sprzeczne. ta bajka jest grubymi nićmi szyta.

A to swoją drogą. Zgadzam się, że te informacje są sprzeczne.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-08-19, 20:07   

o, to dobrze. taka odosobniona cela to dobre rozwiązanie, bo faktycznie jakieś sebixy mogłyby jej coś zrobić
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-08-20, 00:56   

Alvena napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Cytat:
Skąd to info?

Z własnej frustracji.

wystarczy poszukac, a nie zarzucac mi opowiadanie bajek, bo jestem sfrustrowana. prosze, najnowsza zbiorka, mam nadzieje, ze teraz ci glupio:
https://zrzutka.pl/ex3vfh
jak widać robienie szumu się im opłaciło :>

OMG, to jest jakiś dramat... Uzbierali aż 296 528 zł :roll:

Na jakie działania zostaną przeznaczone tak ogromne pieniądze? Co zrobi z tym Urząd Skarbowy? Czy organizatorzy zbiórki przeznaczą te pieniądze na organizacje działające na rzecz osób LGBT (np. Fundację Trans-Fuzja)? Bo jeśli taka kasa przejdzie jedynie na kolektyw Stop Bzdurom, to już odpowiednie służby powinny się zająć tym procederem.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2020-08-20, 10:52   

"Na co jest ta zrzutka?

Za pracę nikt nam nie płaci, w działanie inwestowałyśmy własne środki, a nad raportami, badaniami i bzdurnymi ustawami spędzamy nasz własny, bezpłatny czas. Bawiłyśmy się przy tym świtnie, ale by utrzymać poziom potrzebne nam wsparcie. Same nie damy rady.


Potrzebny nam hajs na opłacenie prawników, którzy pomagają w sądzie w sprawie Margot - to pilna sprawa.
W związku z działaniami Fundacji Pro i ich samochodami postanowiłyśmy zrobić kontrę - wypuścić po Warszawie i miastach własne auto, które dla odmiany, nie będzie obrażać osób LGBTQ.
Zamierzamy zrobić jeden z największych dodruków wlep w historii grup LGBTQ, wysłać je do tysięcy osób w całej Polsce, a ew zysk z akcji przeznaczyć na inne grupy aktyiwstyczne - to plany na najbliższe miesiące.
No i czasem przydałby się dodatkowy grosz na druk ulotek, farby, banery plakaty, utrzymanie strony i rozszerzenie działań na inne miasta (bilety, noclegi i wyżywienie)."

Czyli ogólnie propagowanie według ich uznania i tyle.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-20, 17:47   

kasiencja napisał/a:
Za pracę nikt nam nie płaci, w działanie inwestowałyśmy własne środki, a nad raportami, badaniami i bzdurnymi ustawami spędzamy nasz własny, bezpłatny czas. Bawiłyśmy się przy tym świtnie, ale by utrzymać poziom potrzebne nam wsparcie. Same nie damy rady.

Idea przyświecająca Stop Bzdurom jest jak najbardziej słuszna, ale czemu ta Margot jest na okrągło tak cholernie wulgarna? Jeśli chce zwrócić uwagę społeczeństwa na fakt, że w przestrzeni publicznej można szerzyć homofobiczne hasła, albo że policja przekracza swoje uprawnienia, to nie powinna tego czynić językiem, sprawiającym, iż odbiorca dochodzi do wniosku, że taki aktywista LGBT niewiele się w sumie różni od kibolskiego dresa, a jedyną różnicę pomiędzy nimi stanowi to, komu który z nich ubliża.
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 18