Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hello
Autor Wiadomość
Grim
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-19, 20:42   Hello

Cześć. Jestem S. Nie skupiam się za bardzo na mojej seksualności czy płci. Patrze na ludzi i siebie przez pryzmat tego kim są, a nie co mają w majtkach. To tyle słowem wstępu.

Moja dobra koleżanka O. jest na drodze do bycia kolegą. Na razie poprosiła o używanie rodzaju żeńskiego, dopóki nie zmieni swojej garderoby oraz innych elementów wskazujących na płeć, ponieważ byłoby to mylące dla jej rodziny oraz niewtajemniczonych znajomych.
Jestem tu głównie po to by się dokształcić i ją wspierać. Bywam czasem dosyć szorstka, czasem powiem coś niewłaściwego i ciężko złapać mi balans między humorem, a czyimiś uczuciami.
O. używa humoru do tego by radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu, dlatego czasem ciężko mi ją wyczuć. Chciałabym być jak najlepszym wsparciem, ale nie chodzić przy niej jak na szpilkach, żeby nasza cała relacja nie stała się jakimś sztucznym tworem.
To czy O. jest chłopakiem czy dziewczyną czy czyś pomiędzy nie ma tak naprawdę znaczenia. Większym problemem jest zmiana dynamiki. Nie wiem co mogę, co wypada i boje się ją urazić. Ona za bardzo się stara, cały czas żartuje w sposób hardcorowy z całej sytuacji. Mam wrażenie, ze to jej mechanizm obronny... boje się jednak w to wchodzić bo może teraz ta obrona jest jej potrzebna.
Ogólnie zrobiło się ciężko...

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-07-19, 20:48   

Hej!

Witamy! Miło że O. ma w Tobie wsparcia. Na początku jest zawsze ciężko i tymbardziej ważne jest że ma kogoś takiego jak Ty przy sobie.

Pozdrawiam i życzę obu powodzenia
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-19, 20:52   

Witaj.

Czarny humor to częsta reakcja obronna. Generalnie rada jest jedną, skoro kolega obdarzył cię już dużym zaufaniem i wtajemniczył w swoja transpłciowość, to moim zdaniem wystarczy byś pozostała sobą.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-07-19, 20:53   

Grim, witaj na forum.
_________________
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-07-20, 21:07   

Cześć :)

Cytując Słonimskiego:

Cytat:
Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, zachowuj się przyzwoicie.


:)
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9