Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana prawna w UK (offtop)
Autor Wiadomość
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-07-15, 18:25   

Sytuacja w UK to niebo w porownaniu do PL. Jendak Liz Truss probowala zaatakowac nasze prawa. Jednak wydaje sie, ze protesty poskutkowaly i spoleczenstwo jednak nas lubi totez nie bedzie roll back naszych praw. Co do NHS to moge tylko pochwalic a bycie trans na uniwersytecie to bajka. Ja np. uwielbiam ladnie sie ubierac i tak zasuwam do tablicy. Robie np. jakies rownonie czy dowod i to jast takie show. Nadmienie, tez ze mialam swego czasu problem z tata (splacamy wspolnie dom). Szczesliwie policja bardzo ladnie zmienila jego nastawienie do mnie. Jednak musze sie poskarzyc na settled status. Nie mam zmienionych polskich dokumento i doslownie czekalam 9 miesiecy aby zaakceptowali mnie z moim nowym imieniem. Byly opory, chcieli dokumnety z PL ambasady . Oczywiscie ambasada mnie olala. W konczy napisalam do mojego MP i do Layla Moran zalaczajac filmik z marszu LGBT w Bialym Stoku. Po tym w cougu 48 sprawe pomyslnie przepchneli. Ciesze sie bo moge teraz robic paszport UK z moim nowym imieniem nie patrzac sie na te Polskie bzdury.
PS Po zwyciestiwe Dudy zdecydowalm sie sprzedac wszystkie moje nieruchomosci w PL Nie moge juz o tym kraju myslec. Zostawiam tylko 4 ha ziemi rolnej. Nie chce jednak aby PL wywalili z EU bo fajnie miec EU pazport. Silna przewaga nad tybylcami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9