Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Żądanie usunięcia informacji i danych osobowych
Autor Wiadomość
frost
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 2
Posty: 2
Wysłany: 2020-06-22, 15:38   Żądanie usunięcia informacji i danych osobowych

Witam!

Postanawiam tutaj ponownie napisać, ponieważ dochodzą do mnie informacje, że prawo do prywatności mojej podopiecznej - byłej użytkowniczki tego forum o nicku "Arisa" - jest łamane. Jej stan, oraz fakt podstępnego usunięcia jej konta, nie pozwala obecnie, aby mogła się skontaktować bezpośrednio. W razie wątpliwości Administratorka forum może się skontaktować na jej konto mailowe (arisa-2@...), wtedy potwierdzę zapytanie. Ponieważ mam jej zgodę tylko na odbieranie wiadomości i ich czytanie, proszę zawrzeć określony kod do przepisania, odpowiedź wraz z kodem odeślę z mojego adresu.

Jednocześnie zgłaszam stalking na forum, i nie tylko, w postaci pomówień mojej podopiecznej i podjudzania do hejtu i zastrzegam w jej imieniu podjęcie czynności prawnych. W chwili obecnej trwa przygotowanie notarialnej kopii strony do celów dowodowych mających na celu udowodnienie stalkingu. Część dowodów została zebrana wcześniej. W mojej ocenie spełnione są prawne kryteria stalkingu: czas trwania, uporczywość (ponad 3 miesiące), posiadam też dowody na znęcanie się nad nią minimum 10 razy tutaj oraz na komunikatorze discord, w tym dowody notarialne.

Lista tematów i wypowiedzi do usunięcia została wysłana na prywatny adres Administratorki (frreja@...) z mojego konta tuż po napisaniu tej wiadomości. Zabraniam w jej imieniu publikowania jakichkolwiek informacji dotyczących jej osoby, włączając w to jakiekolwiek informacje o jej zdrowiu, z kim się spotykała itp. itd. Znam jej podejście do prywatności i mam pewność, że nie życzy sobie ujawniania takich informacji o jej osobie. Jednocześnie wzywam Administratorkę, w związku z publikowaniem treści o jej zdrowiu, do podania swojego imienia, nazwiska, adresu zamieszkania (informacje o ADO lub IOD) i innych informacji w związku artykułem 9 RODO - przetwarzanie informacji szczególnie chronionych dotyczących zdrowia oraz kontaktów prywatnych.

Wspomnę, że żadna osoba otrzymująca pomoc finansową nie spotkała się z Arisą. Akcję pomocową realizowała anarchistka z Łodzi w jej imieniu.

Temat niniejszy proszę zamknąć i po wykonaniu przez Administratorkę czynności - powiadomić w nim pozostawiając zamknięty. Powiadomienie proszę oddzielnie wysłać elektronicznie na mój adres.



Niniejszy kontakt został zarchiwizowany (http://archive.fo/Dtja9).

Czekam na odpowiedź.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-06-22, 15:57   Re: Żądanie usunięcia informacji i danych osobowych

:roll:

frost napisał/a:
W chwili obecnej trwa przygotowanie notarialnej kopii strony do celów dowodowych (...)

Bardzo dobrze, przynajmniej macie jakieś zajęcie...


Trochę dziwne z takim żądaniem na forum zamiast na maila do administracji... (mało profesjonalnie to wygląda).
_________________
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-06-22, 16:36   

Tej autor, a ona przestrzegała punktu 0.2 regulaminu? frost jak sprawdzą żeś jest arissą, to :oops: będzie przyjemnie?
 
 
bakchai
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 9
Posty: 41
Wysłany: 2020-06-22, 16:37   

O co chodzi z tą awanturą? Co zrobiła / robi Arisa? Dlaczego ona oskarża inne osoby o jakieś działania przeciw niej i innym osobom?
_________________
my nie szczury, my są ptaki
za_ebiste ptaki, wśród ptaków cadillaki
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-22, 16:42   

Czasowo zamykam do odwołania. Mam co innego na głowie dosłownie w tej chwili. Inni moderatorzy mogą zrobić co chcą dalej z tym wątkiem.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-22, 16:45   

Dublowanie wątków mija się z celem. Moderacja forum zajęła się poprzednim, uprasza się więc o niepowielanie tematu, ponieważ utrudnia to pracę nam wszystkim.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-06-22, 21:50   

Osobiście przyjrzę się sprawie w tygodniu, jak się wyrobię w tym, co robię, żeby zarobić.

Mnożenie wątków niczego w tej kwestii nie zmieni.
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9