Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Biegli w Gdańsku - zawsze czy nie zawsze?
Autor Wiadomość
anka17q
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-06-19, 14:02   Biegli w Gdańsku - zawsze czy nie zawsze?

Witam, zwracam się tutaj z pytaniem do osób które składały pozwu o ustalenie płci metrykalnej w Gdańsku czyli poprostu do osób z Gdańska a moje pytanie brzmi, czy była chodź jedna taka sprawa gdzie sąd nie powołał biegłego? Tylko wydał wyrok pozytywny bez biegłego?...jesli komuś się udało bez biegłego to byłam bym wdzięczna za informację.
_________________
Nie ma we mnie ani grama męskości jest ona wbrew mnie , pragnę wyrazić kobiecość która rozwinęła się w moim wnętrzu.
 
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-06-20, 04:00   

Nie ma to znaczenia. Wszystko zależy od twojego przygotowania, sędziego, rodziców oraz czy rodzice mieszkają w Świrniku lub Świrnicy. Nie ma znaczenia gdzie ty mieszkasz, ale gdzie mieszkają rodzice. W tych 2 miejscowościach nie ma szans na wyrok bez apelacji, a to już wyższa szkoła jazdy.
_________________

 
 
anka17q
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-06-20, 06:41   

Pytałam czy była taka sytuacja tylko... No właśnie wszystko zależy od sędziego a rodzice nie chcę żeby byli na rozprawie
_________________
Nie ma we mnie ani grama męskości jest ona wbrew mnie , pragnę wyrazić kobiecość która rozwinęła się w moim wnętrzu.
 
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-06-20, 13:53   

anka17q napisał/a:
a rodzice nie chcę żeby byli na rozprawie

Nie ma takiej opcji, chyba, że wezmą sobie adwokata, ale rolą adwokata wtedy jest obrona ich a nie ciebie. Rodzice są pozwanymi i muszą być na rozprawie.
 
 
Misia
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-21, 09:47   

Nie muszą. Niech napiszą pismo, że się zgadzają z decyzją dziecka i popierają je we wszystkich działaniach. Takie pismo należy dołączyć do pozwu.
U mnie przeszło.
Rodzice wprawdzie otrzymali wezwanie na rozprawę, ale tylko ja miałam stawiennictwo obowiązkowe.
A jak sędzia się zapyta, dlaczego ich nie ma, to poprzeć się tym pismem.
U mnie zakończyło się to szczesliwie.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-06-21, 10:42   

Misia napisał/a:
Nie muszą. Niech napiszą pismo, że się zgadzają z decyzją dziecka i popierają je we wszystkich działaniach. Takie pismo należy dołączyć do pozwu.
Ano nie muszą, tylko w moim przypadku takie pismo było - napisane, umotywowane i dołączone do akt sprawy. A Sąd w żaden sposób się do niego nie odniósł, po prostu je zignorował. No i rodzice dostali stawiennictwo obowiązkowe..

Z drugiej strony wszystko zakończyło się pomyślnie po 25 minutach pierwszej rozprawy, biegłych nie było :)
_________________
 
 
anka17q
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-10-31, 07:43   

Z drugiej strony wszystko zakończyło się pomyślnie po 25 minutach pierwszej rozprawy, biegłych nie było :) [/quote]

Czyli wyrok był na pierwszej rozprawie?
_________________
Nie ma we mnie ani grama męskości jest ona wbrew mnie , pragnę wyrazić kobiecość która rozwinęła się w moim wnętrzu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9