Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WojtekM
2021-10-21, 00:49
Realizm efektów SRS u M/K
Autor Wiadomość
Memfis
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 9
Wysłany: 2021-10-20, 02:05   Realizm efektów SRS u M/K

Nie wiem o co chodzi na tym forum, bo pomimo że minęły prawie dwa miesiące od mojego pojawienia się w dziale powitalnym ja nadal nie mogę nawet założyć tematu w innych działach forum. W związku z tym jedno z moich pytań zamieszczę tutaj.

Interesuje mnie jak osoby które przeszły SRS i lekarze oceniają realistyczność całego krocza w porównaniu do naturalnych kobiet? Pomijamy tutaj owłosienie bo ono dużo zakrywa. Pomijamy tez operacje nieudane, osoby otyłe i stare, bo tutaj też ocena może być zaburzona. Czy ktoś niebędący lekarzem może łatwo odróżnić naturalne kobiece krocze od tego po SRS? Jeżeli tak to na czym polegają te najbardziej widoczne różnice?

Poza ogólnym wyglądem interesuje mnie jak w praktyce wygląda umieszczenie ujścia cewki moczowej. Z grafik i animacji pokazujących operację wynika, że cewka po SRS umieszczona jest znacznie wyżej niż cewka u naturalnej kobiety. Z niektórych animacji wynika wręcz, że ujście jest dokładnie tam, gdzie wcześniej był penis, czyli w miejscu gdzie podbrzusze przechodzi w krocze, a nie jak u naturalnych kobiet w przedniej części spodu krocza. Czy rzeczywiście tak jest? Jeżeli tak, to czy lekarz może cewkę umieścić niżej jeżeli nie będzie się wykonywało pochwy?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2569
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-10-20, 09:29   

Memfis napisał/a:
Nie wiem o co chodzi na tym forum, bo pomimo że minęły prawie dwa miesiące od mojego pojawienia się w dziale powitalnym ja nadal nie mogę nawet założyć tematu w innych działach forum.

Rzecz w tym, że jedyną osobą nadającą status pełnoprawnego/-ej użytkownika/użytkowniczki jest Administratorka forum, która ostatni raz logowała się 22 sierpnia. Zapewne, gdy się pojawi, hurtem nada powyższy status wszystkim nowym osobom.

Wątek przeniesiony z "Przywitaj się" - na życzenie użytkowniczki Memfis
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11