Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
lunaluna123
Autor Wiadomość
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-01-18, 18:46   lunaluna123

Czemu służy to forum? Dostaję szczątkowe informacje o klinikach, pytam o szczegóły - zero odpowiedzi. W przeszłości były też inne pytania o szczegóły skierowane do Luny o szczegóły czegoś o czym pisze. Dostałam wtedy pół zdania (siedem kropek na końcu), potem też zero wyjaśnień.

Dlaczego to forum nazywa się transpomoc? Szukam pomocy, listy chirurgów FFS, ponieważ tylko oni mnie uszczęśliwią i ich nie dostaję. Wszyscy tylko reklamują Facial Team, który ma horrendalne ceny. Czy na prawdę nie da się podać nazwy kliniki mając pewność, że zrobią mi pełny FFS za 30 tyś zamiast 150 tyś.? Dlaczego brakuje tu pomocy, jest tylko trans?

Niżej próbki dialogu.

lunaluna123 napisał/a:
Ayashiiru napisał/a:
lunaluna123 napisał/a:
Dziewczyno na zmiany potrzeba więcej czasu niż 3 miesiące np rok dwa
150 tys.zł ( wielkie oczy ) FFS zrobisz już za 30 tys w tajlandii pełny , a zazwyczaj wystarczy spiłowanie podbródka do kształtu litery V i operacja nosa .

Dasz mi namiar na tą klinikę? Mam: kwadratową, szeroką szczękę z wystającymi kościami po boku, pociągłą twarz (zbyt długą, tego FT mi nie poprawi), mocne łuki brwiowe, ukośne czoło i wystające jakieś kości na czole (nie pamiętam nazwy). Do tego typowo męską oprawę oczu. Zarost (zbyt jasny na laser) oraz jabłko Adama czuję że nierokujące na płaską szyję. Stąd też mam taką cenę od FT. Nos oczywiście też do operacji.


Nie przesadzaj , szeroka szczęka jest ok Marcia Cross aktorka którą uwielbiam ma kwadratową szczękę i kwadratowy podbródek moim zdaniem wygląda świetnie i jeszcze raz świetnie , jeśli chodzi o łuki brwiowe to wiele arabek ma bardzo mocne i wyglądają świetnie wpisz sobie w grafie arabian women brows będziesz miała wiele zdjęć , naprawdę nie załamuj się , jeb"" te FFSowskie koncerny które zrobią wszystko by wmówić że wszystko masz męskie w sobie i żeby zarobić jak najwięcej , nie przejmuj się nimi. https://www.youtube.com/watch?v=rt9jOLvYrl4


lunaluna123 napisał/a:
Ayashiiru napisał/a:
Luna, proszę o nazwę tej kliniki. To ma się podobać mnie a nie tobie. Czy wyglądam męsko sama widzę i widzę jak się zwracają do mnie ludzie.


Jak masz męskie kształty głos krótkie włosy szerokie ramiona ..... rok dwa na hormonach biodra się zaokrąglą włosy urosną głos lekko wyćwiczysz chrząstki w twarzy się zmienią i będzie dobrze.


Dlaczego na tym forum są same offtopy w zakresie leczenia? Przyszłam się dowiedzieć jak mogę sobie pomóc w zakresie mojej zdolności kredytowej i co otrzymuję - o ile mogę dostać kredyt na 30 tyś. to teraz nie otrzymuję odpowiedzi kto mi to zrobi mimo, że użytkowniczka posiada wiedzę. Dlaczego się nią nie dzieli, to ma być pomoc?

Nie pytałam o frazesy i ideologię g...r ale o to gdzie sobie pomóc przez operację.
Ostatnio zmieniony przez Vichan 2020-01-18, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-18, 18:46   

Uspokój się.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-01-18, 19:09   

lunaluna123 napisał/a:
Wstydź się , wysłałam ci nazwisko chirurga na priv , najtaniej zrobisz ffs u dr thepa vechavisita

Nie mam czego ponieważ priva dostałam po zgłoszeniu tego błędu i nie widzę potrzeby ograniczania wiedzy innym osobom, kto wykonuje tak ważną operację w cenie którą podałaś.

Cytat:
ale to naprawdę nie są dobre warunki ale efekty operacji są spoko, są też inni lepsi chirurdzy którzy zrobią ci ffs w cenie 30 tys poszukaj sama , angielski znasz.
Mile widziane szczegóły w opiniach o lekarzach -priv przyszedł tuż przed napisaniem tamtego posta.

Cytat:
Dość naskakiwania na moją osobę .

To nie pokazuj ludziom jabłka dając tylko ogryzek. Forum jest od dzielenia się informacjami dotyczącymi leczenia osób trans i od wzajemnego pomagania sobie. Widzisz że cierpię, ale k...wa pokazywać jabłko i dawać ogryzek aż zgłoszę występowanie permanentnego błędu na forum?

Cytat:
angielski znasz

W stopniu nie pozwalającym na pełne rozumienie czytanego tekstu.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-18, 20:49   

Od jakiegos czasu te forum przestalo byc "wsparciowe". To jakis galimatias myśli udajacych porady medyczno - prawne. Tragedia.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-01-18, 22:14   

Przykre :| Tak to nigdy nie będziemy mieli żadnych praw, refundacji operacji itp. :/ Skoro nawet listy chirurgów FFS są trzymane w ścisłej tajemnicy przed innymi osobami trans. Będziemy przez to zawsze w czarnej (_!_).

Do tego nazywanie lekarzy i aktywistów nam pomagających scumami (śmieciami, szumowinami, mętami). Czuję, że niedługo nie będzie aktywistów, Liber umrze i skończą się tranzycje :(
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-01-18, 23:15   

lunaluna123 napisał/a:
Nic nie jest ukrywane , nie nazwałam nikogo śmieciem lecz szumowiną skoro nie znasz angielskiego nie tłumacz nam co powiedziałam , a może raczej napisałam

Scum meaning
a layer of dirt or froth on the surface of a liquid.

jest wiele osób którzy podają się za aktywistów a nimi nie są , przeciętny cis bardziej by cię zrozumiał niż taki "aktywista" i pomógł


Skoro mówimy już o kimś a nie o czymś, to proszę:
Cytat:
(Noun) kożuch; szumowiny, brudny osad; technika kożuch żużlowy; odpady; hołota, szuja, drań, męty;
treat sb like scum - traktować kogoś jak śmiecia;
scum of the earth - najgorsza/ostatnia hołota;

https://ling.pl/slownik/angielsko-polski/scum

Całe szczęście słownik jeszcze umiem obsłużyć.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-19, 01:03   

Ayashiiru napisał/a:
Przykre :| Tak to nigdy nie będziemy mieli żadnych praw, refundacji operacji itp. :/ Skoro nawet listy chirurgów FFS są trzymane w ścisłej tajemnicy przed innymi osobami trans. Będziemy przez to zawsze w czarnej (_!_).

Do tego nazywanie lekarzy i aktywistów nam pomagających scumami (śmieciami, szumowinami, mętami). Czuję, że niedługo nie będzie aktywistów, Liber umrze i skończą się tranzycje :(



Ukryte? Pierwszy wynik z google: https://www.tourmedica.pl...ja-zmiany-plci/ Oczami czytać!!! ;)
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-01-19, 10:11   

Katarzyna napisał/a:
Ukryte? Pierwszy wynik z google: https://www.tourmedica.pl...ja-zmiany-plci/ Oczami czytać!!!

Nie linkować SRS gdy piszą o FFS (i cytuje się o FFS) Myśleć, rozróżniać skróty!!! ;)
_________________
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-19, 10:41   

remick76 napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
Ukryte? Pierwszy wynik z google: https://www.tourmedica.pl...ja-zmiany-plci/ Oczami czytać!!!

Nie linkować SRS gdy piszą o FFS (i cytuje się o FFS) Myśleć, rozróżniać skróty!!! ;)



Gdzie zmysl praktyczny? Bierzesz jakąkolwiek klinike od srs - dzwonisz i dopytujesz i robisz sledztwo gdzie inne operacje robia.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-01-19, 13:03   

Katarzyna napisał/a:
remick76 napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
Ukryte? Pierwszy wynik z google: https://www.tourmedica.pl...ja-zmiany-plci/ Oczami czytać!!!

Nie linkować SRS gdy piszą o FFS (i cytuje się o FFS) Myśleć, rozróżniać skróty!!! ;)



Gdzie zmysl praktyczny? Bierzesz jakąkolwiek klinike od srs - dzwonisz i dopytujesz i robisz sledztwo gdzie inne operacje robia.

Ślectwo zakończone!

Już pisałam kilka razy, angielskiego nie umiem i na samej operacji będzie ze mną znajomy, który włada językiem biegle toteż nie pogadam z nimi. Więc: rozróżniać skróty, pomagać na temat, nie zatajać listy klinik FFS i nie wygłupiać się! Nie offtopować!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12