Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
HI GUYS... i am new here
Autor Wiadomość
trans nina
użytkownik


Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Posty: 2
Wysłany: 2020-02-04, 23:00   HI GUYS... i am new here

Hi guys,
i am sorry but i do not speak your langauge so i have to write in english language..

my name is nina ... i am a new user from croatia. About myself I can say that I am an optimistic transgender woman, non-smoking, vegetarian living and I love to enjoy moments with open minded intelligent guys

Dodałam do użytkowników. /Freja
_________________
HI there,
transgender MtF new here and would like to meet interesting people.
Hallo Zusammen,
transgender Frau sucht freundliche und interessante Menschen aus POLEN :)
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-04-04, 04:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-02-04, 23:22   

trans nina, hi there.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-02-07, 17:19   

_________________

 
 
Wiollai54
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 6
Wysłany: 2020-02-07, 17:33   

Ayashiiru napisał/a:
Obrazek


Gdzie ty chodziłaś do szkoły Ayashiru ? hey guys to znaczy cześć ludziska , a i am a new here , znaczy jestem tutaj nowa i jestem tutaj nowy , ponieważ angielski nie odmienia się przez płeć . Google tłumacz tłumaczy automatycznie na formę męską , bo nie da się tego przetłumaczyć neutralnie w języku polskim , CZASOWNIKI W JĘZYKU ANGIELSKIM SĄ NEUTRALNE PŁCIOWO , Boże? ile masz lat ?
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-02-07, 17:41   

Wiollai54 napisał/a:
Gdzie ty chodziłaś do szkoły Ayashiru ? hey guys to znaczy cześć ludziska , a i am a new here , znaczy jestem tutaj nowa i jestem tutaj nowy , ponieważ angielski nie odmienia się przez płeć . Google tłumacz tłumaczy automatycznie na formę męską , bo nie da się tego przetłumaczyć neutralnie w języku polskim , CZASOWNIKI W JĘZYKU ANGIELSKIM SĄ NEUTRALNE PŁCIOWO , Boże? ile masz lat ?


Że co? Próbuję zwrócić uwagę, że istnieje Google Translator, a to forum jest polskie. Boże o czym ty myślisz... <rotfl>

Poza tym jak już wielokrotnie pisałam, nie znam angielskiego. Tyle z tego posta zrozumiałam ile translator mi podał.
Ostatnio zmieniony przez Vichan 2020-02-07, 17:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiollai54
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 6
Wysłany: 2020-02-07, 17:42   

Przykład Kobieta mówi
I loved you - kochałam cię
Mężczyzna mówi
I loved you - kochałem cię
 
 
Wiollai54
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 6
Wysłany: 2020-02-07, 17:44   

Ayashiiru napisał/a:
Wiollai54 napisał/a:
Gdzie ty chodziłaś do szkoły Ayashiru ? hey guys to znaczy cześć ludziska , a i am a new here , znaczy jestem tutaj nowa i jestem tutaj nowy , ponieważ angielski nie odmienia się przez płeć . Google tłumacz tłumaczy automatycznie na formę męską , bo nie da się tego przetłumaczyć neutralnie w języku polskim , CZASOWNIKI W JĘZYKU ANGIELSKIM SĄ NEUTRALNE PŁCIOWO , Boże? ile masz lat ?


Że co? Próbuję zwrócić uwagę, że istnieje Google Translator, a to forum jest polskie. Boże o czym ty myślisz... <rotfl>


Z twoich starszych postów wynika że nie znasz angielskiego , że wybierasz się do tajlandii z tłumaczem .... więc wiesz .
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-02-07, 17:53   

Wiollai54 napisał/a:
Ayashiiru napisał/a:
Wiollai54 napisał/a:
Gdzie ty chodziłaś do szkoły Ayashiru ? hey guys to znaczy cześć ludziska , a i am a new here , znaczy jestem tutaj nowa i jestem tutaj nowy , ponieważ angielski nie odmienia się przez płeć . Google tłumacz tłumaczy automatycznie na formę męską , bo nie da się tego przetłumaczyć neutralnie w języku polskim , CZASOWNIKI W JĘZYKU ANGIELSKIM SĄ NEUTRALNE PŁCIOWO , Boże? ile masz lat ?


Że co? Próbuję zwrócić uwagę, że istnieje Google Translator, a to forum jest polskie. Boże o czym ty myślisz... <rotfl>


Z twoich starszych postów wynika że nie znasz angielskiego , że wybierasz się do tajlandii z tłumaczem .... więc wiesz .

Tak więc po co ciągniesz to? Przecież napisałam, że nie znam. Uraziło cię pokazanie translatora jako obrazek? Multi-konti?

Jeżeli każdy będzie pisał w języku w jakim mu się żywnie podoba to będzie tu jeszcze większy śmietnik niż tematy kadłubki.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-07, 18:27   

Teoretycznie "guys" jest właśnie skierowane do mężczyzn, mimo że większość używa tego ogólnie do tłumu... Coś w stylu "cześć, ziomki" (chodzi o to, że "ziomek" jest domyślnie płci męskiej tak jak angielskie "guy"). Choć słyszy się też coraz częściej "guys and gals", co niby jest bardziej inkluzywne dla kobiet.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-02-07, 18:35   

OneLotusPetal, mnie bardziej w tej sytuacji dziwi, że użytkowniczka zarejestrowana około 7 dni temu tyle wie, że nawet wie, że zamierzam jechać do Tajlandii z tłumaczem. Szczególnie to mi podpowiada multi-konti w jej przypadku. Do tego skoro to już wiedziała - czepianie się tekstu z translatora. Nie wiem jak się mówi, choć guys słyszałam używane faktycznie tylko do Panów.

Skoro już używamy google tłumacza do przetłumaczenia sobie regulaminu i czerwonej ramki co ma zawierać powitanie, to dlaczego nie użyć go w drugą stronę? Skoro rozumie "preferowany zaimek ona" to jakieś podstawy tego polskiego chyba ma, inaczej nie znalazła by też tego forum.
_________________

 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-02-07, 18:41   

Wiollai54 napisał/a:
Z twoich starszych postów wynika że nie znasz angielskiego , że wybierasz się do tajlandii z tłumaczem .... więc wiesz

lunaluna123? :-D
_________________
 
 
Wiollai54
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 6
Wysłany: 2020-02-07, 19:00   

remick76 napisał/a:
Wiollai54 napisał/a:
Z twoich starszych postów wynika że nie znasz angielskiego , że wybierasz się do tajlandii z tłumaczem .... więc wiesz

lunaluna123? :-D


Nie wiem o kim mówisz , czytałam posty z pierwszej strony były tam posty w których wypowiadała się Ayashirrru.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-02-07, 23:28   

Dzięki, dziewczyny, za ten popis bulu zadka i manii prześladowczej. Teraz będę musiał wywalić ten wątek do zablokowanych, żeby tych pierdół nie czytać.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-08, 11:04   

Pomyślałem, że pokroję ten temat lub usunę posty, ale w sumie nie wiadomo, gdzie ciąć, a raptem 2 lub 3 posty byłyby zupełnie do usunięcia, więc zostawiam ten temat w spokoju.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-08, 12:45   

trans nina, welcome.

Even though we are glad to have you here, we don't really have content in English and many users don't speak English, so we unfortunately don't have much to offer to you. The rules of this forum say that its language is Polish and on of its purposes is to provide resources for transgender persons who are not the most fluent in other languages.

I would recommend joining more international online communities, for example the Susan's forum or transgender subforums of Reddit.

Other than that, I think it might be a good idea that whoever is happy to talk with Nina, can send her a private message and talk on here or via other means such as email or Facebook.
 
 
trans nina
użytkownik


Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Posty: 2
Wysłany: 2020-02-11, 14:26   

HI Sven,
first of all .... thank you for your kindness and your friendly support.
are you german ? your username sounds german...
i also speak german as well... do you ?
_________________
HI there,
transgender MtF new here and would like to meet interesting people.
Hallo Zusammen,
transgender Frau sucht freundliche und interessante Menschen aus POLEN :)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-12, 11:18   

No, I'm not German, the username was arandom name. But I speak German to a degree.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12