Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Znowu mam wątpliwości
Autor Wiadomość
STANLEY
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 3
Wysłany: 2020-02-07, 19:34   Znowu mam wątpliwości

Witajcie, kiedyś już pisałem na tym forum moją historie, od tego czasu sporo się zmieniło i stwierdziłem ze jestem mężczyzną ale mam pewne wątpliwości... biologicznie jestem dziewczyną, nie mam problemów z tym gdy ktoś powie do mnie ze jestem dziewczyną gdy robie jakieś "kulturowo" kobiece rzeczy.... chodzi o to ze wiem ze czuje ze jestem mężczyzną ale nie mam problemu w udawansu kobiety w sensie mogę robić rzeczy przypisywane kobieta i jakoś mnie to nie odrzuca, mogę powiedzieć np sam do siebie zrobiŁAM, kupilAM itp i czuje się z tym normalnie.... chce zapytać czy moge wchodzić w kulturowe rolę plci przeciwnej nie odczowajac sprzeczności ze swoją plcia przy tym identyfikujac się z mezczyznami?
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-02-07, 23:25   

STANLEY, pewnie niektórzy napiszą Ci że nie, ale tak naprawdę to chyba nie wiadomo. Bo skąd mają wiedzieć to tru-ts, którzy niczego innego w życiu nie doświadczyli.
Rób to i żyj tak jak czujesz że dla Ciebie jest najlepiej. Tylko Ty możesz się określić. Jeśli Ci to coś pomoże to możesz iść na terapię do osoby znającej się na TS, albo do Grabskiego na diagnostykę - on ogarnia tematy niestandardowe.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-08, 11:25   

Jak się identyfikujesz, a czy masz dysforię płci i jak silną to dwie różne kwestie. Nie każdy ma te same potrzeby.
 
 
STANLEY
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 3
Wysłany: 2020-02-13, 19:51   

Cześć obecnie jakby moja meskosc spadła i no niby jest mi spoko jako chlopak ale wiem ze nie wiem kim jestem ( i teraz nie wiem czy sytuacja "nie wiem kim jestem" jest równoznaczna z byciem osoba nabinerna czy jest to spowodowane np metlikiem w głowie? ) co myslicie? I czy to normalne, czy to jakaś identyfikacja "nie wiem kim jestem ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10