Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam się, jestem nowy
Autor Wiadomość
cichociemny_000
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Wysłany: 2019-12-19, 19:42   Witam się, jestem nowy

Cześć :-D
Właśnie założyłem tu konto, cieszę się, że będę mógł popisać z kimś kto mnie zrozumie :-) mam dosyć duże problemy z rodzicami (dokładnie z mamą) jestem ciekaw, czy też tak macie?
Mama niby rozumie, ale imię Kornel nie przejdzie jej przez gardło, a ja słysząc Kasia mam odruch wymiotny... Jak jej to wytłumaczyć???

Pozdrawiam ;-)

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-12-23, 01:21   

Cześć :)
Jak poczytasz na forum, to może znajdziesz podpowiedzi dla siebie :) a tak na szybko: może zawrzyjcie taki kompromis że ona nie będzie na razie używać żadnego z tych imion tylko na początek mówić przynajmniej bezrodzajowo...
_________________
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-23, 16:32   

Liza napisał/a:
i nowoczesne prawo Świata :]

Co muszę zrobić, by było ono też ze mną? Ucieczka na Karaiby?
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-23, 20:06   

pluć, wierzgać, buntowniczka? Narobić problemów? Czym? Każdy może, ale o czym mówisz? Lizo, proszę nie rozśmieszaj mnie. Lata tam jeszcze ta pszczoła?
_________________

 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2019-12-24, 07:21   

Moim rodzicom też bardzo długo nie mogło przejść to przez gardło, wyszło że byliśmy na etapie przejściowym gdy mówili na mnie po prostu dziecko i unikając płciowników, ale dopiero ten etap się rozpoczął jak byłem wyprowadzony i kończyłem rozmowę po każdym usłyszanym nazwaniu mnie kobietą. Tata dopiero po mojej wygranej rozprawie dopiero nazwał mnie synkiem. Życzę powodzenia, z drugiej strony jak się patrzy to jednak szybko leci ;)
 
 
cichociemny_000
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Wysłany: 2019-12-26, 15:05   

Hm, spróbujemy... Z mamą to były w ogóle przeboje... Jak się ujawniłem w wieku, o ile dobrze pamiętam, 15-16 lat (teraz mam 19) - OK, będę cię kochać niezależnie od tego, kim będziesz, ALE pogadamy jak skończysz 18 lat. Teraz - będę mówić do ciebie tym imieniem, jak będziesz to mieć w papierach. No oszaleć można!! :evil:
Poza tym - tobie sie tyle razy zmieniało, że ci nie wierzę (to prawda, miałem w życiu różne "wcielenia" - z przewagą opcji męskiej jednakowoż...) Krótkie włosy miałem od zawsze, co do ubioru było różne, aczkolwiek więcej było spodni i dresowych bluz niż sukienek. Przedstawianie sie męskim imieniem przerabiałem już w podstawówce. To chyba wtedy odkryłem, że coś jest inaczej... Po raz pierwszy że chcę być chłopcem, oznajmiłem szkolnej pedagog (notabene wredna małpa...) chyba w 4 kl.
To tyle póki co... cdn. ;-)
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-26, 20:18   

cichociemny_000, a z czasem każą ci się wyprowadzić i zerwać kontakt. Już lepszy byłby przekaz od początku, że nie zaakceptują i nie będą tolerować.

Gdyby cię kochali - po pierwsze by cię szanowali. Poszanowaliby twoją prośbę o imię czy formę gramatyczną. Bez szacunku nie ma miłości.
_________________

 
 
cichociemny_000
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Wysłany: 2019-12-27, 12:16   

Ayashiiru napisał/a:
cichociemny_000, a z czasem każą ci się wyprowadzić i zerwać kontakt. Już lepszy byłby przekaz od początku, że nie zaakceptują i nie będą tolerować.

Gdyby cię kochali - po pierwsze by cię szanowali. Poszanowaliby twoją prośbę o imię czy formę gramatyczną. Bez szacunku nie ma miłości.



No to co robić?? Jak mam z nią rozmawiać? Muszę coś wymyśleć, zanim zwariuję... :-x A jestem blisko... Na spłaszczak reaguje wrzaskiem (zarekwirowała mi wszystkie bandaże, sam już nie wiem, jak je chować...)
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-27, 13:27   Re: Witam się, jestem nowy

cichociemny_000 napisał/a:
mam dosyć duże problemy z rodzicami (dokładnie z mamą) jestem ciekaw, czy też tak macie?
Mama niby rozumie, ale imię Kornel nie przejdzie jej przez gardło, a ja słysząc Kasia mam odruch wymiotny... Jak jej to wytłumaczyć???

Tak, też tak mam. Zdarza się jej powiedzieć "Aleksander", ale wiem, ze się do tego zmusza, bo częściej używa jednak deadname, a za moimi plecami mówi o mnie w formie żeńskiej. Żeby było śmieszniej, wyglądam jak facet (passing 100%), mam zarost itd. Z boku to musi wyglądać komicznie. Nawet przy obcych ludziach na ulicy jej się zdarzało, chyba nie muszę mówic, jak się wtedy na mnie patrzyli...

Nie przetłumaczysz, taka prawda. Albo sama się ogarnie, albo nie, i nic z tym nie zrobisz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9