Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
FFS czy kapitalistyczna grabierz pieniędzy
Autor Wiadomość
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-02, 12:06   FFS czy kapitalistyczna grabierz pieniędzy

Film wprost z Facial Team, publiczny i prezentowany na stronie głównej jako pierwszy.

Na filmach nie ma zdjęć "przed", jak te osoby wyglądały wcześniej, ale powiem szczerze, nie chcę wyglądać tak jak Facial Team zrobiło tej lasce. Wygląda dosłownie jak pomalowany facet po operacji FFS. Do tego razem z głosem wizerunek po FFS taki jak "idź stąd i się nie pokazuj".

To jest klinika feminizacji lub urody?

https://www.youtube.com/watch?v=KCU26myySEM

Jak dla mnie to zwykła firma wyciągająca z ludzi pieniądze. Powinni jej zwrócić wszystko co zapłaciła, łącznie z biletami. Ciekawe czy też zapłaciła 100 tysięcy złotych za tak marny efekt.

Widząc takie efekty, wolę pojechać do ID Plastic Surgery Hospital Korea i jak tu na tym forum napisano, wrócić bez twarzy. Mnie "bozia" też nie obdarowała dobrymi genami i potrzebne w mojej opinii jest łamanie kości.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2019-12-02, 13:44   

Laska ma bardzo pociągłą twarz i tego nie bardzo da się zmienić. Co prawda przypominam sobie gdzieś opis zabiegów polegających na wycięciu części twarzoczaszki ponad zębami i zmontowaniu tego z powrotem, ale nie wiem czy wiele osób zdecydowałoby się na tak inwazyjny zabieg.

Nie wiem, czy jej robili brodę, ale ew. tutaj można by coś jeszcze odjąć. No chyba, że budowa żuchwy też jest taka, że się nie da, bez upośledzania jej funkcjonalności.

Są laski, które są ładne i laski, które są mniej ładne. Takie życie.
_________________
Freja Draco
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-02, 14:28   

Freja napisał/a:
Laska ma bardzo pociągłą twarz i tego nie bardzo da się zmienić. Co prawda przypominam sobie gdzieś opis zabiegów polegających na wycięciu części twarzoczaszki ponad zębami i zmontowaniu tego z powrotem, ale nie wiem czy wiele osób zdecydowałoby się na tak inwazyjny zabieg.
W Korei właśnie robią to pod nazwą "Maxilla". Rżną nie tylko wspomnianą już wcześniej szczękę czy bródkę - nie znam nazewnictwa, posługiwałam się głównie filmami pokazująymi co i jak się robi. Szczękę dolną spokojnie tej lasce zredukowaliby na szerokość wycinając fragment kości z dolnymi zębami 5 - miejsce 5tek zastępują wtedy 6tki itd. Robiąc Maxillę skróciliby jej ogólną długość twarzy.

Dziwi mnie, że łapią 30 tys. dolców lub czasem więcej i nie potrafią tego uczynić w FT.

Cytat:
Nie wiem, czy jej robili brodę, ale ew. tutaj można by coś jeszcze odjąć.

Tak, robili. I dlatego nazywam to głaskaniem a nie rżnięciem porządnie kości. Zawsze można było wyciąć kawałek choćby z częścią zębów j/w.

Cytat:
Są laski, które są ładne i laski, które są mniej ładne. Takie życie.

Zgodzę się, ale te brzydkie nadal wyglądają jednak kobieco. Czepiam się tu braku kobiecego wyglądu, nie atrakcyjności.

Xi napisał/a:
aby są symetrię zachować dlatego m/k jeśli wymaga pełnego FFSa nie powinna robić częściowych operacji bo chirurg nie pozwoli na przekroczenie proporcji twarzy.

W ogóle robienie partiami to jakieś nieporozumienie. 3 operacje to 3 uśpienia (OneLotusPetal, nie czepiaj się o słówka, nie jestem po medycynie, każdy wie o co chodzi), a to wszystko nie jest zdrowe i ma jakiś procent komplikacji ze zgonem włącznie. Robienie na raty to tylko proszenie się o problemy.

Zapytam o symetrię, jak się to wyznacza, dotąd sądziłam, że obie połówki twarzy powinny być maksymalnie podobne. Jak mierzyć 1/3? Xi, przedstawiłabyś rysunek poglądowy?

Xi napisał/a:
Weź Freja nie przesadzaj. Teraz jest XXI wiek i chirurgia plastyczna oraz kosmetologia tak poszła do przodu,że jeśli laska ma forsę to może być atrakcyjna.

Popieram. Zostaje jeszcze implantologia, gdy gdzieś kości jest za mało. Choć w tym przypadku na moje oko, jest za dużo. Zwrócę jeszcze uwagę na dziurki nosa, nawet tego jej symetrycznie nie zrobili. Nosa też się nie dało, tak aby dziurki nie były wyeksponowane i do tego jeszcze jedna jest większa od drugiej?

Oglądając filmy z trachea schave od nich, to widzę, że laski (część) mają nadal widoczne jabłko Adama po wykonaniu. Czy nie powinni zastosować innej techniki, jeżeli nie jest możliwe wykonanie standardową metodą?
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-02, 16:16   

Xi, dziękuję. To wyjaśnia sporo. Rozumiem, że test symetrii robimy tylko na twarzy z odgarniętymi włosami?

Jabłko Adama - nie strachaj tak. Może popytaj na reddicie ile lasek miało realny problem czasowy oraz trwały z głosem.

Czytałam też, że "jeżeli nie masz głosu uchodzącego (pass), to nic nie tracisz".

Na dniach wyślę zapytanie do Facial Team oraz do 2pass w sprawie jabłka Adama to dopytam jak czeste są u nich komplikacje. Popytam też w Polsce, ponieważ robią jabłko też w Polsce. Ciekawi mnie na ile wyceni FT i polska klinika samo jabłko :mrgreen:

Po oglądnięciu filmów z operacji Tracheal schave na Youtubie, to ja nie widzę na czym to "golenie" polega. Normalnie tną skalpelem, a te mięśnie aż zasłaniają to co jest wycinane. Jakimiś zakrzywionymi widelczykami (chyba) to odciągają. Oby nie pourywali xD. Jeżeli chirurgowi nie będą drżeć ręce to raczej nie przetnie mięśni.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-12-05, 04:13   Re: FFS czy kapitalistyczna grabierz pieniędzy

Ayashiiru napisał/a:

Na filmach nie ma zdjęć "przed", jak te osoby wyglądały wcześniej, ale powiem szczerze, nie chcę wyglądać tak jak Facial Team zrobiło tej lasce. Wygląda dosłownie jak pomalowany facet po operacji FFS. Do tego razem z głosem wizerunek po FFS taki jak "idź stąd i się nie pokazuj".

Co mnie najbardziej nie gra w jej wizerunku to... za szerokie brwi i zbyt kontrastowe do koloru włosów - wyregulowałaby lepiej i twarz wyglądałaby dużo lepiej.
Po drugie, to no właśnie - nie wiesz jak było przed FFS, więc trudno ocenić co zrobili.
A po trzecie nie wiesz czego ona sama chciała - nie każdy chce remont twarzy żeby totalnie zmienić wygląd (i nie każdy chce mieć wypiłowany fragment szczęki z zębami).
Resztę napisali już przedmówcy.

Ayashiiru napisał/a:
Zwrócę jeszcze uwagę na dziurki nosa, nawet tego jej symetrycznie nie zrobili. Nosa też się nie dało, tak aby dziurki nie były wyeksponowane i do tego jeszcze jedna jest większa od drugiej?

Nosa to ona chyba nie robiła.
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2019-12-05, 12:41   

wendigo napisał/a:

Co mnie najbardziej nie gra w jej wizerunku to... za szerokie brwi i zbyt kontrastowe do koloru włosów - wyregulowałaby lepiej i twarz wyglądałaby dużo lepiej.

Bo teraz jest moda na szerokie brwi i większość lasek jak Breżniew wygląda :p
_________________
Freja Draco
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2019-12-05, 13:35   

Freja napisał/a:
Bo teraz jest moda na szerokie brwi i większość lasek jak Breżniew wygląda
No ale cienkie brwi nie na każdej twarzy wyglądają dobrze :p
wendigo napisał/a:
(...) za szerokie brwi i zbyt kontrastowe do koloru włosów - wyregulowałaby lepiej i twarz wyglądałaby dużo lepiej.
Moim zdaniem brwi powinny być nieco ciemniejsze od koloru włosów i tutaj faktycznie przesadziła.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11