Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Komisja wojskowa k/m
Autor Wiadomość
donvdvm
użytkownik

Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2023-01-10, 14:14   Komisja wojskowa k/m

Cześć,
mam pytanie, ponieważ bede miec komisje, na ktora sam sie zglosilem. Czy jest opcja bym dostal chociaz kat. D? Zalezy mi na tym, a chce dolaczyc do policji. Jestem po jedynce, sylwetke mam ok, moze jakbym ukryl jakos blizny to by przeszlo? Ktos ma doswiadczenie w tym temacie? Na kat. E nie ma opcji by mnie wzieli do policji, ale z D tak.
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2023-01-10, 17:25   

gadaj że chcesz A i powiedz że nie ma opcji na inną kategorię jak chcą to niech podadzą powód dla którego mieliby wystawić inną kategorię! Wtedy w kompromisie zgodzisz się na B :P :D
_________________
 
 
donvdvm
użytkownik

Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2023-01-10, 20:41   

gama napisał/a:
gadaj że chcesz A i powiedz że nie ma opcji na inną kategorię jak chcą to niech podadzą powód dla którego mieliby wystawić inną kategorię! Wtedy w kompromisie zgodzisz się na B :P :D

tylko, ze przy b trzeba chyba sie stawic jeszcze raz, nie wiem do konca jak to dziala, ale to taka "czasowa" kategoria chyba, a ts jest w rozporzadzeniu MON i niby od razu maja przypisywac E, ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze zadna osoba ts w Polsce nie moze pracowac w sluzbach...
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 221
Wysłany: 2023-01-11, 13:18   

Jako osoba transplciowa chyba dostaniesz D . E chyba zarezerwowana jest dla osob hm... Na wozku inwalidzkim czy niewidomym itp.
 
 
Nataliaa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 9
Posty: 106
Wysłany: 2023-01-11, 13:29   

Z tego co mi wiadomo, osoby transpłciowe powinny dostać E o co będę bardzo zabiegać. Niemniej jednak, jestem zdania, że osobom chętnym takim jak kolega powinni przyznać wyższą kategorię i ułatwić rekrutację do służb. Jeżeli ktoś chce i czuje się na siłach, nie powinno się tego utrudniać, analogicznie - osobom, które wiedzą, że się nie odnajdą i będą mieć poważne problemy, szkodząc tym „ambitnym” i chętnym powinno się dać niższe kategorie.

Koledze życzę powodzenia w uzyskaniu jak najwyższej kategorii i powodzenia w rekrutacji :) Ja się będę starać o obniżenie (najlepiej do E), żeby z wojem nie mieć nic wspólnego…
 
 
donvdvm
użytkownik

Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2023-01-11, 14:09   

kurde, to wszystko jest mega dziwne i nie wiem jak to interpetowac, poneiwaz w rozporzadzeniu mon "schorzen :mrgreen: " dyskwalifikujacych do uzyskania innej kat. niz E jest wlasnie bycie TS, jednak ja bym to interpetowal tak, ze m/k bezwzglednie dyskwalifikuje, no bo w koncu kobiety i tak nie maja komisji (chyba ze np. pielegniarki, ktore chca - nie wiem jak to do konca dziala), natomiast w przypadmku k/m juz jest troche inaczej (moim zdaniem) i powinni patrzec na to indywidualnie, ale czy beda chcieli..? nie wiem, zalezy mi na sluzbie w policji, nie na woju, wiec na D sie moge zgodzic, o ile beda chcieli dac, skoro maja zapis, ze ts = E :-)
 
 
gama
użytkownik
gama


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 136
Skąd: Toronto
Wysłany: 2023-01-11, 14:52   

Powiedz ze nie jesteś TS tylko ze miałeś źle określoną płeć przy urodzeniu interpulciowosc chyba nie dyskwalifikuje więc ie mów o korekcie jako chorobie tylko o zmianie w papierach a jak się będą pytać to udawaj głupiego i chętnego do wojska no i się pytaj o sprawność bo komisja ma badać sprawność i zdolność... I mów że chcesz kat A i chcesz bronić kraju chyba w razie wojny będą potrzebować każdego ble ble ble a potem zgódź się chociaż na B :)
_________________
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 221
Wysłany: 2023-01-11, 22:50   

Wydaje mi sie ze moze wiecej zdzialac uczciwie wyłuszczajac sprawę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11