Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Szatnia na wfie (studia)
Autor Wiadomość
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-10-03, 20:09   Szatnia na wfie (studia)

W tym roku moja specjalizacja ma wf. Skontaktowałem się z człowiekiem, z którym mamy zajęcia, wyjaśniłem moją sytuację (przed wszelkimi zmianami, preferowane imię itp.) i spytałem, jakiej szatni mam używać. Odpowiedział ze zrozumieniem, per "Pan", i powiedział, że mogę zdecydować, czy chcę się przebierać w damskiej, męskiej, czy prywatnie w kiblu.

Także ten pomóżcie mi zdecydować.

-> W idealnej sytuacji czułbym się najlepiej w męskiej, ale...

-> Jestem pre-op i pre-hrt jeszcze, ale mam hirsutyzm, dość męski szkielet, androgyniczną twarz i głos. Prezentuję się po męsku. Jak wejdę to męskiej, to wszystko będzie spoko dopóki nie zacznę się rozbierać. Jak wejdę do damskiej, to będzie shitstorm, który prawdopodobnie zmaleje, kiedy się rozbiorę. Nie planuję się rozbierać do rosołu (wejdę już w napierśniku ćwiczeniowym i zmienię tylko wierzch), ale i tak aaaaaaa.

-> Lękam się pryszniców. Damskie, męskie, aaaa. Chyba, że będą takie z przegródkami. Jeśli będą po prostu rury wystające z pustego pomieszczenia, to chrzanić to, wracam spocony do mieszkania, mam czas umyć się przed następną lekcją.

-> Boję się okresu podczas zajęć. Noszę męskie gacie na codzień, poza tygodniem Klątwy Księżycowej, kiedy to zmieniam na damskie, bo męskie nie trzymają podpasek. No i co wtedy, jak to latać z damskimi majtami po męskiej szatni. A co jak będę w prysznicu i nagle wokół mnie zacznie się gromadzić czerwona kałuża? W obu szatniach zrzygałbym się ze wstydu/dysforii/stresu.

Poradźcie dobrzy ludzie.
_________________
ojej
 
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-10-03, 20:35   

Też mam takie rozkminy i moją opcją jest nie pójście na drugi stopień albo załatwienie sobie zwolnienia, tym bardziej, że zmiany są nieco widoczne :mrgreen:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-10-04, 00:09   

Nigdy się nie spotkałam aby ktoś korzystał z pryszniców po wf, więc to raczej odpada. Jeśli masz czuć dyskomfort w szatni to może faktycznie wybierz toaletę. Nie myślałeś o zwolnieniu?
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-10-04, 03:14   Re: Szatnia na wfie (studia)

No właśnie: jest jakiś powód dla którego nie bierzesz zwolnienia?

Castor napisał/a:
Także ten pomóżcie mi zdecydować.

Oczywiście prywatnie w kiblu - nie masz dyskomfortu ani Ty, ani koledzy, ani koleżanki.

Castor napisał/a:
-> Lękam się pryszniców. Damskie, męskie, aaaa. Chyba, że będą takie z przegródkami. Jeśli będą po prostu rury wystające z pustego pomieszczenia, to chrzanić to, wracam spocony do mieszkania, mam czas umyć się przed następną lekcją.

A jakoś szczególnie lubisz się zmęczyć? bo jak nie, to wiesz... po prostu rób tak żeby się nie spocić :D Dobry dezodorant plus unikanie wysiłku - rób tak żeby tylko wyglądało że się wysilasz :P A jak nic z tego się nie sprawdzi, to wybrałbym jednak powrót do mieszkania. W życiu nie myłem się w żadnej publicznej łaźni i nie zamierzam, nawet teraz, co to w ogóle za pomysł? :D

Castor napisał/a:
-> Boję się okresu podczas zajęć. Noszę męskie gacie na codzień, poza tygodniem Klątwy Księżycowej, kiedy to zmieniam na damskie, bo męskie nie trzymają podpasek. No i co wtedy, jak to latać z damskimi majtami po męskiej szatni.

Ubierz męskie na damskie - jeśli ubierzesz luźne męskie bokserki, to przecież nic nie przeszkadza mieć pod spodem damskie. Ale i tak bym się w żadnej szatni nie przebierał z innymi ludźmi ;)
_________________
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-10-05, 07:17   Re: Szatnia na wfie (studia)

wendigo napisał/a:
No właśnie: jest jakiś powód dla którego nie bierzesz zwolnienia?


i want stronk

Jedyny problem jaki miałbym z wc, to - gdzie zostawić moje rzeczy? Wejść do męskiej i tam rzucić?
_________________
ojej
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-10-05, 21:14   Re: Szatnia na wfie (studia)

Castor napisał/a:

i want stronk

No ale to może niekoniecznie trzeba w szkole :P ja bym z tym stronk jednak poczekał do po po tranzycji ale jak chcesz ;)

Cytat:
Jedyny problem jaki miałbym z wc, to - gdzie zostawić moje rzeczy? Wejść do męskiej i tam rzucić?

Tak bym właśnie zrobił :P
_________________
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2019-10-06, 07:22   

Ja koszulki nie zmieniałem (zakładałem taką, by móc w niej ćwiczyć i ew. zmieniałem po zajęciach w łazience, ale to nikt nie widział) i przebierałem tylko spodenki i jakoś nikt za bardzo się nie czepiał. Jeśli chodzi o te dni to możesz pomyśleć o jakichś zwolnieniach?
Ale jak będziesz się raz na miesiąc przebierać w łazience to pewnie nikt nie zwróci uwagi ;)
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-06, 08:26   

A czemu czekać? Przecież różnica między kondycją na T i E jest rzędu 30%. To nie jest jakoś masakrycznie dużo. A do tego są sprawy typu wytrzymałość, które same się nie wyrobią.

Niemniej jednak, uprawiania sportu we własnym zakresie nie jest złym pomysłem. Jest bardziej na luzie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-10-07, 06:52   

Sven, czekać nie ze względu na kondycję czy coś, tylko na możliwość ćwiczenia (czy choćby przebierania się) w bardziej komfortowych warunkach - to miałem na myśli.
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-07, 06:55   

Oki
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-10-07, 22:51   

W liceum mielismy w klasie kolezanke, ktora zawsze przebierala sie w kiblu - bynajmniej nie dlatego, ze miala jakis problem z wlasna plcia - byla bardzo kosciolkowa i chyba dlatego wstydliwa. Nikt sie jakos specjalnie nie dziwil, ani nie komentowal. Jak z kolei pojechalem na taki zagraniczny wypad, gdzie wszyscy spalismy w szkole i korzystali ze wspolnych prysznicy (bez kabin) to jedna dziewczyna oswiadczyla wszystkim, ze jej kolezanka wchodzi do pomieszczenia z 7 prysznicami sama 'bo musi' i tez nikt nie protestowal. Wprawdzie przylecial taki jeden 'przelozony' zupelnie nie zorientowany w sytuacji i zaczal wrzeszczec 'co sie k.... dzieje bo chlopaki tez sie chca kapac' ale ta kolezanka powtorzyla to samo co wczesniej powiedziala nam i gosc sie uspokoil. Takze rozne sytuacje otoczenie jest w stanie zaakceptowac bez zbytniego wydziwiania. Ludziom zwykle nie przychodzi do glowy, ze ktos robi cos nietypowego dlatego, ze jest transom. Jesli szukaja przyczyn jakichs nietypowych zachowan to znajduja cos bardziej pospolitego niz transseksualizm.
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-10-12, 09:19   

Okej, aktualizacja - co zrobiłem.

Przebrałem się w męskim kiblu, wszedłem do szatni męskiej, rzuciłem moje rzeczy. Ćwiczyłem. Wszedłem do szatni po rzeczy, ponownie przebrałem się w kiblu. Nikt nie miał żadnych problemów.

:-)
_________________
ojej
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9