Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
SĄD PSYCHOLODZY ___ TRAKTOWANIE OSOB TRANS JAK ŚWIRÓW .....
Autor Wiadomość
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-09-18, 09:36   

Pójdź do biedronki i kup sobie pączki. Wróć do domu i zrób sobie kawę lub herbatę, humor ci się od razu poprawi :D
Nie ma co się załamywać, jak masz passing to jest lepiej niż dobrze. Zaburzenie nie zawsze oznacza coś złego, tak się po prostu określa transseksualizm wg lekarzy.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-18, 10:21   

Nie zaburzenie psychiczne. A fizyczne tak.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-09-18, 10:22   

No i dobrze że mnie poprawiłaś. Nie zmienia to faktu że zbyt mocno bierzesz wszystko do siebie. Zmienisz dane i możesz zapomnieć o poniżaniu :]
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sugar
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 22
Posty: 65
Wysłany: 2019-09-18, 17:22   

Mam dla Ciebie świetną radę, olej to zostań tak jak jest. Kolejna trans obrażona na wszystkich że coś trzeba zrobić. Nie zadbalas o psychologa na czas? Miej do siebie pretensje, tylko ty tu jesteś winna.
Do sądu nikt Ci też nikt nie każe nic składać żyj z passingiem o jeśli mi dokumentami. Jaki problem, w Tajlandii daja radę.

Poważnie czasem dziwią mnie skąd tacy ludzie biorą się na świecie, zero przystosowania do życia. Zero takiego wewnętrznego ognia żeby robić coś.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2019-09-18, 18:09   

Sugar napisał/a:
Jaki problem, w Tajlandii daja radę.

Zapominasz tylko że Polska to nie Tajlandia.
_________________
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-09-18, 21:58   

BlackDays123 napisał/a:
mam dość nie wiem jak uda mi się przebrnąć przez psychologa sąd ile jeszcze bedę musiała czekać do zmiany danych ... czy wogóle mi się uda ?? ?? mam 18 lat jestem na hrt mam passing a przez to ze nie mam zmienionych dokumentów nie mogę znaleźć pracy tak naprawdę jestem pozbawiona praw....... wg prawa w tym momencie gdy ktoś zwraca się do mnie Pani tak naprawdę łamię prawo

Rozumiem Twój ból. Jesteś jeszcze dość młoda, ja sam jestem już ze 2 lata w plecy względem rówieśników pod względem stażu pracy, choć staram się nadrabiać bezpłatnymi praktykami bo lepsze to niż nic. Co do sądu jeśli masz popierających rodziców to gdzieś na forum jest o możliwość wyboru sądu w takich przypadkach więc wybierz taki który załatwia to dość sprawie. Mam przebłyski że sąd w Szczecinie nie powołuje biegłych a to na pewno przyśpieszy sprawę.


Sugar napisał/a:

Poważnie czasem dziwią mnie skąd tacy ludzie biorą się na świecie, zero przystosowania do życia. Zero takiego wewnętrznego ognia żeby robić coś.


No dobrze że ty jesteś przystosowana do poprawnego pisania w języku polskim...
Zero wewnętrznego ognia to mają ci co to nawet problemu nie dostrzegają i nie chcą żadnych zmian i wolą pokopać leżącego który totalnie niczym nie zawinił tylko zabrakło mu szczęścia.
 
 
Sugar
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 22
Posty: 65
Wysłany: 2019-09-19, 03:58   

To nie jest kopanie leżącego, ale wysyłanie głupoty, nic więcej. Jak to możliwe że będąc 3 lata na Her, będąc u seksuologa i psychiatry nie poso się do psychologa, szczególnie że Liber o tym mówił. Zastanawia mnie czy delikwenta nie zapomniała też zrobić kariotypu, bo zaraz będzie następny lament.

Naprawdę mi szkoda takich osób, szkoda nie że względu na waszą pseudo bezradność. Ale może pora się obudzić, nie jesteś dzieckiem, może więc pora zacząć dbać o swoje interesy, a nie obarczac ich innymi. Rozumiem jak nie zapłacisz podatków to też US. Jest winny?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-09-19, 06:09   Re: SĄD PSYCHOLODZY ___ TRAKTOWANIE OSOB TRANS JAK ŚWIRÓW ..

BlackDays123 napisał/a:
do tego kiedy będe składała pozew w pozwie muszę napisać że mam zaburzenie indentyfikacji płci........

yyy? czy mnie coś ominęło? od kiedy to TRZEBA coś konkretnego pisać w pozwie? Jak nie chcesz tak pisać, to możesz to ująć trochę inaczej i napisać np. o zespole dezaprobaty płci.

Cytat:
dla mnie to poniżające ,nie jestem zaburzona . .

Mnóstwo ludzi ma jakieś zaburzenia, a przecież nie są z tego powodu gorsi :| więc nie wiem co w tym poniżającego.
Ja tam mam sporo zaburzeń i też się gorszy z tego powodu nie czuję :P
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-09-22, 00:42   

BlackDays123 napisał/a:
– Proszę sobie wyobrazić, że ktoś cierpi,

Nie musimy sobie tego wyobrażać, znamy to, też tego doświadczyliśmy. Tylko że nie ma innego wyjścia jak iść dalej - po prostu. Czasem szybciej czasem wolniej, zależnie od możliwości psychicznych i finansowych.
A czasem jest potrzebny psycholog, a czasem depresja zabija :(

Cytat:
"Nie jestem jakąś pieprzoną anomalią natury.

Tylko że transseksualizm to jest anomalia natury. Tak jak np. rozszczep podniebienia czy szósty palec u ręki (i wiele innych przypadłości).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9