Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
(Niechciany) chrzest, tranzycja i deadname w papierach kości
Autor Wiadomość
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2019-07-21, 22:44   

Nie wiem jak to jest ale Kosciol to państwo w państwie i oni sie rzadza swoimi prawami..pytaj u źródła :-p
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-22, 00:18   Re: (Niechciany) chrzest, tranzycja i deadname w papierach k

amel napisał/a:

Z tego co czytam to nie pozbywają się aktu chrztu niestety, tylko załączają informację o apostazji. Może jakoś prawnie (zwłaszcza że RODO funkcjonuje) da się ich zmusić do całkowitego jego usunięcia? :roll:

No właśnie chyba się nie da... I ja z tego powodu postanowiłem całej sprawy nie ruszać - najpierw myślałem, że zgłoszę w parafii urodzenia zmianę imion, ale potem uznałem że mi się to nie opłaca zwłaszcza jak mieszkam w kraju gdzie obowiązuje podatek, a ja oczywiście podałem że nie jestem katolikiem - gdyby mieli jakieś wątpliwości to niech sobie po Polsce szukają takiego mnie :D Nie znajdą, bo taki chłopiec nie był ochrzczony ;) I dlatego nie robię z tym nic, bo przecież zgłaszanie zmiany żeby potem bawić się w apostazję, to bez sensu.
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-07-22, 04:46   

Nie da się całkowicie usunąć swoich danych. Dla Kościoła jest specjalny wyjątek od RODO. Poza tym z punktu widzenia kościelnego hokus-pokus apostazja, to nie jest wypisanie się z kościoła, czy zaprzestanie bycia katolikiem, bo wedle ich wierzeń coś takiego nie jest możliwe. Apostata, to katolik, który zerwał łączność z resztą wspólnoty. Pomimo powyższego, myślę, że warto. Im więcej takich aktów, tym lepiej :)
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-07-22, 10:58   

Owszem, zdaniem kościoła nie ma czegoś takiego jak zmiana / korekta płci, więc co najwyżej odnotują, że ktoś coś podobnego zrobił, ale ich to nie przekonuje. Niemniej, czy warto się przejmować cudzymi przekonaniami?
_________________
Freja Draco
 
 
Transformer
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 24
Wysłany: 2019-09-17, 08:50   

Możesz włamać się do kościoła i wziąć co do ciebie należy mogę Ci pomóc lubię takie akcje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 10