Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Chciałabym się z Wami przywitać
Autor Wiadomość
Anne Sophie
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 16
Wysłany: 2019-07-25, 18:14   Chciałabym się z Wami przywitać

Na wstępie bardzo chciałabym podziękować za istnienie tego forum. Wierzę w to, że znajdę tutaj wskazówki, które ułatwią mi wyjść z obecnej sytuacji.
O tym kim jestem można byłoby napisać wiele stron jednak w skrócie to od zawsze czuję się zniewolony w swoim męskim ciele i nie umiem sobie poradzić z tym że muszę wybierać pomiędzy obecna osoba i jej ciałem a piękną kobieca stroną mojego życia.
Może jak u wielu z Was poczucie bycia dziewczynka a później kobieta towarzyszyło od najmłodszych lat. Korzystając z każdej okazji do przeistoczenia się w siebie sama przebierania, zakładania za dużych butów, noszenia czegoś od swoich dziewczyn czy pierwszych zakupów. Późniejsze lata były coraz trudniejsze by tylko być w szafie, ale dawały więcej możliwości. Miałam to szczęście ze wraz z partnerka miałam możliwość ekspresji swojego wnętrza na wielu wakacjach i wtedy czułam się najszczęśliwsza i potrafiąca się cieszyć najdrobniejszym elementem i chwila. Jednak później przychodziła szara rzeczywistość i życie w nieswoimi ciele.
Dotarłam do punktu gdzie młodsza nie będę i jest mi bardzo zle w moim ciele. Chce zmian, ale te zmiany wyglądają teoretycznie jak samobójstwo i odebranie szczęśliwego życia, przyjaźni ,pracy, osiągnięć na korzyść pragnienia własnego ciała i bycia sobą.
Szukam tu pomocy wśród Was. Wskazówek jak się odnaleźć, do kogo pójść by pomógł. W gre wchodzą Warszawa, Kraków, Katowice, Lodz. Jeśli gdzieś dalej to chętnie wysłucham ale już sama sobie nie radzę.

Dodałam do użytkowników. /Freja
Ostatnio zmieniony przez Freja 2019-08-03, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
INFINITY
użytkownik
INFINITY

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-25, 18:22   

Witaj na forum też się czuję uwięziona jak w klatce ale jak mi się uda odłożyć coś $ to wieże że uda mi się być sczęsliwą.
Wsołczuje tobie że masz taką sytuację :(
_________________
Wysłano z Samsung S10 SM-G973F
 
 
Anne Sophie
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 16
Wysłany: 2019-07-26, 11:10   

Czy mogłabym Was prosić o wskazanie na forum bądź podesłanie wskazówek gdzie i do kogo pójść po pomoc. Tak bardzo chce znaleźć rozwiązanie by moc być szczęśliwa. Dziękuje 😘
 
 
Feniks
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Wysłany: 2019-08-01, 16:26   

Osobiście bym zaczął od psychologa lub seksuologa.

Na forum znalazłem wątki z polecanymi przychodniami i lekarzami/terapeutami:

http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=4875
http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=5577

Może się przydadzą :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10