Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Moj problem z tożsamością plciowa, dziwna zmiana
Autor Wiadomość
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2019-07-25, 16:04   

Cześć :)

Nie jesteś jedyną osobą, która przechodziła w życiu podobne hopsy. Pozostaje poczekać i zobaczyć, co ci się z tego wyklaruje. A co się wyklaruje, to trudno powiedzieć. Może będziesz całe życie "pływać" między płciami, może ci się tożsamość trwale ustabilizuje, w którymś kierunku. Nie zgadniesz.

Ale rozumiem, jakie to konfudujące i irytujące, jak ma się poczucie, że się samego siebie i swoich potrzeb dobrze nie rozumie.

Taki lajf ;)p
_________________
Freja Draco
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-25, 16:22   

Dobrowolna zmiana nie jest możliwa, ale są osoby, których tożsamość jest zmienna i też nie mogą tego zmienić, gdyby chciały. Także ten, zdarza się. Może Ci hormony się zmieniły.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-26, 20:29   Re: Moj problem z tożsamością plciowa, dziwna zmiana

Cześć.

Weronika napisał/a:
moglibyście napisać mi co wy myślicie o moim przypadku bardzo proszę.

to co sama napisałaś:
Cytat:
a ponieważ od dziecka choruje na nerwice lękowa zaczęłam się zastanawiać czy nie jestem (...)

moim zdaniem przez Twoją przypadłość za dużo kombinujesz ;)
_________________
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-07-27, 15:40   

Moim zdaniem powinnaś przestać szukać sobie najdrobniejszych wymówek po to by udowodnić sobie że jesteś chłopcem. Nie jesteś nim. Jeśli czujesz się kobietą i dobrze się czułaś w roli dziewczyny przez lwią cześć życia udowodnia to że jesteś kobietą.
Ludzie nigdy nie zachowują się w 100% tak jak przykazuje im to płeć psychiczna. Nie ma nic dziwnego w tym że w młodości miałaś chłopięce zachowania. Odkrywałaś świat i byłaś wszystkiego ciekawa więc próbowałaś tego łażenia po drzewach. Swoją drogą moja siostra zawsze właziła wysoko na drzewach, i zapewniam cię, jest kobiecą kobietą.
Unikasz kobiecych zachowań? Czyli co, nie malujesz się XD? I to ma być powód za byciem chłopcem? Nie jest nim. Moja ciocia też się nie maluje a nie zapowiada się na to by zmieniła płeć, tak samo moja mama. Malujesz się dla siebie a nie dlatego że jest to kobiece zachowanie. Możesz się malować po to by ukryć niedoskonałości skóry, czy też poprawić swój urok. Nikt ci nie każe robić mega ostry makijaż.
A wiesz że faceci też się malują? Zaskoczona? I nie chodzi mi o geji. Na planach filmowych to normalka że malują facetów, muszą przecież również wyglądać lepiej na zdjęciach.
Masz nerwicę lękowa i to wyjaśnia twoje przemyślenia. Za bardzo bierzesz wszystko do siebie.

I nie uciskaj tych piersi, tylko je sobie uszkodzisz!
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 16:22   

Wow.

Emilia, weź no się przeleć po moich postach. Poczytaj, liczę na równie "trafną" popartą konstruktywną analizą diagnozę.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-28, 11:14   

Mmm. Mi też to pachnie denialismem.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-29, 01:56   

Weronika napisał/a:
Może to głupie ale naprawdę mam takie myśli i powiezm ze bardzo mi to odbiera radość życia i po prostu możliwość szczeliWęgorzewo ycia jako kobieta bo ciągle o tym myślę.

Czy jesteś pod opieką psychologa? Jeśli nie, to koniecznie się wybierz do jakiegoś.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 9